Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
Όχι απλώς ψόφια, για την ακρίβεια δεν υπάρχει ψυχή μήνες τώρα... Έκλεισε και το ΞΟΥ ΒΟΥ...
...ξου-βου ιστορικο πορνοιδρυμα το τελευταιο παρακμιακο που χε μεινει στη γειτονια . εκει εξεδειδωντο τα απιστευτα μπαζα κατι χοντρες γιαγιαδες και ο κλασσικος πρωινος τραβεστι και μαλιστα με τσιμπημενρς τιμες που θα ξαλαφρωνουν τωρα τα παπουδια ?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
...ξου-βου ιστορικο πορνοιδρυμα το τελευταιο παρακμιακο που χε μεινει στη γειτονια . εκει εξεδειδωντο τα απιστευτα μπαζα κατι χοντρες γιαγιαδες και ο κλασσικος πρωινος τραβεστι και μαλιστα με τσιμπημενρς τιμες που θα ξαλαφρωνουν τωρα τα παπουδια ?
Aυτο ηταν στο στενακι που βγαζει πισω απο το δημαρχειο;
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ξερει κανεις τι σημαινει το ''xοτ τόμπου'' - ''χοτ τόμπο'' κατι τετοιο

ετσι μου φωναζε μια μαυρη το πρωι στην παραλληλη της Γ σεπτεμβριου

και μετα σφυριζε δυνατα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.555
Πόντοι
3.656
Ξερει κανεις τι σημαινει το ''xοτ τόμπου'' - ''χοτ τόμπο'' κατι τετοιο

ετσι μου φωναζε μια μαυρη το πρωι στην παραλληλη της Γ σεπτεμβριου

και μετα σφυριζε δυνατα
Οκόμπου με φώναζε μια γαζέλα από τη Νιγηρία, ονόματι Joy. δεν μου είπε ποτέ τι σημαίνει, ρώτησα πολλές Νιγηριανές, καμία δεν ήξερε ή δεν ήθελε να μου πει. Αν είναι η ίδια έχει άσχημη φάτσα, αλλά φανταστικό βυζί και κόλο υπέροχο, αλλά μόνο για να βάζεις δάχτυλο κι όχι όλο το εργαλείο σου. Το σώμα της είναι χαρακωμένο από μωρό, ακτινωτά γύρω από τον αφαλό της, δεν ξέρω αν είναι έθιμο, στολισμός ή μαγεία.
 

Συνημμένα

  • 20062011.jpg
    20062011.jpg
    286,4 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Durocell

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2012
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Οκόμπου με φώναζε μια γαζέλα από τη Νιγηρία, ονόματι Joy. δεν μου είπε ποτέ τι σημαίνει, ρώτησα πολλές Νιγηριανές, καμία δεν ήξερε ή δεν ήθελε να μου πει. Αν είναι η ίδια έχει άσχημη φάτσα, αλλά φανταστικό βυζί και κόλο υπέροχο, αλλά μόνο για να βάζεις δάχτυλο κι όχι όλο το εργαλείο σου. Το σώμα της είναι χαρακωμένο από μωρό, ακτινωτά γύρω από τον αφαλό της, δεν ξέρω αν είναι έθιμο, στολισμός ή μαγεία.
yeahhh
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
φωναζε χοτ και μαλλον οκομπου

λες να μου εκανε μαγεια η καργιολα:;;

ειμαι 2 μετρα και με λιμπιστικε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Σήμερα το βράδυ δυο - τρεις μαυρούλες στην Καποδιστρίου στο τμήμα μεταξύ Πατησίων και 3ης Σεπτεμβρίου και ελάχιστες διάσπαρτες στην Πατησίων οι οποίες στην πλειοψηφία τους εκδίδονταν διακριτικά.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
:s&m_3:
...ακριβως ,γωνια με σωκρατους αλλα με εισοδο απο το στενακι...
Πολυ παρακμη!!!! :2funny:

Τα ειχα γυρισει τα ξενοδοχεια εκεινα πριν πολλα χρονια,επι εποχης δραχμης.Πινδαρος κλπ.
ΤΟ ΞΒ ολο μπαζα και τραβε ειχε!
Το τραβελι απεναντι στο αμαξι.
Το ξενοδοχειο  που πουλαγε πυτια!!!  :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.555
Πόντοι
3.656
φωναζε χοτ και μαλλον οκομπου

λες να μου εκανε μαγεια η καργιολα:;;

ειμαι 2 μετρα και με λιμπιστικε
Φίλτατε, μάλλον παρεξήγησες. Μαγεία εννοούσα το χαράκωμα που έκαναν στην κοπέλα όταν ήταν μικρή, όχι ότι προσπαθούσε να σε μαγέψει. Μετά από αυτό που έγραψες για το οκόμπου, τείνω να πιστέψω ότι εννοεί τον καλό/επιθυμητό πελάτη. Αν σε θεωρεί και καυτό πελάτη, σε συμβουλεύω να την πάρεις, δεν θα το μετανιώσεις.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Οκόμπου με φώναζε μια γαζέλα από τη Νιγηρία, ονόματι Joy. δεν μου είπε ποτέ τι σημαίνει, ρώτησα πολλές Νιγηριανές, καμία δεν ήξερε ή δεν ήθελε να μου πει. Αν είναι η ίδια έχει άσχημη φάτσα, αλλά φανταστικό βυζί και κόλο υπέροχο, αλλά μόνο για να βάζεις δάχτυλο κι όχι όλο το εργαλείο σου. Το σώμα της είναι χαρακωμένο από μωρό, ακτινωτά γύρω από τον αφαλό της, δεν ξέρω αν είναι έθιμο, στολισμός ή μαγεία.


Ρε συ, τι υπέροχη κωλάρα είναι αυτή που έχεις εκεί στη φωτογραφία.. μαύρη θεά...
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
:s&m_3:Πολυ παρακμη!!!! :2funny:

Τα ειχα γυρισει τα ξενοδοχεια εκεινα πριν πολλα χρονια,επι εποχης δραχμης.Πινδαρος κλπ.
ΤΟ ΞΒ ολο μπαζα και τραβε ειχε!
Το τραβελι απεναντι στο αμαξι.
Το ξενοδοχειο  που πουλαγε πυτια!!!  :2funny:
...χα χα μπραβο που τα θυμηθηκες ,αλλες εποχες αυτο με τις πιτιες ηταν η οιτη απεναντι στη σωκρατους, το ταυ με το γιωτα ηταν σχεδον κολλημενα κι αν το κοιταγες απο μακρια ηταν σα να γραφε πιπες .δουλευα εξωτερικος με μηχανακι τοτε (αρχες ναιντις) και περναγα καθε μερα απο κει παρακμη υπηρχε και τοτε αλλα ουτε πρεζα ουτε αφγανοπακηδες λαθρομεταναστες ,κατεβαι ναν τα παπουδια για ψωνια στην αγορα εριχναν και κανεναν  (οσοι μπορουσαν) στα παρακειμενα μπουρδελοξενοδοχεια...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
...χα χα μπραβο που τα θυμηθηκες ,αλλες εποχες αυτο με τις πιτιες ηταν η οιτη απεναντι στη σωκρατους, το ταυ με το γιωτα ηταν σχεδον κολλημενα κι αν το κοιταγες απο μακρια ηταν σα να γραφε πιπες .δουλευα εξωτερικος με μηχανακι τοτε (αρχες ναιντις) και περναγα καθε μερα απο κει παρακμη υπηρχε και τοτε αλλα ουτε πρεζα ουτε αφγανοπακηδες λαθρομεταναστες ,κατεβαι ναν τα παπουδια για ψωνια στην αγορα εριχναν και κανεναν  (οσοι μπορουσαν) στα παρακειμενα μπουρδελοξενοδοχεια...
Φανταρος εκεινη την εποχη ολα τα λεφτα τα ετρωγα στην Φραντζεσκα? ,μια Ουγγαρεζα,στο ξενοδοχειο που εχει κλεισει τωρα στην γωνια πριν φτασεις στην αγορα απο την κατω πλευρα.
2000 με 2500 δρχ διναμε τοτε νομιζω.
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
καμια μαυρoυλα μαγκες που να ρχεται outcall σε ξενοδοχειο παιζει? :think:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ξερει κανεις τι σημαινει το ''xοτ τόμπου'' - ''χοτ τόμπο'' κατι τετοιο

ετσι μου φωναζε μια μαυρη το πρωι στην παραλληλη της Γ σεπτεμβριου

και μετα σφυριζε δυνατα
hot boy ισως?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.555
Πόντοι
3.656
O μαλακας στα σουαχιλι ειναι !
dude33,
αριθμός των γλωσσών που εκτιμώνται σήμερα και καταχωρήθηκε στην Νιγηρία είναι 521. Αυτός ο αριθμός περιλαμβάνει 510 ζωντανών γλωσσών, δύο δεύτερες γλώσσες χωρίς φυσικούς ομιλητές και 9 εξαφάνιση γλώσσες . Σε ορισμένες περιοχές της Νιγηρίας, των εθνοτικών ομάδων μιλούν περισσότερες από μία γλώσσες. Η επίσημη γλώσσα της Νιγηρίας, αγγλική , η πρώην αποικιακή γλώσσα, επιλέχτηκε για να διευκολύνουν την πολιτιστική και γλωσσική ενότητα της χώρας. Οι κύριες γλώσσες που ομιλούνται στη Νιγηρία είναι Γιορούμπα , Χάουσα , Ίγκμπο , Fulfulde , Κανούρι , και Ibibio . Ακόμα κι αν οι περισσότεροι εθνοτικές ομάδες προτιμούν να επικοινωνούν στη δική τους γλώσσα, τα αγγλικά, είναι η επίσημη γλώσσα, χρησιμοποιείται ευρέως για τις συναλλαγές της εκπαίδευσης, των επιχειρήσεων και για επίσημους σκοπούς. Αγγλικά, ωστόσο, εξακολουθεί να αποτελεί αποκλειστικό προνόμιο των αστικών ελίτ της χώρας, και δεν είναι ευρέως διαδεδομένη στις αγροτικές περιοχές. Με περίπου το 75% του πληθυσμού της Νιγηρίας στις αγροτικές περιοχές, οι κύριες γλώσσες της επικοινωνίας στη χώρα παραμένουν εθνικές γλώσσες, με το πιο διαδεδομένες είναι Χάουσα, Γιορούμπα και Ίγκμπο. Εξωτερικών μειονότητες μιλούν τη δική τους γλώσσα εκτός από αγγλικά και / ή μεγάλα μητρικές γλώσσες (από τη βικιπαιδεια).
Στη Νιγηρία λοιπόν δεν μιλάνε Σουαχίλι. Λάθος υπέθεσες. Χαβαλές ή φθόνος?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
παντως παρατηρω οτι εχουν λειψει σε πολλους αυτες οι υπεροχες μαυρες καυλιαρικες κωλαρες.. :kissass:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
:s&m_3:Πολυ παρακμη!!!! :2funny:

Τα ειχα γυρισει τα ξενοδοχεια εκεινα πριν πολλα χρονια,επι εποχης δραχμης.Πινδαρος κλπ.
ΤΟ ΞΒ ολο μπαζα και τραβε ειχε!
Το τραβελι απεναντι στο αμαξι.
Το ξενοδοχειο  που πουλαγε πυτια!!!  :2funny:

Από που κι ως που πουλούσε πυτιά;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom