Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
Είμαι χωρισμένος και παίρνω τα παιδιά το σαββατοκύριακο και κάποιες μέρες ενδιάμεσα. Την πορνοπετσέτα δεν τη χρησιμοποιώ, γιατί παίρνω όσες προφυλάξεις μπορώ, όπως έχω ειδικό ποτήρι, πιρούνι και πιάτο για την πάρτη μου ώστε να μη κινδυνέψει κανένας άλλος από το δικό μου επικίνδυνο στυλ ζωής. Εννοώ οι συγγενείς και οι καλεσμένοι μου να μην υπάρχει περίπτωση να μολυνθούν αν μου κάτσει η μπίλια και σπάσει το προφυλακτικό ή συμβεί κάτι άλλο αναπάντεχο.

Ρε φίλε δε βαριέσαι όλο αυτό το τελετουργικό; Στη θέση σου αν είχα τόσες φοβίες δε θα πηδούσα καθόλου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
ο Δημαρχάρας ο καμίνης πως και τις εχει αφησει ακόμα εκεί???? δεν του χαλάνε την μόστρα??????????????

Και ποιος σου είπε ότι τις έχει αφήσει; Η Σωκράτους που είχε και τα καλύτερα κομμάτια έχει αδειάσει.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Και ποιος σου είπε ότι τις έχει αφήσει; Η Σωκράτους που είχε και τα καλύτερα κομμάτια έχει αδειάσει.
φιλε απο πατησιων πηγες??? συναγωνιστης αναφερε οτι στην πατησιων ειχε λιγα μαυρακια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
φιλε απο πατησιων πηγες??? συναγωνιστης αναφερε οτι στην πατησιων ειχε λιγα μαυρακια

Δεν πήγα και δε συνήθιζα να πηγαίνω ούτε και τις καλές μέρες παλιότερα γιατί πάντα στην Πατησίων ήταν τα πιο πιτσιρίκια μαυράκια και δευτεροκλασάτες μαύρες γενικότερα. Τα καλά ήταν ΠΑΝΤΑ στη Σωκράτους...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Δεν πήγα και δε συνήθιζα να πηγαίνω ούτε και τις καλές μέρες παλιότερα γιατί πάντα στην Πατησίων ήταν τα πιο πιτσιρίκια μαυράκια και δευτεροκλασάτες μαύρες γενικότερα. Τα καλά ήταν ΠΑΝΤΑ στη Σωκράτους...
εσυ δεν εχεις κρατησει κανενα τηλεφωνο απο καμοια μαυρουλα ????  :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
εσυ δεν εχεις κρατησει κανενα τηλεφωνο απο καμοια μαυρουλα ????  :think:

Δε θέλω πολλές παρτίδες μαζί τους, αφ' ενός τις φοβάμαι αρκετά για αρρώστιες, αφ' ετέρου τις θεωρώ ανυπόφορες γενικότερα επειδή είναι γκάου. Παρ' όλ' αυτά είμαι μέγας θαυμαστής των κορμιών τους, ειδικά οι κώλοι τους είναι το κάτι άλλο. Προσωπικά όταν ήταν ακόμα οι ορδές στη Σωκράτους συνήθιζα να παίρνω για πίπα στο αμάξι όποια μου γυάλιζε όπως περνούσα (ειδικά αν ήταν και προικισμένη :tits:) και μόνο μια φορά είχα γαμήσει μία απίστευτη γαζέλα στο ΞΟΥ ΒΟΥ πιο πολύ για την εμπειρία. Πάντως αν έβρισκα καθαρή μαύρη που να μην τη φοβάμαι για H.I.V. και τα λοιπά θα την είχα ξεσκίσει στο γαμήσι, ίσως υπάρχουν κάποιες που να δουλεύουν σαν CG και τα λοιπά απλά εγώ δεν έχω ασχοληθεί.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Δε θέλω πολλές παρτίδες μαζί τους, αφ' ενός τις φοβάμαι αρκετά για αρρώστιες, αφ' ετέρου τις θεωρώ ανυπόφορες γενικότερα επειδή είναι γκάου. Παρ' όλ' αυτά είμαι μέγας θαυμαστής των κορμιών τους, ειδικά οι κώλοι τους είναι το κάτι άλλο. Προσωπικά όταν ήταν ακόμα οι ορδές στη Σωκράτους συνήθιζα να παίρνω για πίπα στο αμάξι όποια μου γυάλιζε όπως περνούσα (ειδικά αν ήταν και προικισμένη :tits:) και μόνο μια φορά είχα γαμήσει μία απίστευτη γαζέλα στο ΞΟΥ ΒΟΥ πιο πολύ για την εμπειρία. Πάντως αν έβρισκα καθαρή μαύρη που να μην τη φοβάμαι για H.I.V. και τα λοιπά θα την είχα ξεσκίσει στο γαμήσι, ίσως υπάρχουν κάποιες που να δουλεύουν σαν CG και τα λοιπά απλά εγώ δεν έχω ασχοληθεί.
εγω ειχα κρατησει 4-5 τηλεφωνα απο σωκρατους αλλα πηρα 2 φορες τηλεφωνο και το εχουν κλειστο.τις απελασαν μαλλον.και σε μια που της λεω τι κανεις-πως εισαι ? στο φεησμπουκ δεν απανταει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
εγω ειχα κρατησει 4-5 τηλεφωνα απο σωκρατους αλλα πηρα 2 φορες τηλεφωνο και το εχουν κλειστο.τις απελασαν μαλλον.και σε μια που της λεω τι κανεις-πως εισαι ? στο φεησμπουκ δεν απανταει.

Φίλε δεν ξέρω τί έχει γίνει με τις μαύρες. Είχαν αρχίσει να εξαφανίζονται αρκετά πριν αρχίσει τις επιδρομές του ο Λοβέρδος, είναι πάνω από ένα εξάμηνο τώρα που είναι σχεδόν άφαντες.
 

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
χτες  επι της πατησιων ξαμωληθηκαν μαυρα κωλαρακια ,ειχα βγει τσαρκα με τον κολλητο μου,κ πρεπει να ειδα γυρω στις 7 με 8 μαυρες να σταματανε οχηματα κ να δειχνουν τα :boobies: βυζακια τους,περναει σιγα σιγα η κριση του λοβερδου    ........
...πατησιων σε ποιο υψος ?
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Φίλε δεν ξέρω τί έχει γίνει με τις μαύρες. Είχαν αρχίσει να εξαφανίζονται αρκετά πριν αρχίσει τις επιδρομές του ο Λοβέρδος, είναι πάνω από ένα εξάμηνο τώρα που είναι σχεδόν άφαντες.
παει τελειωσανε !!! οσο φαγαμε-φαγαμε ! τελος τωρα ! καλα ηταν !
 

AmInoT(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τίποτα δεν τελείωσε...λίγες υπάρχουν ακόμα πατησίων και πολλές δουλεύουν σε μπαρ ή έχουν φύγει στην επαρχία. Η αστυνομία τις κυνηγάει συστηματικά κι όσες πιάνει τις περνάει από υγειονομικές εξετάσεις. Επιτέλους γίνεται σωστή δουλειά σε αυτό. Πάντως όσες δούλευαν ομόνοια τα πρωινά τις έχουν μαζέψει στο αλλοδαπών από τέλη απριλίου, τις πέρασαν από hiv tests και τις κρατάνε ακόμα. Κανάς δικηγόρος εδώ να μας διαφωτίσει πότε προβλέπεται να τις αφήσουν  :huh: :huh: 
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
...πατησιων σε ποιο υψος ?
τοτε που περασαμε ητανε περιπου στο υψος πατησιων και κυπρου ειναι μια οδος καθετι γιατι εκει εχει ενα μπαρ αφρικα  :crazy: στη γωνια,αντε να εχω πεσει κανα στενο εξω ;) ητανε γυρω στις 7 αφρικανικες καυλες :pipa2:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
παει τελειωσανε !!! οσο φαγαμε-φαγαμε ! τελος τωρα ! καλα ηταν !
πιστευω οτι ακομα κρυβονται γτ κυκλοφορει ακομα ο ιος λοβερδος ;),οι γαζελες δεν πιανονται ,τα μαυρα μουνακια δεν τελειωνουν  :cum:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
τοτε που περασαμε ητανε περιπου στο υψος πατησιων και κυπρου ειναι μια οδος καθετι γιατι εκει εχει ενα μπαρ αφρικα  :crazy: στη γωνια,αντε να εχω πεσει κανα στενο εξω ;) ητανε γυρω στις 7 αφρικανικες καυλες :pipa2:
φιλε πηρες καμοια???? ποσο σου κοστησε?
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
φιλε πηρες καμοια???? ποσο σου κοστησε?
οχι φιλε δεν πηρα,αλλα οταν ειχα περασει απο καπποδιστριου φαναρι που ειδαμε αλλες δυο σταματησαμε να μιλησουμε κ μας ζητησε να μας κανει ''σιμπουκι'' κ σε μενα κ στον φιλο μου με 15 ευρω δηλαδη εν λογοις 10 ευρωπουλα το  :pipa2:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
24
Πόντοι
16
παντως ακομα ψοφια  ειναι πισω απο το δημαρχειο,κριμα θελω πανικο απο γαζελες τσιμπουκοπνιχτρες :pipa1:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.976
Πόντοι
5.015
παντως ακομα ψοφια  ειναι πισω απο το δημαρχειο,κριμα θελω πανικο απο γαζελες τσιμπουκοπνιχτρες :pipa1:

Όχι απλώς ψόφια, για την ακρίβεια δεν υπάρχει ψυχή μήνες τώρα... Έκλεισε και το ΞΟΥ ΒΟΥ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom