Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
πάκαε  πάκαε παίζω  μπάλα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Μάγκες τη Δευτέρα το βράδυ πήρα μαύρη τούμπανο για πίπα στο αμάξι ονόματι Ντόρα από Γκανά. Πολύ φιλότιμη & καθόλου ξεπέτα, πίπα, μαλακία & επειδή αργούσα να τελειώσω πέταξε έξω τις βυζάρες της & άρχισε να χαϊδεύεται μπροστά μου, μέχρι που άνοιξε την πόρτα & βγήκε έξω για να μου τουρλώσει την κωλάρα της. Μιλάμε για κανόνι, αν δεν είχα ορκιστεί να μην ξαναγαμήσω εκεί χαλαρά θα την έπαιρνα για ξενοδοχείο!
που την πετυχες ? περιοχη ?
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Αγιας Γλυκεριας γινεται χαμος καθε βραδυ
Για ριξε καμια ματια
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Σε λίγο καιρό σε κάθε γειτονιά θα έχει και μαύρες.
Αποκέντρωση  :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Αγιας Γλυκεριας γινεται χαμος καθε βραδυ
Για ριξε καμια ματια

Αυτό που λες ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Στο Γαλάτσι είναι το πατρικό μου & πηγαίνω συχνά & ποτέ δεν έχω δει μαύρες στην Αγίας Γλυκερίας. Άσε που το Γαλάτσι είναι καλή περιοχή, δεν μπορεί να περιφέρονται μαύρες σε κεντρικό δρόμο. Εκεί που παίζουν μαύρες είναι στη διασταύρωση Πατησίων με Γαλατσίου, χαμηλά.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτό που λες ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Στο Γαλάτσι είναι το πατρικό μου & πηγαίνω συχνά & ποτέ δεν έχω δει μαύρες στην Αγίας Γλυκερίας. Άσε που το Γαλάτσι είναι καλή περιοχή, δεν μπορεί να περιφέρονται μαύρες σε κεντρικό δρόμο. Εκεί που παίζουν μαύρες είναι στη διασταύρωση Πατησίων με Γαλατσίου, χαμηλά.
και μενα μου φανηκε περιεργο τυπε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τυπε σε επιασε κοροιδο
ακου 20 για μια πιπα

Κοίτα δεν έκανα παζάρια είναι η αλήθεια, αλλά νομίζω ότι το εικοσάρικο για πίπα στη Σωκράτους είναι κλασσικό... Και πριν κάτι μήνες που είχα πάρει πάλι μία για πίπα τόσο μου είχε πάρει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ρε παιδια και εγω τισ εχω τισ πουτανεσ καθε μερα στα ποδια μου , ειμαι στην 3 σεπτεμβριου αλλα τισ φοβαμαι

Μην τις φοβάσαι, δε δαγκώνουν. Τους νταβάδες τους να φοβάσαι...
 

Billy74kayliaris

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
παιδες παρολο που ειμαι καιρο μελος :think: (σχετικα), καλα και αγια ολα οσα ακουγονται και σεβαστες ολες οι προτιμησεις των συναγωνιστων. θα πρεπει ομως πιστευω να εχουμε κατα νου και τη λαικη ρηση "το κατω κεφαλι τρωει το επανω".και αυτο το λεω διοτι και εγω ειμαι λατρης των απανταχου γαζελων και διαφοων αλλων ειδων και φυλων... αλλα πρεπει να μπορω να συνεχισω να προσφερω στο κοινωνικο συνολο και να μη παει χαραμι για 10-20 λεπτα και για 20-30 ευρουλακια ολη μου η ζωη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom