Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

KANONI TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2010
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
Πριν απαντησεις για να υπερασπιστεις την περιοχη σου κοιτα πρωτα να εισαι πιο ενημερωμενος.
Στην αγιας γλυκεριας καθε βραδυ μετα τις 2 εχει μαυρουλες, οπως και στην βελβενδους  (στο υψος του σχολειου)στην Ανω Κυψελη.
Μενω στην Περιοχη και ξερω
Ουτε εμενα μ αρεσει να γινει η περιοχη χαβουζα των μαυρων αλλα η αληθεια ειναι διαφορετικη απ αυτα που λες

Επιβεβαιώνω τον φίλο, επειδη ειναι ενας καλο φιλος στο Γαλατσι και παω συχνα, σε βολτες που κανω με εναν φιλο με μηχανη εχουμε πετυχει πολλες φορες μαυρες και στην Αγ Γλυκεριας και σε ακυρους δρομους να περπατανε
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
μαγκες βρεθηκα αθηνα αυτο το διαστημα αθηνα και δεν εχασα την ευκαιρια να επισκευτω το συγκεκριμενο ιδρυμα-πιατσα........ειχε αρκετες οχι αγελες πρωτη φορα πηγα..........πηρα μια 20 ευρω.............λογικα θα παω και σημερα εκτος εαν βρω τιποτα καλητερο........ :coffee:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Χθες βράδυ πέρασα με τ' αμάξι & δεν υπήρχε ούτε μία με τρελούς βύζους όπως τις θέλω εγώ...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
συνιστω σε ολους την charming 20 ετων πολυ μεγαλο μουνι καβλα ειναι η καλητερη για εμενα στην συγκεκριμενη πιατσα......
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
558
Πόντοι
86
για λεγε περισσοτερα φιλε δωσε καμια πληροφορια. ειναι καλη?
 

WYSIWYG_

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
31
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
έκανα και εγώ μια βόλτα χτες, πολύ γέλιο είχε με τις μαύρες να τρέχουν πίσω από τα αμάξια.
μάθαμε ότι έρχονται και στο σπίτι από 60-100 ευρώ για μια ώρα με τα πάντα όλα στο πρόγραμμα.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
εγω παντως απο εκει 2 σκηνικα θυμαμαι α)εναν παππου ελληνα να εχει αγκαλια 2 μαυρες κ να τις πηγαινει προς το ξενοδοχειο κ περνωντας απο μπροστα μας να μας κανει παιδια παρτε κ εσεις!κ μια φορα που μας ειχε ζητησει μια μαυρη απιστευτη ενα 2ευρω κ μας επαιξε λιγο τις ψωλες μας με το χερι της πανω απο το μποξερακι(τλκ τις δωσαμε 5ευρω!)
κατι ακυρο!
κατι ρωσσιδες στην ευριπιδου που ειναι στην ρεσεψιον του πρωτου ξενοδοχειου οπως μπαινεις απο αθηνας τις εχει παρει κανεις?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
έκανα και εγώ μια βόλτα χτες, πολύ γέλιο είχε με τις μαύρες να τρέχουν πίσω από τα αμάξια.
μάθαμε ότι έρχονται και στο σπίτι από 60-100 ευρώ για μια ώρα με τα πάντα όλα στο πρόγραμμα.
Τα παράσημα κερασμένα να φανταστώ  :think:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
έκανα και εγώ μια βόλτα χτες, πολύ γέλιο είχε με τις μαύρες να τρέχουν πίσω από τα αμάξια.
μάθαμε ότι έρχονται και στο σπίτι από 60-100 ευρώ για μια ώρα με τα πάντα όλα στο πρόγραμμα.
βρισκεις εκει με 100 ευρω για ολλη την νυχτα..........
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Δημόσιος κίνδυνος με παράσημα και όλα τα καλά.Μην παρασύρεστε από τις γαλιφιές τους μην αρπάξετε κάτι εκεί που δεν το περιμένετε...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
stevegr...άμα υπονοείς ότι έχει άδικο ο Ass_Intruder, τότε το εικονίδιο αυτό κάνε το στη μάπα σου...

η βρωμιά των μαύρων που κάνουνε πιάτσα είναι ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ

δεν εχω προβλημα το κανω στην μαπα μου αλλα στην δικια σου θα κανω αυτο  :2on1: μαζι με ενα φυλαρακι!  :dancing:
δεν ειναι ολες βρωμικες............εγω προσοπικα δεν εχω συναντησει καμοια βρωμικη στις πιατσες.............  :pipa3:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
είναι ΣΙΧΑΜΕΡΑ βρώμικες και ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ...τώρα άμα εσύ νιώθεις όμοιός τους και θες να τις γαμάς πρόβλημα σου...

όσο για το άλλο που λες πολύ ευχαρίστως...φα τη φασολάδα με το φιλαράκι σου μαζί και ελάτε να μου κλάσετε κάνα αρχίδι  :dancing:
ok boss!!!!!!!!!!!!!!!  :shit:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δεν εχω προβλημα το κανω στην μαπα μου αλλα στην δικια σου θα κανω αυτο  :2on1: μαζι με ενα φυλαρακι!  :dancing:
δεν ειναι ολες βρωμικες............εγω προσοπικα δεν εχω συναντησει καμοια βρωμικη στις πιατσες.............  :pipa3:
τυπε αν καταλαβα καλα δεν εννοει να μυριζουν,εννοει οτι εχουν μεγαλες πιθανοτητες να εχουν σμν
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
τυπε αν καταλαβα καλα δεν εννοει να μυριζουν,εννοει οτι εχουν μεγαλες πιθανοτητες να εχουν σμν
ενταξει αυτο το ξερουμε λογικο ειναι αφου ειναι αφρικανες........αλλα οκ βαζεις καποτα και ολλα ενταξει...........
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • neo_np2131a.jpg
    neo_np2131a.jpg
    26,4 KB · Εμφανίσεις: 25

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom