Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

giorgos1983

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
παιδια εγω εχω να πω οτι οι μαυρες γαζελες με τραβανε περισσοτερο απο καθε αλλο ειδος γυναικας και παω αρκετα συχνα σχεδον καθε βδομαδα και περνω διαφορετικη ετσι για αλλαγη..παντα ρωταω για τα φετιχ μου αν τα κανουν,χυσιμο στα βυζια στην μαπα απο κωλο και ολες αμα πληρωσεις ολα τα κανουν εκτος απο καποιες εξαιρεσεις σπανιες...απο αρρωστιες υπαρχουν ποτε ακαποτο και χυσι απο αποσταση παιδια!!!
κανα δυο μου την εχουν σπασει μονο και προσοχη στις παρτουζες απλα τις γαμας με την σειρα.... :rockon:
δεν αντεχω τα μαυρα κορμια με τιποτα οποιος μπορει να με συστησει σε βυζαρου που την γαμω και μερα να μου στειλει....ευχαριστω!!!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
παιδια εγω εχω να πω οτι οι μαυρες γαζελες με τραβανε περισσοτερο απο καθε αλλο ειδος γυναικας και παω αρκετα συχνα σχεδον καθε βδομαδα και περνω διαφορετικη ετσι για αλλαγη..παντα ρωταω για τα φετιχ μου αν τα κανουν,χυσιμο στα βυζια στην μαπα απο κωλο και ολες αμα πληρωσεις ολα τα κανουν εκτος απο καποιες εξαιρεσεις σπανιες...απο αρρωστιες υπαρχουν ποτε ακαποτο και χυσι απο αποσταση παιδια!!!
κανα δυο μου την εχουν σπασει μονο και προσοχη στις παρτουζες απλα τις γαμας με την σειρα.... :rockon:
δεν αντεχω τα μαυρα κορμια με τιποτα οποιος μπορει να με συστησει σε βυζαρου που την γαμω και μερα να μου στειλει....ευχαριστω!!!
σωστα τα λες νεε συναθλητη.........συνιχισε..............
εαν υπαρχουν τα λεφτα ολα τα κανουν............. :2on1:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
παιδια εγω εχω να πω οτι οι μαυρες γαζελες με τραβανε περισσοτερο απο καθε αλλο ειδος γυναικας και παω αρκετα συχνα σχεδον καθε βδομαδα και περνω διαφορετικη ετσι για αλλαγη..παντα ρωταω για τα φετιχ μου αν τα κανουν,χυσιμο στα βυζια στην μαπα απο κωλο και ολες αμα πληρωσεις ολα τα κανουν εκτος απο καποιες εξαιρεσεις σπανιες...απο αρρωστιες υπαρχουν ποτε ακαποτο και χυσι απο αποσταση παιδια!!!
κανα δυο μου την εχουν σπασει μονο και προσοχη στις παρτουζες απλα τις γαμας με την σειρα.... :rockon:
δεν αντεχω τα μαυρα κορμια με τιποτα οποιος μπορει να με συστησει σε βυζαρου που την γαμω και μερα να μου στειλει....ευχαριστω!!!

ρε φίλε και εγώ τρελλαίνομαι με αραπίνες. Αλλα δεν εμπιστευομαι μία. Προτημώ την υγεία μου.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
παιδια εγω εχω να πω οτι οι μαυρες γαζελες με τραβανε περισσοτερο απο καθε αλλο ειδος γυναικας και παω αρκετα συχνα σχεδον καθε βδομαδα και περνω διαφορετικη ετσι για αλλαγη..παντα ρωταω για τα φετιχ μου αν τα κανουν,χυσιμο στα βυζια στην μαπα απο κωλο και ολες αμα πληρωσεις ολα τα κανουν εκτος απο καποιες εξαιρεσεις σπανιες...απο αρρωστιες υπαρχουν ποτε ακαποτο και χυσι απο αποσταση παιδια!!!
κανα δυο μου την εχουν σπασει μονο και προσοχη στις παρτουζες απλα τις γαμας με την σειρα.... :rockon:
δεν αντεχω τα μαυρα κορμια με τιποτα οποιος μπορει να με συστησει σε βυζαρου που την γαμω και μερα να μου στειλει....ευχαριστω!!!
Φίλε η λύση είναι αυτή που πρότεινε ο stevegr, αν δεν κάνω λάθος :sunglasses:.Πορνομετανάστευση στη Λιβερία :2funny: γιατί είναι μαλακία τώρα να πληρώνεις τα κέρατά σου σε μια μαύρη για να σου κάνει ότι θα έκανε στη χώρα της με 2-3 ευρώ :jerking: :headbang: :pipa1: :zfuck: :2on1:.Ρίσκα πάντα θα υπάρχουν ούτως ή άλλως,οπότε καλύτερα εντός εδράς :2funny: :grin: :grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Φίλε η λύση είναι αυτή που πρότεινε ο stevegr, αν δεν κάνω λάθος :sunglasses:.Πορνομετανάστευση στη Λιβερία :2funny: γιατί είναι μαλακία τώρα να πληρώνεις τα κέρατά σου σε μια μαύρη για να σου κάνει ότι θα έκανε στη χώρα της με 2-3 ευρώ :jerking: :headbang: :pipa1: :zfuck: :2on1:.Ρίσκα πάντα θα υπάρχουν ούτως ή άλλως,οπότε καλύτερα εντός εδράς :2funny: :grin: :grin:
πεστα φυλε!!!!!!!!!!!  :thumbsup: :zfuck:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Φίλε η λύση είναι αυτή που πρότεινε ο stevegr, αν δεν κάνω λάθος :sunglasses:.Πορνομετανάστευση στη Λιβερία :2funny: γιατί είναι μαλακία τώρα να πληρώνεις τα κέρατά σου σε μια μαύρη για να σου κάνει ότι θα έκανε στη χώρα της με 2-3 ευρώ :jerking: :headbang: :pipa1: :zfuck: :2on1:.Ρίσκα πάντα θα υπάρχουν ούτως ή άλλως,οπότε καλύτερα εντός εδράς :2funny: :grin: :grin:
τυπε εκει δεν θα ζησεις για να προλαβεις να γαμησεις :2funny:
 

Συνημμένα

  • APP2000070330439-3605.jpg
    APP2000070330439-3605.jpg
    52,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • LRrebelcelebration238.jpg
    LRrebelcelebration238.jpg
    15,6 KB · Εμφανίσεις: 20
  • photo_liberia_01.jpg
    photo_liberia_01.jpg
    71,2 KB · Εμφανίσεις: 35
  • shooting_civil_war_Liberia_op_600x390.jpg
    shooting_civil_war_Liberia_op_600x390.jpg
    36,1 KB · Εμφανίσεις: 24

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • 0.jpg
    0.jpg
    26,1 KB · Εμφανίσεις: 18
  • article-1199985-05B5E054000005DC-744_468x429.jpg
    article-1199985-05B5E054000005DC-744_468x429.jpg
    63,5 KB · Εμφανίσεις: 24
  • cole_liberia_1.jpg
    cole_liberia_1.jpg
    36 KB · Εμφανίσεις: 18

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εδω στα πατησια που ειμαι  πισω απο το  φιξ σε ενα παρκο ειχα δει δυο να χεζουν να κατουρανε και δεν ξερω και εγω τι διαολο! Αιντε μετα να της χαιδεψεις την κολοτρυπα η να κανεις κατι αλλο  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εδω στα πατησια που ειμαι  πισω απο το  φιξ σε ενα παρκο ειχα δει δυο να χεζουν να κατουρανε και δεν ξερω και εγω τι διαολο! Αιντε μετα να της χαιδεψεις την κολοτρυπα η να κανεις κατι αλλο  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
μονο χεζαν?σιγα ρε τυπε
αυτο ειναι νορμαλ :2funny:
 

kavliaris23

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημερα συμπουρδελιαριδες!! Μολις γυρισα σπιτι απο βολτα στις μαυρουλες. Ειχαμε παει παρεα για χαβαλε κ να δουμε τι παιζει. Ηταν κατι πολυ καλες εμφανισιακα, λεπτες με ωραιο κωλο κ βυζι τουμπανο. Επειδη μας ειδαν νεους κ εμφανισιμους λογικα, δεν μας εδειξαν καμια ασχημη συμπεριφορα απο αυτες που προαναφερθηκαν.  Τσιμπουκακι με 15 ευρα, και γαμησακι μπρος πισω με 20 μας ειπαν! Μας αφησαν να κανουμε κ κατι ψιλοπιασιματα... Κ εχω μια ερωτηση! Επειδη δεν εχω κανει ποτε κατι αντιστοιχο, κ μου αρεσε η φαση το σκεφτομαι. Να παω? Ειναι ασφαλες? Εννοειται με καποτα σε ολα κ χωρις φιλια κ τετοια. Και τα 20 που λενε ειναι για καποιο χρονικο διαστημα η μεχρι να τελειωσεις? Αξιζει?
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Kαλημερα συμπουρδελιαριδες!! Μολις γυρισα σπιτι απο βολτα στις μαυρουλες. Ειχαμε παει παρεα για χαβαλε κ να δουμε τι παιζει. Ηταν κατι πολυ καλες εμφανισιακα, λεπτες με ωραιο κωλο κ βυζι τουμπανο. Επειδη μας ειδαν νεους κ εμφανισιμους λογικα, δεν μας εδειξαν καμια ασχημη συμπεριφορα απο αυτες που προαναφερθηκαν.  Τσιμπουκακι με 15 ευρα, και γαμησακι μπρος πισω με 20 μας ειπαν! Μας αφησαν να κανουμε κ κατι ψιλοπιασιματα... Κ εχω μια ερωτηση! Επειδη δεν εχω κανει ποτε κατι αντιστοιχο, κ μου αρεσε η φαση το σκεφτομαι. Να παω? Ειναι ασφαλες? Εννοειται με καποτα σε ολα κ χωρις φιλια κ τετοια. Και τα 20 που λενε ειναι για καποιο χρονικο διαστημα η μεχρι να τελειωσεις? Αξιζει?

Μη το τολμήσεις, θα σιχαθείς τον εαυτό σου.
Το 20ρι που θα το κλαις είναι το μικρότερο κακό που θα σου συμβεί.
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Μη το τολμήσεις, θα σιχαθείς τον εαυτό σου.
Το 20ρι που θα το κλαις είναι το μικρότερο κακό που θα σου συμβεί.
σιγα ρε φυλε...........πως τα λες ετσι?????αναλογα την [εριπτωση.........μπορει να πεσεις σε καλη φαση ή σε μαλακια.....
ολοι οι ρατσιτσες εδω μαζεφτηκαν.........ελεος  :jerking:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
και κατι ακομα.γιατι ολοι εδω μεσα λετε οτι ειναι βρωμικες?????????εγω εχω πεσει σε αραπινες αφρικανες πολυ καθαρες καθε ημερα μπανιο....... :thumbsup: :cool2:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
και κατι ακομα.γιατι ολοι εδω μεσα λετε οτι ειναι βρωμικες?????????εγω εχω πεσει σε αραπινες αφρικανες πολυ καθαρες καθε ημερα μπανιο....... :thumbsup: :cool2:
τον αραπη κιαν τον πλενεις τυπε.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom