Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
h t t p : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = C o T g U _ W f Y b I       
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Γύρω στις 5.30 σήμερα το πρωί καθώς πήγαινα σε μια δουλειά το κώλο GPS με πήγε από εκεί. Γύρω στα τριάντα μαυράκια πίσω από το Δημαρχείο και στα πέριξ έκαναν επιθέσεις στα διερχόμενα αυτοκίνητα. Μπήκα και βγήκα με τα χίλια. Παραλίγο να πατήσω και μερικές καθώς πετάγονταν μπροστά από το αυτοκίνητο για να σταματήσω.


:s&m_3:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Γύρω στις 5.30 σήμερα το πρωί καθώς πήγαινα σε μια δουλειά το κώλο GPS με πήγε από εκεί. Γύρω στα τριάντα μαυράκια πίσω από το Δημαρχείο και στα πέριξ έκαναν επιθέσεις στα διερχόμενα αυτοκίνητα. Μπήκα και βγήκα με τα χίλια. Παραλίγο να πατήσω και μερικές καθώς πετάγονταν μπροστά από το αυτοκίνητο για να σταματήσω.


:s&m_3:

Kακως που περασες με 1000..Οι πρωινες καυλες ειναι οι καλυτερες...(Σβετλαναααααα...ελα γρηγορα εδω.. :2funny:)

Αυτα..
 

Waaam

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1

Κουράγιο παιδιά, σε λίγο (15/8) το θρεντ κλείνει 4ετία...

ή μήπως τελικά ΕΧΟΥΝ HIV οι μαυρούλες;
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Πεταγονται οι καριολες γαμησετα!!! να πατισεις και καμια και να την πληρωνεις μια ζωη μετα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Ρε ήρωες, πάτε ακόμα από εκεί μέσα????
τελευταία φορά που πέρασα,
κόντεψαν να μου ξηλώσουν πόμολα, καθρέφτες, υαλοκαθαριστήρες!  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ρε ήρωες, πάτε ακόμα από εκεί μέσα????
τελευταία φορά που πέρασα,
κόντεψαν να μου ξηλώσουν πόμολα, καθρέφτες, υαλοκαθαριστήρες!  :rockon:  :rockon:  :rockon:
Τυπε αμα το παρακανουν βγαλε το τηλ. και κανε οτι τραβας βιντεο να δεις πως τρεχουν να κρυφτουν :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
όταν πας ΚΤΕΟ πες τους να το δουν και για hiv  :rockon:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Τυπε αμα το παρακανουν βγαλε το τηλ. και κανε οτι τραβας βιντεο να δεις πως τρεχουν να κρυφτουν :2funny: :2funny:

Είσαι σωστός τύπε! δεν το είχα σκεφτεί καθόλου  :grin:

Όσο για το βίντεο του απόλυτου, νομίζω είναι υπερβολή  :cheesy:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Είσαι σωστός τύπε! δεν το είχα σκεφτεί καθόλου  :grin:

Όσο για το βίντεο του απόλυτου, νομίζω είναι υπερβολή  :cheesy:
ο απολυτος δεν υπερβαλει ποτε τυπε...

ας πουμε οτι περιγραφει γλαφυρα... :2funny:
 

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Να πω και εγω την εμπειρια μου μετις μαυρουλες:
Μια φορα πηρα μια και μου ζητησε 80 ευρω για μια ωρα επειδη ηθελα να παμε σε ξενοδοχειο εκτος περιοχης. Την πηρα λοιπον και την πηγα σε ενα ξενοδοχειο στο δασος χαιδαριου. 30 ευρω το ξενοδοχειο, γαμησι ανυπαρκτο ενω μου εταζε τα παντα ολα, και οσες φορες θελω. Οταν τελειωσαμε λοιπον της λεω κατεβαινω να πληρωσω και ερχομαι να φυγουμε (ειχα υποσχεθει να την γυρισω).Βεβαια δεν με ειδε ποτε.
Μια αλλη περιπτωση ξεμερωματα σαββατου, πηρα 2 μαζι με 30 εκαστη σε ενα ξενοδοχειο εκει κοντα που μου ζητησε και 20 ευρω επειδη ηταν παρτουζα. Εκλαψα λοιπον 80 ευρω συνολον, γαμαω τη μια και μετα μου βαζουν δευτερη καποτα προκειμενου να γαμησω την αλλη (την ιδια ωρα η πρωτη κοιταγε τη θεα απο το παραθυρο!!).
Εκτοτε μακρια απο ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!
 

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
Το εχω γραψει και παλιοτερα...αμα θελετε να κλασετε στο γελιο παρτε ενα Xsara κατα προτιμηση ασπρο και το κινητο ανα χειρας...αρχιζουν και τρεχουν δεξια και αριστερα σαν παλαβες,ειδικα ανα μπεις απο κανενα στενο αναποδα...χαχαχαχαχα!!!!

και το κορυφαιο ειναι μετα,οταν καταλαβουν οτι δεν εισαι μπατσος που τρεχουν απο πισω σου ''περιμενε περιμενε'' χαχαχαχα!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • Police_Light_Beacon.jpg
    Police_Light_Beacon.jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 37

kostasdoboj

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
144
Like
2
Πόντοι
1
ναι αλλα το καρουμπαλο προυποθετει μια αναγνωριστικη διελευση πρωτα για να βεβαιωθεις οτι δεν ειναι ηδη μπατσοι εκει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom