Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Diavolidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Ρε γαμάτε ρε γιατί χανόμαστε,τι μας έμεινε,ξεκολλάτε.Εντάξει,δεν λέμε οτι τζάνκι βρείτε να το πηδάτε,αλλά αν η γκόμενα που θα δείς είναι καβλόφατσα και σαρέσει,γάμα την την καριόλα,τι την κοιτάς;
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
παιδια σορυ αν ειμαι εκτος θεματος αλλα δεν ξερω που να γραψω πλεον! δεν μου αρεσουν οι "λευκες" αν και συνεχιζω να τις πηδαω!  :headbang:  ολες οι αλλες φυλες με καυλωνουν απιστευτα μαυρες, λατινες, βραζιλιανες, κινεζες, ινδες, μουσουλμανες ιρανες και απο αραβικες χωρες, (τρελαινομαι για μαντηλα και μπουρκα) αντε τιποτα ρωσοκαζακστανες, αλλα σε πιο λευκο δε τρελαινομαι καθολου!  μαλλον απ τα νευρα μου τις πηδαω τις λευκες πλεον (ελληνιδες, βαλκανιες) δεν βρισκω καμια θυληκοτητα πανω τους!  χρειαζομαι πορνομεταναστευση εδω και τωρα
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
σιγα ρε φυλε...........πως τα λες ετσι?????αναλογα την [εριπτωση.........μπορει να πεσεις σε καλη φαση ή σε μαλακια.....
ολοι οι ρατσιτσες εδω μαζεφτηκαν.........ελεος 

Δε στο λέω από ρατσισμό.

Στο λέω γιατί ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ (άρα δεν είμαι ρατσιστής) κάνουν ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΑΜΙΣΙ.
Είναι εξ ορισμού ξεπέτες, πως να στο πω!

Και είναι και άτεχνες, δε ξέρουν πως να κάνουν αυτό που βγήκαν να κάνουν.

Τώρα αν υπάρχει ένα 1% ή 2% που δεν είναι έτσι, τι να σου πω...  Σε μένα δεν έτυχε ποτέ.  Άρα σταμάτησα να τις ψάχνω.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παιδια σορυ αν ειμαι εκτος θεματος αλλα δεν ξερω που να γραψω πλεον! δεν μου αρεσουν οι "λευκες" αν και συνεχιζω να τις πηδαω!  :headbang:  ολες οι αλλες φυλες με καυλωνουν απιστευτα μαυρες, λατινες, βραζιλιανες, κινεζες, ινδες, μουσουλμανες ιρανες και απο αραβικες χωρες, (τρελαινομαι για μαντηλα και μπουρκα) αντε τιποτα ρωσοκαζακστανες, αλλα σε πιο λευκο δε τρελαινομαι καθολου!  μαλλον απ τα νευρα μου τις πηδαω τις λευκες πλεον (ελληνιδες, βαλκανιες) δεν βρισκω καμια θυληκοτητα πανω τους!  χρειαζομαι πορνομεταναστευση εδω και τωρα
Δεν εχεις και αδικο
 

matste

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια, μηπως ξέρει κανείς που πάνε οι Νιγηριανές;
Τελευταια τις κυνηγάει η αστυνομία και είναι πολύ λίγες κάτω απο την Αθηνάς.
Έχουν άλλο στέκι;;;
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
παιδια σορυ αν ειμαι εκτος θεματος αλλα δεν ξερω που να γραψω πλεον! δεν μου αρεσουν οι "λευκες" αν και συνεχιζω να τις πηδαω!  :headbang:  ολες οι αλλες φυλες με καυλωνουν απιστευτα μαυρες, λατινες, βραζιλιανες, κινεζες, ινδες, μουσουλμανες ιρανες και απο αραβικες χωρες, (τρελαινομαι για μαντηλα και μπουρκα) αντε τιποτα ρωσοκαζακστανες, αλλα σε πιο λευκο δε τρελαινομαι καθολου!  μαλλον απ τα νευρα μου τις πηδαω τις λευκες πλεον (ελληνιδες, βαλκανιες) δεν βρισκω καμια θυληκοτητα πανω τους!  χρειαζομαι πορνομεταναστευση εδω και τωρα

ψυχιατρο χρειαζεσαι.....
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
και κατι ακομα.γιατι ολοι εδω μεσα λετε οτι ειναι βρωμικες?????????εγω εχω πεσει σε αραπινες αφρικανες πολυ καθαρες καθε ημερα μπανιο....... :thumbsup: :cool2:
Tα ΣΜΝ δεν φευγουν με το σαπουνι φιλε μου.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Εδω στα πατησια που ειμαι  πισω απο το  φιξ σε ενα παρκο ειχα δει δυο να χεζουν να κατουρανε και δεν ξερω και εγω τι διαολο! Αιντε μετα να της χαιδεψεις την κολοτρυπα η να κανεις κατι αλλο  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Χαχαχα...!!! :tits2:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ρε παιδια, μηπως ξέρει κανείς που πάνε οι Νιγηριανές;
Τελευταια τις κυνηγάει η αστυνομία και είναι πολύ λίγες κάτω απο την Αθηνάς.
Έχουν άλλο στέκι;;;
Ναι στο λοιμωδών
 

panoskr

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
Δε στο λέω από ρατσισμό.

Στο λέω γιατί ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ (άρα δεν είμαι ρατσιστής) κάνουν ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΓΑΜΙΣΙ.
Είναι εξ ορισμού ξεπέτες, πως να στο πω!

Και είναι και άτεχνες, δε ξέρουν πως να κάνουν αυτό που βγήκαν να κάνουν.

Τώρα αν υπάρχει ένα 1% ή 2% που δεν είναι έτσι, τι να σου πω...  Σε μένα δεν έτυχε ποτέ.  Άρα σταμάτησα να τις ψάχνω.
Ρε παιδια πολυ λογος γινεται για το γαμισι που κανουν οι μαυρες του πεζοδρομιου...Δεν ειναι θεμα φυλης,ειναι θεμα τι επιπεδου πληρωμενο γαμισι ζητας. Οταν μιλαμε για 20-30ευ η λευκες η μαυρες η πρασινες το ιδιο γαμισι-ξεπετα κανουν...δηλαδη στα μπουρδελα του 20αρικου κανουν καλυτερο γαμισι? οσο ανεβαινει η τιμη 50-100-200-300-1000 φυσικα ανεβαινει και το επιπεδο του sex αλλα κυριως της ομορφιας...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ρε παιδια, μηπως ξέρει κανείς που πάνε οι Νιγηριανές;
Τελευταια τις κυνηγάει η αστυνομία και είναι πολύ λίγες κάτω απο την Αθηνάς.
Έχουν άλλο στέκι;;;
Λιοσίων
Πατησίων
Αγ. Γλυκερίας
Κυψέλη  κοντά  στα  τρόλευ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μάγκες τη Δευτέρα το βράδυ πήρα μαύρη τούμπανο για πίπα στο αμάξι ονόματι Ντόρα από Γκανά. Πολύ φιλότιμη & καθόλου ξεπέτα, πίπα, μαλακία & επειδή αργούσα να τελειώσω πέταξε έξω τις βυζάρες της & άρχισε να χαϊδεύεται μπροστά μου, μέχρι που άνοιξε την πόρτα & βγήκε έξω για να μου τουρλώσει την κωλάρα της. Μιλάμε για κανόνι, αν δεν είχα ορκιστεί να μην ξαναγαμήσω εκεί χαλαρά θα την έπαιρνα για ξενοδοχείο!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μάγκες τη Δευτέρα το βράδυ πήρα μαύρη τούμπανο για πίπα στο αμάξι ονόματι Ντόρα από Γκανά. Πολύ φιλότιμη & καθόλου ξεπέτα, πίπα, μαλακία & επειδή αργούσα να τελειώσω πέταξε έξω τις βυζάρες της & άρχισε να χαϊδεύεται μπροστά μου, μέχρι που άνοιξε την πόρτα & βγήκε έξω για να μου τουρλώσει την κωλάρα της. Μιλάμε για κανόνι, αν δεν είχα ορκιστεί να μην ξαναγαμήσω εκεί χαλαρά θα την έπαιρνα για ξενοδοχείο!

Είδες  νέε  μου  γιατί  είναι  μεγάλο αμάρτημα να  ορκίζεται  κανείς ?
 

Επισκέπτης
Είδες  νέε  μου  γιατί  είναι  μεγάλο αμάρτημα να  ορκίζεται  κανείς ?
εξηγα στους νεους οτι δεν κοβει η πουτανα το γαμησι λεμε..
ολοι πεφτουν στην μεθαδονη αλλα παλι ξανακυλανε στην παραμυθα..
αμα γαμησεις γαζελα,δεν ξαναγυρνας στην σαυρα..
ΤΕΛΟΣ..
 

Επισκέπτης
εξηγα στους νεους οτι δεν κοβει η πουτανα το γαμησι λεμε..
ολοι πεφτουν στην μεθαδονη αλλα παλι ξανακυλανε στην παραμυθα..
αμα γαμησεις γαζελα,δεν ξαναγυρνας στην σαυρα..
ΤΕΛΟΣ..
πακαρε πακαρε!σιμπουκι κολο μουνι!
εγκο δεν εχι καρτια αλεξαντρασ! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • barack.jpg
    barack.jpg
    187,5 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom