Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 220 άτομα (3 μέλη και 217 επισκέπτες)

fargoN

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
fargoN τις πηρατε στο δρομο δηλαδη χωρις να ανεβετε στο ξενοδοχειο?Το εχω σκεφτει ρε γαμοτο και γω να παρω μια μεσα στην Αθηνάς!Μπας και ειμαι ανωμαλος η και αλλος το εχει σκεφτει αυτο??

Στα τελάρα της αγοράς γαμήσαμε (παίζει να γαμιούνται και στο πάρκινγκ που έχει.
ΕΙΠΑ ΧΑΜΕΝΑ ΛΕΥΤΑ. Υπάρχουν πολύ καλύτερα να ξοδέψεις τα λευτά σου.

Το ζήτημα τα λεφτά είναι όμως; Η υγεία σου;
Δεν ξέρεις πόσο καταριέμαι τη στιγμή που πέρασα απο το κωλομέρος και ζω με ενα γαμημένο άγχος τώρα μην τσίμπησα κανένα παράσημο.
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
λοιμοδων τζαμπα ολα
φίλε μου σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Ξέρεις σε πιο νοσοκομείο στη Θεσσαλονίκη μπορώ να κάνω εξετάσεις;
Η αν πάω σε ιδιώτη να κάνω τις εξετάσεις τι γιατρό πρέπει να επισκευτώ και πόσο θα πάει το μαλλί για εξετάσεις;


(με έχει φάει το άγχος γιατί ετσι, μηδενική κρίση οτι φάμε και ότι πιούμε.)

Φιλικα Κ.
 

fargoN

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μόνο και μόνο η λέξη λοιμοδών με τρομάζει αχ τι πάθαμε :(
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
ρε φιλε αν φοραγες προφυλακτικο τι εχεις να φοβηθεις?Προφανως οταν το εβγαλες κοιταξες αν εχει σκισει?
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
  εδω ειστε παλι κυριε εισαγγελεα :jerking:  σας βλεπω πολυ καλα ενημερωμενο!  μαλλον  ξεροσταλιαζετε στη σωκρατους περιμενοντας καινουργια "καραβια" απο γαζελες του ερωτα!  και μεις που σας χρυσοπληρωνουμε! αυξησαμε τους μισθους σας και τους φτασαμε σ αυτους των βουλευτων :birdman:   για να μας κανετε πορνορεπορταζ :2funny:
Ναι ρε φιλάρα μου αυξήσατε τον μισθό και ενω εγώ τα παίρνω ξύνοντας τα κάκαλά μου και είμαι και μάγκας!Επίσης κάνω πορνορεπορτάζ γιατί πλέον η επιστασία μου είναι τέτοια που δεν χρειάζεται καν να κατέβω ομόνοια να δώ τι παίζει,γιατί έρχεται η ομόνοια σε εμένα απο τις συλλήψεις.Αλλά εγώ φταίω που τα λέω μπας και γλυτώσει κανείς σας κανένα παράσημο ή ακόμα και να πάει στα θυμαράκια,αλλά όλοι εδώ το παίζετε υπεράνω και οι υπόλοιποι είμαστε ρατσιστές.Μάθε όμως ότι η Αφρική εν γένει είναι νούμερο 1 στους πάσχοντες απο AIDS επειδή οι άνθρωποι δεν ξέρουν τι είναι η καπότα και αναπαράγονται σαν κουνέλια!Επίσης μην ξεχνάς ότι δεν ελέγχονται υγειονομικά απο κανέναν απολύτως ακόμα και όταν συλλαμβάνονται για πορνεία(αυτό ισχύει για όλες τις γκαλντεριμιτζούδες),εκτός κάποιων εξαιρέσεων.Πλέον οι "εξαιρέσεις",εδώ και κάμποσο διάστημα έχουν αυξηθεί για ευνόητους λόγους και τα δεδομένα που προκύπτουν είναι τρομακτικά και είναι ακόμα πιο τρομακτικά αν αναλογιστείς ότι το 60% των φορέων του HIV είναι γαζέλες, το 92% των οποίων έχει χλαμύδια,το 58% έχει κάποια μορφή ηπατήτιδας και το 100% έχει μύκητες.Και αυτά δεν τα λέει κάποιος δικαστικός της άρειας φυλής και η μετενσάρκωση του Χίτλερ,αλλά στατιστικές κρατικές και μη.Για το λόγο αυτό λάβε υπόψιν σου αυτά τα στοιχεία,τα οποία σε παρακαλώ και να διασταυρώσεις πριν ξαναπροσβάλεις κάποιον, ο οποίος προσπαθεί να βοηθήσει με κάπως απότομο τρόπο,γιατί τα βλέπει και τα ζεί κάθε μέρα.Και αρχηγέ με τα μυαλά που έχεις σε βλέπω αρχηγό στο ΓΕΣ,μην σου πώ και μακαρίτη!Τώρα αμα δεν γουστάρεις βοήθεια,τουλάχιστον πάψε και άσε όποιον γουστάρει να συμμεριστεί αυτά που λέω,γιατί είναι ουσιαστικά και αληθέστατα πράγματα και όχι κάποια αντίδραση,απλά για να την αναφέρουμε σε κάποιο forum και να γραφτεί κάπου και το nickname μας ή να προσπαθούμε να την πούμε σε κάποιον.

fargoN αδελφέ μου σε όποιο νοσοκομείο και να πάς θα σε κοιτάξουν τσάμπα και ανώνυμα για HIV,τώρα για ηπατίτιδες,σύφιλη και τέτοια κάτι θα πληρώσεις,αλλά όχι πολλά,γιατί θα συνοδεύονται απο την άλλη εξέταση για HIV.Πάντως μην αγχώνεσαι μέχρι να βγούν οι εξετάσεις,αν και δεν είναι και τόσο εύκολο.Απλά περίμενε μέχρι τότε και μετά βλέπεις,γιατί μπορεί να μην είναι και τίποτα!Καλή υπομονή!
 

theo59

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές γειά σας!
Νέος σ'αυτή τη σελίδα, αλλά παλιά καραβάνα, θέλω να σα πω και εγώ κάτι που μπορεί να βοηθήσει κάποιους.
Οντως συμφωνώ με τον iceman οσον αφορά τα στατιστικά για τις γαζέλες και την μαυρη Ηπειρο.
Εχω μείνει Σενεγαλη εξι μηνες και αν το περιγραψω.... τριπλη καπότα θα φοράτε οσοι .. και αν πατε μετά με μαυρες.
Σημειωτέον οτι το εν λογω κρατος ειναι 94% μουσουλμανοι και πηδιουντε απο  10 χρονων.
Νερό δεν υπάρχει για να πιεις,μόνο μολυσμένο απο ελονοσία κ.α οπότε για ποιά υγειινή θέλετε να μιλάμε?
Και δυστυχώς αυτή τη νοοτροπία κουβαλάνε όπου και αν πάνε.Δηλαδή αστα να πανε και οτι κάτσει.
ΟΠΟΤΕ? ΜΑΥΡΕΣ ΔΕΝ ΓΑΜΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΘΑΡΑΛΕΟΙ.... ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΝΑ ΛΕΤΕ
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Φίλοι συναγωνιστές γειά σας!
Νέος σ'αυτή τη σελίδα, αλλά παλιά καραβάνα, θέλω να σα πω και εγώ κάτι που μπορεί να βοηθήσει κάποιους.
Οντως συμφωνώ με τον iceman οσον αφορά τα στατιστικά για τις γαζέλες και την μαυρη Ηπειρο.
Εχω μείνει Σενεγαλη εξι μηνες και αν το περιγραψω.... τριπλη καπότα θα φοράτε οσοι .. και αν πατε μετά με μαυρες.
Σημειωτέον οτι το εν λογω κρατος ειναι 94% μουσουλμανοι και πηδιουντε απο  10 χρονων.
Νερό δεν υπάρχει για να πιεις,μόνο μολυσμένο απο ελονοσία κ.α οπότε για ποιά υγειινή θέλετε να μιλάμε?
Και δυστυχώς αυτή τη νοοτροπία κουβαλάνε όπου και αν πάνε.Δηλαδή αστα να πανε και οτι κάτσει.
ΟΠΟΤΕ? ΜΑΥΡΕΣ ΔΕΝ ΓΑΜΟΥΝ ΟΙ ΝΕΟΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΘΑΡΑΛΕΟΙ.... ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΝΑ ΛΕΤΕ


Σωστος    χ    100000000
 

fargoN

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε αν φοραγες προφυλακτικο τι εχεις να φοβηθεις?Προφανως οταν το εβγαλες κοιταξες αν εχει σκισει?

φυσικά το διπλό τσέκαρα. αλλά τι να σου κάνει και η καπότα είναι χιλια δυο..
 

Kolasmenos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε μάγκες..ενω οι Ρωσσίδες και οι Τσέχες που ειναι οι 8 στις 10 στην "Κοκα" και στην "πρέζα" δεν έχουν τίποτα οι καημένες...ολες οι πουτάνες το ίδιο ειναι...αν πάρεις μέτρα εισαι 50% ασφαλής..για το άλλο 50% να ζητήσεις ρέστα απο το Αφροδισιακών και Λοιμωδών απέναντι απο το Καραβελ...Μην φιλάτε στόματα γιατι ολες έχουν Υπατίτιδα..στάνταρ :tits2:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
ναι ρε μάγκες..ενω οι Ρωσσίδες και οι Τσέχες που ειναι οι 8 στις 10 στην "Κοκα" και στην "πρέζα" δεν έχουν τίποτα οι καημένες...ολες οι πουτάνες το ίδιο ειναι...αν πάρεις μέτρα εισαι 50% ασφαλής..για το άλλο 50% να ζητήσεις ρέστα απο το Αφροδισιακών και Λοιμωδών απέναντι απο το Καραβελ...Μην φιλάτε στόματα γιατι ολες έχουν Υπατίτιδα..στάνταρ :tits2:

Αρχηγέ μου δεν σου λέμε ότι οι υπόλοιπες είναι καθαρές,αλλά με τις γαζέλες έχεις πολλές περισσότερες πιθανότητες να γίνεις στρατάρχης απο τα παράσημα.
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
παιομπηχτες απανταχου  των αθηνων και περιχωρων αι μαυρε γαζελες ειναι γλυκες σαν σοκολατα,ειναι επικινδυνες οσο ειναι και οι απειρες ιερειες των στουντιο μπουρδελων κωλγκερλς μασατζιδικων των σοκακιων του κολωνακιου κτλ αρα οσες δεν ειναι δηλωμενες το λιγοτερο, ειναι δικοπο μαχαιρι τουτεστιν προσεξτε απο που θα το πιασετε. για αυτο ασφαλες σεξ σημαινει ολοσωμη καποτα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παιομπηχτες απανταχου  των αθηνων και περιχωρων αι μαυρε γαζελες ειναι γλυκες σαν σοκολατα,ειναι επικινδυνες οσο ειναι και οι απειρες ιερειες των στουντιο μπουρδελων κωλγκερλς μασατζιδικων των σοκακιων του κολωνακιου κτλ αρα οσες δεν ειναι δηλωμενες το λιγοτερο, ειναι δικοπο μαχαιρι τουτεστιν προσεξτε απο που θα το πιασετε. για αυτο ασφαλες σεξ σημαινει ολοσωμη καποτα
 

Συνημμένα

  • 31A5W49MFAL__SL500_AA280_.jpg
    31A5W49MFAL__SL500_AA280_.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • condoms-011.jpg
    condoms-011.jpg
    51,3 KB · Εμφανίσεις: 36
  • forum_e3cf272e_Body%20condom.jpg
    forum_e3cf272e_Body%20condom.jpg
    21,3 KB · Εμφανίσεις: 65
  • full_body_condom.jpg
    full_body_condom.jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 25

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Γλυκές σαν σοκολάτες μπορεί να είναι,άλλωστε γούστα είναι αυτά και ο καθένας μας έχει διαφορετικά!Πάντως να ξέρετε ότι όντως πολλές αλανιάρες ανεξαρτήτως εθνικότητας έχουν πολλές αρρώστιες,αλλά οι μαύρες λόγω τρόπου ζωής και συνήθειας σας βάζουν σε μεγαλύτερο ρίσκο.Και πέρα απο τις αρρώστιες συμβαίνουν και άλλα πολλά,όπως για παράδειγμα οτι άλλα σου λένε μέχρι να σε πάνε στο δωμάτιο και να τα ακουμπήσεις και τελικά άλλα προσφέρουν ή μάλλον δεν προσφέρουν,μέχρι και κλοπές ή κανονική ληστεία απο τον νταβά.Σημειοτέον ότι οι μπάτσοι δεν κάνουν τίποτα παρά το ότι γνωρίζουν,γιατί έχουν τόσο μεγάλη δύναμη αυτοί,που θα μπορούσαν να κάνουν το τμήμα της Ομόνοιας κόσκινο.Βέβαια δεν μπορούμε να βάζουμε τους πάντες στο ίδιο τσουβάλι,καθώς υπάρχουν μάλλον και καλές επαγγελματίες,αλλά δυστυχώς η συντριπτική πλειοψηφία είναι χάλια, όχι στην εμφάνιση,αλλά στις υπηρεσίες και τη συμπεριφορά.
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
...Επίσης μιλούσα με κάτι φίλους στην αστυνομία και έχουν αναφερθεί και πολλές κλοπές,αλλά και επιθέσεις εις βάρος αδελφών μας συναγωνιστών και ιδιαίτερα απο γαζέλες και πρεζόνια...

Μπα, κυρ Εισαγγελέα, τώρα τα φιλαράκια γίνανε "μπάτσοι" ?

Σημειοτέον ότι οι μπάτσοι δεν κάνουν τίποτα παρά το ότι γνωρίζουν,γιατί έχουν τόσο μεγάλη δύναμη αυτοί,που θα μπορούσαν να κάνουν το τμήμα της Ομόνοιας κόσκινο.

Εάν έχετε στοιχεία να τα καταθέσετε σε κάποιον εισαγγελέα !  :uglystupid:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Μπα, κυρ Εισαγγελέα, τώρα τα φιλαράκια γίνανε "μπάτσοι" ?

Εάν έχετε στοιχεία να τα καταθέσετε σε κάποιον εισαγγελέα !  :uglystupid:

Καλά ρε μεγάλε,κοίτα τις λεπτομέρειες και όχι την ουσία.Και κάνε το αυτό γιατί σε αποστόμωσα με αυτά που είπα και κατά τη γνώμη σου έθιξα τα γούστα σου,αλλά δεν είναι έτσι.Απλά συνιστώ προσοχή!Και όσο για την κατάσταση του τμήματος Ομονοίας έχουν να πέσουν πολλά κεφάλια με τον καιρό!!!
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καλά ρε μεγάλε,κοίτα τις λεπτομέρειες και όχι την ουσία.Και κάνε το αυτό γιατί σε αποστόμωσα με αυτά που είπα και κατά τη γνώμη σου έθιξα τα γούστα σου,αλλά δεν είναι έτσι.Απλά συνιστώ προσοχή!Και όσο για την κατάσταση του τμήματος Ομονοίας έχουν να πέσουν πολλά κεφάλια με τον καιρό!!!

Σε τι με αποστομώσατε ακριβώς, Κύριε;

Εσάς περιμέναμε να μας πείτε να προσέχουμε, ευχαριστούμε !

Να πέσουν κεφάλια και σε άλλα τμήματα, παρακαλώ ..!
 

ΣΚΟΡΕΡ

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ρε ξεκολλάτε με τον εισαγγελέα να πούμε τίποτα χρήσιμο.Την απάντηση τη δίνει ο Αρκάς στη "Ζωή μετά".Δείχνει έναν τύπο με ζαρτιέρες και λέει "ανώτερος δικαστικός.Πέθανε κατά τη διάρκεια σεξουαλικού οργίου".Ο τύπος τα έχει πει όλα.Οι μαύρες είναι πιο πολύ για χαβαλέ.Να περνάς με το αμάξι με ανοιχτό παράθυρο και να σου βάζουν χέρι στον πούτσο (το πορτοφόλι στο ντουλαπάκι).Ούτε ασφαλιστής δεν κυνηγάει τόσο το πελάτη.Στο γαμήσι δεν κάνουν τίποτα και είναι πεταμένα λεφτά.Το καλό είναι όμως ότι είναι πρόθυμες να κάνουν πράγματα που δεν κάνουν άλλες (π.χ. τις γαμάς μπροστά στις φιλενάδες τους για όσους έχουν τέτοια βίτσια).Είδες τι κάνουν οι νόμοι της αγοράς?Μεγάλη προσφορά-μικρή ζήτηση
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Σε τι με αποστομώσατε ακριβώς, Κύριε;

Εσάς περιμέναμε να μας πείτε να προσέχουμε, ευχαριστούμε !

Να πέσουν κεφάλια και σε άλλα τμήματα, παρακαλώ ..!

1) Κύριος με Κ κεφαλαίο είναι ο Θεός και μόνο και σε αποστόμωσα με το να σου εξηγήσω τις αρμοδιότητές μου στη μπίζνα μου και τι βλέπω με στοιχεία,τα οποία δεν είναι αυτά που εσφαλμένως πίστευες.

2)Παρακαλώ

3)Θα γίνει πραγματικά της πουτάνας το κάγκελο στην μπατσαρία γενικά γιατί έχουν παιχτεί πολλά πάνω σε αυτό το θέμα και σε πολλές περιοχές μάλιστα
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
650
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
1) Κύριος με Κ κεφαλαίο είναι ο Θεός και μόνο και σε αποστόμωσα με το να σου εξηγήσω τις αρμοδιότητές μου στη μπίζνα μου και τι βλέπω με στοιχεία,τα οποία δεν είναι αυτά που εσφαλμένως πίστευες.

Δεν είχα σκοπό να το συνεχίσω  [size=6pt]κ[/size] ύριε αλλά δεν με αφήνετε..
Αναρωτιέμαι μόνο με αφορμή το παρακάτω απόσπασμα όπου περιγράφετε τις αποστομωτικές αρμοδιότητες της "μπίζνας" σας ..
[...] Επίσης λόγω επαγγέλματος μιας και το θίξαμε έχουν δεί πολλά τα μάτια μου σε αυτό το θέμα.Και όσο ρατσιστής και αν φαίνομαι είναι επειδή έχω ζήσει τραμπουκισμούς απο εκείνους,του τύπου ότι αν βάλεις το κοπέλα φυλακή,θα σκοτώσω εσένα και τέτοια [...] Και ξέρω ότι είναι μαύροι νταβατζήδες γιατί τους έπιασαν επαυτοφόρω και δυστυχώς είναι και άλλα πολλα.Αρκεί να πάτε μια μέρα στην Ευελπίδων και να δείτε τι παίζει και τι θράσος έχουν και απο πάνω και επιτίθενται στους δικηγόρους τους,στους αστυνομικούς και στην έδρα (ακόμα έχω τη νυχιά μες τη μάπα απο μια καριόλα)επιβαρύνοντας τη θέση τους. [...]
...ότι εάν γίνατε τώρα ρατσιστής και βγάζετε αυτό το μίσος επειδή αντιμετωπίζετε τραμπουκισμούς από εξαθλιωμένες μαύρες πουτάνες και νταβατζήδες, ποια θα είναι η αντίδρασή σας όταν θα αντιμετωπίσετε μεθαύριο τις πιέσεις και τις απειλές πολιτικών, επιχειρηματιών, Χριστοφοράκων κτλ .......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom