Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
μπαινω μεσα να διαβασω για τις γαζελες και βλεπω να γραφετε για οτι μαλακια σας κατεβει εκτος απο τις μαυρες. και καλα ενας (δικηγορος) ειναι μαλακας και χαλαει το thread, οι υπολοιποι γιατι του απαντατε?
για να δουν πως βριζει στην κα8αρευουσα ενας ΣΠΟΥΔΑΓΜΕΝΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ :uglystupid:
τωρα οσο για τις πιατσεσ γενικα τι εγινε ρε παιδια παιδομαζεμα? την κυριακι που γυρναγα απο θεσσαλονικι ειπα να μεινς αθηνα κ βγηκα μια βολτα τιποτα που8ενα ¨ολες οι πιατσες αδειες απο τισ 1πμ-2.30πμ μεχρι που βαρεθηκα κ συνεχισα το ταξιδι:headbang:
 

leon287

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Γράφει πιο πάνω ο Iceman1988:

Ούτε σοκολάτα τρώω για τον ίδιο λόγο και ναι είναι δικαίωμα του καθενός να τη βρεί όπως γουστάρει αλλά και αναφαίρετο  δικαίωμά μου είναι να πιστεύω ότι αν πάς με μαύρη είναι σαν να επιδίδεσαι σε κτηνοβασία!!!Και αν έχεις κανένα πρόβλημα με τις απόψεις μου μπορούμε να το συζητήσουμε το θέμα...

Και λίγο πιο πάνω μας λέει γεμάτος υπεροψία ότι είναι και εισαγγελέας (καλά αν θέλουμε τον πιστεύουμε αλλά για την οικονομία της συζητησης θα το κάνω).

Και έχω και το avatar του Enforcer να με τσιγγλίζει...

Λοιπόν ξεκινάω από το τελευταίο. Οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες. Όλοι έχουν και από μία. Πάμε παρακάτω. Αν ο Iceman1988 έχει αρχίδια στο παντελόνι του, την επόμενη φορά που θα βρεθεί στην έδρα του δικαστηρίου, να βγει και να αναφωνίσει ότι "πιστεύω ότι αν πάς με μαύρη είναι σαν να επιδίδεσαι σε κτηνοβασία!!!" Ειδικά αν έχει και κανένα μαύρο στο κατηγορητήριο. Να δούμε πόσο δικαίωμα έχει να το λέει αυτό που είπε... Θέλω να πω ότι άλλο είναι να πεις ότι δεν σου αρέσουν οι μαύρες/μαύροι και οι τρόποι τους, και άλλο ότι είναι ζώα και όχι άνθρωποι.

Τώρα για το αν ειναι προσόν να είσαι εισαγγελέας ή όχι, να θυμηθούμε ότι και η γνωστή Τζένη της Ρόδου, (ναι η Χειλουδάκη) εισαγγελέα βρήκε και πλάνεψε. Περαστικά μας.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Γράφει πιο πάνω ο Iceman1988:

Ούτε σοκολάτα τρώω για τον ίδιο λόγο και ναι είναι δικαίωμα του καθενός να τη βρεί όπως γουστάρει αλλά και αναφαίρετο  δικαίωμά μου είναι να πιστεύω ότι αν πάς με μαύρη είναι σαν να επιδίδεσαι σε κτηνοβασία!!!Και αν έχεις κανένα πρόβλημα με τις απόψεις μου μπορούμε να το συζητήσουμε το θέμα...

Και λίγο πιο πάνω μας λέει γεμάτος υπεροψία ότι είναι και εισαγγελέας (καλά αν θέλουμε τον πιστεύουμε αλλά για την οικονομία της συζητησης θα το κάνω).

Και έχω και το avatar του Enforcer να με τσιγγλίζει...

Λοιπόν ξεκινάω από το τελευταίο. Οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες. Όλοι έχουν και από μία. Πάμε παρακάτω. Αν ο Iceman1988 έχει αρχίδια στο παντελόνι του, την επόμενη φορά που θα βρεθεί στην έδρα του δικαστηρίου, να βγει και να αναφωνίσει ότι "πιστεύω ότι αν πάς με μαύρη είναι σαν να επιδίδεσαι σε κτηνοβασία!!!" Ειδικά αν έχει και κανένα μαύρο στο κατηγορητήριο. Να δούμε πόσο δικαίωμα έχει να το λέει αυτό που είπε... Θέλω να πω ότι άλλο είναι να πεις ότι δεν σου αρέσουν οι μαύρες/μαύροι και οι τρόποι τους, και άλλο ότι είναι ζώα και όχι άνθρωποι.

Τώρα για το αν ειναι προσόν να είσαι εισαγγελέας ή όχι, να θυμηθούμε ότι και η γνωστή Τζένη της Ρόδου, (ναι η Χειλουδάκη) εισαγγελέα βρήκε και πλάνεψε. Περαστικά μας.
Και αρχίδια έχω ρε μεγάλε και να πώ αυτό που είπες μπροστα σε όλο το δικαστήριο μπορώ και αν είναι και κανένας μαύρος εκεί το πολύ πολύ να μου τα κλάσει.Και αυτό που μας ξεχωρίζει απο τα ζώα δεν είναι η μορφή μας,αλλά οι τρόποι μας και η συμπεριφορά μας.Οπότε αν επιδίδονται σε τέτοιες πράξεις στη μέση του δρόμου σαν τα διάφορα αδέσποτα,είναι και εκείνοι ζώα και αυτό ισχύει φυσικά για όλες τις φιλές και ράτσες.Όσο για την αρεσκία μερικών να πηγαίνουν με μαύρες είναι αναφαίρετο δικαίωμά τους,αλλά εξέφρασα την άποψή μου, με τραχύτατο τρόπο θα μου πέις,αλλά είναι άποψή μου και όποιος γουστάρει τη συμμερίζεται.Δεν επέβαλλα κάτι,απλά διαπίστωση έκανα και τίποτα παραπάνω.Και αν μερικοί έχετε νεύρα απο αλλού μην ξεσπάτε όπου λάχει. Όσο για τις τραβεστί και τρανσέξουαλ είναι άλλο θέμα αν μου αρέσουν ή όχι και αν θέλεις να το κουβεντιάσουμε άνοιξε σχετικό thread στο forum.
 

leon287

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Και αρχίδια έχω ρε μεγάλε και να πώ αυτό που είπες μπροστα σε όλο το δικαστήριο μπορώ και αν είναι και κανένας μαύρος εκεί το πολύ πολύ να μου τα κλάσει.

Πίστεψέ με, αν το κάνεις θα το πουν στις ειδήσεις, και επειδή στις ειδήσεις δουλεύω θα το μάθω 100%, οπότε ΜΕΧΡΙ να το κάνεις, όσο και να φωνάζεις πως μπορείς, εκκρεμεί η απόδειξη αυτής σου της ικανότητας. Και πέραν αυτού, το ζήτημα δεν είναι αν μπορείς να το πεις ή όχι, αλλά αν τελικά έχεις το δικαίωμα να το λες. Και όταν το πεις στο δικαστήριο θα καταλάβεις ότι δικαίωμα τέτοιο δεν έχει κανένας μας τουλάχιστον σε αυτόν εδώ τον τόπο.

Και αυτό που μας ξεχωρίζει απο τα ζώα δεν είναι η μορφή μας,αλλά οι τρόποι μας και η συμπεριφορά μας.Οπότε αν επιδίδονται σε τέτοιες πράξεις στη μέση του δρόμου σαν τα διάφορα αδέσποτα,είναι και εκείνοι ζώα και αυτό ισχύει φυσικά για όλες τις φιλές και ράτσες.

Θα συμφωνήσω μαζί σου ως προς το ήμισυ. Αναρωτήθηκες λοιπόν η δική σου συμπεριφορά σε αυτό το thread σε ποια ακριβώς κατηγορία σε κατατάσσει; Επίσης θα προσέθετα και την ύπαρξη νοημοσύνης στον άνθρωπο και όχι στο ζώο. Προσωπικά το θεωρώ πιο σημαντικό κριτήριο. Εσύ πόσο νοήμων θεωρείς κάποιον που βγάζει συμπέρασμα για μια ολοκληρη φυλή ανθρώπων από τη συμπεριφορά ενός εκπροσώπου της;

Και στην τελική τα ζώα εκτός από το να χέζουν (καθόλα φυσιολογική ανάγκη και για τον άνθρωπο) έξω (πράγμα που και ο άνθρωπος κάνει -θυμίσου λίγο πόσες φορές χρειάστηκες να χέσεις στην εξοχή όταν ήσουν φαντάρος (αν έχεις πάει φυσικά)), κάνουν και άλλα πράγματα. Μήπως μας κάνει ζώα και το γεγονός ότι μπορεί να τσιμπάμε κάτι στα γρήγορα σε κοινή θέα στη μέση του δρόμου;
 

leon287

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
56
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Όσο για τις τραβεστί και τρανσέξουαλ είναι άλλο θέμα αν μου αρέσουν ή όχι και αν θέλεις να το κουβεντιάσουμε άνοιξε σχετικό thread στο forum.

Το σχόλιο δεν αφορούσε εσένα. Αφορούσε τους Εισαγγελείς γενικότερα. Το γεγονός ότι αρπάχτηκες προδίδει μια δυσκολία σου στην κατανόηση γραπτού κειμένου, τέτοια που, σε συνδυασμό και με την ανορθογραφία και το συντακτικό σου, αποδεικνύει περίτρανα πως καμία πιθανότητα δεν υπάρχει να έχεις περάσει ούτε απ' έξω από τη νομική σχολή (πόσο μάλλον να είσαι και εισαγγελέας όπως καυχιέσαι). Αυτά για τώρα. 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τόσα  χρονια  λοιπόν  αναρωτιόμουν  οι Εισαγελείς  είναι έτσι όπως  φαινόνται ?

Ειναι πολύ  χρήσιμο η  ζωή  να  σου  δείχνει τις  απαντήσεις !
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Και αρχίδια έχω ρε μεγάλε και να πώ αυτό που είπες μπροστα σε όλο το δικαστήριο μπορώ και αν είναι και κανένας μαύρος εκεί το πολύ πολύ να μου τα κλάσει.Και αυτό που μας ξεχωρίζει απο τα ζώα δεν είναι η μορφή μας,αλλά οι τρόποι μας και η συμπεριφορά μας.Οπότε αν επιδίδονται σε τέτοιες πράξεις στη μέση του δρόμου σαν τα διάφορα αδέσποτα,είναι και εκείνοι ζώα και αυτό ισχύει φυσικά για όλες τις φιλές και ράτσες.Όσο για την αρεσκία μερικών να πηγαίνουν με μαύρες είναι αναφαίρετο δικαίωμά τους,αλλά εξέφρασα την άποψή μου, με τραχύτατο τρόπο θα μου πέις,αλλά είναι άποψή μου και όποιος γουστάρει τη συμμερίζεται.Δεν επέβαλλα κάτι,απλά διαπίστωση έκανα και τίποτα παραπάνω.Και αν μερικοί έχετε νεύρα απο αλλού μην ξεσπάτε όπου λάχει. Όσο για τις τραβεστί και τρανσέξουαλ είναι άλλο θέμα αν μου αρέσουν ή όχι και αν θέλεις να το κουβεντιάσουμε άνοιξε σχετικό thread στο forum.
  iceman1988 το παρατραβας το σχοινι. δεν μπορεις να κρινεις ουτε εσυ, ουτε εγω, ουτε κανεις εδω μεσα ενα πληθος ανθρωπων οποιασδηποτε φυλης κ ιθαγενειας, εξαιτιας μας μικρης ομαδας, σαν αυτους που βασιζεσε για να κρινεις. Γιατι ουτε εμεις οι ελληνες ειμαστε ολοι λουλουδια. Ο τροπος που μιλας κ εξακολουθεις να εκφραζεσε με κανει να πιστευω,το σε τι ανθρωπους εμπιστευομαστε την δικαιοσυνη, ΕΑΝ εισαι εισαγγελεας οπως λες, γιατι απο αμεροληψια εχεις πιασει πατο. Φενεται ο τιτλος "ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ", σ΄εχει κανει να νομιζεις οτι εισαι ανωτερος κ ξεχνας το βασικοτερο που προσπαθουν να σας μαθουν στη νομικη. Οποτε λυπαμε τον κοπο του πατερα σου, γιατι μαλλον αδικα προσπαθουσε να σε φτασει εκει που σε εφτασε, γιαυτο η σκισε το διπλωμα σου η ασε το επαγελμα σου, που θεωρειτε λειτουργημα, μακρυα απο τις προσωπικες σου αποψεις κ 8α επρεπε να ντρεπεσε που το εκμεταλευτικες για να κανεις τις ρατσιστικες σου δηλωσεις νομιζοντας οτι αυτο θα τις κανει σωστες.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λοιπον  επειδή  εδώ  το θέμα  είναι  οι μαύρες , και όχι ο ταλαίπωρος  ο φιλαρακος  ας πουμε  1-2 πράγματα .

Τα  κορίτσια  αυτά  είναι  πανέμορφα  και τούμπανα .
Οι  επιδόσεις  στο σεξ  είναι  πολύ  πιο φτωχές  από  όσα  υπόσχεται  η  κορμάρα  και η  κωλάρα τους .
Τα  θέματα  υγιεινής και  υγείας  που  έχουνε  τα  έχουνε  όλες  οι καλντεριμιτζούδες  της  υδρογείου .
Οποιος  γουσταρει  πηδάει  μαύρες , ξανθιές , λατίνες , κινέζες .
Γούστα  είναι αυτά .

Περα των ανωτέρω  τα  μαυρα  κορίτσια  εξαπλώνονται
Τα  βρίσκεις  πλέον και στα  πατήσια , και στην καβάλας και αλλού .

Παρ΄ όλο που  είμαι φαν της  σοκολάτας  δεν τις  συνιστώ .
Όι πολύ  παλαιότερες  εμπειρίες  μου  από αυτές , εκτός  από μία  δεν  ήταν κάτι  αξιομνημόνευτο .
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Πίστεψέ με, αν το κάνεις θα το πουν στις ειδήσεις, και επειδή στις ειδήσεις δουλεύω θα το μάθω 100%, οπότε ΜΕΧΡΙ να το κάνεις, όσο και να φωνάζεις πως μπορείς, εκκρεμεί η απόδειξη αυτής σου της ικανότητας. Και πέραν αυτού, το ζήτημα δεν είναι αν μπορείς να το πεις ή όχι, αλλά αν τελικά έχεις το δικαίωμα να το λες. Και όταν το πεις στο δικαστήριο θα καταλάβεις ότι δικαίωμα τέτοιο δεν έχει κανένας μας τουλάχιστον σε αυτόν εδώ τον τόπο.
  αμ δεν θα το εκανε γιατι θα τον πεταγανε εξω κ με οριστικη διαγραφη απο τον νομικο κλαδο ΕΑΝ το ξαναλεω ανοικει σε αυτον, οποτε.... ενας ακομα φαφλατας με λογια του αερα που προσπα8ει να κριψει τα ψυχολογικα προβληματα κατωτεροτητας που εχει  προσπαθοντας να βρει λογους να ειναι καλητερος των αλλων  :uglystupid:
κ iceman πριν το συνεχισεις δες ψυχολογο ακομα κ για σενα κατι 8α κανει :2funny:
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Και αρχίδια έχω ρε μεγάλε και να πώ αυτό που είπες μπροστα σε όλο το δικαστήριο μπορώ και αν είναι και κανένας μαύρος εκεί το πολύ πολύ να μου τα κλάσει.Και αυτό που μας ξεχωρίζει απο τα ζώα δεν είναι η μορφή μας,αλλά οι τρόποι μας και η συμπεριφορά μας.Οπότε αν επιδίδονται σε τέτοιες πράξεις στη μέση του δρόμου σαν τα διάφορα αδέσποτα,είναι και εκείνοι ζώα και αυτό ισχύει φυσικά για όλες τις φιλές και ράτσες.Όσο για την αρεσκία μερικών να πηγαίνουν με μαύρες είναι αναφαίρετο δικαίωμά τους,αλλά εξέφρασα την άποψή μου, με τραχύτατο τρόπο θα μου πέις,αλλά είναι άποψή μου και όποιος γουστάρει τη συμμερίζεται.Δεν επέβαλλα κάτι,απλά διαπίστωση έκανα και τίποτα παραπάνω.Και αν μερικοί έχετε νεύρα απο αλλού μην ξεσπάτε όπου λάχει. Όσο για τις τραβεστί και τρανσέξουαλ είναι άλλο θέμα αν μου αρέσουν ή όχι και αν θέλεις να το κουβεντιάσουμε άνοιξε σχετικό thread στο forum.
  μια ειναι η τιμωρια που σου πρεπει απο τα παλληκαρια της μαυρης φυλης :knockinb:  μαλλον θα του τα κλασεις (του μαυρου) παρα αυτος τα δικα σου! ο εκνευρισμος σου, ειναι δειγμα του οτι δεν εχεις τα "προσοντα"! ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ!!! (ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΙΣ)  ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΔΙΔΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 40-50 ΧΡΟΝΙΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ! ΤΟΤΕ ΔΕ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ!!!
 

Επισκέπτης
καμία πιθανότητα δεν υπάρχει να έχεις περάσει ούτε απ' έξω από τη νομική σχολή (πόσο μάλλον να είσαι και εισαγγελέας όπως καυχιέσαι). 
ρε ουτε σε καταληψη της νομικης δεν εχει πατησει λεμε..
ακομη μαζι του ασχολειστε???
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Καλά,όταν θα κολλήσετε κανένα παράσημο και βρεθείτε σε τόπο χλοερό θα σας πώ εγώ ποιός είναι κομπλεξικός και ποιός όχι.Επίσης λόγω επαγγέλματος μιας και το θίξαμε έχουν δεί πολλά τα μάτια μου σε αυτό το θέμα.Και όσο ρατσιστής και αν φαίνομαι είναι επειδή έχω ζήσει τραμπουκισμούς απο εκείνους,του τύπου ότι αν βάλεις το κοπέλα φυλακή,θα σκοτώσω εσένα και τέτοια και εσύ ρε τύπε που δουλεύεις στον Τύπο εν γένει και τα μαθαίνεις όλα,αλλά δεν αποκαλύπτεις τίποτα για να μην γίνει ο χαμός και ξεσπάσει ρατσιστικό κομφούζιο ρώτα και τι είχε γίνει πέρυσι στη Θεσσαλονίκη όταν κάτι μαύροι έκαψαν το σπίτι ενός πρωτοδίκη όταν έβαλε (βάσει νόμου) στην ψειρού κάτι πουτάνες.Και ξέρω ότι είναι μαύροι νταβατζήδες γιατί τους έπιασαν επαυτοφόρω και δυστυχώς είναι και άλλα πολλα.Αρκεί να πάτε μια μέρα στην Ευελπίδων και να δείτε τι παίζει και τι θράσος έχουν και απο πάνω και επιτίθενται στους δικηγόρους τους,στους αστυνομικούς και στην έδρα (ακόμα έχω τη νυχιά μες τη μάπα απο μια καριόλα)επιβαρύνοντας τη θέση τους.Επίσης κάπου στο φόρουμ πέτυχα ενα post που κάτι μαύρες έδειραν έναν γέρο και του πήραν τα λεφτά και ευτυχώς εκείνη την ώρα έσκασαν μύτη τυχαία η μηχανόβιοι της ομάδας Δ.Όσο για το αν είμαι αμερόληπτος ή όχι στη δουλειά μου δεν μπορώ να το πώ εγώ,αλλά ούτε και εσείς που δεν με ξέρετε.Βλέπετε τα γεγονότα μιλάνε απο μόνα τους και είναι αλληλένδετα,γιατί ιδιαίτερα εκεί που συχνάζουν εκείνοι δεν πατάει ψυχή όταν πέσει το σκοτάδι και οι επιχειρήσεις πάνε και για φούντο.Και όσοι το παίζετε προοδευτικοί και φιλελεύθεροι,θα είστε έτσι μέχρι να την πάθετε.Τέλος τα προσόντα μου δεν μπορώ να σου πώ αν είναι μικρά,νορμάλ ή τεράστια (άλλωστε ότι και να σου πώ δεν θα με πιστέψεις),πάντως μέχρι τώρα με εξυπηρετούν μια χαρά σε όλες μου τις δραστηριότητες.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
  μια ειναι η τιμωρια που σου πρεπει απο τα παλληκαρια της μαυρης φυλης :knockinb:  μαλλον θα του τα κλασεις (του μαυρου) παρα αυτος τα δικα σου! ο εκνευρισμος σου, ειναι δειγμα του οτι δεν εχεις τα "προσοντα"! ΑΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ!!! (ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΕΙΣ)  ΕΝΑΣ ΝΕΟΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΔΙΔΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 40-50 ΧΡΟΝΙΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ! ΤΟΤΕ ΔΕ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ!!!
Σε 40-45 χρόνια θα είμαι λίπασμα και δεν είμαι νέος,καθότι για να γίνει κανείς δικαστικός πρέπει να είναι πάνω απο 30,για να μαθαίνετε!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αρα το 1988 εγινες εισαγγελεας?Την Τζενουλα την ειχες παρει καμια παρτουζα με τον αλλο τον εισαγγελεα? :2funny: :2on1:Χεσε μας βραδιατικα.. :s&m_2:Για μαυρες ειναι το τοπικ κ οχι για ''ανθρωποι-γουρουνια διαφορων εθνικοτητων αφοδευουν στα ιστορικα σοκακια του κεντρου''
Δειτε την ζωη με χιουμορ
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Καλά,όταν θα κολλήσετε κανένα παράσημο και βρεθείτε σε τόπο χλοερό θα σας πώ εγώ ποιός είναι κομπλεξικός και ποιός όχι.Επίσης λόγω επαγγέλματος μιας και το θίξαμε έχουν δεί πολλά τα μάτια μου σε αυτό το θέμα.Και όσο ρατσιστής και αν φαίνομαι είναι επειδή έχω ζήσει τραμπουκισμούς απο εκείνους,του τύπου ότι αν βάλεις το κοπέλα φυλακή,θα σκοτώσω εσένα και τέτοια και εσύ ρε τύπε που δουλεύεις στον Τύπο εν γένει και τα μαθαίνεις όλα,αλλά δεν αποκαλύπτεις τίποτα για να μην γίνει ο χαμός και ξεσπάσει ρατσιστικό κομφούζιο ρώτα και τι είχε γίνει πέρυσι στη Θεσσαλονίκη όταν κάτι μαύροι έκαψαν το σπίτι ενός πρωτοδίκη όταν έβαλε (βάσει νόμου) στην ψειρού κάτι πουτάνες.Και ξέρω ότι είναι μαύροι νταβατζήδες γιατί τους έπιασαν επαυτοφόρω και δυστυχώς είναι και άλλα πολλα.Αρκεί να πάτε μια μέρα στην Ευελπίδων και να δείτε τι παίζει και τι θράσος έχουν και απο πάνω και επιτίθενται στους δικηγόρους τους,στους αστυνομικούς και στην έδρα (ακόμα έχω τη νυχιά μες τη μάπα απο μια καριόλα)επιβαρύνοντας τη θέση τους.Επίσης κάπου στο φόρουμ πέτυχα ενα post που κάτι μαύρες έδειραν έναν γέρο και του πήραν τα λεφτά και ευτυχώς εκείνη την ώρα έσκασαν μύτη τυχαία η μηχανόβιοι της ομάδας Δ.Όσο για το αν είμαι αμερόληπτος ή όχι στη δουλειά μου δεν μπορώ να το πώ εγώ,αλλά ούτε και εσείς που δεν με ξέρετε.Βλέπετε τα γεγονότα μιλάνε απο μόνα τους και είναι αλληλένδετα,γιατί ιδιαίτερα εκεί που συχνάζουν εκείνοι δεν πατάει ψυχή όταν πέσει το σκοτάδι και οι επιχειρήσεις πάνε και για φούντο.Και όσοι το παίζετε προοδευτικοί και φιλελεύθεροι,θα είστε έτσι μέχρι να την πάθετε.Τέλος τα προσόντα μου δεν μπορώ να σου πώ αν είναι μικρά,νορμάλ ή τεράστια (άλλωστε ότι και να σου πώ δεν θα με πιστέψεις),πάντως μέχρι τώρα με εξυπηρετούν μια χαρά σε όλες μου τις δραστηριότητες.
  σε μια αλλη εποχη θα ησουν ο δικαστης που καταδικασε τον γιαννη αγιαννη σε 19 χρονια φυλακιση για τη κλοπη ενος ψωμιου! ακομα και σημερα ειναι εγκλημα στο μυαλο ορισμενων, ο αγωνας των "αθλιων" για επιβιωση!!  αγαπητε κυριε εισαγγελεα  αν  σας ενοχλει η κατασταση οπου εχει περιελθει το κεντρο της πρωτευουσας καλα (και εμενα με ενοχλει, οπως και πολλους αλλους) καλα θα κανετε να κατηγορησετε το κρατος, τη κυβερνηση, οι οποιοι τους μαζεψαν σ αυτη εδω τη χωρα, και δεν κανουν τιποτα για να απελαθουν!  ενα οργανωμενο κρατος θα μαζευε και θα εδιωχνε ολους οσους εχουν εισελθει παρανομα η ηρθαν με τουριστικη βιζα και παραμενουν!  αλλο αυτο και αλλο να τους κατηγορεις ως αθλιους
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Καλά,όταν θα κολλήσετε κανένα παράσημο και βρεθείτε σε τόπο χλοερό θα σας πώ εγώ ποιός είναι κομπλεξικός και ποιός όχι.Επίσης λόγω επαγγέλματος μιας και το θίξαμε έχουν δεί πολλά τα μάτια μου σε αυτό το θέμα.Και όσο ρατσιστής και αν φαίνομαι είναι επειδή έχω ζήσει τραμπουκισμούς απο εκείνους,του τύπου ότι αν βάλεις το κοπέλα φυλακή,θα σκοτώσω εσένα και τέτοια και εσύ ρε τύπε που δουλεύεις στον Τύπο εν γένει και τα μαθαίνεις όλα,αλλά δεν αποκαλύπτεις τίποτα για να μην γίνει ο χαμός και ξεσπάσει ρατσιστικό κομφούζιο ρώτα και τι είχε γίνει πέρυσι στη Θεσσαλονίκη όταν κάτι μαύροι έκαψαν το σπίτι ενός πρωτοδίκη όταν έβαλε (βάσει νόμου) στην ψειρού κάτι πουτάνες.Και ξέρω ότι είναι μαύροι νταβατζήδες γιατί τους έπιασαν επαυτοφόρω και δυστυχώς είναι και άλλα πολλα.Αρκεί να πάτε μια μέρα στην Ευελπίδων και να δείτε τι παίζει και τι θράσος έχουν και απο πάνω και επιτίθενται στους δικηγόρους τους,στους αστυνομικούς και στην έδρα (ακόμα έχω τη νυχιά μες τη μάπα απο μια καριόλα)επιβαρύνοντας τη θέση τους.Επίσης κάπου στο φόρουμ πέτυχα ενα post που κάτι μαύρες έδειραν έναν γέρο και του πήραν τα λεφτά και ευτυχώς εκείνη την ώρα έσκασαν μύτη τυχαία η μηχανόβιοι της ομάδας Δ.Όσο για το αν είμαι αμερόληπτος ή όχι στη δουλειά μου δεν μπορώ να το πώ εγώ,αλλά ούτε και εσείς που δεν με ξέρετε.Βλέπετε τα γεγονότα μιλάνε απο μόνα τους και είναι αλληλένδετα,γιατί ιδιαίτερα εκεί που συχνάζουν εκείνοι δεν πατάει ψυχή όταν πέσει το σκοτάδι και οι επιχειρήσεις πάνε και για φούντο.Και όσοι το παίζετε προοδευτικοί και φιλελεύθεροι,θα είστε έτσι μέχρι να την πάθετε.Τέλος τα προσόντα μου δεν μπορώ να σου πώ αν είναι μικρά,νορμάλ ή τεράστια (άλλωστε ότι και να σου πώ δεν θα με πιστέψεις),πάντως μέχρι τώρα με εξυπηρετούν μια χαρά σε όλες μου τις δραστηριότητες.
κανεις δεν θα σε κατηγορουσε εαν δεν  γενικολογουσες κ δεν τα εβαζες με οσους τα γουστα τους ειναι αυτα εγω με μαυρη δεν εχω παει δεν μου κανει το κλικ μου φενονται ψευτικες αλλα δεν κατακρινω κανεναν απο οσους θελουν ουτε τα εβαλα με ολη την φυλη οπως εσυ. Τωρα για το τι εχει δει ο καθενας αστο γιατι ο καθενας τραβαει το δικο του σταυρο κ τα ενας γνωστος του φιλου του μπαρμπα... αστα  δεν τεριαζουν στο λεω γιατι απο τα 12 εργαζομε απο τα 15 ειμαι στην πιατσα εχω δουλεψει σε μερη που εσυ πας μονο για διασκεδαση κ εχω δει καθε καρυδιας καρυδι αλλα κανεις δεν σε πειραζε α δεν τον πειραζες πες λοιπον την αποψη σου χωρις κατηγοριες κ βρισιες οπως αρμοζει σε αν8ρωπο του επιπεδου σου εφοσον  εχεις τις γνωσεις που λες κ σιγουρα 8α ακουστεις πολυ περισοτερο απο τωρα
 

Επισκέπτης
Καλα ο iceman1988 τα παραλεει, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι εχει εντελως αδικο. Ειχα παει με μαυρη απο Αθηνας πριν 4 -5 χρονια σε ξενοδοχειο που ειναι στη Σοφοκλεους νομιζω. Ρε τι βρωμα το δωματιο. Πεταμενες καποτες στο πατωμα, μποχα. Την εκανα χωρις να γαμησω. Τσαμπα τα ευροπουλα.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Καλα ο iceman1988 τα παραλεει, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι εχει εντελως αδικο. Ειχα παει με μαυρη απο Αθηνας πριν 4 -5 χρονια σε ξενοδοχειο που ειναι στη Σοφοκλεους νομιζω. Ρε τι βρωμα το δωματιο. Πεταμενες καποτες στο πατωμα, μποχα. Την εκανα χωρις να γαμησω. Τσαμπα τα ευροπουλα.
  κανεις δεν ειπε οτι εχει εντελος αδικο αλλα δεν ειναι αποδεκτα αυτα που λεει με τον τροπο που τα λεει οπως ειπα μην γενικευουμε κ μην κρινουμε μια ολοκληρη φυλη η ενα εθνος μιας κ στην ουσια αυτο εκανε απο μια μικρη ομαδα ατομων. εγω προσωπικα δεν παω με τις μαυρες αυτες γιατι δεν νομιζω οτι αξιζουν κ δεν με νοιαζουν αλλα  δεν μραισει κ αυτη η γενικευμενη  ρατσιστικη ταση.ο καθεις τις αποψεις του καναμε το θρεντ  ανθρωπινων δικαιοματων κ ρατσιστικων συμπεριφορων εδω μεσα ο καθενα με τις αποψεις του κ τις επιλογες του κ εμεις στις καλντεριμιτζουδες η μαλλον εσεις που μενετε αθηνα για να ενημερωνετε κ εμας γι τις πιθανες επελασεις μας :grin:
αυτος ανοικει εκει που ανοικει ας κανει προσπαθεια να αλαξει τα δρομενα αντι να μιλαει εδω :dancing:
οποτε κανα νεο απο τις πιατσες ρε παιδια ελεος μας εγκατελιψαν τα κοριτσια :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom