Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, κατάλαβα...
Εκεί που τη στήνουν οι μπάτσοι (στη στροφή) και γράφουν για ζώνες, κινητά και κράνη.

Φαίνεται ότι παίζει και το Pines Hotel, άμα θέλει κανείς να πάρει τη μαύρη και να την πάει για πλύσιμο, μπας και ασπρίσει...

Πάντως δε τις έχω δει ποτέ εκεί (δε περνάω και τακτικά).
ΑΠΕΝΑΝΤΙ είδα μια.
ναι συμφωνω, αλλα δεν ξερω εαν παιζει τιποτα με συνδιασμο τα δυο stip bar που εχει στην περιοχη. δεν ξερω..........
α!!!!!!  κατι αλλο εχεται δει κατι αφιγγανες στο lind που παρατηρωντας σαν να ψαχνοντουσαν. πιστευω οτι με κανα 20ευρο θα παιζουν μπαλα. αναφερομαι για το lind επι της εθνικης στο υψος της μεταμορφωσης
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...δεν ξερω εαν παιζει τιποτα με συνδιασμο τα δυο stip bar που εχει στην περιοχη.
Δε νομίζω.
Είναι άλλου είδους δραστηριότητα η μία, άλλου είδους η άλλη...

(όταν βέβαια είδα τη μία που είπα, και σταματήσαμε (ήμουν με φίλο), άρχισε τα "έλα tchιμπούtcι, καύλα" κλπ, είπαμε "άσε, πάμε πρώτα στο strip να καυλώσουμε και θα σου έρθουμε μετά", για να φύγουμε...)

εχεται δει κατι αφιγγανες στο lind που παρατηρωντας σαν να ψαχνοντουσαν. πιστευω οτι με κανα 20ευρο θα παιζουν μπαλα. αναφερομαι για το lind επι της εθνικης στο υψος της μεταμορφωσης
Με το σταγονόμετρο τα λες, guts!
1) Δε το ξέρω αυτό (lind).  Εννοείς το LIDL?
2) Τι ώρες?
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
Που είναι οι μαύρες τώρα?Κουμουνδούρου?
 

69number69

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Και στην περιοχή της Πλάκας(οδός Ανδριανού) αρχίζουν να κάνουν δειλά δειλά την εμφανισή τους, το παίζουν τουρίστριες και προσπαθούν να τσιμπήσουν τουρίστες.Αυτά μου τα είπε η συμβία μου που εργάζεται σε τουριστικό μαγαζί κοσμημάτων στην Πλάκα,είναι έγχρωμη από την Κένυα,αλλά βέβαια καμμία σχέση με τις παραπάνω κοπέλλες που αναφέρονται!
 

nmb

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
336
Like
0
Πόντοι
1
Ένα διάστημα παλιά είχαν πει οτι είχε μαύρες και πίσω απο την Κάνιγγος παράλληλα με την Ευριπίδου.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ένα διάστημα παλιά είχαν πει οτι είχε μαύρες και πίσω απο την Κάνιγγος παράλληλα με την Ευριπίδου.
Ρε  μεγάλε  η Κάνιγγος  από  την Ευριπίδου  είναι 18 μπλόκς  απόσταση !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  Δροσοπούλου
Και  Καβάλας
Και  στην Εθνική  κοντά  στο Pines . Αλλά  από εκεί θα  φύγουν γιατί ενοχολούν  τους  εργαζομένους  και τους  μάνατζερς  σε  παρακείμενα στριπ , αλλά  τους  εμπλεκομένους  με  το Aachen παρακάτω !
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
εγω παντως εχω μια απορια ,γιατι δεν βλεπουμε μαυρες σε στουντιο??
πιστευω οτι οποιο προχωρησει το θεμα ,θα χεστει στο ταλλαρο
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
...Και  στην Εθνική  κοντά  στο Pines.

Αυτό δεν το επιβεβαιώνω, αντίθετα το διαψεύδω.
Κάποια μέρα είχα δει μια (στις 3 το πρωϊ, απέναντι, στο Λαϊνόπουλο, το γραψα κι όλας εδώ), και μετά τίποτα.  Ποτέ, καμμία μέρα, αν και έχω περάσει επανειλημμένα (βράδια) για να τσεκάρω επί τούτου.

Εσύ για τι ώρες μιλάς?
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Δροσοπούλου σε ποιο ύψος;;;;
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Ναι να περάσω αλλά σε ποιο ύψος;;; Εγώ πριν φύγω διακοπές πριν κανά μήνα είχα πετύχει 5-6 στη στάση του λεωφορείου απέναντι από το Athens City στην Πατησίων...στη Δροσοπούλου που είναι;;;
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
...τωρα αν θελης μαυρουλι ψαξου αλιως...
Ναι, αλλα πού??? :think:

ΥΓ:Περασα χθες κατα τις 3.30 για ψιλοχαβαλε και να δω τι παιζει απο Σωκρατους και παραλιγο να με φανε ζωντανο :grin:... Αλλα ηταν παρα πολυ ευγενικες και φιλικες... Μαλλον εμεινα στην αρχικη περιοχη που ειναι οι εξημερωμενες (συμφωνα με την ορολογια του τρισμεγιστου pitsilisti) :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom