Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.969
Κριτικές
34
Like
7.747
Πόντοι
3.886
Θηλυκο θελω, απλως ειμαι νεος και διαβασα πολλα για αυτην, γλυκαθηκα και μετα μια λαθος διατυπωμενη απαντηση με ψιλομπερδεψε. Thanks



This.. Δεν καταλαβα για ποια απο τις προαναφερθεισες παει το "τρανς". All good.
Και η Λόλα είναι φωτιά
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Tύπε θα σου απαντήσω αλλά η γνώμη μου δεν είναι αξιόπιστη γιαυτό και έχω σταματήσει και να την δίνω. Ό,τι και να σου πω για την Λόλα, πάνε είκοσι γεμάτα χρόνια που έχω να την δω, οπότε λάβε το υπ' όψιν σου. Εντυπωσιακή παρουσία, όμορφη γυναίκα, σαν να έβγαινε απο φωτογράφηση περιοδικού μόδας σε ιλουστρασιόν έκδοση. Ξανθούλα, λίγο κοντούλα, τέλειες αναλογίες, ερωτική, αλλά και εκλεκτική. Το έχει στο λεκτικό και το κατέχει το άθλημα γενικώς κάτι που δεν πρέπει να θεωρείται καθόλου δεδομένο. Επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξης.
Εισαι σίγουρος ότι ειναι 20 γεμάτα ή χονδρικά το λες ? Δηλαδη ή Λόλα ειναι πιο μεγαλη σε ηλικία απο την Ερικα ; Κατι δεν κολλάει εδω....
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ευχαριστώ για την απάντηση σου,έχω μιλήσει ήδη με την έρικα και έχω κλείσει,στην λόλα έχω στείλει μήνυμα στο site της εδώ και καιρό και περιμένω απάντηση
Φοβαμαι ότι θα χρειαστει να περιμένεις και άλλο δυστυχως η Λόλα δεν ειναι 100% ενεργή. Αν καταφερεις να τη συναντήσεις τότε θα καταλάβεις πόσο <<αξιοπιστη >> και <<αντικειμενική>> πληροφόρηση παρεχει αυτο το thread :jerking2:
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Εισαι σίγουρος ότι ειναι 20 γεμάτα ή χονδρικά το λες ? Δηλαδη ή Λόλα ειναι πιο μεγαλη σε ηλικία απο την Ερικα ; Κατι δεν κολλάει εδω....
Σίγουρα προ 2005, αλλά ήταν πολύ μικρούλα τότε, Guest Star του limit up. Μπουκιά και συγχώριο, τι να λέμε τώρα...
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Βασικά στο Limit Up η Λόλα δεν ηταν ποτέ.....εκτός εάν το μπερδευεις με το same place το οποίο και αυτό δεν υπηρχε το 2003 !!!!!!!!!!!!
Kι όμως ήταν, το θυμάμαι σαν τώρα, μάρνης. Ήταν πολύ παλιά, ίσως στον χρόνο να κάνω λάθος, αλλά στο τόπο όχι . Αν την βλέπεις, ρώτησε την. Δεν ήταν απ' τις μόνιμες αλλά είχε περάσει ένα φεγγάρι
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Tύπε θα σου απαντήσω αλλά η γνώμη μου δεν είναι αξιόπιστη γιαυτό και έχω σταματήσει και να την δίνω. Ό,τι και να σου πω για την Λόλα, πάνε είκοσι γεμάτα χρόνια που έχω να την δω, οπότε λάβε το υπ' όψιν σου. Εντυπωσιακή παρουσία, όμορφη γυναίκα, σαν να έβγαινε απο φωτογράφηση περιοδικού μόδας σε ιλουστρασιόν έκδοση. Ξανθούλα, λίγο κοντούλα, τέλειες αναλογίες, ερωτική, αλλά και εκλεκτική. Το έχει στο λεκτικό και το κατέχει το άθλημα γενικώς κάτι που δεν πρέπει να θεωρείται καθόλου δεδομένο. Επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξης.
Ήταν ξανθούλα η χαρακτηριστική κοκκινομάλα Λόλα??!!
Υ.Γ περίπου προ 15ετιας ξεκίνησε (ισως κ ακριβώς)
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Kι όμως ήταν, το θυμάμαι σαν τώρα, μάρνης. Ήταν πολύ παλιά, ίσως στον χρόνο να κάνω λάθος, αλλά στο τόπο όχι . Αν την βλέπεις, ρώτησε την. Δεν ήταν απ' τις μόνιμες αλλά είχε περάσει ένα φεγγάρι
Τι θυμασαι ρε φιλε το Limit Up ή το Same Place και τα δυο εχουν περασει απο την οδό Μαρνη αλλά οχι τις χρονιες που λες ειδικα το Limit Up.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ήταν ξανθούλα η χαρακτηριστική κοκκινομάλα Λόλα??!!
Υ.Γ περίπου προ 15ετιας ξεκίνησε (ισως κ ακριβώς)
Να και ενας που την εχει δει :) :)
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Τι θυμασαι ρε φιλε το Limit Up ή το Same Place και τα δυο εχουν περασει απο την οδό Μαρνη αλλά οχι τις χρονιες που λες ειδικα το Limit Up.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να και ενας που την εχει δει :) :)
Εδώ λέει πως έχει 12 χρονια εμπειρία. Συνέντευξη Ιανουαριος 2021, αρα την έδωσε 2020. Οπότε έναρξη 2008 , προ 15ετιας.
Πάντα κοκκινομάλα.

Domina Lola: φοράει το στέμμα της πιο δημοφιλούς Ελληνίδας σαδίστριας
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Τι θυμασαι ρε φιλε το Limit Up ή το Same Place και τα δυο εχουν περασει απο την οδό Μαρνη αλλά οχι τις χρονιες που λες ειδικα το Limit Up.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Να και ενας που την εχει δει :) :)
Μάρνης ήταν και τότε αυτές οι δύο (εύα και δέσποινα) ήταν μαζί. Μετά το same έφυγε και πήγε κοντά στην Κλαυθμώνος. Δεν νομίζω ότι έχει και τόση σημασία για να ασχολούμαστε περαιτέρω .
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Μάρνης ήταν και τότε αυτές οι δύο (εύα και δέσποινα) ήταν μαζί. Μετά το same έφυγε και πήγε κοντά στην Κλαυθμώνος. Δεν νομίζω ότι έχει και τόση σημασία για να ασχολούμαστε περαιτέρω .
Ισως και να εχει . Α δεν πηγαν Κλαυθμωνος αλλά πλατεια Αγιας Ειρηνης οκ 500 μετρα τις χωριζουν τις δυο πλατειες αλλα ξερεις οι λεπτομέρεις ειναι που κανουν τη διαφορά και για να το κλεισουμε οσο εσύ συνατησες την Λόλα πριν 20 χρόνια άλλο τόσο κερδισα εγω το πρωταθλημα στη Formula 1 . Και ξανθια ή Λόλα ε ; χα χα χα ενταξει μας επεισες Η Ερικα παντως ηταν ξανθια και πριν 20 χρονια οποτε καπου τα εμπλεξες αλλα χαλαλι σου
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Ισως και να εχει . Α δεν πηγαν Κλαυθμωνος αλλά πλατεια Αγιας Ειρηνης οκ 500 μετρα τις χωριζουν τις δυο πλατειες αλλα ξερεις οι λεπτομέρεις ειναι που κανουν τη διαφορά και για να το κλεισουμε οσο εσύ συνατησες την Λόλα πριν 20 χρόνια άλλο τόσο κερδισα εγω το πρωταθλημα στη Formula 1 . Και ξανθια ή Λόλα ε ; χα χα χα ενταξει μας επεισες Η Ερικα παντως ηταν ξανθια και πριν 20 χρονια οποτε καπου τα εμπλεξες αλλα χαλαλι σου
Εντάξει ρε φίλε αφού έχει τόση σημασία για σένα, ρίξε μια ματια στο απο πάνω link με συνεντεύξη της Εύας στην οποία εμφανίζεται και η Λόλα καθώς και η ηλικία της 10 χρόνια πριν. Α, και δεν ήταν πλατεία Αγ. Ειρήνης, αλλά ένας πεζόδρομος κάτω απ' την πλατεία Κλαυμώνος, στα 100 μέτρα, Σκουλενίου νομίζω. Και ναι τότε στη Μάρνης, η Λόλα ήταν ξανθιά, τότε ξεκινούσε.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
638
Like
1.138
Πόντοι
206
Εντάξει ρε φίλε αφού έχει τόση σημασία για σένα, ρίξε μια ματια στο απο πάνω link με συνεντεύξη της Εύας στην οποία εμφανίζεται και η Λόλα καθώς και η ηλικία της 10 χρόνια πριν. Α, και δεν ήταν πλατεία Αγ. Ειρήνης, αλλά ένας πεζόδρομος κάτω απ' την πλατεία Κλαυμώνος, στα 100 μέτρα, Σκουλενίου νομίζω. Και ναι τότε στη Μάρνης, η Λόλα ήταν ξανθιά, τότε ξεκινούσε.
Συμφωνώ, η Λολα ξεκίνησε απο το same place. Έκανε sessions εκεί. Όποιος υποστηρίζει κάτι διαφορετικό απλά δεν γνωρίζει και λέει ότι του κατέβει.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Ισως και να εχει . Α δεν πηγαν Κλαυθμωνος αλλά πλατεια Αγιας Ειρηνης οκ 500 μετρα τις χωριζουν τις δυο πλατειες αλλα ξερεις οι λεπτομέρεις ειναι που κανουν τη διαφορά και για να το κλεισουμε οσο εσύ συνατησες την Λόλα πριν 20 χρόνια άλλο τόσο κερδισα εγω το πρωταθλημα στη Formula 1 . Και ξανθια ή Λόλα ε ; χα χα χα ενταξει μας επεισες Η Ερικα παντως ηταν ξανθια και πριν 20 χρονια οποτε καπου τα εμπλεξες αλλα χαλαλι σου

Συμφωνώ, η Λολα ξεκίνησε απο το same place. Έκανε sessions εκεί. Όποιος υποστηρίζει κάτι διαφορετικό απλά δεν γνωρίζει και λέει ότι του κατέβει.
Πολυ σωστά στο Same Place OXI στο limit up το οποιο εμφανίζεται πολύ πολύ αργοτερα καπου στο 2014 -2015 Επίσης το Same Place δεν υπήρχε το 2003 και η Λόλα εμφανίζεται γυρω στο 2007 ισως και 2008 οπως πολύ σωστά γράφτηκε πιο πάνω . Και η Λόλα δεν εμφανίστηκε ποτέ ως ξανθιά τουλάχιστον στο χωρο του BDSM
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Εισαι σίγουρος ότι ειναι 20 γεμάτα ή χονδρικά το λες ? Δηλαδη ή Λόλα ειναι πιο μεγαλη σε ηλικία απο την Ερικα ; Κατι δεν κολλάει εδω....
Καλά εσύ αυτό κατάλαβες από όλη την ανάρτηση? να σε ενημερώσω ότι και η έρικα και η λόλα έχουν πολλά χρόνια στο bdsm
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Ευχαριστώ για την απάντηση σου,έχω μιλήσει ήδη με την έρικα και έχω κλείσει,στην λόλα έχω στείλει μήνυμα στο site της εδώ και καιρό και περιμένω απάντηση
Ούτε την έρικα ούτε την λόλα είναι εύκολο να της πετύχεις ,η έρικα είναι κορυφαία σε αυτό που κάνει αλλά θα πρέπει να επιμείνεις για να την δεις
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλά εσύ αυτό κατάλαβες από όλη την ανάρτηση? να σε ενημερώσω ότι και η έρικα και η λόλα έχουν πολλά χρόνια στο bdsm
Δεν περιμενα εσενα να μου πεις πόσα χρονια εχουν το γνωριζω αρκετα καλά, αυτό που καταλαβα ειναι ότι την εποχή που λεει δεν υπαρχει περιπτωση να εχει συναντησει τη Λολα .
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ούτε την έρικα ούτε την λόλα είναι εύκολο να της πετύχεις ,η έρικα είναι κορυφαία σε αυτό που κάνει αλλά θα πρέπει να επιμείνεις για να την

Φοβαμαι ότι θα χρειαστει να περιμένεις και άλλο δυστυχως η Λόλα δεν ειναι 100% ενεργή. Αν καταφερεις να τη συναντήσεις τότε θα καταλάβεις πόσο <<αξιοπιστη >> και <<αντικειμενική>> πληροφόρηση παρεχει αυτο το thread :jerking2:
Τότε γιατί γράφεις? είσαι μεγάλο τρολ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom