Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους Αθηναίους συναγωνιστές....έχω κάποια εμπειρία με bdsm και θα έρθω Αθήνα για κάτι δουλειές.... ψάχνω για κάποια αφέντρα σε στούντιο ή μπουρδέλο γιατί το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο κ θέλω όταν μπορώ να ξεκλεψω λίγο χρόνο να μπορώ να πάω....αν είχα στάνταρ πρόγραμμα θα μπορούσα να κλείσω κάποιο ραντεβού από τις γνωστές, αλλά αυτό είναι δύσκολο, οπότε θέλω να έχω 2-3 επιλογές σε στούντιο ώστε να πεταχτω αν βρώ χρόνο....με ενδιαφέρει το στραπον και οι τιμωρίες....ποια είναι αρκετά αυστηρή σε ύφος κτλ(θέλω να με ψαρωνει)? μαστίγωμα με βέργες μαστίγια κτλ είναι ευπρόσδεκτα όπως κ το στραπον.... τίποτα προτάσεις?
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.969
Κριτικές
34
Like
7.747
Πόντοι
3.886
Καλησπέρα στους Αθηναίους συναγωνιστές....έχω κάποια εμπειρία με bdsm και θα έρθω Αθήνα για κάτι δουλειές.... ψάχνω για κάποια αφέντρα σε στούντιο ή μπουρδέλο γιατί το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο κ θέλω όταν μπορώ να ξεκλεψω λίγο χρόνο να μπορώ να πάω....αν είχα στάνταρ πρόγραμμα θα μπορούσα να κλείσω κάποιο ραντεβού από τις γνωστές, αλλά αυτό είναι δύσκολο, οπότε θέλω να έχω 2-3 επιλογές σε στούντιο ώστε να πεταχτω αν βρώ χρόνο....με ενδιαφέρει το στραπον και οι τιμωρίες....ποια είναι αρκετά αυστηρή σε ύφος κτλ(θέλω να με ψαρωνει)? μαστίγωμα με βέργες μαστίγια κτλ είναι ευπρόσδεκτα όπως κ το στραπον.... τίποτα προτάσεις?
Δεν αξίζει σε στούντιο...Πάρε τηλ και οποία βρεις τράβα
 

Gabriella_Kinky_15

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
Добрый вечер афинским конкурентам....У меня есть некоторый опыт в БДСМ, и я приеду в Афины поработать....Я ищу любовниц в студии или борделе, потому что у меня плотный график, и я хочу, когда я могу украсть немного времени, чтобы съездить.... если бы у меня был стандартный график, я мог бы записаться на прием к известным, но это сложно, поэтому я хочу иметь 2-3 варианта студий, в которые можно полететь, если найду время....меня интересуют страпоны и наказания....что довольно строго по стилю и т.д. (я хочу, чтобы он меня ловил)? порка розгами, кнутами и т. д. приветствуется, как и страпон.... есть предложения?
Я участвую во всех программах и имею большой опыт работы в авторитарном стиле. Со мной вы можете получить незабываемый опыт BSDM.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
581
Κριτικές
3
Like
858
Πόντοι
86
Καλησπέρα στους Αθηναίους συναγωνιστές....έχω κάποια εμπειρία με bdsm και θα έρθω Αθήνα για κάτι δουλειές.... ψάχνω για κάποια αφέντρα σε στούντιο ή μπουρδέλο γιατί το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο κ θέλω όταν μπορώ να ξεκλεψω λίγο χρόνο να μπορώ να πάω....αν είχα στάνταρ πρόγραμμα θα μπορούσα να κλείσω κάποιο ραντεβού από τις γνωστές, αλλά αυτό είναι δύσκολο, οπότε θέλω να έχω 2-3 επιλογές σε στούντιο ώστε να πεταχτω αν βρώ χρόνο....με ενδιαφέρει το στραπον και οι τιμωρίες....ποια είναι αρκετά αυστηρή σε ύφος κτλ(θέλω να με ψαρωνει)? μαστίγωμα με βέργες μαστίγια κτλ είναι ευπρόσδεκτα όπως κ το στραπον.... τίποτα προτάσεις?
Ίσιδα τέλεια απλά
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
638
Like
1.138
Πόντοι
206
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ffsub

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Καλησπέρα στους Αθηναίους συναγωνιστές....έχω κάποια εμπειρία με bdsm και θα έρθω Αθήνα για κάτι δουλειές.... ψάχνω για κάποια αφέντρα σε στούντιο ή μπουρδέλο γιατί το πρόγραμμα μου είναι πιεσμένο κ θέλω όταν μπορώ να ξεκλεψω λίγο χρόνο να μπορώ να πάω....αν είχα στάνταρ πρόγραμμα θα μπορούσα να κλείσω κάποιο ραντεβού από τις γνωστές, αλλά αυτό είναι δύσκολο, οπότε θέλω να έχω 2-3 επιλογές σε στούντιο ώστε να πεταχτω αν βρώ χρόνο....με ενδιαφέρει το στραπον και οι τιμωρίες....ποια είναι αρκετά αυστηρή σε ύφος κτλ(θέλω να με ψαρωνει)? μαστίγωμα με βέργες μαστίγια κτλ είναι ευπρόσδεκτα όπως κ το στραπον.... τίποτα προτάσεις?
Σε studio δεν κανεις αυταρχικό ριχνεις έναν πουτσο και αρπαζεις και το στραπ σου αν σε καλυπτει εχει δεκαδες επιλογές διαλεξε ποια σου κανει και τράβα
 

Kostas05 !

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
36
Like
86
Πόντοι
0

manosman13

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά την γνωστή ναντιν ξέρει κανεις αν συνεχίζει στο χώρο;;
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
51
Like
142
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους είμαι σε ένα μεγάλο δίλημμα ανάμεσα σε αφέντρα Ίσιδα και Αλεξάνδρα δεν μπορώ να αποφασίσω με τίποτα
 

Rock_82

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2018
Μηνύματα
75
Like
36
Πόντοι
0
Σε studio δεν κανεις αυταρχικό ριχνεις έναν πουτσο και αρπαζεις και το στραπ σου αν σε καλυπτει εχει δεκαδες επιλογές διαλεξε ποια σου κανει και τράβα
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά εξήγησα γιατί καταλήγω σε στούντιο.... οπότε αν από όλες αυτές στα στούντιο υπάρχουν κάνα 2-3 που ξεχωρίζουν σε αυτό το κομμάτι,θα ήθελα να γνωρίζω ποιες είναι αυτές
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Αξίζει με τα 1000 η ericca,γιατί εκτός από ποδολαγνεία και strap-on είναι καταπληκτική στα mind games, από εκεί ξεκινούν όλα μου ελέγχει το μυαλό μου και μετά το σώμα μου συν ότι έχει έχει εξετάσεις από δημόσιο νοσοκομείο και δεν κρατάει ρολόι να σε διώξει στην μία ώρα
Με τα μπούνια και εγώ έρικα έχω κατασταλάξει για πολλούς λόγους αλλά ιδίως επειδή το ζει και το γουστάρει
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
υπαρχει καποια που να κανει

orgasm control , edging και ruined orgasm, post orgasm torture​

ψαχνω καποια να μου κανει τον πουτσο μωβ απτην ταλαιπωρια , τα συγκεκριμενα θελουν μαεστρια για να πετυχουν

Η Έρικα μου έχει κάνει και cbt και orgasm control και sounding φοβερή εμπειρία
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους είμαι σε ένα μεγάλο δίλημμα ανάμεσα σε αφέντρα Ίσιδα και Αλεξάνδρα δεν μπορώ να αποφασίσω με τίποτα
Η Αλεξάνδρα είναι εκτός πολύ Καλή η μόνη που μπορεί να συναγωνιστεί την έρικα επιστρέφει Ιούνιο αλλά να ξέρεις ότι έχει ανεβάσει την τιμή στα 150 και το dungeon της είναι λίγο μακρυά
 

JimiGR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Maggie νέα προσθήκη στο domsecrets είναι η Πανδώρα, σωστά?

Το χε γυρίσει στα λαδαδικα τελευταία, πολύ ευχάριστη επιστροφή αν ισχύει.

Επισκέφτηκε κάνεις? Εντυπώσεις?

Είχα κάνει μαζί της συνεδρια στο Φιλης τότε και ήταν δυνατό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom