Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
επειδή πραγματικά έχω κουραστεί να γράφω τα ίδια και τα ίδια θα το γράψω για τελευταία φορά. Όποιος υποστηρίζει ότι αυτός που θα πάει στην 50+ κυρία Έρικα θα δει κάποια σαν τις φωτογραφίες είναι ή ψεύτης ή θεόστραβος.
Είσαι για το δαφνί
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
τραγούδα όσο θες φλωράκο
Και τραγουδώ και βλέπω την απόλυτη εσύ τι κάνεις; αναπολείς το ξύλο που σου έριξε ενώ εγώ μπορώ να την ξαναδώ και να μου κάνει το απόλυτο pegging
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Εσύ μας τας έχεις πρήξει δεν σε θέλει η ερικάρα τέλος
Τον πούλο πήρε είχε πάει 5 φορές στην έρικα πούτσες μπλε μούφες γράφει μία το πολύ και κράτησε και την φωτογραφία για ενθύμιο
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Και τραγουδώ και βλέπω την απόλυτη εσύ τι κάνεις; αναπολείς το ξύλο που σου έριξε ενώ εγώ μπορώ να την ξαναδώ και να μου κάνει το απόλυτο pegging
τραγούδα όσο θες φλωράκο
Υ.Γ.: το να με γαμήσει αφέντρα δε μου αρέσει και δεν το έχω κάνει ποτέ
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
ας μη με προσβάλετε να μην σας προσβάλω
Ποιος σε προσέβαλε; Σου είπανε να σταματήσεις να spammareis το ίδιο πράγμα και δεν σταματαγες εμμονικα. Ώριμη συμπεριφορά 45χρονου. Η συμπεριφορά σου μου θυμίζει τα παιδάκια του νηπιαγωγείου που γυρνάνε σπίτι και λένε στη μαμά τους "μαμά μου πήραν το μπιφτέκι μου".
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
τραγούδα όσο θες φλωράκο
Υ.Γ.: το να με γαμήσει αφέντρα δε μου αρέσει και δεν το έχω κάνει ποτέ
Να ξέρεις οι αφέντρες δεν κάνουν μόνο στραπ ον...... υπάρχει τεράστια γκάμα φετίχ που μια βίζιτα είναι αδύνατο να εντριφισει και να εκπαιδευτεί για αυτό και σε είπα άσχετο με το bdsm. Γιατί τα συγκεκριμένα φετίχ που ικανοποιούν οι αφέντρες θέλουν εκπαίδευση δεν είναι μόνο ένα πόδι ένα στραπ ον και ένα διακοσμητικό μαστίγιο
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
395
Like
495
Πόντοι
21
Να ξέρεις οι αφέντρες δεν κάνουν μόνο στραπ ον...... υπάρχει τεράστια γκάμα φετίχ που μια βίζιτα είναι αδύνατο να εντριφισει και να εκπαιδευτεί για αυτό και σε είπα άσχετο με το bdsm. Γιατί τα συγκεκριμένα φετίχ που ικανοποιούν οι αφέντρες θέλουν εκπαίδευση δεν είναι μόνο ένα πόδι ένα στραπ ον και ένα διακοσμητικό μαστίγιο
Το ξέρω και από ότι διάβασες δεν έχω κάνει αυταρχικό μόνο με call girl απλά η συγκεκριμένη μου άρεσε περισσότερο, έχεις πρόβλημα και με αυτό; Όσο και να σκούζετε αυτή είναι η γνώμη μου. Με συγχωρείς που δε σου έγραψα για καλύτερη κάποια από τις γνωστές για να γράφεις ότι είμαι βαλτός της, περαστικά...
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Το ξέρω και από ότι διάβασες δεν έχω κάνει αυταρχικό μόνο με call girl απλά η συγκεκριμένη μου άρεσε περισσότερο, έχεις πρόβλημα και με αυτό; Όσο και να σκούζετε αυτή είναι η γνώμη μου. Με συγχωρείς που δε σου έγραψα για καλύτερη κάποια από τις γνωστές για να γράφεις ότι είμαι βαλτός της, περαστικά...
Δεν έχω πει για κανέναν ότι είναι βαλτος καποιας...... επειδή συνεχίζεις να συμπεριφέρεσαι σαν μπέμπης αλλά μιλάς και με ανακρίβειες σε προκαλώ να βρεις έστω και ένα δικό μου σχόλιο που λέω ότι κάποιος είναι βαλτος από κάποια. Σε όλα τα νήματα που μιλάνε για αφέντρες. Αν πεις την κλασσική δικαιολογία βαριέμαι να ψάξω τότε τραβά πίσω στο Νηπιαγωγείο που μου είσαι 45 με μυαλό 5
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom