Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Σε έδιωξε η Αλεξάνδρα,είσαι όλη την ημέρα εδώ και γράφεις ,session 0 ,άλλες αφέντρες δεν έχουν χρόνο να γράφουν γιατί έχουν session
Εισαι σουργελο τρελο τελικα. Τωρα ξυπνησα βρε στοκε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε έδιωξε η Αλεξάνδρα,είσαι όλη την ημέρα εδώ και γράφεις ,session 0 ,άλλες αφέντρες δεν έχουν χρόνο να γράφουν γιατί έχουν session
Μα αφου οι αλλες ειναι διακοπες τωρα
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Δεν εχω αρχισει ακομα......

Εισαι σουργελο τρελο τελικα. Τωρα ξυπνησα βρε στοκε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μα αφου οι αλλες ειναι διακοπες τωρα
Nομίζεις οι περισσότερες εδώ είναι και κόψε την ηρωίνη
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Κάτι δεν πάει καλά ,κάνε δικό σου thread ίσιδα όπως η ντομιναρού, και μην απαντάς σε κάθε μήνυμα κακό σου κάνει,έχεις ξεκατινιαστεί
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Mike.b σου οφειλω μια συγνωμη γιατί αμφισβήτησα τα λεγόμενά σου.
'Εστω κι αργά καταλάβαμε όλοι στο forum τα εξής:
1ον η Ίσιδα είναι ένα πρεζόνι
2ον η Αλεξάνδρα είναι ένα "καρφί¨ που αποκαλύπτει το ποιόν των πρώην συνεργάτιδών της
3ον εγώ δεν έχω καταλάβει ποιός είμαι
4ον εσύ σίγουρα είσαι θεόσταλτος αφού ξέρεις τόσες πολλές πληροφορίες και μας ανοίγεις τα μάτια χωρίς να αποκαλύπτεις τις πηγές σου
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Mike.b σου οφειλω μια συγνωμη γιατί αμφισβήτησα τα λεγόμενά σου.
'Εστω κι αργά καταλάβαμε όλοι στο forum τα εξής:
1ον η Ίσιδα είναι ένα πρεζόνι
2ον η Αλεξάνδρα είναι ένα "καρφί¨ που αποκαλύπτει το ποιόν των πρώην συνεργάτιδών της
3ον εγώ δεν έχω καταλάβει ποιός είμαι
4ον εσύ σίγουρα είσαι θεόσταλτος αφού ξέρεις τόσες πολλές πληροφορίες και μας ανοίγεις τα μάτια χωρίς να αποκαλύπτεις τις πηγές σου
Ίσιδα την Αλεξάνδρα μην την πιάνεις στο στόμα σου,σε έδιωξε δεν έφυγες.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Μονη μου εφυγα αγαπητε μου μετα απο 8 μηνες.
οταν δεν αναγνωριζουν την αξια μου και υπαρχει εκμεταλλευση δεν ειμαι χαζη γιατι δεν εχω αναγκη απο αφεντικα.... απο τα 17 μου αφεντικο του εαυτου μου ειμαι τωρα θα γινω σκλαβα ?
Αυτά είχες γράψει σαν isida ,οπότε μην μιλάς όλοι έχουμε καταλάβει ,εκτός τα άλλα 4 προφίλ που έχεις κάνει
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
703
Like
1.780
Πόντοι
206
Επισκέφτηκα την Ίσιδα όταν είχε έρθει Θεσσαλονίκη τον προηγούμενο μήνα (έχω καταγράψει την εξαιρετικά καλή εμπειρία μου σε προηγούμενη ανάρτηση). Την συνάντησα περισσότερο από μια φορά. Από την προσωπική μου εμπειρία διαπίστωσα μια κοπέλα άκρως νηφάλια, υγιέστατη, χωρίς ίχνος από καταχρήσεις (το αντίθετο μάλιστα) και πεντακάθαρη.
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Ίσιδα την Αλεξάνδρα μην την πιάνεις στο στόμα σου,σε έδιωξε δεν έφυγες.
Για να σου αποδείξω ότι δεν είμαι η Ίσιδα, σε προσκαλώ να πάμε για καφέ να τα πούμε δια ζώσης. Απλά ζω εκτός Αθηνών.
Την Ίσιδα δεν την προμοτάρω, απλά αναγνωρίζω την μαγκιά της να μπαίνει και να απαντάει με το πραγματικό της όνομα.
Μακάρι να το έκαναν αυτό κι άλλες αφέντρες!
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Για να σου αποδείξω ότι δεν είμαι η Ίσιδα, σε προσκαλώ να πάμε για καφέ να τα πούμε δια ζώσης. Απλά ζω εκτός Αθηνών.
Την Ίσιδα δεν την προμοτάρω, απλά αναγνωρίζω την μαγκιά της να μπαίνει και να απαντάει με το πραγματικό της όνομα.
Μακάρι να το έκαναν αυτό κι άλλες αφέντρες!
Σε ατομα που βλεπω και καταλαβω πως ειναι οκ ψυχαρες λεω και το κανονικο μου ονομα και πολλα ακομα .... δεν κρυβομαι ....
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Ίσιδα την Αλεξάνδρα μην την πιάνεις στο στόμα σου,σε έδιωξε δεν έφυγες.
Αγαπητε μου αφου ξερεις την κυρια αλεξανδρα ρωτησε την.... αυτη η κοντη η ισιδωρα που ειχες η πρεζου και την εδιωξες οταν καθαριζε τον χωρο και εβρισκε λεφτα κατω απο 0.2λεπτακια - 2ευρω που ετυχε καποια φορα τα εβαζε μεσα στο κουτακι που εβαζε ολα τα λεφτα που μαζευε αυτη κ απο τις κοπελες τις αλλες και τα τσεκ ιν τσεκ αουτ οταν ειχαν δουλεια τα αφεντικα μου.... ποτε αγαπητε μου δεν πηρα ουτε 1 λεπτο κ ας το βρηκα κατω ηταν γουρι του χωρου. Παντα....και τωρα εκει που ειμαι ετσι κανω γιατι δεν εχω πρεζακιστικη συμπεριφορα.....
Αντε μου τραβα σε μια παραλια τωρα να βγαλεις την κακια σου εκει και απολαυσε μια μπυρα. Πες μου που πηγες και θα παρω τηλ να στην κερασω εγω και θα στειλω τα λεφτα σε λογαριασμο του καταστηματος. Αντε αγαπη μου γλυκια. Πριν πεις την μαλακια σου να ξερεις ποσα κιλα αρχιδια κουβαλα ο καθε ανθρωπος που κραζεις.... γιατι για να εζησα 8 χρονια μονη μου στην καμποτζη μαλλον μαρμελαδα μου εισαι... σαλτα τωρα βουτια και μην ξεχασεις να μου πεις να κερασω μπυριτσα....
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Επισης Ρωτα ποσες φορες πηρα απο τα λεφτα μου πραγματα που χρειαζομασταν και δεν πηρα λεφτα πισω .... ελα τωρα λεγε εσυ να λεω κ εγω . Ανοιξα το κουτακι
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
αυτο που μου αρεσει σε καποιους ειναι οτι οταν βλεπουν ατομα με διαφορετικη αποψη απο αυτους (συνηθως οταν λενε καποια αρνητικα και καποιος αλλος λεει το αντιθετο) τους κολλανε το ταμπελακι του κλωνου ή του στρατευμενου, δηλαδη εσυ που βγαινεις και λες κατι αρνητικο και οταν ακουσεις μια αντιθετη αποψη το υποστηριζεις με το ποσο παθος και σθενος θα επρεπε με την ιδια λογικη να εισαι κι εσυ καποιος κλωνος αφεντρας ή στρατευμενος. παιδες ηρεμιστε ολοι τα χουγια μας θελουμε να κανουμε θα υπαρξουν θετικες και αρνητικες αποψεις, απλα να λεμε τα πραγματα οπως εχουν και οχι να κατεβαζουμε αερολογιες για προσωπικες αντιπαλωτητες που μπορει να εχουμε με καποια κοπελα.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Μονη μου εφυγα αγαπητε μου μετα απο 8 μηνες.
οταν δεν αναγνωριζουν την αξια μου και υπαρχει εκμεταλλευση δεν ειμαι χαζη γιατι δεν εχω αναγκη απο αφεντικα.... απο τα 17 μου αφεντικο του εαυτου μου ειμαι τωρα θα γινω σκλαβα ?
Αυτά είχες γράψει σαν isida ,οπότε μην μιλάς όλοι έχουμε καταλάβει ,εκτός τα άλλα 4 προφίλ που έχεις κάνει
Κούρασες
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Κούρασε η ίδια που απαντά σε όλα και σε όλους, ποια σοβαρή κυρίαρχη θα ήταν όλη την ημέρα ενεργή να απαντά? δες τις κορυφαίες και μετά γράψε τις μαλακίες σου ,εγώ την έχω δει από κοντά και δεν μου άρεσε, γνώμη μου αλλά έγραψα ηλίθιε να πάτε εγώ δεν πέρασα καλά εσείς μπορεί να περάσετε
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Επισης Ρωτα ποσες φορες πηρα απο τα λεφτα μου πραγματα που χρειαζομασταν και δεν πηρα λεφτα πισω .... ελα τωρα λεγε εσυ να λεω κ εγω . Ανοιξα το κουτακι
Καμένη είσαι για αυτό έφαγες τον πούλο από την Αλεξάνδρα
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Για να σου αποδείξω ότι δεν είμαι η Ίσιδα, σε προσκαλώ να πάμε για καφέ να τα πούμε δια ζώσης. Απλά ζω εκτός Αθηνών.
Την Ίσιδα δεν την προμοτάρω, απλά αναγνωρίζω την μαγκιά της να μπαίνει και να απαντάει με το πραγματικό της όνομα.
Μακάρι να το έκαναν αυτό κι άλλες αφέντρες!
4 λογαριασμούς έχει κάνει,ξύπνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom