Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Mike.b δεν απαντάς στο ερώτημά μου αν η Αλεξάνδρα σου αποκάλυψε τον λόγο που έδιωξε την Ίσιδα, δηλαδή ότι την έδιωξε λόγω κόκας....
Τι να υποθέσω για σένα?
Ή λες ψεμματα ή φοβάσαι να πείς την αλήθεια?
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Mike.b δεν απαντάς στο ερώτημά μου αν η Αλεξάνδρα σου αποκάλυψε τον λόγο που έδιωξε την Ίσιδα, δηλαδή ότι την έδιωξε λόγω κόκας....
Τι να υποθέσω για σένα?
Ή λες ψεμματα ή φοβάσαι να πείς την αλήθεια?
η αλεξανδρα ποτε δεν δημοσιοποιει τιποτα και σε κανεναν εκτος αν ειναι πολυ εμπιστος της και ειναι 1000% σιγουρη οτι δεν θα διαρευσει κατι προς τα εξω. για την πανδωρα ποτε δεν ακουσα απο την αλεξανδρα οτι περνει κοκα αντιθετα η πρωτη φορα που το ακουσα ηταν εδω. για την ισιδα προσωπικα δεν εχω ακουσει κατι απο την αλεξανδρα μιας και ποτε δεν εχουμε αναφερθει σε εκεινη σε προσωπικες μας συζητησεις.
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Αφου ο/η/το Mike.b δεν επιβεβαιώνει ούτε καν τα λεγόμενά του τότε είναι απλά ένα κομπλεξικό ή κακόβουλο τρολ.
Τα συμπεράσματα δικά σας......
ΥΓ Αν θέλει ας πει την αποψη της και η Αλεξάνδρα, έτσι για να φυγουν και οι λιγοστές υπόνοιες.....
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Ακομα μιλαω με την κυρια Αλεξανδρα. Νομιζω πως ξερει οτι την αγαπω πολυ και τι ατομο ειχε διπλα της μηνες.... εσεις εδω γραψτε οτι θετε το λεω παλι. Κανεις δεν θα με κανει να νιωσω ασχημα γιατι ξερω ποια ειμαι και τι κανω....ουτε θα σταματησω να κανω αυτο που λατρευω.... δεν με νοιαζουν οι κακες γλωσσες.... οι ξενες γλωσσες παλι μου αρεσουν πολυ....
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ακομα μιλαω με την κυρια Αλεξανδρα. Νομιζω πως ξερει οτι την αγαπω πολυ και τι ατομο ειχε διπλα της μηνες.... εσεις εδω γραψτε οτι θετε το λεω παλι. Κανεις δεν θα με κανει να νιωσω ασχημα γιατι ξερω ποια ειμαι και τι κανω....ουτε θα σταματησω να κανω αυτο που λατρευω.... δεν με νοιαζουν οι κακες γλωσσες.... οι ξενες γλωσσες παλι μου αρεσουν πολυ....

Σπρέχεν ζι ντόιτς φράου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom