Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Για όσους ψάχνουν ruined orgasm εμπειρία, κυκλοφορεί ένα πλάσμα στο Amsterdam, ξωτικό την έλεγα, από την Πολωνία η οποία είναι ότι καλύτερο γνώρισα στην ζωή μου και ένα από τα καλύτερα session που έκανα ποτέ . Αν βρεθείτε η ζείτε εκεί, Jane Twain το όνομα της. Δεν ήξερα ότι μπορώ να βγάλω τόσο υλικό στο τελείωμα. Είχα άδεια από την δουλειά και σκέφτηκα, να πάω Ελλάδα να δω ανθρώπους, ή να ξοδέψω όλα τα λεφτά του ταξιδιού σε σαρκικές απολαύσεις. Τυχαία την ανακάλυψα και για 10 μέρες πήγαινα και μου χάρισε τις μεγαλύτερες απολαύσεις. Εκεί κατάλαβα και πόσο ευαίσθητη είναι η καρδούλα μου και πόσο εύκολα μπορείς να μείνεις στον τόπο από οργασμό. Ελλάδα το έψαξα αρκετά, το επικοινώνησα με τις κοπέλες που γνώριζα αλλά τίποτα. Κάνει και special session, όπου για 2 η 3 συνεδρίες, σε φθάνει στο κορύφωμα, αλλά δεν τελειώνεις. Cage μέχρι την επόμενη συνεδρία και στο τέλος ζεις κάτι εξωπραγματικό. Αυτό το άτιμο το σκηνικό με τον ιό, μας έσκισε.

Πρόσεχε τύπε μπορεί να κατηγορηθείς για προμότορας της κοπέλας :wink::grin::P
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Σε εμένα δεν άρεσε καθόλου ,άσε που έχει κάνει λογαριασμούς εδώ και γράφει η ίδια
Σεβαστό να μην σου άρεσε. Παρόλα αυτά η συγκεκριμένη αξίζει ένα μπράβο γιατί έχει κάνει λογαριασμό με το όνομά της και απαντάει σε ό,τι την ρωτήσεις........
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Οτι ονειρεύομαι φροντίζω και το πραγματοποιώ , δε σε ξέρω αλλά θεωρώ ότι έχεις φάει πολύ στοχευμένο κράξιμο απο τα τρολ που σουλατσαρουν εδω μεσα

Εισαι τοσο βλακας και τοσο τρολ που προφανως δεν εχεις δει ότι μονο θετικά έχω εκφραστει για την Ερικα. Βεβαια δεν ειμαι στρατευμενο τρολ οπως εσυ και δε σκοπεύω να γινω
Στοχευμενο ακριβως οπως το ειπες. Δεν μ' αγγιζουν αγαπητε μου...
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Λοιπον παιδακια ....
Ας αρχισουμε σημερα με το πρωτο μας μαθημα.

ΠΩΣ ΚΟΙΤΑΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ? ....
( οχι οταν εχεις πολλα dungeon και πολλα προφιλ δεν μπορεις να το κανεις)

Το επομενο μαθημα θα γινει απο σεπτεμβρη. Καλο καλοκαιρι.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Σεβαστό να μην σου άρεσε. Παρόλα αυτά η συγκεκριμένη αξίζει ένα μπράβο γιατί έχει κάνει λογαριασμό με το όνομά της και απαντάει σε ό,τι την ρωτήσεις........
Ααααα κατσε γιατι λενε πως εχω πολλα προφιλ.... αχαχααααα
Καλησπερα αγαπητε μου . Καλο σαββατοκυριακο να εχουμε.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
corleone εγώ έχω διαβάσει αυτά που γράφεις και έχεις γράψει θετικά για την έρικα και την Αλεξάνδρα, αλλά δεν βγάζουν νόημα, ότι διαβάζεις από εδώ γράφεις έτσι να περνάει η ώρα σου.
Αμα δε βγαζουν νοημα βαλτο στο google translate .....
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
Ααααα κατσε γιατι λενε πως εχω πολλα προφιλ.... αχαχααααα
Καλησπερα αγαπητε μου . Καλο σαββατοκυριακο να εχουμε.
Ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή
1ον Εγω απαντώ σε προφίλ και δεν γνωρίζω ποιος/ποια/ποιο κρύβεται πίσω από κάθε προφίλ
2ον Αν έχεις κι άλλα προφιλ δεν το γνωρίζω ( ο μόνος τρόπος να το μάθω είναι μέσω ειδικού λογισμικού που εντοπίζει IP και Mac adress)
3ον Ο Mike.b και ο κάθε Mike.b μπορεί να ισχυρίζεται ο,τι θέλει
4ον Εγώ στην απάντησή μου στον Mike.b είπα ότι ''παρόλα αυτά'' δηλαδη είτε έχει είτε δεν έχει πολλά προφίλ '' η συγκεκριμένη αξίζει ένα μπράβο γιατί έχει κάνει λογαριασμό με το όνομά της και απαντάει σε ό,τι την ρωτήσεις'' δηλαδη το Isida Karra είναι αληθινό προφίλ που συνεπάγεται ότι δεν έχει ανάγκη από άλλα προφίλ αφού απαντάει αν την τρολάρεις
5ον Καλησπέρα και σε σένα και καλό ΣΚ!!!!!!!

ΥΓ Πέταξε την μύγα από πάνω σου γιατί θα γίνεις στόχος από τρολ
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2022
Μηνύματα
5
Like
18
Πόντοι
0
Ψυχραιμία σε όλους. Πάντως σε κάθε θέμα, σε κάθε φόρουμ για κάθε αντικείμενο, ο Γκρίκ βγάζει μια επανάσταση, που αν την έβγαζε στην καθημερινότητα, θα είχαμε έναν υπέροχο τόπο. Για όσους ξέμειναν πίσω και θέλουν να δούνε κανά βίντεο και να γίνουν χειρονάκτες , φάιντ μι ατ εξ χάμστερ άς μάι nickname. έχω και κάτι γκρίκ.
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Το ότι είμαι τέρμα ηλίθιος προκύπτει μόνο και μόνο από το γεγονός ότι μπαινω στον κόπο ν' απαντήσω σ' έναν ψυχάκια σαν και σένα. Εσύ κι ο άλλος ο μουρλός ο jormakka έχετε χαλάσει όλο το νήμα.
Ρε χαμένο κορμί εγώ προσωπικά ένα σχόλιο έγραψα για την Ισιδα και το σχόλιο ήταν θετικότατο για την συγκεκριμένη. Εγραψα ότι 'φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση' ούτε κράξιμο, ούτε θάψιμο. Για του λόγου το αληθές πήγαινε πίσω και βρες τα, εγώ βαριέμαι.
Ως προς τους χαρακτηρισμούς στους γυρίζω πίσω αυτούσιους. Εγώ τουλάχιστον έχω γράψει κριτικές για όλες σχεδόν τις αφέντρες που κυκλοφορούν η κυκλοφορούσαν και που έτυχε να γνωρίσω και να περάσω καλά.
Εσύ δεν έχεις συνεισφέρει σε ΤΙΠΟΤΑ δεν έχεις κάνει ούτε κριτική, ούτε σχόλιο, κάθεσαι και ασχολείσαι εμμονικά με την Ερρικα, και τα δήθεν τρολ της καθώς απ' ότι φαίνεται δεν έχεις ξεπεράσει την πόρτα που σου έριξε ή δεν έχεις τίποτα καλύτερο να κάνεις.
Ό,τι και να' ναι δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου η πάρτη σου και δεν πρόκεται να ξανασχοληθώ μαζι σου.

Ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή
1ον Εγω απαντώ σε προφίλ και δεν γνωρίζω ποιος/ποια/ποιο κρύβεται πίσω από κάθε προφίλ
2ον Αν έχεις κι άλλα προφιλ δεν το γνωρίζω ( ο μόνος τρόπος να το μάθω είναι μέσω ειδικού λογισμικού που εντοπίζει IP και Mac adress)
3ον Ο Mike.b και ο κάθε Mike.b μπορεί να ισχυρίζεται ο,τι θέλει
4ον Εγώ στην απάντησή μου στον Mike.b είπα ότι ''παρόλα αυτά'' δηλαδη είτε έχει είτε δεν έχει πολλά προφίλ '' η συγκεκριμένη αξίζει ένα μπράβο γιατί έχει κάνει λογαριασμό με το όνομά της και απαντάει σε ό,τι την ρωτήσεις'' δηλαδη το Isida Karra είναι αληθινό προφίλ που συνεπάγεται ότι δεν έχει ανάγκη από άλλα προφίλ αφού απαντάει αν την τρολάρεις
5ον Καλησπέρα και σε σένα και καλό ΣΚ!!!!!!!

ΥΓ Πέταξε την μύγα από πάνω σου γιατί θα γίνεις στόχος από τρολ
έχεις κάνει 4 προφίλ μέχρι τώρα isida
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Τουρλα κωλαρακια ονειρευεται το μαφια μποι?
Άστο έχεις κάνει 4 νέιους λογαριασμούς και γράφεις μόνο για εσένα γιια αυτό σε ξεφορτόθηκε η ντομοναρού όπως και την πανδώρα,αποτυχημένες βίζιτες
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
Άστο έχεις κάνει 4 νέιους λογαριασμούς και γράφεις μόνο για εσένα γιια αυτό σε ξεφορτόθηκε η ντομοναρού όπως και την πανδώρα,αποτυχημένες βίζιτες
Μονη μου εφυγα αγαπητε μου μετα απο 8 μηνες.
οταν δεν αναγνωριζουν την αξια μου και υπαρχει εκμεταλλευση δεν ειμαι χαζη γιατι δεν εχω αναγκη απο αφεντικα.... απο τα 17 μου αφεντικο του εαυτου μου ειμαι τωρα θα γινω σκλαβα ?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Mike.b

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Ας τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή
1ον Εγω απαντώ σε προφίλ και δεν γνωρίζω ποιος/ποια/ποιο κρύβεται πίσω από κάθε προφίλ
2ον Αν έχεις κι άλλα προφιλ δεν το γνωρίζω ( ο μόνος τρόπος να το μάθω είναι μέσω ειδικού λογισμικού που εντοπίζει IP και Mac adress)
3ον Ο Mike.b και ο κάθε Mike.b μπορεί να ισχυρίζεται ο,τι θέλει
4ον Εγώ στην απάντησή μου στον Mike.b είπα ότι ''παρόλα αυτά'' δηλαδη είτε έχει είτε δεν έχει πολλά προφίλ '' η συγκεκριμένη αξίζει ένα μπράβο γιατί έχει κάνει λογαριασμό με το όνομά της και απαντάει σε ό,τι την ρωτήσεις'' δηλαδη το Isida Karra είναι αληθινό προφίλ που συνεπάγεται ότι δεν έχει ανάγκη από άλλα προφίλ αφού απαντάει αν την τρολάρεις
5ον Καλησπέρα και σε σένα και καλό ΣΚ!!!!!!!

ΥΓ Πέταξε την μύγα από πάνω σου γιατί θα γίνεις στόχος από τρολ
έχει μεγάλη ανάγκη ,μίλα με την Αλεξάνδρα ,την έδιωξε και πήγε στο limit up που έχει κάμερες ,'όπως και η πανδώρα κόκα στο τέρμα
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Μονη μου εφυγα αγαπητε μου μετα απο 8 μηνες.
οταν δεν αναγνωριζουν την αξια μου και υπαρχει εκμεταλλευση δεν ειμαι χαζη γιατι δεν εχω αναγκη απο αφεντικα.... απο τα 17 μου αφεντικο του εαυτου μου ειμαι τωρα θα γινω σκλαβα ?
είσαι για λύπηση και ας πρόσεχες η Αλεξάνδρα σε έδιωξε, τα πάντα κάνεις για το πιώμα όλα
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
έχει μεγάλη ανάγκη ,μίλα με την Αλεξάνδρα ,την έδιωξε και πήγε στο limit up που έχει κάμερες ,'όπως και η πανδώρα κόκα στο τέρμα
Εφυγα και πηγα γερμανια . Οταν γυρισα ξεκινησα μονη μου εννοειται . Συνεργαζομαι με αλλους 3 χωρους εδω αθηνα και ενας που ετοιμαζεται. Οπως επισης παω και ξενοδοχεια.
Αφου με εδιωξε γιατι εχει ακομα την φωτογραφια μου στο site της? Αχ αγαπητε μου. Πολλα λες. Δεν ειμαι σιγουρη ομως για αυτα που ξερεις. Η πανδωρα που αναφερεις δεν γνωριζω γιατι την εδιωξε . Αλλα σε παρακαλω πολυ . Εγω δεν ειμαι του πιωματος. Εχω επισης τις εξετασεις μου και τον νομο επισης. Μην με αναγκασεις να το ψαξω αλλιως με την δικηγορο μου.....
Μην φοβασαι εγω δεν κοιταω να παρω δουλεια απο καμια εδω. Ολες εχουμε το στυλ μας ολες εχουμε και τον κοσμο μας.
Ετσι κι αλλιως σε ολα τα επαγγελματα ο ιδιος χαμος γινεται.... ελλαδαρα μου
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Εφυγα και πηγα γερμανια . Οταν γυρισα ξεκινησα μονη μου εννοειται . Συνεργαζομαι με αλλους 3 χωρους εδω αθηνα και ενας που ετοιμαζεται. Οπως επισης παω και ξενοδοχεια.
Αφου με εδιωξε γιατι εχει ακομα την φωτογραφια μου στο site της? Αχ αγαπητε μου. Πολλα λες. Δεν ειμαι σιγουρη ομως για αυτα που ξερεις. Η πανδωρα που αναφερεις δεν γνωριζω γιατι την εδιωξε . Αλλα σε παρακαλω πολυ . Εγω δεν ειμαι του πιωματος. Εχω επισης τις εξετασεις μου και τον νομο επισης. Μην με αναγκασεις να το ψαξω αλλιως με την δικηγορο μου.....
Μην φοβασαι εγω δεν κοιταω να παρω δουλεια απο καμια εδω. Ολες εχουμε το στυλ μας ολες εχουμε και τον κοσμο μας.
Ετσι κι αλλιως σε ολα τα επαγγελματα ο ιδιος χαμος γινεται.... ελλαδαρα μου
σε έδιωξε, δικό σου χώρο δεν έχεις πας παντού και βάλε και δικηγόρο,ούτε εξετάσεις έχειις ούτε τίποτακαι μόνο που απαντάς συνέχεια και είσαι συνέχεια μέσα δείχνει ότι ούτε session έχεις
 

Nikos34@

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
59
Like
160
Πόντοι
0
έχει μεγάλη ανάγκη ,μίλα με την Αλεξάνδρα ,την έδιωξε και πήγε στο limit up που έχει κάμερες ,'όπως και η πανδώρα κόκα στο τέρμα
Από τα λεγόμενά σου καταλαβαίνω ότι η Αλεξάνδρα σου αποκάλυψε ότι η Ίσιδα είναι κοκαϊνομανής και για αυτό την έδιωξε.... Καταλαβαίνω σωστά?
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2022
Μηνύματα
65
Like
81
σε έδιωξε, δικό σου χώρο δεν έχεις πας παντού και βάλε και δικηγόρο,ούτε εξετάσεις έχειις ούτε τίποτακαι μόνο που απαντάς συνέχεια και είσαι συνέχεια μέσα δείχνει ότι ούτε session έχεις
Δεν ειπα πως εχω δικο μου χωρο μωρε. Συνεργαζομαι με αλλους χωρους. Τωρα παω για σεσιον τα λεμε το βραδυ. Καλη συνεχεια να εχετε....
 

Mike.b

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
146
Like
131
Πόντοι
1
Δεν ειπα πως εχω δικο μου χωρο μωρε. Συνεργαζομαι με αλλους χωρους. Τωρα παω για σεσιον τα λεμε το βραδυ. Καλη συνεχεια να εχετε....
πήγαινε πιες και κάνε ότι γουστάρεις με τους νέους λογαριασμούς που έχεις κάνει εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom