Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Αν και εγώ άνοιξα το θέμα για αυτές δεν περίμενα ότι θα μπούνε εδώ και θα αυτοεξεφτελιστούν !
Ομολογώ είχε καλύτερη εξέλιξη απ ότι φανταζόμουν ! Θα γλυτώσει κόσμος.

Επιτρέψτε μου τώρα να σας πω από που νομίζω ότι εμπνεύστηκαν βέβαια η συγκεκριμένη Κυρία καμία σχέση δεν έχει με αυτά τα τσόλια ουτε στο εμφανισιακό και προφανώς ούτε σε επίεπδο.

Υπάρχει λοιπόν μια Κυρία η οποία έχει μεγάλη οικονομική επιφάνεια δηλώνει αυθεντικά κυρίαρχη και όντως είναι θα έλεγα μάλιστα ότι έχει μια γνήσια  απέχθεια για το αντρικό φύλλο !

Η Κυρια αυτή δεν κάνει session. Πολύ επιλεκτικά σε κάποιους που θα της κάνουν εγκεφαλικά κλικ είναι ικανή να τους προσκαλέσει σε ακριβό ξενοδοχείο το οποίο παίζει και να πληρώσει η ίδια και θα κάνει ότι αυτή γουστάρει και μόνο. Δεν έχεις το δικαίωμα να μιλήσεις απλά θα ουρλιάζεις από πόνο γιατί τα όρια τα θέτει εκείνη. Είναι πραγματικά σαδίστρια με τους άντρες

Αυτή η Κυρία λοιπόν ήταν η πρώτη που ξεκίνησε κατά μια έννοια να "κράζει" τις επαγγελματίες λέγοντας ότι ειναι στην ουσία ιερόδουλες. Μάλλον τα τσόλια επειδή η συγκεκριμένη Κυρία έχει φανατικό κοινό θαυμαστών κόπιαραν την ιδέα και βγήκαν στην πιάτσα προς άγρα κοροϊδων. Η τεράστια διαφορά όμως είναι ότι η συγκεκριμένη Κυρία ζεί άνετα με την περιουσία της και όχι απο καποιους που "πληρώνουν για να ζεί άνετα" οπως γράφουν τα τσόλια γιατί απλά δε το έχει αναγκη

Επειδή θα αρχίσετε να με ρωτάτε ποια είναι δε θα σας πώ αλλά  θα σας δώσω ένα hint για να τη βρειτε. Αν τη βρείτε και σας δεχτεί στο προφιλ της μην την βομβαρδίσετε με μνμ γιατι το block το εχει για πλάκα. Μπορείτε να τις κάνετε κάποια έξυπνα σχόλια και για αρχή μείνετε εκεί

Το Hint : Στο επίθετο της εμπεριέχεται το όνομα του Βασιλιά της Ζούγκλας !

Υ.Γ Εγώ διαφωνώ με την άποψη της περί επαγγελματιών προφανώς και οι επαγγελματίες Αφέντρες αλλά και αυτές των studio εάν ειχαν την δικη της οικονομική επιφάνεια να ξηγιόντουσαν ανάλογα !

Κατάλαβα! Για την Φωτεινή Λαγουδίτσα λες!
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Από το νήμα του BDSM έχουν χαθεί πολύ αξιόλογα άτομα. Πιο παλιά ήταν εδω μέσα ο Milfakias και ο JungleJim που είχαν πολλές εμπειριες με BDSM.Αλλά ήμαστε λίγο νήμα της ίντριγκας και έτσι πολύ βαριούνται να γράφουν. Υπάρχουν ακόμα ο Mast και ο trelobourdeliaris που το ξερουν καλα το σπορ
O mast mast όντως είχε πολλές εμπειρίες,δεν γράφει πλέον,ο γκουρού του BDSM
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Με αυτά που γράφεις δεν θίγεις τον forza,εσύ γίνεσαι ρεζίλι,δεν ντρέπεσαι να γράφεις για την μάνα του?Καταλαβαίνουμε ότι είστε ηλίθιες.
Πρέπει να είσαι και βλάκας για να πας σε αυτές,με αυτά που έγραψαν έβαλαν τα χεράκια τους και έβγαλαν μόνες τους τα ματάκια τους,αρπαχτικά.Άσχημες και άsχετες με το bdsm.
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

venny

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Αν και εγώ άνοιξα το θέμα για αυτές δεν περίμενα ότι θα μπούνε εδώ και θα αυτοεξεφτελιστούν !
Ομολογώ είχε καλύτερη εξέλιξη απ ότι φανταζόμουν ! Θα γλυτώσει κόσμος.

Επιτρέψτε μου τώρα να σας πω από που νομίζω ότι εμπνεύστηκαν βέβαια η συγκεκριμένη Κυρία καμία σχέση δεν έχει με αυτά τα τσόλια ουτε στο εμφανισιακό και προφανώς ούτε σε επίεπδο.

Υπάρχει λοιπόν μια Κυρία η οποία έχει μεγάλη οικονομική επιφάνεια δηλώνει αυθεντικά κυρίαρχη και όντως είναι θα έλεγα μάλιστα ότι έχει μια γνήσια  απέχθεια για το αντρικό φύλλο !

Η Κυρια αυτή δεν κάνει session. Πολύ επιλεκτικά σε κάποιους που θα της κάνουν εγκεφαλικά κλικ είναι ικανή να τους προσκαλέσει σε ακριβό ξενοδοχείο το οποίο παίζει και να πληρώσει η ίδια και θα κάνει ότι αυτή γουστάρει και μόνο. Δεν έχεις το δικαίωμα να μιλήσεις απλά θα ουρλιάζεις από πόνο γιατί τα όρια τα θέτει εκείνη. Είναι πραγματικά σαδίστρια με τους άντρες

Αυτή η Κυρία λοιπόν ήταν η πρώτη που ξεκίνησε κατά μια έννοια να "κράζει" τις επαγγελματίες λέγοντας ότι ειναι στην ουσία ιερόδουλες. Μάλλον τα τσόλια επειδή η συγκεκριμένη Κυρία έχει φανατικό κοινό θαυμαστών κόπιαραν την ιδέα και βγήκαν στην πιάτσα προς άγρα κοροϊδων. Η τεράστια διαφορά όμως είναι ότι η συγκεκριμένη Κυρία ζεί άνετα με την περιουσία της και όχι απο καποιους που "πληρώνουν για να ζεί άνετα" οπως γράφουν τα τσόλια γιατί απλά δε το έχει αναγκη

Επειδή θα αρχίσετε να με ρωτάτε ποια είναι δε θα σας πώ αλλά  θα σας δώσω ένα hint για να τη βρειτε. Αν τη βρείτε και σας δεχτεί στο προφιλ της μην την βομβαρδίσετε με μνμ γιατι το block το εχει για πλάκα. Μπορείτε να τις κάνετε κάποια έξυπνα σχόλια και για αρχή μείνετε εκεί

Το Hint : Στο επίθετο της εμπεριέχεται το όνομα του Βασιλιά της Ζούγκλας !

Υ.Γ Εγώ διαφωνώ με την άποψη της περί επαγγελματιών προφανώς και οι επαγγελματίες Αφέντρες αλλά και αυτές των studio εάν ειχαν την δικη της οικονομική επιφάνεια να ξηγιόντουσαν ανάλογα !

μπορουμε να μαθουμε το ονομα αυτης της κυριας?
 

newslave

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
θα πω και εγώ την εμπειρία μου απο black angel
βρεθήκαμε για ενώ δίωρο με 60$ τιμή που δεν έχω ξανασυναντήσει
από fb έδωσα ένα όνομα και περιοχή και βρεθήκαμε
το σεσσιον κύλησε μια χαρά όχι όμως σε σημείο να ξαναπάω
Μου κάνουν εντύπωση αυτά που γράφεται αλλά φύλαγε τα ρούχα για να χέις τα μισά



Τώρα στο θέμα κάποια πρόταση για αθήνα υπάρχει δεν με ενδιαφέρει στραπ ον?


 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
θα πω και εγώ την εμπειρία μου απο black angel
βρεθήκαμε για ενώ δίωρο με 60$ τιμή που δεν έχω ξανασυναντήσει
από fb έδωσα ένα όνομα και περιοχή και βρεθήκαμε
το σεσσιον κύλησε μια χαρά όχι όμως σε σημείο να ξαναπάω
Μου κάνουν εντύπωση αυτά που γράφεται αλλά φύλαγε τα ρούχα για να χέις τα μισά



Τώρα στο θέμα κάποια πρόταση για αθήνα υπάρχει δεν με ενδιαφέρει στραπ ον?
Διάβασες μόνο τα μισά?αυτά που έγραψαν αυτές δεν τα διάβασες?Αναφέρθηκαν σε μάνες,έβρισαν τους περισσότερους,με 60 ευρώ δύσκολα να βρεις αφέντρα που να αξίζει αλλά εφόσον όλα κύλησαν μιά χαρά όπως γράφεις γιατί δεν θες να ξαναπάς?
 

newslave

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Διάβασες μόνο τα μισά?αυτά που έγραψαν αυτές δεν τα διάβασες?Αναφέρθηκαν σε μάνες,έβρισαν τους περισσότερους,με 60 ευρώ δύσκολα να βρεις αφέντρα που να αξίζει αλλά εφόσον όλα κύλησαν μιά χαρά όπως γράφεις γιατί δεν θες να ξαναπάς?
Ναι φουλ λάθος και αυτές δεν την υποστηρίζω,δίνω και παραπάνω απο 60. Δεν ξαναπήγα γιατί δεν τρελάθηκα απο εμφάνιση 
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
θα πω και εγώ την εμπειρία μου απο black angel
βρεθήκαμε για ενώ δίωρο με 60$ τιμή που δεν έχω ξανασυναντήσει
από fb έδωσα ένα όνομα και περιοχή και βρεθήκαμε
το σεσσιον κύλησε μια χαρά όχι όμως σε σημείο να ξαναπάω
Μου κάνουν εντύπωση αυτά που γράφεται αλλά φύλαγε τα ρούχα για να χέις τα μισά



Τώρα στο θέμα κάποια πρόταση για αθήνα υπάρχει δεν με ενδιαφέρει στραπ ον?

Εκανες session με τις Black Angels ? Αυτό είναι είδηση ! Ως γνωστόν session κάνουν μονο οι ιερόδουλες οι "κιουρίες" οπως αυτές δεν κανουν ποτέ session γιατί απλά ξερουν να εξουσιάζουν και να πάιρνουν αυτό που θέλουν. Ενα δάκρυ κύλησε..... :) Πάντως αν δε βαριέσαι περιέγραψε μας λίγο την εμπείρία σου για να γελάσουμε . Δεν εννοώ μαζί σου αλλά με αυτά που θα άκουσες εκεί
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Ναι φουλ λάθος και αυτές δεν την υποστηρίζω,δίνω και παραπάνω απο 60. Δεν ξαναπήγα γιατί δεν τρελάθηκα απο εμφάνιση 

Εάν προς τα πίσω το νήμα νομίζω ότι θα μπορέσεις να έχεις μια άποψη για το τι μπορείς να βρεις στην Αθηνα και σαφως δεν ειναι υποχρεωτικό ντε και καλά να σε στραπονάρουν
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Δώσε μου ένα καλό λόγο .

Μάλλλον δεν μπορεί να βρεί ποιός ειναι ο βασιλιάς της Ζουγκλας :) :)

Αν και φταις και εσυ γιατι δεν ειπες το ονομα του βασιλια της ζουγκλας στα Αγγλικα. Σε τσάκωσα ετσι ; χα χα χα χα
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Πολύ ησυχία έχει πέσει στο νήμα ! Ειστε ολοι διακοπές , εξαντλήσαμε τις κριτικές, κόπηκαν οι επισκέψεις λόγω covid η σας μπερδεύει λιγο και εσας το νέο Interface ?
Πάντως απ ότι παρατηρώ στο facebook ο κλάδος βρίσκετε σε άνθηση εμφανίζονται διαφορες καινουργιες
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
166
Like
234
Πόντοι
21
Βάνα Αφεντογιάννη Ψευτικο προφιλ στο facebook βουτανε λεφτά μέσω Paysafe το νου σας ειδικά όσοι είμαστε απο Βόρεια Ελλάδα
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Covid-19 καλοκαίρι ολα μαζι νομιζω
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους τους συναγωνιστες,Είμαι 2 χρονια στον χωρο και εχω καποιες εμπειριες.Παρακολουθω και διαβαζω οτι ποσταρετε στο φόρουμ και στς Πιο πολλα συμφωνω μαζι σας.Σε αλλες αναρτησεις μου θα σας πω καποι ες εμπειριες με καποιες Κυριες του Χωρου
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλώς τον
Περιμενουμε λοιπόν
 

Taki-Sub

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2018
Μηνύματα
67
Like
60
Πόντοι
0
Αν και εδώ έχει πέσει πολύ ησυχία στο facebook έχουνε βγει μαχαίρια ! Πρόσφατα ένα γκρουπ αφιερωμενο στην ποδολαγνεία με 4.500 μέλη άλλαξε "διαχειριστικό καθεστώς" και το ανέλαβαν oi Black Angels !!! Το περίεργο όμως της υπόθεσης είναι ότι μια Κυρία η οποία μπαίνει και γράφει και εδώ ενώ είχε δεχτεί στο forum σκληρή και χυδαία επίθεση από αυτά τα τσόλια με σχόλιο της χαιρετίζει την ανάληψη εξουσίας του συγκεκριμένου γκρουπ απο αυτές ! Περιέργα πράγματα δεν ξέρω μηπως θα ήθελε να μας εξηγήσει αυτή την αλλαγή στάσης. Να πω εδώ ότι αυτές οι ομάδες των δηθεν ερασιτεχνων κτλ κτλ απευθυνονται σε εντελώς χαζούς για αυτο όσοι επειθυμούν να εξερευνούν τα βιτσια τους να απευθυνονται αποκλειστικά και μόνο σε επαγγελματίες για να μην κλαίνε τα λεφτα τους μετά. Υπαρχουν αρκετές επιλογές πλεον ειδικά στην Αθηνα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Αν και εδώ έχει πέσει πολύ ησυχία στο facebook έχουνε βγει μαχαίρια ! Πρόσφατα ένα γκρουπ αφιερωμενο στην ποδολαγνεία με 4.500 μέλη άλλαξε "διαχειριστικό καθεστώς" και το ανέλαβαν oi Black Angels !!! Το περίεργο όμως της υπόθεσης είναι ότι μια Κυρία η οποία μπαίνει και γράφει και εδώ ενώ είχε δεχτεί στο forum σκληρή και χυδαία επίθεση από αυτά τα τσόλια με σχόλιο της χαιρετίζει την ανάληψη εξουσίας του συγκεκριμένου γκρουπ απο αυτές ! Περιέργα πράγματα δεν ξέρω μηπως θα ήθελε να μας εξηγήσει αυτή την αλλαγή στάσης. Να πω εδώ ότι αυτές οι ομάδες των δηθεν ερασιτεχνων κτλ κτλ απευθυνονται σε εντελώς χαζούς για αυτο όσοι επειθυμούν να εξερευνούν τα βιτσια τους να απευθυνονται αποκλειστικά και μόνο σε επαγγελματίες για να μην κλαίνε τα λεφτα τους μετά. Υπαρχουν αρκετές επιλογές πλεον ειδικά στην Αθηνα

Θα διαφωνήσω στο τελευταίο καθώς τις καλύτερες εμπειρίες μου τις είχα με μη επαγγελματίες, που βρίσκονται σε αυτό τον χώρο επειδή τους αρέσει χωρίς να βιοπορίζονται από αυτό
 

Lady_Afrodyte

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
38
Like
22
Πόντοι
0
taki sub αν μιλας για εμενα,θα επρεπε να εχεις καταλαβει οτι το σχολιο μου ηταν 100% ειρωνικο και μολις το εκανα αποχωρησα απ αυτη την ομαδα.
 

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Αν και εδώ έχει πέσει πολύ ησυχία στο facebook έχουνε βγει μαχαίρια ! Πρόσφατα ένα γκρουπ αφιερωμενο στην ποδολαγνεία με 4.500 μέλη άλλαξε "διαχειριστικό καθεστώς" και το ανέλαβαν oi Black Angels !!! Το περίεργο όμως της υπόθεσης είναι ότι μια Κυρία η οποία μπαίνει και γράφει και εδώ ενώ είχε δεχτεί στο forum σκληρή και χυδαία επίθεση από αυτά τα τσόλια με σχόλιο της χαιρετίζει την ανάληψη εξουσίας του συγκεκριμένου γκρουπ απο αυτές ! Περιέργα πράγματα δεν ξέρω μηπως θα ήθελε να μας εξηγήσει αυτή την αλλαγή στάσης. Να πω εδώ ότι αυτές οι ομάδες των δηθεν ερασιτεχνων κτλ κτλ απευθυνονται σε εντελώς χαζούς για αυτο όσοι επειθυμούν να εξερευνούν τα βιτσια τους να απευθυνονται αποκλειστικά και μόνο σε επαγγελματίες για να μην κλαίνε τα λεφτα τους μετά. Υπαρχουν αρκετές επιλογές πλεον ειδικά στην Αθηνα

Θα διαφωνήσω στο τελευταίο καθώς τις καλύτερες εμπειρίες μου τις είχα με μη επαγγελματίες, που βρίσκονται σε αυτό τον χώρο επειδή τους αρέσει χωρίς να βιοπορίζονται από αυτό

Δε θα έχεις παει στις κατάλληλες επαγγελματιες φαινεται.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom