Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

trelobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
204
Like
170
Πόντοι
1
Το σκέφτομαι και πολύ σοβαρά,δεν ρισκάρω.

H Ερικα την ακύρωσε την άνοδο αλλά νομίζω ότι Αθήνα δέχεται. Η  Θεανώ πάλι ήταν η πρώτη (και νομίζω μοναδική για την ώρα)  και μπράβο της που βγήκε δημόσια και είπε ότι πλέον και μέχρι να λήξει αυτή η ιστορία session μόνο online ή φτιάχνει custom videos για όποιον θέλει. Γενικά χρειάζεται υπευθυνότητα και από τις επαγγελματιες αλλά και από την πλευρά μας
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ούτε η έρικα δέχεται,αν και πελάτης της την πήρα τηλέφωνο χτες να την δω και μου είπε ότι για τουλάχιστον δύο εβδομάδες σταματάει.Αυτό είναι το σωστό,μπράβο και στην έρικα και στην Θεανώ.Από την μεριά μου επειδή βλέπω να χειροτερεύουν τα πράγματα ήθελα να κάνω μία συνάντηση χτες.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
163
Like
231
Πόντοι
21
H Ερικα την ακύρωσε την άνοδο αλλά νομίζω ότι Αθήνα δέχεται. Η  Θεανώ πάλι ήταν η πρώτη (και οπόνομίζω μοναδική για την ώρα)  και μπράβο της που βγήκε δημόσια και είπε ότι πλέον και μέχρι να λήξει αυτή η ιστορία session μόνο online ή φτιάχνει custom videos για όποιον θέλει. Γενικά χρειάζεται υπευθυνότητα και από τις επαγγελματιες αλλά και από την πλευρά μας

Καλά έκανε την ακύρωσε την άνοδο ,ως γνωστόν εδώ πάνω εμείς είμαστε λιγο "χαλαρά" γενικότερα οπότε δεν υπάρχει λόγος να διακινδυνέψει από το γεγονός ότι δεν δείχνουμε ακόμα τη σοβαρότητα που πρέπει.
Οσο για τη Θεανώ έχεις δίκιο ήταν η πρώτη που βγήκε δημόσια και πήρε θέση αλλωστε θα το πω και ας θεωρηθεί διαφήμιση μπορεί ο χώρος της να είναι μικρός αλλά αστράφτει απο καθαριότητα οπότε μάλλον ήταν αναμενόμενη η εγκαιρη αυτή τοποθέτηση της
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλά έκανε την ακύρωσε την άνοδο ,ως γνωστόν εδώ πάνω εμείς είμαστε λιγο "χαλαρά" γενικότερα οπότε δεν υπάρχει λόγος να διακινδυνέψει από το γεγονός ότι δεν δείχνουμε ακόμα τη σοβαρότητα που πρέπει.
Οσο για τη Θεανώ έχεις δίκιο ήταν η πρώτη που βγήκε δημόσια και πήρε θέση αλλωστε θα το πω και ας θεωρηθεί διαφήμιση μπορεί ο χώρος της να είναι μικρός αλλά αστράφτει απο καθαριότητα οπότε μάλλον ήταν αναμενόμενη η εγκαιρη αυτή τοποθέτηση της
Ναι πράγματι η Θεανώ ήταν η πρώτη που ανακοίνωσε ότι σταματάει και μπράβο  ΤΗΣ αλλά και άλλες λίγο μετά τηλεφωνικά έλεγαν ότι σταματήσανε έν αντίθεση με άλλες που δυστυχώς συνέχιζαν μέχρι την τελευταία στιγμή .....
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Για πείτε ρε τύποι, που βλέπετε καλές τσόντες canning, whipping, femdom, και αλλού αυταρχικου περιεχομένου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
;Καλημέρα
Οι πρώτες ανακοινώσεις βγήκαν και οι Κύριες ξεκινάνε μάλλον όλες 4 Μαΐου
Εν αναμονή λοιπόν για επισκέψεις και κριτικές ........
 
  • Like
Αντιδράσεις: GSAKKI

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Μια ελλη παιδια αξιζει;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
;Καλημέρα
Οι πρώτες ανακοινώσεις βγήκαν και οι Κύριες ξεκινάνε μάλλον όλες 4 Μαΐου
Εν αναμονή λοιπόν για επισκέψεις και κριτικές ........

Ναι δεν θα προλαβαίνουμε να διαβάζουμε κριτικές όπως και πριν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Φοβάμαι ότι έχεις δίκιο ...
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
Ήρθε η ώρα της ατομικής ευθύνης όλων μας
Η χώρα μας δίνει τιτάνιο και πρωτόγνωρο αγώνα απέναντι σε μια υγειονομική βόμβα που μεγαλώνει καθημερινά όλο και πιο πολύ
Ήρθε η ώρα του σεβασμού και αλληλεγγύης  στον συνάνθρωπο μας
Ένα βήμα πίσω όλοι να το ξεπεράσουμε
Όλοι μαζί μπορούμε να τα καταφέρουμε
Ξέρουμε και μπορούμε

να πας να τα γράψεις στα σχετικά νήματα
 

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Σε ποιο νήμα αναφέρεσαι ;;;
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος ;;σε παρακαλώ
Δεν σε καταλαβαίνω
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Να βρίσκαμε μια γκομενα τετοια θα ηταν ότι καλύτερο
 

StraightandKinky

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα στους μερακλιδες. Ηθελα να ρωτησω ποιες αφεντρες μου προτεινετε στην θεσσαλονικη. Εμπειρια εχω μονο με την Electra Galanou. Ενδιαφερομαι μονο για strapon/fisting.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Αυτή η Αλεξάνδρα η αφεντρα έχει και σκλάβες και δεν φαίνονται άσχημες.

Για κάποιους που ρώταγαν
 
  • Like
Αντιδράσεις: theoro

theoro

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
1
Καλημέρα Σκλάβα είναι μονο η Ερατω ,η Julietta είναι switch ,δηλαδή κια αφεντρα και σκλάβα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλησπερα στους μερακλιδες. Ηθελα να ρωτησω ποιες αφεντρες μου προτεινετε στην θεσσαλονικη. Εμπειρια εχω μονο με την Electra Galanou. Ενδιαφερομαι μονο για strapon/fisting.

Πως σου φάνηκε η Electra?
 

StraightandKinky

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Πως σου φάνηκε η Electra?
Ουτε κρυο ουτε ζεστη. Ουτε ξενερωσα ουτε και ενθουσιαστηκα ομως γιαυτο ρωταω για αλλες. Αν δεν βρω θα ξαναπαω.
Αλλα μαζι της μονο με στραπον εκανα οποτε δεν εχω εικονα για το fisting :P :P :P .
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Ουτε κρυο ουτε ζεστη. Ουτε ξενερωσα ουτε και ενθουσιαστηκα ομως γιαυτο ρωταω για αλλες. Αν δεν βρω θα ξαναπαω.
Αλλα μαζι της μονο με στραπον εκανα οποτε δεν εχω εικονα για το fisting :P :P :P .

Μπορείς να δοκιμάσεις την Αριάδνη Κυρίαρχη (δεν είναι μοντελέ σώμα, έχει πιασιματάκια).
Την είχα δοκιμάσει πριν αρκετά χρόνια και άφησε θετικές εντυπώσεις, ξέρει να επιβάλλεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom