Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Φιλε οι Ισπανοι και οι Πορτογαλοι νομιζω δεν μπηκανε σε ΔΝΤ. Μονο οι Ιρλανδοι αλλα και να μπηκαν ο βασικος μισθος αυτη τη στιγμη εκει ειναι 1000-1100 ενω εδω 600 ευρω

και μην συγκρινεσαι με τους χειροτερους μιας και λες πως εισαι παντοδυναμος ελληνας. ΣΥΓΚΡΙΣου με τα μεγαθηρια... Γερμανια - Αγγλια - Δανια - Αυστρια  ΜΕ αυτες γιατι δεν συγκρινεσαι?

όχι φίλε κανείς δεν είπε πως είμαι παντοδύναμος. Στα κάτω πατώματα της ΕΕ. είμαι μαζί με τη Πορτογαλία, μ αυτή πρέπει να συγκρίνομαι, όχι με τη Γερμανία και την Αγγλία που έχουν τον υπερπενταπλάσιο πληθυσμό και μέγεθος. Κι αν θες να ξέρες ακόμη και σ'αυτές τις χώρες υπάρχουν προβλήματα κι ανεργία. Μη κοιτάς που δεν ακούγεται τίποτα και γίνεται γαργάρα. πήγαινε αγγλία να βρείς δουλειά τώρα....θα πάρεις τ αρχίδια μου.... τι νομίζεις εκεί είναι παράδεισος; Αν είχαμε πιο σοβαρούς πολιτικούς και δεν είμασταν τόσο λαμόγια ατομικά ο καθένας...θα μασταν κοντά και στη Γερμανία και στην Αγγλία, αξιποιοώντας 3 βασικούς εθνικούς πόρους.

1. Πετρέλαιο και φυσικό αέριο που χουμε άφθονο
2. Περιουσία εκκλησίας
3. Τουρισμός και Ιστορία.

αλλά για ευνόητους λόγους για τον καθένα δεν αξιοποιούνται τα παραπάνω.. :jerking:
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
οταν ημουν μικρη ειχαμε ενα γατο που τον ελεγαν αρχοντα. :cheesy:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ειπαμε, διαφωνουμε βρε παιδια.
Εσεις αυτον που πληρωνει, τον λετε ΚΟΡΟΙΔΟ.
Εγω τον λεω ΑΡΧΟΝΤΑ.
Τι να κανουμε τωρα?

αυτός που πληρώνει, φυσικά και είναι άρχοντας.

η άλλη η καριόλα που το δέχεται είναι η μαλακισμένη :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οκ αμα τα χαίρεσαι τόσο πήγαινε ζήσε εκεί. Τι μας ζαλίζεις τα παπάρια. Κι εγώ χαίρομαι με τα Ελληνάκια που ναι στ αρχιδιστές και ζούνε τη ζωή τους κι όταν πρέπει να δουλέψουν μεγαλουργούν και τους γαμάνε όλους. Και δεν είναι και Αμερικανάκια με γιαλλάκια που ρχονται το καλοκαίρι στη Μύκονο για να το πάρουν απο πίσω.. :P
μαγκιά κλανιά και ΚΩΛΟΣ ΦΙΝΙΣΤΡΙΝΙ.

αλλά φταίει το ΔΝΤ και η ΤΡΟΙΚΑ μετά.
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Υπάρχει κι ο μαλάκας που νομίζει ότι είναι άρχοντας. Ο λεγόμενος αρχοντομαλάκας. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Froehlich/smilie_happy_291.gif[/img[/URL]]
[/quote]

Σωστότατη παρατήρηση! και είναι χειρότερος απο τον αρχιμαλάκα. Απο [b]άρχοντας [/b]μέχρι [b]αρχοντομαλάκας [/b]λοιπόν!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν είχαμε πιο σοβαρούς πολιτικούς και δεν είμασταν τόσο λαμόγια ατομικά ο καθένας...θα μασταν κοντά και στη Γερμανία και στην Αγγλία, αξιποιοώντας 3 βασικούς εθνικούς πόρους.

1. Πετρέλαιο και φυσικό αέριο που χουμε άφθονο
2. Περιουσία εκκλησίας
3. Τουρισμός και Ιστορία.

αλλά για ευνόητους λόγους για τον καθένα δεν αξιοποιούνται τα παραπάνω.. :jerking:

ΣΥμφωνω. Μην το ριχνεις στον πληθυσμο ομως και την εκταση

γιατι και η Αυστρια / Ελβετια ειναι πολυ μικροτερη απο εσενα και εχει μεγαλυτερη αναπτυξη.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
ΓΙατι το ιδιωτικο δεν εχει σχεση με το κρατος?

ΚΟιτα αν ξαναπεις γνωμικα του στυλ "Δεν εχω αναγκη να συγκριθω με κανεναν" και αλλες τετοιες υπεροπτικες - αλαζονικες ελληνικες μαλακιες θα αναγκαστω να διακοψω την κουβεντα για να προλαβω τα προχθεσινα

αν ειστε ζωα δεν μπορουμε να μιλησουμε.

Θα μιλας αντικειμενικα και ψυχραιμα ασε στην ακρη την ψωρα. Να δουμε που εχεις λαθος.
Το επαναλαμβανω.
ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
Δεν βλεπω τιποτα αλαζονικο σε αυτο.
Αντιθετα βλεπω τεραστιο ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ στο αντιθετο.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
εχουμε τελειως διαφορετικη νοοτροπια,ο πατερας μου πχ οταν ηταν νεος αποκλειεται να αφηνε μια συνοδο του να πληρωσει :2funny:δε φταιω εγω εαν καταγεσαι απο οικογενεια αλλης νοοτροπιας τσιγκουνηδων :2funny:
Μιας και αναφερθηκες στην οικογενεια μου
Κατι που δεν θα επρεπε γιατι δεν γνωριζεις και ουτε εχεις το δικαιωμα να σχολιαζεις επι τουτου....

Ο πατερας σου ποσα χρωσταει στις τραπεζες φιλους και λοιπους γνωστους και αγνωστους ?
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Μιας και αναφερθηκες στην οικογενεια μου
Κατι που δεν θα επρεπε γιατι δεν γνωριζεις και ουτε εχεις το δικαιωμα να σχολιαζεις επι τουτου....

Ο πατερας σου ποσα χρωσταει στις τραπεζες φιλους και λοιπους γνωστους και αγνωστους ?
ουτε 1 ευρω!δεν εχει καν πιστωτικη καρτα! :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το επαναλαμβανω.
ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΘΩ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.
Δεν βλεπω τιποτα αλαζονικο σε αυτο.
Αντιθετα βλεπω τεραστιο ΚΟΜΠΛΕΞΙΣΜΟ στο αντιθετο.

Πρεπει να συγκρινεσαι για να βλεπεις που υστερεις ωστε να το διορθωνεις

και οχι μονο να συγκρινεσαι αλλα και να μιμησαι αυτον που ειναι καλυτερος.

Ο τροπος που χρησιμοποιει ο καθε ανθρωπος για να παει μπροστα δεν ειναι ιδιοταγης.

Ειναι απλα σκεψη.... ο καθενας μπορει να την παρει απο τον αλλον και να την εφαρμοσει.

Και εκει θα δεις κατα ποσο εισαι καλυτερος απο τον καλυτερο αν τελικα τον φτασεις και εκανες
καλυτερη εφαρμογη της σκεψης!!!

Τον κομπλεξισμο πες τον στον εαυτο σου που πριν ειπες "Σαν ΕΥρωπαιος" φθονος λεγεται αυτο

φθονεις τον ΕΥρωπαιο γιατι ειναι ψυχραιμος , μαγκας και σου εχει βαλει τα γυαλια.

Τελος συζητησης. Δεν θα βγαλει καπου και θα τσακωθουμε παλι ...

ειπαμε πιο ευκολο να κανεις εναν γαιδαρο να τραγουδησει παρα να αλλαξεις την νοοτροπια ενος ανθρωπου.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Ναι ρε τυπε..ετσι ειναι τι να λεμε...Ενα θα σου πω........το 2010 ηταν αφγαγκισταν  με τον british army..ως νοσοκομα....και εκπεδευμενη στα οπλα...Και τι δεν της ειπα να μην παει....δεν με ακουσε...καθε φορα που εβλεπε ρεπορταζ στην τι βι για καποιον νεο στρατιωτη που σκοτωνοταν τοσο πιο πολυ ηθελε να παει... και τελικα πηγε....γυρισε πριν τα χριστουγενα....Λοιπον απο μια τετοια κορη...τι αλλο παρα υπερηφανος μπορω να ειμαι...
ΕΥΓΕ !!!!!!!

Να την χαιρεσαι φιλαρακο...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ΣΥμφωνω. Μην το ριχνεις στον πληθυσμο ομως και την εκταση

γιατι και η Αυστρια / Ελβετια ειναι πολυ μικροτερη απο εσενα και εχει μεγαλυτερη αναπτυξη.

Ε ωραία όποιος πιστεύει πως δε του αξίζει να ζέι στα "σκατα" της Ελλάδας γιατί δε πάει να ζήσει εκεί; Επειδή τυγχάνει να έχω πάει Ελβετία ε΄χω να πω πως πράγματι υπάρχουν δουλειές και ποιότητα ζωής, αλλά ο Έλληνας δε πρόκειται ν αντέξει. Εκεί θέλουν "κομπιούτερ" να δουλεύουν και όλη τη μέρα αμα λάχει. Ο Έλληνας θές λόγω φάρας, θές λόγω νοοτροπίας, δε μπορεί. Μετά το 8ωρο-10ωρο τα φτύνει. Θέλει να πάει στη παραλία να ππιεί φραπεδιά και μετα να κάτσει να δει το γαύρο κα το βάζελο τρώγωντας σουβλάκια.  Μιας και μιλαμε για αθλητισμό..πόσοι αξιόλογοι αθλητές πήγαν στο εξωτερικό και δεν άντεξαν. το Γεωργάτο το παρακαλούσαν να μείνει στην Ίντερ κι αυτός προτίμησε τη φραπεδιά στο φάληρο.. Έτσι είναι ο Έλληνας ρε μάγκες. Όποιος νομίζει ότι είναι μάγκας ας παέι στην Ιαπωνία να τον έχουν σήκω κάτσε...και να του βάζουν καρτελάκια αριθμημένα στο καρπό!
 
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Υπάρχει κι ο μαλάκας που νομίζει ότι είναι άρχοντας. Ο λεγόμενος αρχοντομαλάκας. http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Froehlich/smilie_happy_291.gif[/img[/URL]]
[/quote] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα κατουρηθω απο τα γελια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom