Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
μια αλλη φιλη μου 24 χρονων βγηκε με εναν ενα βραδυ προ οικονομικης κρισης,και της λεει θα μου επιτρεψεις να σε κερασω την πορτοκαλαδα σου,οχι ομως την επομενη φορα.φυσικα επομενη φορα δεν υπηρξε! :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οχι κοπελια μου καπου στα εχουν πει εντελλως λαθος

Αυτο σημαινει οτι η κοπελα ειχε ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ για τον εαυτο της και ΣΕΒΑΣΜΟ για τον νεαρο.....

αστο. Και εγω παλια ετσι εκανα

μην ασχολεισαι απλα παρτην στο δουλεμα

πιο ευκολα κανεις γαιδαρο να τραγουδησει ειπαμε

παρα ανθρωπο να αλλαξει σκεπτικο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μια αλλη φιλη μου 24 χρονων βγηκε με εναν ενα βραδυ προ οικονομικης κρισης,και της λεει θα μου επιτρεψεις να σε κερασω την πορτοκαλαδα σου,οχι ομως την επομενη φορα.φυσικα επομενη φορα δεν υπηρξε! :2funny:

πωωω μεγαλο κακο τον βρηκε τον ανθρωπο στα καλα καθουμενα.

Τετοια τυχη ουτε στους εχθρους μας  :2funny:
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Οχι κοπελια μου καπου στα εχουν πει εντελλως λαθος

Αυτο σημαινει οτι η κοπελα ειχε ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ για τον εαυτο της και ΣΕΒΑΣΜΟ για τον νεαρο.....
εχουμε τελειως διαφορετικη νοοτροπια,ο πατερας μου πχ οταν ηταν νεος αποκλειεται να αφηνε μια συνοδο του να πληρωσει :2funny:δε φταιω εγω εαν καταγεσαι απο οικογενεια αλλης νοοτροπιας τσιγκουνηδων :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μια αλλη φιλη μου 24 χρονων βγηκε με εναν ενα βραδυ προ οικονομικης κρισης,και της λεει θα μου επιτρεψεις να σε κερασω την πορτοκαλαδα σου,οχι ομως την επομενη φορα.φυσικα επομενη φορα δεν υπηρξε! :2funny:
εχεις φιλη που βγαινει βραδυ και παραγγελνει πορτοκαλαδα?
μηπως πηγαν σε ζαχαροπλαστειο? :2funny:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Ζωζώ Σαπουντζάκη, Ρίκα Διαλυνά, Μάρθα Βούρτση, Ροζίτα Σώκου, Σούλα Μερεντίτη και η Μαριάννα Β. Καβουρογιάννη - Ελπίδα - πρέσβειρα καλής θελήσεως της UNESCO. :2on1:

Bαλε και τη Ρουλα Βροχοπουλου τυπε! Αλλα και την Αλλη που τραγουδαει με κατι γιδια σε ενα μαντρι!  :rockon:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ρε συ...
χαίρομαι να βλέπω γερμανάκια, σουηδάκια, αγγλάκια....

ζούνε όμορφα την ηλικία τους ούτε σου πα ούτε μου πες ούτε μαγκιές ούτε μπουζούκια ουτε τιμπερλαντ ούτε παπάρια μάντολες.
που και που παίρνουν και τηλέφωνο μαμά μπαμπά να δουνε τι κάνει το σπίτι.
αλλο πράμα. αλλη νοοτροπια.

οκ αμα τα χαίρεσαι τόσο πήγαινε ζήσε εκεί. Τι μας ζαλίζεις τα παπάρια. Κι εγώ χαίρομαι με τα Ελληνάκια που ναι στ αρχιδιστές και ζούνε τη ζωή τους κι όταν πρέπει να δουλέψουν μεγαλουργούν και τους γαμάνε όλους. Και δεν είναι και Αμερικανάκια με γιαλλάκια που ρχονται το καλοκαίρι στη Μύκονο για να το πάρουν απο πίσω.. :P
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
μαγκες αρχιστε τα τατουαζ με τα 500ευρα στα αρχιδια σας


σαν το τηλε-ΦΟΝΙΚΟ Κλασιμο και ολα καλα!

τηλε-ΟΠΤΙΚΟ πιασιμο αρχιδιων απο γκομενα που ζητα λεφτα πανω στο σχηματισμενο απο τατουαζ 100ευρω

και μετα γυρνας κωλο για τηλε-ΦΟΝΙΚΟ Κλασιμο σε δευτερο χρονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Συνημμένα

  • konstantinou-profiterol_425x.jpg
    konstantinou-profiterol_425x.jpg
    59,8 KB · Εμφανίσεις: 42

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
πωωω μεγαλο κακο τον βρηκε τον ανθρωπο στα καλα καθουμενα.

Τετοια τυχη ουτε στους εχθρους μας  :2funny:
Τετοια ομορφα να λεει σε ολες τις κοπελες που βγαινει αυτος, και τον βλεπω να βγαινει με τους κολλητους του ως τα 85.
Ακου μαλακια..."θα σε κερασω τωρα την πορτοκαλαδα σου, αλλά οχι την επομενη φορα..."
Σιγα ρε μαγκα...ευρωπαιε...Σιγα θα παθεις τιποτα...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οκ αμα τα χαίρεσαι τόσο πήγαινε ζήσε εκεί. Τι μας ζαλίζεις τα παπάρια. Κι εγώ χαίρομαι με τα Ελληνάκια που ναι στ αρχιδιστές και ζούνε τη ζωή τους κι όταν πρέπει να δουλέψουν μεγαλουργούν και τους γαμάνε όλους. Και δεν είναι και Αμερικανάκια με γιαλλάκια που ρχονται το καλοκαίρι στη Μύκονο για να το πάρουν απο πίσω.. :P

XAXAXAXAXXA  αυτη ειναι ακριβως η νοοτροπια του ελληναρα.

ΠΟιους γαμας ρε φιλε... χρεωμενος εισαι.

Οι σταθερες δυναμεις θελουν σταθερες πορειες...  :headbang: :headbang: :headbang:

ε ρε γαμω τον ονειροπολισμο σας μεσα. "Ξαφνικα επειδη ειμαστε ελληνες θα ξυπνησουμε και θα τα γαμησουμε ολα"
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ζωζώ Σαπουντζάκη, Ρίκα Διαλυνά, Μάρθα Βούρτση, Ροζίτα Σώκου, Σούλα Μερεντίτη και η Μαριάννα Β. Καβουρογιάννη - Ελπίδα - πρέσβειρα καλής θελήσεως της UNESCO. :2on1:
την γιαννα αγγελοπουλου ξεχασες τυπε
gianna3.jpg

URL]]
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Τετοια ομορφα να λεει σε ολες τις κοπελες που βγαινει αυτος, και τον βλεπω να βγαινει με τους κολλητους του ως τα 85.
Ακου μαλακια..."θα σε κερασω τωρα την πορτοκαλαδα σου, αλλά οχι την επομενη φορα..."
Σιγα ρε μαγκα...ευρωπαιε...Σιγα θα παθεις τιποτα...
δε μπορω αλλο εχω ξεπατωθει απο τα γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ακου να σε κερασω τη πορτοκαλαδα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δε μπορω αλλο αλεξ τα φτιαχνουμε αφου συμφωνουμε τι λες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom