Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τετοια ομορφα να λεει σε ολες τις κοπελες που βγαινει αυτος, και τον βλεπω να βγαινει με τους κολλητους του ως τα 85.
Ακου μαλακια..."θα σε κερασω τωρα την πορτοκαλαδα σου, αλλά οχι την επομενη φορα..."
Σιγα ρε μαγκα...ευρωπαιε...Σιγα θα παθεις τιποτα...

Μαλλον αυτος θα βλεπει εσενα να σε ξεκοκαλιζουν οι γκομενες φιλε μου  :grin:

υπαρχουν και καλες γκομενιτσες και χωρις να ζητανε.... και κακομαθημενες

δεν σου ειπε κανεις να μπλεξεις με τα ηλιθια ψωνια.

Τους Ευρωπαιους μην τους κλαις. Ειναι προτυπο προς μιμηση.

Αν οχι στον τροπο διασκεδασης (που καποιος χεστηκε για αυτο μιας και μια χαρα γαμανε εκει αρα μια χαρα διασκεδαζουν ) σιγουρα στην οργανωση και στην σκεψη ειναι προτυπα οι ανθρωποι τι να λεμε τωρα .
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
μιλαω σοβαρα δηλαδη σε μια σχεση πρεπει να τα πληρωνει ολα η κοπελα;και αυτος τιποτα μηπως να τον κερναει κιολας; :2funny:
ρε Βαλερια ειπαμε οτι θα πρεπει να συνεισφερει και η κοπελα στην σχεση ...
θα κερασει κι αυτη αν και το ποιο σωστο ειναι μισα μισα και μερικα κερασματα απο τον ανδρα
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
XAXAXAXAXXA  αυτη ειναι ακριβως η νοοτροπια του ελληναρα.

ΠΟιους γαμας ρε φιλε... χρεωμενος εισαι.

Οι σταθερες δυναμεις θελουν σταθερες πορειες...  :headbang: :headbang: :headbang:

ε ρε γαμω τον ονειροπολισμο σας μεσα. "Ξαφνικα επειδη ειμαστε ελληνες θα ξυπνησουμε και θα τα γαμησουμε ολα"

γιατί οι Πορτογάλοι, οι Ιρλανδοί, οι ιταλοί, οι Ισπανοί κ.λ.π. δεν είναι χρωμένοι? Τη παγκόσμια κρίση τη ξεχάσατε...? οκ μόνο ο Ελληνας είναι μαλάκας στη τελική πάντα να τα ισοπεδώνουμε όλα με τον Έλληνα. Είπαμε όποιος δε γουστάρει να πάει να γίνει Γερμανός , Σουηδός κι ότι γουστάρει..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δε μπορω αλλο εχω ξεπατωθει απο τα γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ακου να σε κερασω τη πορτοκαλαδα σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:δε μπορω αλλο αλεξ τα φτιαχνουμε αφου συμφωνουμε τι λες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Θα ελενξει τον λογαριασμο του στην τραπεζα πρωτα και μετα τυπισσα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
ρε Βαλερια ειπαμε οτι θα πρεπει να συνεισφερει και η κοπελα στην σχεση ...
θα κερασει κι αυτη αν και το ποιο σωστο ειναι μισα μισα και μερικα κερασματα απο τον ανδρα
το μισα μισα δεν υπαρχει ας βγει με τους κολλητους του στα 85 να πληρωνουν μισα μισα :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
XAXAXAXAXXA  αυτη ειναι ακριβως η νοοτροπια του ελληναρα.

ΠΟιους γαμας ρε φιλε... χρεωμενος εισαι.

Οι σταθερες δυναμεις θελουν σταθερες πορειες...  :headbang: :headbang: :headbang:

ε ρε γαμω τον ονειροπολισμο σας μεσα. "Ξαφνικα επειδη ειμαστε ελληνες θα ξυπνησουμε και θα τα γαμησουμε ολα"
Εχμ....Αναφερε μου σε παρακαλω ΤΡΙΑ κρατη (εστω 2) που να μην ειναι χρεωμενα ως το λαιμο...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γιατί οι Πορτογάλοι, οι Ιρλανδοί, οι ιταλοί, οι Ισπανοί κ.λ.π. δεν είναι χρωμένοι? Τι παγκόσμια κρίση τη ξεχάσατε...? οκ μόνο ο Ελληνας είναι μαλάκας στη τελική πάντα να τα ισοπεδώνουμε όλα με τον Έλληνα. Είπαμε όποιος δε γουστάρει να πάει να γίνει Γερμανός , Σουηδός κι ότι γουστάρει..

Φιλε οι Ισπανοι και οι Πορτογαλοι νομιζω δεν μπηκανε σε ΔΝΤ. Μονο οι Ιρλανδοι αλλα και να μπηκαν ο βασικος μισθος αυτη τη στιγμη εκει ειναι 1000-1100 ενω εδω 600 ευρω

και μην συγκρινεσαι με τους χειροτερους μιας και λες πως εισαι παντοδυναμος ελληνας. ΣΥΓΚΡΙΣου με τα μεγαθηρια... Γερμανια - Αγγλια - Δανια - Αυστρια  ΜΕ αυτες γιατι δεν συγκρινεσαι?

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ειπαμε, διαφωνουμε βρε παιδια.
Εσεις αυτον που πληρωνει, τον λετε ΚΟΡΟΙΔΟ.
Εγω τον λεω ΑΡΧΟΝΤΑ.
Τι να κανουμε τωρα?
 

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
Υπάρχει μεγάλη διαφορά της γκόμενας που δέχεται το κέρασμα απο κάποιον που της αρέσει και την κάνει να νιώθει σαν βασίλισσα, με την γκόμενα που δέχεται το κέρασμα γιατί θεωρεί κάποιον μαλάκα.

Είναι ενα παιχνίδι που η καθεμία και ο καθένας επιλέγει τον ρόλο που προτιμά.

Η Γυναίκα επιλέγει ρόλο απο βασίλισσα μέχρι αρχιπόρνη και ο άντρας απο άρχοντας μέχρι αρχιμαλάκας.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εχμ....Αναφερε μου σε παρακαλω ΤΡΙΑ κρατη (εστω 2) που να μην ειναι χρεωμενα ως το λαιμο...

Δες τους βασικους μισθους που δινει καθε χωρα καλυτερα

θεωρητικα ολοι ειναι χρεωμενοι συμφωνω σε αυτο που λες.

Αλλα θα κοιταξεις απο τους μισθους.... που μπορει να δινει καθε κρατος

ποσο πραγματικα ειναι χρεωμενο  ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Φιλε οι Ισπανοι και οι Πορτογαλοι νομιζω δεν μπηκανε σε ΔΝΤ. Μονο οι Ιρλανδοι αλλα και να μπηκαν ο βασικος μισθος αυτη τη στιγμη εκει ειναι 1000-1100 ενω εδω 600 ευρω

και μην συγκρινεσαι με τους χειροτερους μιας και λες πως εισαι παντοδυναμος ελληνας. ΣΥΓΚΡΙΣου με τα μεγαθηρια... Γερμανια - Αγγλια - Δανια - Αυστρια  ΜΕ αυτες γιατι δεν συγκρινεσαι?
Αυτο δεν καταλαβαινεις, bold.
Δεν αισθανομαι την αναγκη να συγκριθω με κανεναν.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Το να κεράσεις στο πρώτο ραντεβού το θεωρώ περίπου εθιμικό δίκαιο, αρκεί να κάνει έστω υποκριτικά την κίνηση να βγάλει πορτοφόλι.
Στην τελική ένας καφές/ ποτό/ σινεμάς δεν έριξε ποτέ κανέναν στη χρεωκοπία.
Το να πληρώνω τις περισσότερες φορές στην έξοδο εγώ επειδή είμαι έλληνας μαλάκας πάλι δεν το θεωρώ κακούργημα, αρκεί να πληρώνει και αυτή μια στις τρεις φορές...
Αυτό που δεν δέχομαι (είπαμε, ελληνας μαλάκας αλλά ένα iq το έχουμε) είναι να της πληρώνω έξοδα κινήσεως- παραστάσεως και να είμαι το προσωπικό της ατμ όταν ψωνίζει- άλλο το να της κάνω ένα αξιοπρεπές δώρο σε γενέθλια- γιορτή και πάλι όχι τίποτα extreme...
Αν της πληρώνεις τέτοια έξοδα, πάυει να είναι γκόμενα και γίνεται παλακίδα...
Ε, αν είναι να έχω παλακίδα, προτιμώ να τα φάω στις πουτάνες.
Ακριβως αυτο ειναι....
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Ειπαμε, διαφωνουμε βρε παιδια.
Εσεις αυτον που πληρωνει, τον λετε ΚΟΡΟΙΔΟ.
Εγω τον λεω ΑΡΧΟΝΤΑ.
Τι να κανουμε τωρα?
ναι αρχοντα μου εσυ ετσι σε θελω αρχοντα ολες στα ποδια ΣΟΥ. :cheesy: :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Δες τους βασικους μισθους που δινει καθε χωρα καλυτερα

θεωρητικα ολοι ειναι χρεωμενοι συμφωνω σε αυτο που λες.

Αλλα θα κοιταξεις απο τους μισθους.... που μπορει να δινει καθε κρατος

ποσο πραγματικα ειναι χρεωμενο  ;)
Τα εχεις μπερδεψει λιγο.
Μιλας για βασικο μισθο 600 ευρω (ιδιωτικο τομεα δηλαδη) και μετα λες "τι μπορει να δινει το κρατος".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Υπάρχει μεγάλη διαφορά της γκόμενας που δέχεται το κέρασμα απο κάποιον που της αρέσει και την κάνει να νιώθει σαν βασίλισσα, με την γκόμενα που δέχεται το κέρασμα γιατί θεωρεί κάποιον μαλάκα.

Είναι ενα παιχνίδι που η καθεμία και ο καθένας επιλέγει τον ρόλο που προτιμά.

Η Γυναίκα επιλέγει ρόλο απο βασίλισσα μέχρι αρχιπόρνη και ο άντρας απο άρχοντας μέχρι αρχιμαλάκας.

:thumbsup:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
και ο άντρας απο άρχοντας μέχρι αρχιμαλάκας.
Υπάρχει κι ο μαλάκας που νομίζει ότι είναι άρχοντας. Ο λεγόμενος αρχοντομαλάκας.
URL]]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα εχεις μπερδεψει λιγο.
Μιλας για βασικο μισθο 600 ευρω (ιδιωτικο τομεα δηλαδη) και μετα λες "τι μπορει να δινει το κρατος".

ΓΙατι το ιδιωτικο δεν εχει σχεση με το κρατος?

ΚΟιτα αν ξαναπεις γνωμικα του στυλ "Δεν εχω αναγκη να συγκριθω με κανεναν" και αλλες τετοιες υπεροπτικες - αλαζονικες ελληνικες μαλακιες θα αναγκαστω να διακοψω την κουβεντα για να προλαβω τα προχθεσινα

αν ειστε ζωα δεν μπορουμε να μιλησουμε.

Θα μιλας αντικειμενικα και ψυχραιμα ασε στην ακρη την ψωρα. Να δουμε που εχεις λαθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom