Νέα

Οι γκόμενες έχουν λυσσάξει για σπόνσορα τώρα με την κρίση!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nearxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
σωστά.
τη γυναίκα θα την πληρώ όταν γουστάρω όχι επειδή έκανε έτσι ο πατέρας μου που σημειωτέον πήρε τη μάνα μου παρθένα απ τα 16 και δεν την άφηνε ούτε σινεμά να πάει δίχως άδεια......
εγώ τώρα να πληρώ την γκόμενα που αύριο θα πάει με τον κολλητό για τσιμπουκάκι κωλαράκι χωρίς αιδώ δια ποίον λόγον;

αυτή η νοοτροπία έχει κάνει την ελλάδα χώρα με δεκάδες μπουρδέλα και πουτάνες. ανατολίτικη μαλακισμένη νοοτροπία της πούτσας.....
τι θα πει οκόσμος αν πηδηχτώ με το πρώτο ραντεβού;
οποτε πηδιέμαι απ το τέταρτο και στα ενδιάμεσα που έχω βγάλει τα χύσια απ το στόμα του μαλάκα αυτός για να ξεχαρμανιά πάει στη Φυλής.
και μετά.... α να χαθείς αλήτη. ώστε εκεί τρέχεις ε ξεδιάντροπε;

το γαμησες λιγο προς το τελος :rolleyes:
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Ρε φιλε αν ο αλλος ειναι τοσο ΜΑΛΑΚΑΣ ας πληρωνει τα παντα....
Ευτυχως δεν ειναι ολοι τοοοοοοοοοοοοσο ΜΑΛΑΚΕΣ
Αλλωστε ισοτητα αυτο σημαινει ..... ο καθενας τα δικα του ...

Αλλωστε αν καποιος εχει 5 φραγκα στην ακρη του για να κανει οικογενεια και να ειναι κυριος
δεν θα κατσει να τα φαει με την καθε λουλου που αυριο μεθαυριο θα του πει μολις τελειωσουν ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ....
Ουτε θα τα σκορπισει δεξια και αριστερα και μετα να ζηταει δανεικα κι αγυριστα απο εδω κι εκει οπως αρκετοι που βλεπω ....
για να νιωσει η καθε ΛΟΥΛΟΥ ''καπως'' στην υγεια του ΜΑΛΑΚΑ
αυτο ειναι γνωμη σου αγαπητε και δεν την ασπαζομαστε ολοι.ο αντρας δηλαδη δε θα τη κερασει ουτε ενα καφε; τοτε τι τον θελει;δηλαδη θα κοιταζα εγω αντρα εαν ηταν τοσο τσιγκουνης;ουτε στον αιωνα τον απαντα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
είχα κοπέλα που ποτέ μα ποτέ δε μάφησε να της πληρώσω τίποτα. Ακόμη και στο πρώτο ραντεβού με τα χίλια ζόρια μ άφησε να τη κεράσω. Μετά απο πολύ καιρό  μια κολλητή της είπε στη κοπέλα μου. "Ρε όρνιο στο ζητάει να πληρώσει και συ δε θές? Ρε ο άντρας πληρώνει..οχι μόνο να το δέχεσαι αλλά να του το ζητάς κιόλας ... και της έδειχνε κινήσεις κ.λ.π.ενοείται πως η κοπέλα μου της έριξε φόλα." Θα ρωτήσετε πως τα μαθα αυτά όλα...ε μου τα πε η κοπέλα μ ;)
Αν την εχεις ακομη κοπελα διπλα σου αυτην τοτε θα φτασεις πολυ ψηλα
και κοιταξε να την προσεχεις και να την τιμας .....
Ειναι σπανιες τετοιες κοπελες...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
μόνο στην ελλάδα γίνονται αυτά.

πάτε στρατό, σας τρώνε τις δουλειές, χαλάνε όλα τα γκαφρά τους για πίπες και κομπολόγια και πρέπει να τις πληρώ και όξω στη διασκέδαση.
και μετά απορείτε που οι ελληνες είναι  κοκκινιστοί και οι ελληνίδες κακομαθημένες μπαζόλες.

πουθενά στην πολιτισμένη ευρώπη δε συμβαίνει αυτό
Π Ο Υ Θ Ε Ν Α .

Ζωγραφίζεις...
Όλη η ψυχοπαθολογία των σχέσεων των 2 φύλων στην ελλάδα σε μια μικρή παράγραφο!
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
Αν την εχεις ακομη κοπελα διπλα σου αυτην τοτε θα φτασεις πολυ ψηλα
και κοιταξε να την προσεχεις και να την τιμας .....
Ειναι σπανιες τετοιες κοπελες...
επειδη αυτη δε δεχτηκε να την κερασει; ε τοτε τι σημαινει αυτο;οτι ειναι σπανια;μπορει να ηταν απλως ευπορη τωρα εχω αρχισει να καταλαβαινω γιατι σε λενε βλακα. :2funny:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Αν την εχεις ακομη κοπελα διπλα σου αυτην τοτε θα φτασεις πολυ ψηλα
και κοιταξε να την προσεχεις και να την τιμας .....
Ειναι σπανιες τετοιες κοπελες...

δυστυχώς δε την έχω γιατί χωρίσαμε για άλλους λόγους. Πάντως ναι..πράγματι σπανίζουν , όλες κοιτούν τη τσεπούλα κι όποια πει το αντίθετο είναι ψέμα. Έχω φίλες που μόλις τους το λέω..λένε "μα εγώ ποτέ, να ναι καλό παιδί κ.λ.π." με τη πρώτη ευκαιρία όμως με διαψεύδουν στη πράξη..στα λόγια όλες καλές στη πράξη όμως...αλλα δε φταίνε αυτές...μερικοί μαλάκες  :uglystupid:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
αυτο ειναι γνωμη σου αγαπητε και δεν την ασπαζομαστε ολοι.ο αντρας δηλαδη δε θα τη κερασει ουτε ενα καφε; τοτε τι τον θελει;δηλαδη θα κοιταζα εγω αντρα εαν ηταν τοσο τσιγκουνης;ουτε στον αιωνα τον απαντα :2funny: :2funny: :2funny:
Καλα το πηγες στα ακρα εσυ......

ΦΥΣΙΚΑ και θα κερασει και της παρει δωρα οταν το αξιζει....
Αλλα..... ΟΧΙ επιτακτικα !!!!!!

Και σιγουρα οχι με την λογικη εγω βαζω την ΤΡΥΠΑ εσυ τα υπολοιπα ολα !!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μαγκεs την προηγουμενη βδομαδα μια φιλη μου γνωρισε μια φιλη τηs λοιπον τηs ειχε πει τα καλυτερα λογια για μενα αλλα ειχε κανει τη μαλακια και τηs ειπε οτι ειμαι και κουβαρνταs τελικα μετα το δευτερο ραντεβου και αφου την ειδα οτι δεν κανει την κινηση να βαλη το χερι στην τσεπη ουτε καν δηλαδη να κανη κινηση τηs λεω πωs αμα γουσταρειs καποιον πραγματικα και σ αρεσει τουλαχιστον κανειs μια κινηση και δεν σε τιμαει αυτο γι αυτο χαρηκα πολλυ και σου ευχομαι καλη τυχη η απαντηση τηs ειταν η εξηs αμα θεs γυναικα και ωραια θα πρπει να πληρωνειs οχι εσυ μονο αλλα και ο καθεναs ασχετα με το ποσο ωραιοs ειναι .....το αποτελεσμα ηταν να φυγω καπακι και να την αφησω να γυρισει σπιτι με ταξι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ηθελες ωραια γκομενα τυπε
καλα να παθεις :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτο ειναι γνωμη σου αγαπητε και δεν την ασπαζομαστε ολοι.ο αντρας δηλαδη δε θα τη κερασει ουτε ενα καφε; τοτε τι τον θελει;δηλαδη θα κοιταζα εγω αντρα εαν ηταν τοσο τσιγκουνης;ουτε στον αιωνα τον απαντα :2funny: :2funny: :2funny:

εσυ εισαι βλακας που δεν καταλαβαινεις
οτι αλλο ο ενας καφες και αλλο να εχει την απαιτηση
η αλλη να κερνας συνεχεια... εσυ για εναν καφε καταλαβες?  :jerking: :jerking: :jerking:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
δυστυχώς δε την έχω γιατί χωρίσαμε για άλλους λόγους. Πάντως ναι..πράγματι σπανίζουν , όλες κοιτούν τη τσεπούλα κι όποια πει το αντίθετο είναι ψέμα. Έχω φίλες που μόλις τους το λέω..λένε "μα εγώ ποτέ, να ναι καλό παιδί κ.λ.π." με τη πρώτη ευκαιρία όμως με διαψεύδουν στη πράξη..στα λόγια όλες καλές στη πράξη όμως...αλλα δε φταίνε αυτές...μερικοί μαλάκες  :uglystupid:
Παντου ισχυει αυτο...οχι μονο στις γκομενες....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε δικε μου εχεις παρει χαμπαρι οτι μιλας με 25αριδες....εχουν αλλη φιλοσοφια σε αυτην την ηλικια...
εκεί είναι όλο το μυστικό.

το κακό είναι αλλού....
ότι οι 25άρηδες και 25άρες έχουν κρατήσει μόνο όσα τους συμφέρει απο την παλαιολιθική ελληνική νοοτροπία..
αλήστου μνήμης οι τοποθετήσεις εδώ μεσα ότι οι τσάρκες σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο....

με απλά λόγια ο 25άρης έχει γαμήσει ό,τι κινείται σε φυλής και μεταξουργείο αλλά όταν μάθει ότι η γκόμενά του πηδιέται με όλη την παρέα τη στέλνει αδιάβαστη ενεργοποιώντας τα ένστικτα που του μεταβίβασε η ελληνική οικογένεια.
βέβαια αυτός μπορεί κάλλιστα να κοιτάει ως γαμήσιμο προιόν κάθε φίλη της γκόμενάς του και να πυροβολά όταν έχει ευκαιρία. άλλωστε η μεγαλύτερη αλήθεια στην ελλάδα είναι ότι όλοι οι αλλοι είναι κερατάδες εκτός απο εμάς....

όπως στο θέμα του λεφτέρη με την παντρεμένη...
αυτός γαμάει την παντρεμένη ελεύθερα αλλά αμα του γαμήσουν τη γυναίκα θα τους γαμήσει τα ράμματα......
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
δυστυχώς δε την έχω γιατί χωρίσαμε για άλλους λόγους. Πάντως ναι..πράγματι σπανίζουν , όλες κοιτούν τη τσεπούλα κι όποια πει το αντίθετο είναι ψέμα. Έχω φίλες που μόλις τους το λέω..λένε "μα εγώ ποτέ, να ναι καλό παιδί κ.λ.π." με τη πρώτη ευκαιρία όμως με διαψεύδουν στη πράξη..στα λόγια όλες καλές στη πράξη όμως...αλλα δε φταίνε αυτές...μερικοί μαλάκες  :uglystupid:
ΛΥΠΑΜΑΙ ΦΙΛΕ .....
Ελπιζω αν εφταιγες εσυ να εβαλες μυαλο για την επομενη.....

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΦΙΛΕ....
 

Valeria_ath

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.324
Like
0
Πόντοι
16
εσυ εισαι βλακας που δεν καταλαβαινεις
οτι αλλο ο ενας καφες και αλλο να εχει την απαιτηση
η αλλη να κερνας συνεχεια... εσυ για εναν καφε καταλαβες?  :jerking: :jerking: :jerking:
το συνεχεια εννοω και εγω εννοειται πως θα την κερναει συνεχεια.αλλιως τι αντρας ειναι δηλαδη ενας αρχιτσιγκουνης;εννοειται πως και αυτη θα ηταν πιστη.εμενα μια φιλη μου που τα ειχε με ενα συνομηλικο της αυτος χαλασε κατα τη διαρκεια της σχεσης 30.000 ευρω .δεν τα θεωρω και πολλα αλλα και αυτη εκανε πολλα πραγματα.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
31
Πόντοι
16
εκεί είναι όλο το μυστικό.

το κακό είναι αλλού....
ότι οι 25άρηδες και 25άρες έχουν κρατήσει μόνο όσα τους συμφέρει απο την παλαιολιθική ελληνική νοοτροπία..
αλήστου μνήμης οι τοποθετήσεις εδώ μεσα ότι οι τσάρκες σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο....

με απλά λόγια ο 25άρης έχει γαμήσει ό,τι κινείται σε φυλής και μεταξουργείο αλλά όταν μάθει ότι η γκόμενά του πηδιέται με όλη την παρέα τη στέλνει αδιάβαστη ενεργοποιώντας τα ένστικτα που του μεταβίβασε η ελληνική οικογένεια.
βέβαια αυτός μπορεί κάλλιστα να κοιτάει ως γαμήσιμο προιόν κάθε φίλη της γκόμενάς του και να πυροβολά όταν έχει ευκαιρία. άλλωστε η μεγαλύτερη αλήθεια στην ελλάδα είναι ότι όλοι οι αλλοι είναι κερατάδες εκτός απο εμάς....

όπως στο θέμα του λεφτέρη με την παντρεμένη...
αυτός γαμάει την παντρεμένη ελεύθερα αλλά αμα του γαμήσουν τη γυναίκα θα τους γαμήσει τα ράμματα......


Πολυ σωστα τυπε  :thumbsup:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
εκεί είναι όλο το μυστικό.

το κακό είναι αλλού....
ότι οι 25άρηδες και 25άρες έχουν κρατήσει μόνο όσα τους συμφέρει απο την παλαιολιθική ελληνική νοοτροπία..
αλήστου μνήμης οι τοποθετήσεις εδώ μεσα ότι οι τσάρκες σε μπουρδέλα δεν είναι κέρατο....

με απλά λόγια ο 25άρης έχει γαμήσει ό,τι κινείται σε φυλής και μεταξουργείο αλλά όταν μάθει ότι η γκόμενά του πηδιέται με όλη την παρέα τη στέλνει αδιάβαστη ενεργοποιώντας τα ένστικτα που του μεταβίβασε η ελληνική οικογένεια.
βέβαια αυτός μπορεί κάλλιστα να κοιτάει ως γαμήσιμο προιόν κάθε φίλη της γκόμενάς του και να πυροβολά όταν έχει ευκαιρία. άλλωστε η μεγαλύτερη αλήθεια στην ελλάδα είναι ότι όλοι οι αλλοι είναι κερατάδες εκτός απο εμάς....

όπως στο θέμα του λεφτέρη με την παντρεμένη...
αυτός γαμάει την παντρεμένη ελεύθερα αλλά αμα του γαμήσουν τη γυναίκα θα τους γαμήσει τα ράμματα......
Συμφωνο......ετσι ειναι παντα ο ελληνας κουτοπονηρος και κλανια μαγκια...θεματα τα οποια του τα φορτωσε το σπιτη...ο μπαμπας και η μαμα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom