Νέα

Οι Ελληνίδες δεν έχουν διάθεση - οι Έλληνες έχουν πρόβλημα στύσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
το χεις γενικευσει παρα πλου το θεμα φιλε...!!δεν ειναι ετσι...!!!
αυτα συνηθως ειναι λογια πικριας.....κοινως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...!!!
γιατι δεν βγαινει και καποιος που ριχνει γκομενακια και δεν εχει τετια προβληματα να δουμε τι θα πει...!!!!
το χουμε παρει τωρα σκοινι κορδονι και κατηγορουμε...!!!εμεις ψαχτηκαμε καθολου να δουμε που φταιμε...????γιατι ολα αυτα απο καπου ξεκινανε...!!

Kάτσε και ψάξου και μετά έλα να μας πεις για το κουτσαβάκι που ήταν καλό καμάκι και σφύραγε σε όλες και όλο και κάποια του καθόταν και κάθε μέρα είχε 3 διαφορετικές γκόμενες και έχει ως ίνδαλμα τον duracell και στο νηπιαγωγείο καμάκωσε τη νηπιαγωγό και στο στρατό τη λοχία.

Εδώ μιλάμε για ερωτική επιθυμία και διάθεση και όχι για το πως θα βάλουμε το πουλί μας σε μία τρύπα και θα τη βαφτίσουμε "γκομενάκι".
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Kάτσε και ψάξου και μετά έλα να μας πεις για το κουτσαβάκι που ήταν καλό καμάκι και σφύραγε σε όλες και όλο και κάποια του καθόταν και κάθε μέρα είχε 3 διαφορετικές γκόμενες και έχει ως ίνδαλμα τον duracell και στο νηπιαγωγείο καμάκωσε τη νηπιαγωγό και στο στρατό τη λοχία.

Εδώ μιλάμε για ερωτική επιθυμία και διάθεση και όχι για το πως θα βάλουμε το πουλί μας σε μία τρύπα και θα τη βαφτίσουμε "γκομενάκι".
δεν χρειαζεται να ψαχτω....!!
οι περισσοτερες γκομενες οταν πηδιουνται με καποιον θελουνε να συνεχισουνε σε σχεση ασχετως αν κρατησει η οχι...!!!λιγες ειναι αυτες που θελουν για ενα βραδυ και μετα λουης...!!!
μηπως και παλι φταιμε εμεις που τις αφηνουμε....???
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν ειναι το θεμα απλα να βαλουμε το πουλακι μας και να φυγουμε....μηπως και το καμακι παιζει ρολο φιλε TODOK ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δεν ειναι το θεμα απλα να βαλουμε το πουλακι μας και να φυγουμε....μηπως και το καμακι παιζει ρολο φιλε TODOK ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...!!

Ααα, μπράβο!!!Να και κάποιος που θα πάει μπροστά (ΔΕΝ ειρωνεύομαι)...Και εγώ ψάχνομαι, Θάνε, και προσπαθώ να μαθαίνω από τα λάθη μου... :rockon:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Kάτσε και ψάξου και μετά έλα να μας πεις για το κουτσαβάκι που ήταν καλό καμάκι και σφύραγε σε όλες και όλο και κάποια του καθόταν και κάθε μέρα είχε 3 διαφορετικές γκόμενες και έχει ως ίνδαλμα τον duracell και στο νηπιαγωγείο καμάκωσε τη νηπιαγωγό και στο στρατό τη λοχία.

Εδώ μιλάμε για ερωτική επιθυμία και διάθεση και όχι για το πως θα βάλουμε το πουλί μας σε μία τρύπα και θα τη βαφτίσουμε "γκομενάκι".

Δεν ξέρω τι λες Τόντοκ, αλλά όσο ξενέρωτες και αν θεωρείς τις Ελληνίδες, δε γνωρίζω σχεδόν καμία με εμφάνιση λίγο κατώτερη του μετρίου και άνω που να μένει αγάμητη...ʼρα όταν θέλουν ξυπνούν και την ερωτική επιθυμία με τον ένα τρόπο ή τον άλλο...

Το θέμα είναι να καταφέρεις να καλύψεις αυτή τη ζήτηση..Διότι  κάποιοι τις γαμάνε...
Και δεν είναι όλοι φραγκάτοι μικροτσούτσουνοι μουνοείλωτες μαλάκες όπως θέλουμε όλοι να πιστεύουμε για όποιον ρίχνει κανά πούτσο με μεγαλύτερη συχνότητα από εμάς...

Από εκεί και πέρα το ότι η μέση ελληνίδα έχει μάλλον κακό value for money (με την έννοια ότι θέλει αρκετό κυνήγι για πενιχρά αποτελέσματα) ή ότι έχει αρκετές εμμονές και συμπλέγματα δεν το αρνούμαι...
ʼλλά το ότι φταίνε για τις στυτικές δυσλειτουργίες είναι παρατραβηγμένο...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Ααα, μπράβο!!!Να και κάποιος που θα πάει μπροστά (ΔΕΝ ειρωνεύομαι)...Και εγώ ψάχνομαι, Θάνε, και προσπαθώ να μαθαίνω από τα λάθη μου... :rockon:
ε βεβεα...!!πολλες φορες πρεπει να κοιταμε τις μ@@@@@ς που εχουμε κανει και να μαθαινουμε....ολλα τα χουμε ριξει στις γκομενες τωρα....!!
ασε που αν γυρισεις και πεις αυτα που λεω παραπανω μερικοι θα πεσουν με τα μουτρα και θα λενε οτι ειμαστε και γκομενες...!!ευτυχως που ειμαστε γνωστοι σε καποια μελοι του site...!!!
οπως μπαινουνε μερικα γκομενακια εδω και το παιζουνε ντιβες και γκομενες ανω στην πραγματηκοτητα ειναι φαλαινες ετσι και μερικοι απο εμας το παιζουνε σκληροι ανδρες και γκομενοι ενω στην πραγματηκοτητα ειναι λαπαδες και κατηγορουνε τις γυναικες...!!

(αυτο δεν ειναι μπηχτη για todok ουτε για καπιους συγκεκριμενους)
(τωρα οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται)-
(και οποιος εχει την σφιγκα σφιγκεται)
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εγω παιδια επειδη ειμαι παντρεμενος και δεν εχω υπομονη για παιχνιδι λεω το εξης παρακαλετο  μουνι ξινο γαμησι
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Από εκεί και πέρα το ότι η μέση ελληνίδα έχει μάλλον κακό value for money (με την έννοια ότι θέλει αρκετό κυνήγι για πενιχρά αποτελέσματα) ή ότι έχει αρκετές εμμονές και συμπλέγματα δεν το αρνούμαι...
ʼλλά το ότι φταίνε για τις στυτικές δυσλειτουργίες είναι παρατραβηγμένο...

Αυτό το κακό vfm, είναι που με κάνει και τις κράζω...Αυτό με τις στυτικές δυσλειτουργίες πάλι, απ' όσο κατάλαβα, αφορά κυρίως τις έγγαμες καταστάσεις, και μην είμαστε απόλυτοι και άκαμπτοι στις πεποιθήσεις μας ρε παιδιά!!!
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εδώ μιλάμε για ερωτική επιθυμία και όχι για καμάκι, κάτι που βλέπω ότι πολλοί παρεννόησαν.

Τώρα θα μου πεις άλλοι πάνε μέσα στη σκατίλα και γαμάνε και βγαίνουν με το χαμόγελο του ήρωα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εγω τις ελληνιδες παντως της εκτιμαω παρα πολλυ και σε πολλα θεματα μιας και ζω στο εξωτερικο και μπορω να κανω συγκρισεις πλεον...!!
ελαχιστες ειναι  αυτες που κοιτανε τα χρηματα σε σχεση με το εξωτερικο...!!καταρχην οι ελληνιδες ειναι θερμες..!!εμεις οι ιταλοι και οι ισπανοι οι μεσογειακοι λαοι...!!οι ποι θερμοι λαοι ειμαστε..!!
ειναι γλυκες πραγμα ασυνιθιστο για το εξωτερικο.....ασε που την ασχημια που χω δει στο εξωτερικο σε ελληνιδα δεν την εχω δει...!!
τωρα οπου και να πας θα βρεις και μπαζα και ομορφες και ξεκολακια...!αυτα παντου ειναι..!!
μια χαρα γυναικες εχουμε...!!
ακουγα χτες σε θεμα στην τηλεοραση οτι οι γυναικες (ελληνιδες) δεν εχουνε ορεξη για σεξ επειδη ειναι νοικοκυρες μαμαδες συζυγοι δουλευουνε...!!ποσοι απο μας υποχρεωνουμε τις γυναικες μας να δουλεψουνε γιατι δεν τα βγαζουμε περα...!!εμεις κυριλε σπιτι γραφειο εφημεριδα και ξυσιμο...!!ζωντας μονος μου εκτιμησα πολλα και ειδα ποσο δυσκολες ειναι οι δουλιες της νοικοκυρας σε καθημερινη βαση
καποτε ελεγα σιγα τις δουλιες...!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
δεν ειναι το θεμα απλα να βαλουμε το πουλακι μας και να φυγουμε....μηπως και το καμακι παιζει ρολο φιλε TODOK ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...!!
κανω παραθεση στον ευατο μου και το ξαναλεω για αυτους που δεν το καταλαβα και για σενα todok..!!
με το καμακι μπορεις να ξυπνησεις την ερωτικη επιθυμια μιας γυναικας...!!μην με κανεις να στο αναπτυξω γιατι θα γραψω πολλα και θα μου δωσεις και την εντυπωση οτι εισαι ασχετος...!!!κατι που δεν το πιστευω...!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
οι Ελληνιδες ειναι ανεραστες ΟΜΩΣ ειναι τοσο μαγαρισμένες που τις σιχαινομαι περισσότερο και απο πόρνες..
πανε με ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ..
πχ η γραμματέας η η ασκούμενη δικηγόρος με το γαμησι προσπαθει να αποδειξει στον κυκλοθυμικό εαυτό της οτι 'κατι αξιζει'..
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δεν ξέρω τι λες Τόντοκ, αλλά όσο ξενέρωτες και αν θεωρείς τις Ελληνίδες, δε γνωρίζω σχεδόν καμία με εμφάνιση λίγο κατώτερη του μετρίου και άνω που να μένει αγάμητη...ʼρα όταν θέλουν ξυπνούν και την ερωτική επιθυμία με τον ένα τρόπο ή τον άλλο...

Το θέμα είναι να καταφέρεις να καλύψεις αυτή τη ζήτηση..Διότι  κάποιοι τις γαμάνε...
Και δεν είναι όλοι φραγκάτοι μικροτσούτσουνοι μουνοείλωτες μαλάκες όπως θέλουμε όλοι να πιστεύουμε για όποιον ρίχνει κανά πούτσο με μεγαλύτερη συχνότητα από εμάς...

Από εκεί και πέρα το ότι η μέση ελληνίδα έχει μάλλον κακό value for money (με την έννοια ότι θέλει αρκετό κυνήγι για πενιχρά αποτελέσματα) ή ότι έχει αρκετές εμμονές και συμπλέγματα δεν το αρνούμαι...
ʼλλά το ότι φταίνε για τις στυτικές δυσλειτουργίες είναι παρατραβηγμένο...

Είναι γεγονός ότι ακόμα και το πιο μπάζο σήμερα κάποιον θα βρει να της τον βάλει άμα της μπει η ιδέα. Επίσης είναι γεγονός ότι όσοι τις γαμάνε με ευκολία ανήκουν σε δύο μεγάλες κατηγορίες, εκ των οποίων περιέγραψες (με κάποια υπερβολή ίσως) τη μία.

Το θέμα είναι ότι οι ενέργειες που πρέπει να κάνεις για να το καταφέρεις αυτό (και μάλιστα σε γυναίκες που έχουν ήδη δώσει κάθε τρύπα σε πολλούς και διάφορους) και οι εμμονές και τα συμπλέγματα που αναφέρεις έχουν ακριβώς ως αποτέλεσμα τη μειωμένη ερωτική διάθεση στους άνδρες. Το ότι κάποιοι δεν έχουν τέτοια προβλήματα δεν είναι καθόλου αμφίβολο, καθώς άλλοι μπορεί πχ να τρώνε από βρώμικα πιάτα και να μη τους απασχολεί.

Τέλος, η στυτική δυσλειτουργία (πράγμα διαφορετικό από τη μειωμένη ερωτική επιθυμία) είναι φυσικό να παρατηρείται με τόσους καπνιστές (χώρια τα χαμπουργκερ και τα ουίσκια).
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
με τα σκατα που αναπνεουμε,τρωμε και καπνιζουμε χημικα καποια στιγμη δεν θα σηκωνετε ουτε με μπαλαγκο
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το θέμα είναι ότι οι ενέργειες που πρέπει να κάνεις για να το καταφέρεις αυτό (και μάλιστα σε γυναίκες που έχουν ήδη δώσει κάθε τρύπα σε πολλούς και διάφορους) και οι εμμονές και τα συμπλέγματα που αναφέρεις έχουν ακριβώς ως αποτέλεσμα τη μειωμένη ερωτική διάθεση στους άνδρες. Το ότι κάποιοι δεν έχουν τέτοια προβλήματα δεν είναι καθόλου αμφίβολο, καθώς άλλοι μπορεί πχ να τρώνε από βρώμικα πιάτα και να μη τους απασχολεί.

Τέλος, η στυτική δυσλειτουργία (πράγμα διαφορετικό από τη μειωμένη ερωτική επιθυμία) είναι φυσικό να παρατηρείται με τόσους καπνιστές (χώρια τα χαμπουργκερ και τα ουίσκια).
(και μάλιστα σε γυναίκες που έχουν ήδη δώσει κάθε τρύπα σε πολλούς και διάφορους)

μηπως να ψαχνουμε και στα 30 για γυναικες παρθενες???
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Eσύ ψάξε για παρτόλες!
 

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Θανο φιλε ειχα γνωρίσει μια παρθενα 28 ετων ψιλοχοντρούλα και νομιζα οτι μου εκατσε το λαχειο αλλα μετα ανεπτηξα τη θεωρία: "Αμα η γκομενα περάσει τα 20 και δεν την εχει γαμησει κανεις,μαλλον καποιος λογος θα υπαρχει"
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Eσύ ψάξε για παρτόλες!
φιλαρακο εγω δεν ψαχνω για παρτολες...!!αν και καπου καπου πηδηξα κανα δυο να ξεκαβλωσω χωρια οτι εβγαλα και τα γουστα μου...!!
αλλα ειναι και παραλογο να ζηταω μια γυναικα του κατηχητικου στην σημερον ημεραν ενω οι περισσοτερες εχουνε ξεπαρθενιαστει απο τα 15 μην πω και παρακατω...!!τωρα τι ψαχνεις...!!να βρεις ποιος εχει παρει την γυναικα σου απο που την εχει παρει τι πιπες εκανε κλπ κλπ στα νιατα της...!!αστο καλυτερα...!!εγω δεν θα τα ψαξω γιατι τα κανω και ο ιδιος στις γκομενες...!!αλλα θα κοιταξω να ειναι σεμνη τουλαχιστον...!! και παντα διαλεγω ποιοτητα στην ζωη μου...!!αν δεν βρισκαμε και τετιες να τα κανουμε τα οργια θα χαμε ξυλωθει στις πτανες
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Θανο φιλε ειχα γνωρίσει μια παρθενα 28 ετων ψιλοχοντρούλα και νομιζα οτι μου εκατσε το λαχειο αλλα μετα ανεπτηξα τη θεωρία: "Αμα η γκομενα περάσει τα 20 και δεν την εχει γαμησει κανεις,μαλλον καποιος λογος θα υπαρχει"
ναι ρε φιλε αυτο ειναι στανταρ...!!!
ασε που σε μια ηλικια φενεται απο τον τροπο που μιλας και απο τις εμπειριες σου...!!η ερωτικη-σεξουαλικη ζωη σε ωριμαζει παρα πολλυ...!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom