Νέα

Οι Ελληνίδες δεν έχουν διάθεση - οι Έλληνες έχουν πρόβλημα στύσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι είσαι ώριμος;
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ʼλλο ένα thread διαμάντι! Gamaomanoules σε έχω συνδυάσει με τον τυπάκο στο άβαταρ. Και τα σχολιάκια είναι 90% εύστοχα!

Μάλλον λάθος είναι ο τίτλος όμως...

"Οι Ελληνίδες έχουν πρόβλημα στύσης" είναι το σωστό  :2funny:

Τέλειωσε η μπαταρία στο δονητάρι και δεν ξέρουν πως αλλάζει  :tooth:

ʼσε που με τα πολλά, τις βλέπω να βγάζουν και παπάρι αληθινό με τόση αγαμία που πέφτει όπως μας λέει η λούγκρα ο Ασκητής... Ρε δεν μας γαμάει λέω 'γω... Ποιες είναι αγάμητες και ποιοί? Εδώ μέσα όλοι γαμάνε είτε CT, είτε CG, είτε Μεταξουργεία. Εκεί έξω όλες γαμιούνται, οπότε no problem!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ποιος τις γαμάει τις Ελληνίδες για να καταλάβω....

Εγώ είχα δεσμό με Ελληνίδα και με το ζόρι γάμαγα 1-2 τη βδομάδα, δεν μου ερχόταν διάθεση και το ίδιο κι εκείνη ήταν πολυάσχολη....

Τώρα με Ρωσιδάκι μπορώ να χύσω 2 φορές στο καπάκι....Ζήτημα ψυχολογίας είναι.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Θανο φιλε ειχα γνωρίσει μια παρθενα 28 ετων ψιλοχοντρούλα και νομιζα οτι μου εκατσε το λαχειο αλλα μετα ανεπτηξα τη θεωρία: "Αμα η γκομενα περάσει τα 20 και δεν την εχει γαμησει κανεις,μαλλον καποιος λογος θα υπαρχει"
Υπάρχουν και μ@@@ρες παρθένες, παιδιά, και μάλιστα σε  ηλικίες πάνω από 25...Η συμπεριφορά τους βέβαια προσεγγίζεται περισσότερο από το "φαινόμενο παρέα" μέσα στο οποίο λειτουργούν με ασφάλεια, ενώ έξω από αυτό χάνουν τα νερά τους...Κρίμα πάντως να βλέπεις γκομενάρες, να σε κοιτάζουν με βλέμμα μαθητριούλας Γυμνασίου... :think:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Υπάρχουν και μ@@@ρες παρθένες, παιδιά, και μάλιστα σε  ηλικίες πάνω από 25...Η συμπεριφορά τους βέβαια προσεγγίζεται περισσότερο από το "φαινόμενο πρέα" μέσα στο οποίο λειτουργούν με ασφάλεια, ενώ έξω από αυτό χάνουν τα νερά τους...Κρίμα πάντως να βλέπεις γκομενάρες, να σε κοιτάζουν με βλέμμα 15χρονης... :think:
ναι ειναι καπως λυπητερο...!!αλλα μεσα στην παρεα ειναι κυριλε οπως ειπες ελα ομως που αν βρεθουν εξω απο την παρεα η με ξενα ατομα στην πρεα ειναι μουγκα..!!ασε που για μενα κανει μπαμ αν ειναι αγαμητες...!οπως ειπα και παραπανω η ερωτικη-σεξουαλικη ζωη σε ωριμαζει παρα πολλυ...!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
αν καμμιά 25άρα με κοίταζε με ηλίθιο βλέμμα :crazy: :crazy: θα ξηγιόμουν έτσι για να της φύγει η απορία :think: :think:
 

Συνημμένα

  • girl_04_002_2.jpg
    girl_04_002_2.jpg
    4,6 KB · Εμφανίσεις: 19

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ρε Jules_Jordan θα το πνιξεις το κοριτσι ειδεικα αν ειναι παρθενακι...!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αν καμμιά 25άρα με κοίταζε με ηλίθιο βλέμμα :crazy: :crazy: θα ξηγιόμουν έτσι για να της φύγει η απορία :think: :think:

Δεν είναι ηλίθιο το βλέμμα τους,,,είναι αυτό της μυξοπαρθένας, "θέλω και δε θέλω"...Αναρωτιέμαι αν αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί κανείς μαζί τους και να τις "ξυπνήσει" ερωτικά...
 

Επισκέπτης
Να σας πω κάτι? Όταν η γκόμενα/γυναίκα/αρραβωνιαστικά ή δεν ξέρω γω τι άλλο, σου έχει ζαλίσει τον πέουλα με τα ΔΙΚΑ ΤΗΣ προβλήματα που, φυσικά, προσπαθεί να τα φορτώσει σε σένα... τι περιμένουν? Να έχουμε κάβλες για να τις γαμήσουμε? Και πως αποδεικνύεται αυτό? Πάρε έναν άντρα που έχει αυτό το σπάσιμο αρχιδιών με την δικιά του και βάλτον μπροστά από ένα τρελό πιπίνι να του κάνει κόλπα και νάζια... τότε θα σου πω εγώ πως θα του έρθει η πούτσα μέχρι το σαγόνι  σαν γραβάτα!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Να σας πω κάτι? Όταν η γκόμενα/γυναίκα/αρραβωνιαστικά ή δεν ξέρω γω τι άλλο, σου έχει ζαλίσει τον πέουλα με τα ΔΙΚΑ ΤΗΣ προβλήματα που, φυσικά, προσπαθεί να τα φορτώσει σε σένα... τι περιμένουν? Να έχουμε κάβλες για να τις γαμήσουμε? Και πως αποδεικνύεται αυτό? Πάρε έναν άντρα που έχει αυτό το σπάσιμο αρχιδιών με την δικιά του και βάλτον μπροστά από ένα τρελό πιπίνι να του κάνει κόλπα και νάζια... τότε θα σου πω εγώ πως θα του έρθει η πούτσα μέχρι το σαγόνι  σαν γραβάτα!!!

Εχεις δίκιο, δεν υπάρχει πιο σπαστικιά γυναίκα να σε ζαλίζει με το προβλήματα της...πάντα όμως υπάρχει λύση.....
 

Συνημμένα

  • 0857699876.jpg
    0857699876.jpg
    94,1 KB · Εμφανίσεις: 26

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ακόμα πιο σπασταρχίδω είναι η γυναίκα που είναι αναποφάσιστη.....  :think: :think: :think: :think: :think:
 

Συνημμένα

  • 1297898948.jpg
    1297898948.jpg
    93,8 KB · Εμφανίσεις: 47

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Αγάμητες (ή κακογαμημένες)ξιπασμένες Ελληνίδες

Δεγαμήτες προβληματικοί Έλληνες

Και μου λέει, να το βάλω στο στόμα μου;;;
Μα δεν το έχω κάνει ποτέ και για κανένα
-Ώρα να αρχίσεις
-Δε θέλω
-Θέλεις αλλά κάνεις τη δύσκολη
Για αντάλλαγμα θα σε γλείφω κι εγώ
-Δε μαρέσει να μου το γλείφουν (εδώ ήθελα να της χώσω σπαλιόρα στη μούρη)
-Γιατί; Μυρίζει σαπιος μπακαλιάρος;
-Όχι, αλλά θα πρέπει να στο ανταποδώσω.

Ντύθηκα έβρισα έφυγα.
Μετά από 10 μέρες με πήρε όλο στο στόμα της και τα κατάπιε.

Γαμημένα βρωμόμουνα
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Ακόμα πιο σπασταρχίδω είναι η γυναίκα που είναι αναποφάσιστη.....  :think: :think: :think: :think: :think:

έγραφα το post αλλά δεν μπορούσα να το στείλω φίλε, με πρόλαβες, αλλά συμπλέουμε. Οι αναποφάσιστες όπως κι οι αναποφάσιστοι είναι αυτοί που φταίνε για την κατάντια.
Quick and dirty ρε έτσι, μόνο έτσι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ακόμα κι αν πρόκειται για μουνάρες, κύριε Σουβάλα; :dancing:

ακομη και τοτε ναι..
ειπαμε, οσο πιο δυσκολα βλεπει ταβανι μια γκομενα τοσο πιο προβληματικη και συμπλεγματικη ειναι....
γιατι να φας το στρωσιμο λοιπον χωρις κανενα αποτελεσμα ???? διοτι και αποτελεσμα να δεις, μην ψαρωσεις, παροδικο θα ειναι, φλασιά, πώς το λενε..????
..καθοτι ως γνωστον, ο ανθρωπος ΔΕΝ αλλαζει..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ακομη και τοτε ναι..
ειπαμε, οσο πιο δυσκολα βλεπει ταβανι μια γκομενα τοσο πιο προβληματικη και συμπλεγματικη ειναι....
γιατι να φας το στρωσιμο λοιπον χωρις κανενα αποτελεσμα ???? διοτι και αποτελεσμα να δεις, μην ψαρωσεις, παροδικο θα ειναι, φλασιά, πώς το λενε..????
..καθοτι ως γνωστον, ο ανθρωπος ΔΕΝ αλλαζει..

Δηλαδή η γυναίκα δεν αλλάζει ούτε κι αν την πλακώσεις στην π@@τσα,  Παπαγιώργη μου; :boobies:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αγάμητες (ή κακογαμημένες)ξιπασμένες Ελληνίδες

Δεγαμήτες προβληματικοί Έλληνες

Και μου λέει, να το βάλω στο στόμα μου;;;
Μα δεν το έχω κάνει ποτέ και για κανένα
-Ώρα να αρχίσεις
-Δε θέλω
-Θέλεις αλλά κάνεις τη δύσκολη
Για αντάλλαγμα θα σε γλείφω κι εγώ
-Δε μαρέσει να μου το γλείφουν (εδώ ήθελα να της χώσω σπαλιόρα στη μούρη)
-Γιατί; Μυρίζει σαπιος μπακαλιάρος;
-Όχι, αλλά θα πρέπει να στο ανταποδώσω.

Ντύθηκα έβρισα έφυγα.
Μετά από 10 μέρες με πήρε όλο στο στόμα της και τα κατάπιε.

Γαμημένα βρωμόμουνα

Ε όχι!

Jules Jordan φτιάκω και άλλα... Γαμώ.
Ρε μην ασχολείστε με τις κάριες... Εξελίσσεται η τεχνολογία, που θα πάει, θα φτιάξουμε και το ηλεκτρονικό μανούλι και τότε θα αράξουμε όλοί μας!!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Δηλαδή η γυναίκα δεν αλλάζει ούτε κι αν την πλακώσεις στην π@@τσα,  Παπαγιώργη μου; :boobies:
αν αλαζει λεει!!!!!!
αλλος ανθρωπος γινεται...!!!!
ειναι μεχρι να δει γλυφιτζουρι....!!!
μετα το pop δεν εχει stop...!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Peloponisios, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια....πέφτω στη δουλειά :jerking: :jerking: να φτιάξω κι άλλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom