Νέα

Οι Ελληνίδες δεν έχουν διάθεση - οι Έλληνες έχουν πρόβλημα στύσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ας μιλήσουν τα αποτελέσματα:

Eίμαι  38 χρ , εμφανίσημος  και μορφωμένος ..
1)Φαντάρος  στην ΚΩ(1989-1990)
  Φιλανδέζες -Σουηδέζες χαμός.. Χάναμε την μπάλα ..Τσιμπιόμαστε μεταξύ μας αν οι θεές που
  μιλάγαμε και βγαίναμε έξω ήταν αληθινές..ήταν ήταν ψέματα!!

2) 1993-1997 .Φοιτητής.. Την πέφτω κυριλέ σε γκόμενες σε Ιδιωτικο Κολέγιο στην Ελλάδα . Ποσοστό επιτυχίας 5%.   Γκόμενες ξενέρωτες , ύφος μπλαζέ, όλο απαιτήσεις κτλ

3)Πάω Sydney , Aυστραλία(2002-2007) (Master's) και 5 χρόνια δουλειάς. Ημουν χωρίς αμάξι ..Με το ποδήλατο και το Λεωφορείο.

Μία Αυστραλέζα, μία Νορβηγίδα, μία Βραζιλιάνα, μία Ρωσίδα, μία Ολλανδέζα (θεά), Μια γερμανίδα ...
Οι γυναίκες πιό χαλαρές ..

Τι συμβαίνει στην Ελλάδα...??

Είμαστε σνόμπ? Τι θέλουν οι Ελλληνίδες ?



ΦΤΥΣΙΜΟ ! Τοσο μαλακισμενες ειναι !
 

Επισκέπτης
ΦΤΥΣΙΜΟ ! Τοσο μαλακισμενες ειναι !

Ναι ρε γραφτε τις στα αρχιδια σας τις φασολες χοντροκωλες να πουμε.Τοσο ωραια ξενα μουνακια υπαρχουν ασχολειστε με αυτες τις σαβουρες?
Αφηστε τους σαβουρογαμηδες να γαμανε Ελεινιδες.
 

Emma

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Το λύσαμε και αυτό το θέμα. Μάθαμε και καινούργια ορολογία. Ελεινιδα :-) το σημειώνω αυτό!
 

Επισκέπτης
παντως οσο καθομαστε (εγω σταματησα πλεον)κ ασχολουμαστε με το πως σκεφτονται οι ελληνιδες πισω θα πηγαινουμε παρα μπρος...το πραγμα θελει δραση...την πεφτεις κανεις οτι μπορεις περισσοτερο σε κλανει φιλακια η επομενη...καποια θα κατσει η οποια θα ειναι εξυπνη μην ασχολειστε πλεον με την ψυχολογια της γυναικας εχοντας δυνατοτητα να γαματε κ καλυτερα μουνια κ ακοπα...παντα θα προσπαθειτε αλλα αμα δεν κατσει φιλακια επομενη κ αφηστε τες να ασχολουνται εκεινες με το οτι ειναι αγαμητες κ ανεραστες
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
πιστευω οτι ο τιτλος ισχυει μονο οταν βρρισκοντε μεταξυ τους :2funny:
τα μπουρδελα ειναι γεματα παντως και αμα πατε σε κανα μαγαζι κουβανεζικο,βραζιλιανικο οι ελληνιδες κανουν ουρα για το ξενο
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ναι ρε γραφτε τις στα αρχιδια σας τις φασολες χοντροκωλες να πουμε.[size=12pt]Τοσο ωραια ξενα μουνακια υπαρχουν ασχολειστε με αυτες τις σαβουρες?[/size]
Αφηστε τους σαβουρογαμηδες να γαμανε Ελεινιδες.

Το θέμα είναι ότι τα ξένα είναι ... στο εξωτερικό :think:
 

Επισκέπτης
παντως εαν θελετε ξενα να κυκλοφορειτε στην λιοσιων ειναι τιγκα στα ξενα :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
παντως οσο καθομαστε (εγω σταματησα πλεον)κ ασχολουμαστε με το πως σκεφτονται οι ελληνιδες πισω θα πηγαινουμε παρα μπρος...το πραγμα θελει δραση...την πεφτεις κανεις οτι μπορεις περισσοτερο σε κλανει φιλακια η επομενη...καποια θα κατσει η οποια θα ειναι εξυπνη μην ασχολειστε πλεον με την ψυχολογια της γυναικας εχοντας δυνατοτητα να γαματε κ καλυτερα μουνια κ ακοπα...παντα θα προσπαθειτε αλλα αμα δεν κατσει φιλακια επομενη κ αφηστε τες να ασχολουνται εκεινες με το οτι ειναι αγαμητες κ ανεραστες
α ρε μουνιλα...τα ιδια σκεφτομαστε παλιο μουσιτσα...τραβελια με προσοντα ειδες τι εγινε????!!!!
 

Επισκέπτης
εσυ μονο μην μου πεις οτι ψηνεσαι για τραβελια γιατι σε βλεπω σαν να ψηλοψηνεσαι κ δεν θα τα παμε καλα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αλλο η πλακα κι αλλο τα σοβαρα μουνιλα.τον κωλο μου για χεσιμο τον θελω μονο και κλασιμο.ασε που κι εμενα μου αρεσει η μουνιλα ,το χουμε πει
 

Επισκέπτης
αυτο δεν το ξερεις γιατι κ ελληνιδα στην παραλικη να δεις καλοντυμενη μην βαζεις κ το χερι σου στην φωτια οτι ειναι καθαροτερη...
ασε ρε,βρωμιαρες ειναι κι οι ελεεινιδες αλλα οσο να ναι αυτες στη λιοσιων πια...υγειονομικο θες
 

Επισκέπτης
αλλο η πλακα κι αλλο τα σοβαρα μουνιλα.τον κωλο μου για χεσιμο τον θελω μονο και κλασιμο.ασε που κι εμενα μου αρεσει η μουνιλα ,το χουμε πει


ελα ρε πλακα κανω μην τσιμπας...

ασε ρε,βρωμιαρες ειναι κι οι ελεεινιδες αλλα οσο να ναι αυτες στη λιοσιων πια...υγειονομικο θες

εγω παντως ειχα δει το καλοκαιρι που περπατουσα πιο πολυ σε κεινες τις περιοχες κατι πιπινια λουκουμια που τα σκοτωνα με χιλια...ολα αυτα ρισκο ειναι ποτε δεν ξερεις αλλα εγω θα δοκιμαζα ανετα...
 

Επισκέπτης
ελα ρε πλακα κανω μην τσιμπας...

εγω παντως ειχα δει το καλοκαιρι που περπατουσα πιο πολυ σε κεινες τις περιοχες κατι πιπινια λουκουμια που τα σκοτωνα με χιλια...ολα αυτα ρισκο ειναι ποτε δεν ξερεις αλλα εγω θα δοκιμαζα ανετα...
ποτε στη μαχη χωρις καποτα λεγω.τα πιπινια ειναι για μας!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom