Νέα

Οι άνδρες χωρίς σύντροφο αυξάνονται, διότι οι γυναίκες γίνονται υπέρ-εκλεκτικές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 882
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
μ αρεσεις! φιλοσοφημενος εισαι και εσυ βλεπω!! ετσι ειναι! ολα τα βαριεσαι.. και την καλυτερη μουναρα να εχεις το γαμησι καποια στιγμη θα το βαρεθεις μαζι της και θα θες να γαμησεις αυτο που δεν εχεις... ισως πας και με ενα μπαζο για το γαμωτο!! γενικα εμεις οι ανθρωποι θα επρεπε να ειμαστε σαν τα υπολοιπα ζωα ... ουτε δεσμους ουτε παντρειες ουτε μαλακιες τετοιες!! ειμαστε απο την φυση μας πολυγαμικα οντα και οι αντρες και οι γυναικες... πνιγομαστε με εναν συντροφο για ολη μας τη ζωη!!!
ο φιλόσοφος τον έχει κάνει λάστιχο από την μαλακια
Και δεν μπορεί ΟΥΤΕ στο μπουρδελο να χύσει… τον παίζει και…
αν δεν θέλει κωλο δάχτυλο έτσι όπως τον κόβω…

Εννοείται γυναίκα δεν πρόκειται να βρει, γιατί μάλλον είναι από τα παιδάκια… που ήταν άσχημο και μικρό

Εγώ πλέον με αυτό το μίσος που βγάζει για τις γυναίκες, μάλλον για κρυφό πουστα τον κόβω… και δεν έχει εκδηλωθεί ακόμα
 

Συνημμένα

  • IMG_0701.png
    IMG_0701.png
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 57
  • IMG_0700.png
    IMG_0700.png
    2 MB · Εμφανίσεις: 56

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
255
Like
470
Πόντοι
21
ο φιλόσοφος τον έχει κάνει λάστιχο από την μαλακια
Και δεν μπορεί ΟΥΤΕ στο μπουρδελο να χύσει… τον παίζει και…
αν δεν θέλει κωλο δάχτυλο έτσι όπως τον κόβω…

Εννοείται γυναίκα δεν πρόκειται να βρει, γιατί μάλλον είναι από τα παιδάκια… που ήταν άσχημο και μικρό

Εγώ πλέον με αυτό το μίσος που βγάζει για τις γυναίκες, μάλλον για κρυφό πουστα τον κόβω… και δεν έχει εκδηλωθεί ακόμα
στα @@ σου! μην ασχολεισαι φιλε αν κατι με διδαξε η ζωη ολα αυτα τα χρονια που ζω ειναι να μην κρινω γιατι οταν το κανω αυτο μου ρχονται στο κεφαλι!! κανονας...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Υπομονη...θα δικαιωθείς.

οσον αφορα τον αδερφο μου,το απευχομαι φιλτατε...
οσον αφορα εμενα,πλεον δε δινω δεκαρα τσακιστη να "δικαιωνομαι" στα ματια των τριτων για το τι πραττω στη δικη μου ζωη..

υγεια και αυτογνωσια να εχουμε... και ολα κομπλε... :coffee:

Μην το λες,κάποιες παντρεύονται και gay ή γυναικωτούς...αν είναι γνωστοί τους

Έχω δει τύπους...που μόνο αντρίλα δεν έβγαζαν...και ήταν κανονικά παντρεμένοι με γυναίκες :confused:

να πανε να γαμηθουν(ευχή!) ρε Σαντ...κοιτα να περνας καλα,να κανεις πραματα που σε γεμιζουν !
αν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου,δε θα γινεις γυναικωτός για καμια κομπλεξάρα...
αν ξερεις ποιος εισαι και τι θελεις,δε θα παντρευτεις εξ 'αναγκης...παρα μονο αν αξιζει καποια.

αν δε βρεθει αυτη που θα αξιζει, κοιτα να γαμας,να διατηρεισαι , να εχεις μια νορμαλ δουλιτσα.
να προσεχεις τους γονεις σου,τους οικειους σου,να μη χρωστας,να εισαι υγιης .
μια γυναικα μη προβληματικη ποτε δε θα απαιτουσε σύζυγο γυναικωτό ή λευκό ιππότη (τα 2 ακρα της συμφοράς)
με αυτες τις επιλογες άλλα κομπλεξ προσπαθουν να καλύψουν. δε θα γινεις εσυ ο ψυχολόγος τους.

τις γυναικες και ειδικα τις Ελλεηνιδες θα τις κοιτας σαν παιχνίδι,οχι σαν προβλημα.
θα ασχολεισαι μονο με αυτες που σου αδειαζουν τη μαυριλα απο τη ψυχη, με αυτες που διασκεδαζεις και ξεχνιεσαι.
οχι με τις τοξικες και τις προβληματικες , παρολο που τεινουν να γινουν πλειοψηφια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
να πανε να γαμηθουν(ευχή!) ρε Σαντ...κοιτα να περνας καλα,να κανεις πραματα που σε γεμιζουν !
αν τα εχεις καλα με τον εαυτο σου,δε θα γινεις γυναικωτός για καμια κομπλεξάρα...
αν ξερεις ποιος εισαι και τι θελεις,δε θα παντρευτεις εξ 'αναγκης...παρα μονο αν αξιζει καποια.

αν δε βρεθει αυτη που θα αξιζει, κοιτα να γαμας,να διατηρεισαι , να εχεις μια νορμαλ δουλιτσα.
να προσεχεις τους γονεις σου,τους οικειους σου,να μη χρωστας,να εισαι υγιης .
μια γυναικα μη προβληματικη ποτε δε θα απαιτουσε σύζυγο γυναικωτό ή λευκό ιππότη (τα 2 ακρα της συμφοράς)
με αυτες τις επιλογες άλλα κομπλεξ προσπαθουν να καλύψουν. δε θα γινεις εσυ ο ψυχολόγος τους.

τις γυναικες και ειδικα τις Ελλεηνιδες θα τις κοιτας σαν παιχνίδι,οχι σαν προβλημα.
θα ασχολεισαι μονο με αυτες που σου αδειαζουν τη μαυριλα απο τη ψυχη, με αυτες που διασκεδαζεις και ξεχνιεσαι.
οχι με τις τοξικες και τις προβληματικες , παρολο που τεινουν να γινουν πλειοψηφια.

Ρε τύπε μη μ'αρχίζεις με τα τετριμμένα.'Να τα'χεις καλά με τον εαυτό σου,ασχολήσου μ'αυτές όχι με τις άλλες' κλπ κλπ.

Έχω απαντήσει πολλές φορές σ'αυτά.Ούτε μόνο με τον εαυτό σου μπορείς να ζεις,ούτε να αλλάζεις γκόμενες αν δεν έχεις επιλογές

Μπορεί πχ κάποιος να τα έχει όλα τακτοποιημένα,δουλειά,υγεία κλπ,αλλά αν είναι μόνος του,να μην είναι χαρούμενος.Και δεν εννοώ να'ναι παντρεμένος,αλλά έστω να μπορεί να κάνει ψευτοσχέσεις μην έχει μονόδρομο τα μπουρδέλα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Ρε τύπε μη μ'αρχίζεις με τα τετριμμένα.'Να τα'χεις καλά με τον εαυτό σου,ασχολήσου μ'αυτές όχι με τις άλλες' κλπ κλπ.

Έχω απαντήσει πολλές φορές σ'αυτά.Ούτε μόνο με τον εαυτό σου μπορείς να ζεις,ούτε να αλλάζεις γκόμενες αν δεν έχεις επιλογές

Μπορεί πχ κάποιος να τα έχει όλα τακτοποιημένα,δουλειά,υγεία κλπ,αλλά αν είναι μόνος του,να μην είναι χαρούμενος.Και δεν εννοώ να'ναι παντρεμένος,αλλά έστω να μπορεί να κάνει ψευτοσχέσεις μην έχει μονόδρομο τα μπουρδέλα

θεωρω πως τα κύρια "βασανα" ενος αρσενικού ειναι η σταδιοδρομία και η ψυχοσωματικη ισορροπία-υγεία
οι γυναικες προφανως ειναι must ,αλλα μετα τα 26- 27 κατα τη γνωμη μου ειναι ενα ευχαριστο βασανο για τους αντρες
υπο την εννοια οτι πιο ευκολα μπορουν να ριξουν γκομενες ,εχοντας αλλη περαση σε μικρες ΚΑΙ μεγαλες.

ακομα και αν οικονομικα δεν ειναι σουπερ ή ακόμα και ρεμάλια να ειναι , παλι περναει η μπογια τους.
αν εσυ εχεις ολα τα υπολοιπα λιγο -πολυ τακτοποιημενα και ζοριζεσαι με τις γκομενες,κατι κανεις λαθος.
πιστευω πως και γκομενα σταθερη να βρεις,παλι θα μιζεριαζεις. παλι κατι θα σε χαλαει.

εφοσον - οπως λες- θελεις σταθερη σχεση , νομιζω θα ησουν ενας πολυ καλος αγαπουλης για καθεμία εκει εξω που θελει να σοβαρευτει . και δεν το λεω ειρωνικα. οι γυναικες ψαχνουν με το κυαλι τους σχεσακηδες.
εσυ πρεπει να ιχνηλατεις οσες ψαχνονται και να κανεις κινηση. δε θα σου την πεσουν μονες τους.

ειμαι βεβαιος πως δεν φλερταρεις καν και το παιζεις ψωροπερηφανος λεβεντομαλακας.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
φλερτ μπορει να κανεις ακομα και σε αγωνα β' και γ'έθνικης σε χωριατοπούλες.

ακομα και στα κτελ,τα σουβλατζιδικα και τα παρκα. δε μιλω καν για τραπεζες,σουπερ μαρκετ,take away.

o κανονας ειναι γνωστος με το ραβασακι, χωρις πολυ μπλα μπλα.
η κοινωνικοποιηση ειναι κατι πολυ ευκολο,δε χρειαζεται να παριστανεις τον Τσιπρα ή τον Μητσοτάκη:2funny:
το δυσκολο ειναι το μετα, μεχρι να γαμησεις και αν θα γαμησεις-πως θα γαμησεις-που και ποτε θα γαμησεις
και αν σου βγαλει κομπλεξ-κουσουρια-αρχισει τις απαιτησεις μετα το γαμησι κλπ

αν σκοραρεις μια- δυο φορες με τα δικα σου αρχιδια (χωρις προξενητρες) ,
η ζωη σου θα γινει ενας επιγειος παραδεισος μεχρι να κλεισεις τα ματια σου
τα μουνακια θα γλυκαινουν τη ρουτινα σου,θα ζησεις χιλια χρονια περισσοτερο :sunglasses:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
θεωρω πως τα κύρια "βασανα" ενος αρσενικού ειναι η σταδιοδρομία και η ψυχοσωματικη ισορροπία-υγεία
οι γυναικες προφανως ειναι must ,αλλα μετα τα 26- 27 κατα τη γνωμη μου ειναι ενα ευχαριστο βασανο για τους αντρες
υπο την εννοια οτι πιο ευκολα μπορουν να ριξουν γκομενες ,εχοντας αλλη περαση σε μικρες ΚΑΙ μεγαλες.

ακομα και αν οικονομικα δεν ειναι σουπερ ή ακόμα και ρεμάλια να ειναι , παλι περναει η μπογια τους.
αν εσυ εχεις ολα τα υπολοιπα λιγο -πολυ τακτοποιημενα και ζοριζεσαι με τις γκομενες,κατι κανεις λαθος.
πιστευω πως και γκομενα σταθερη να βρεις,παλι θα μιζεριαζεις. παλι κατι θα σε χαλαει.

εφοσον - οπως λες- θελεις σταθερη σχεση , νομιζω θα ησουν ενας πολυ καλος αγαπουλης για καθεμία εκει εξω που θελει να σοβαρευτει . και δεν το λεω ειρωνικα. οι γυναικες ψαχνουν με το κυαλι τους σχεσακηδες.
εσυ πρεπει να ιχνηλατεις οσες ψαχνονται και να κανεις κινηση. δε θα σου την πεσουν μονες τους.

ειμαι βεβαιος πως δεν φλερταρεις καν και το παιζεις ψωροπερηφανος λεβεντομαλακας.

Ούτε αγαπούλης είμαι,ούτε υπερ των σχέσεων είμαι.Αλλά στην Ελλάδα έτσι είναι η κατάσταση.Αν μου βρεις πολλές ελλεεινίδες να γαμιούνται χωρίς σχέση,δειξ'τες και σε μένα.

Μη μιλήσουμε για τους άντρες που χωρίς σχέση είναι όλοι μπακούρια

Βέβαια στην Ελλάδα,αν κάποιος χωρίς σχέση γάμησε μια παντρεμένη...το 2010,μια χωρισμένη...το 2015, και μια συνάδελφο...το 2020,θεωρείται σούπερ γαμήκουλας :2funny:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
μια γυναικα μη προβληματικη ποτε δε θα απαιτουσε σύζυγο γυναικωτό ή λευκό ιππότη (τα 2 ακρα της συμφοράς)

τις γυναικες και ειδικα τις Ελλεηνιδες θα τις κοιτας σαν παιχνίδι,οχι σαν προβλημα.

θα ασχολεισαι μονο με αυτες που σου αδειαζουν τη μαυριλα απο τη ψυχη, με αυτες που διασκεδαζεις και ξεχνιεσαι.

Τα σεβη μου! :hi:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
αναρωτιεμαι πραγματικα ποτε ο Δασκαλος εχει πεσει εξω:rockon::rockon::rockon:
εχει πεσει,λεει πχ οτι στις πολεις ολοι γαμανε,φυσικα ολοι εμεις που μενουμε σε πολεις,βλεπουμε οτι δεν ειναι καθολου ετσι
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
ακου αδερφε εχεις λαθος,ειχα κολλητο που γαμησε μια 2 φορες και τη κερασε 6000 ευρω συνολο ενω στη τανα πας στο 20αρικο και τελος,με 6000 ευρω θα ειχα γαμησει κανεις στη φυλης πανω απο 300φορες και αυτος ο βλακας το εκανε μονο 2 αρα μη λες μπουρδες.Ναι ρε μαν αλλα εγω δε ειχω κυκλο ουτε επικοινωνιακες δεξιοτητες επειδη δλδ οι ελληνιδες ειναι βλαμμενες πρεπει εγω ξαφνικα να γινω ο τερμα κοινωνικος?με τους απειρους κυκλους?ας πανε και αυτες να φλερταρουν,δε φλερταρουν μονο οι αντρες ξερεις,δε ειναι σωστο αυτο,δλδ αμα φλερταρουν θα τους πεσει ο κωλος?κοτες ειναι ουτε να φλερταρουν δε ξερουν και θελουν και κερασματα και και και ζητανε χωρις να προσφερουν το παραμικρο λες και εχουν το χρυσο μουνι.Εγω ολα αυτα δε τα εγκρινω καλυτερα πουτανες που ειναι πιο φτηνες.Καμια δε καθησε σε κανεναν με 2-3 φορες κερασμα μονο μην εισαι χανος,ουτε η χοντρη δε θα σου κατσει με τοσα λιγα κερασματα ποσο μαλλον μια μετρια.Δε τα ξερεις καθολου καλα,εγω οσους γνωστους ειχα ο ενας ειχε κερασει 50 ευρω και δε ολοκληρωσε μαζι της μεχρι πιπα,ο αλλος παλι 50 ευρω και επισης δε ολοκληρωσε μονο φασωμα,ο αλλος 10-20 ευρω και επισης δε ολοκληρωσε μονο φασωμα(και ηταν και τερας χοντρη αυτη).Εισαι λαθος μαν.
Ναι,οντως μαλακια να μην εχει κυκλο καποιος,ουτε εγω εχω...επισης εχω και ξενερωτους φιλους και το πδλευω μονος μου...6000€; Δεν παει καλα ο τυπος...Πολλες δεν ξερουν τι θελουν... μεχρι και μεγαλυτερης ηλικιας γυναικες...θα επρεπε κατι τετοιες απλα να αγνοουνται...ασχολουμαστε με γυναικες που ειναι ξεκαθαρες...οι υπολοιπες ας παιξουν...με αλλους ομως...Μην χανετε τον χρονο σας ασκοπα....Οταν δεν τσουλαει το καροτσι, φευγουμε...αξιοπρεπεια και ψυχικη ηρεμια πανω απο ολα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
εχει πεσει,λεει πχ οτι στις πολεις ολοι γαμανε,φυσικα ολοι εμεις που μενουμε σε πολεις,βλεπουμε οτι δεν ειναι καθολου ετσι

Δεν λέω όλοι γαμάνε,λέω έχουν περισσότερες ευκαιρίες να γνωρίσουν γυναίκες απ'ότι στην επαρχία

Συν μπουρδέλα
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
εχει πεσει,λεει πχ οτι στις πολεις ολοι γαμανε,φυσικα ολοι εμεις που μενουμε σε πολεις,βλεπουμε οτι δεν ειναι καθολου ετσι
Εχω ζησει και σε πολη, εχω ζησει και σε χωριο...Περισσοτερες ευκαιριες στην πολη και πιο ανοικτες ασυζητητι.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Ναι,οντως μαλακια να μην εχει κυκλο καποιος,ουτε εγω εχω...επισης εχω και ξενερωτους φιλους και το πδλευω μονος μου...6000€; Δεν παει καλα ο τυπος...Πολλες δεν ξερουν τι θελουν... μεχρι και μεγαλυτερης ηλικιας γυναικες...θα επρεπε κατι τετοιες απλα να αγνοουνται...ασχολουμαστε με γυναικες που ειναι ξεκαθαρες...οι υπολοιπες ας παιξουν...με αλλους ομως...Μην χανετε τον χρονο σας ασκοπα....Οταν δεν τσουλαει το καροτσι, φευγουμε...αξιοπρεπεια και ψυχικη ηρεμια πανω απο ολα.
δε ειναι μαλακια να μην εχεις κυκλο,μαλακια ειναι το μυαλο των ελληνιδων που λενε θελω να βρω μονο απο κυκλο γιατι δλδ να πρεπει να εχει κανεις υποχρεωτικα κυκλο για να γαμησει?μονο και μονο γιατι οι ελληνιδες εχουν βλαμμενα στερεοτυπα?οχι δε παει ακριβως οπως το ακουσες 6000 ευρω,εσυ εχεις δικιο δε πρεπει να ασχολουμαστε με βλαμμενες στο εγκεφαλο,πολλοι ομως με τετοιες ασχολουνται τους δινουν αξια και τις χαλανε αλλο τοσο,δε προκειται να αλλαξουν οι αντρες μαν ζωα γεννηθηκαν χωρις προσωπικοτητα ζωα θα παραμεινουν.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δεν λέω όλοι γαμάνε,λέω έχουν περισσότερες ευκαιρίες να γνωρίσουν γυναίκες απ'ότι στην επαρχία

Συν μπουρδέλα
γιατι εσυ δε εχεις μπουρδελα εκει που μενεις?
 

loukas123

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
12
Like
62
Πόντοι
0
1.Γιατί αν είσαι συνέχεια μόνος ή ψωλαρία,θα πέσεις σε κατάθλιψη

2.Για γαμήσι όποτε θες,για παρέα σε διακοπές,για συνοδεία σε κοινωνικές εκδηλώσεις

3.Αν είσαι συνέχεια μόνος/ψωλαρία,μπορεί να σε βγάλουν και gay
αν έχεις λεφτά δε θα χεις κανένα θέμα απ τα 3
 

loukas123

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
12
Like
62
Πόντοι
0
Ούτε αγαπούλης είμαι,ούτε υπερ των σχέσεων είμαι.Αλλά στην Ελλάδα έτσι είναι η κατάσταση.Αν μου βρεις πολλές ελλεεινίδες να γαμιούνται χωρίς σχέση,δειξ'τες και σε μένα.

Μη μιλήσουμε για τους άντρες που χωρίς σχέση είναι όλοι μπακούρια

Βέβαια στην Ελλάδα,αν κάποιος χωρίς σχέση γάμησε μια παντρεμένη...το 2010,μια χωρισμένη...το 2015, και μια συνάδελφο...το 2020,θεωρείται σούπερ γαμήκουλας :2funny:
αν είσαι διατεθυμένος να συμβιβαστείς σε μια σχέση για να χεις μονιμο ''δωρεαν'' σεξ θα χεις γκόμενα με εμφάνιση αυτή που αναλογεί στην οικονομική σου κατάσταση/ κοινωνικό status. Το οποίο αν είσαι εργατικός συνέχεια θα βελτιώνεται, οπότε θα καταλήξεις πάλι να πληρώνεις για να γαμάς ομορφότερες. Άρα απλά γάμα τις πιο όμορφες με λεφτά από τώρα κ αν προκύψει στην πορεία κανα μουνάκι γάμα το κ προχώρα. Η σχέση κ η συντροφικότητα συνφέρουν μόνο το θηλυκό, επειδή πέφτουν οι μετοχές του χρόνο με το χρόνο.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Υψηλές οι απαιτήσεις των σημερινών γυναικών λέει, υπάρχει τεράστιο χάσμα στην επικοινωνία ανδρών και γυναικών, αλλά λέει ότι οι άντρες φταίνε επειδή δεν έχουν μάθει να επικοινωνούν με τις γυναίκες

μάλιστα... :rockon:

Όσοι άντρες μπορούν ... κάνουν εργένικη ζωάρα ....(αν έχουν και λίγα φράγκα παραπάνω). Άρα τι να την κάνουν την δέσμευση και την σύζυγο όταν και την περνούν "κοτσάνι". Περιττές οι "καλές επικοινωνίες" και άλλα μπαρμπούτσαλα...
Δε πα να έχουν οι ελλεϊνίδες όσες υπερβολικές απαιτήσεις θέλουν...

Αν "σου τα πρήζει" μην ασχολείσαι....τόσο απλό. Δεν χρειάζονται περιττές ψυχαναλύσεις....
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
εγω βλεπω τη.... συζυγο του αδερφου μου ποσο ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ γανιαζει τη μητερα μας και θελω να της σκασω μπουνια τυπε:confused:
απο την πρωτη στιγμη που παντρευτηκαν --> ειρωνιες,ξερολίαση,σκατοψυχια,ακομα και σε μενα εριχνε μπηχτες(με ποιο δικαιωμα??)
..... και ο ΜΑΛΑΚΑΣ οχι μονο δεν της βαζει χερι,αλλα την αφηνει να αλωνιζει...υποστηριζοντας αυτο το μοτιβο!

προσφατα της επιτεθηκα λεκτικα σε μετα-πασχαλινή μάζωξη και ο ΜΑΛΑΚΑΣ μου ζητουσε τα ρεστα....σαν τραμπουκος!
δεν αντεξα οταν γυρισε να σταξει φαρμακι ΠΑΛΙ για την ωρα που ξυπνησα και πηγα να τους βρω !
συνεπικουρουμενη ΦΥΣΙΚΑ απο τις καριολες φιλες της...:woldman:

σιχαμενες και προφανως αγαμητες απο τους υπολοιπους παντρεμενους μπουληδες, φιλους του αδερφου μου.....
ειρωνευονται που ξενυχταω οσο και οποτε θελω ως εργενης,τρωγονται μαζι μου..! :confused::confused: γενικως ειρωνευονται τον τροπο ζωης μου με ατακες του τυπου "νομιζεις οτι εισαι ακομα 20 χρονων", "ποτε θα βρεις μια κοπελα για σχεση"....
μαλακες μου θα τους-τις εριχνα ομαδικα μπουκετα,κακως δεν αποχωρησαα ΕΞΑΡΧΗΣ ! η μικροαστικη μιζερια στα φορτε της.
δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαω σε μαζωξη φρεσκοπαντρεμενων,παρα μονο σε γαμο:coffee: και εκει θα το..σκεφτω!!

αλλα δε φταιει το βλαχαδερο που με θαβει με τις φιλες της,ο ΜΠΙΝΕΣ ο πατερας της φταιει που ανεθρεψε ετσι το μπαζο του...
και η μανα της φυσικα!οι οποιοι το παιζουν αθωες περιστερες,αλλα ολα αυτοι τα μαγειρευουν....
............σε συνεργασια με τον προθυμο ΜΑΛΑΚΑ !
εχουν καταφερει να απομονωνουν τη μητερα μας ,να μη βλεπει τα εγγονια,να της βαζουν λογια που δεν ειπε η γυναικα...:headbang:
περιττο να πω οτι δε μαγειρευει σχεδον ποτε λογω..δουλειάς,ουτε καν τα σαββατοκυριακα που το...ξυνει!
δεν εχει ορεξη για τιποτα οσον αφορα το σπιτικο τους,μονιμα βουτηγμενη στο ψεμα και τη δηθεν κουραση.
θλιβομαι πολυ για την καταντια του αδερφου μου πλεον....εφτασε σε σημειο να με αποκαλεσει.... μισογυνη..!:jerking::jerking:

....διοτι τον συμβουλεψα α)να μην της δινει αναφορά για το καθετί
και β) γενικά να της κοψει λιγο τον ..αερα με την ενιότε αγενή συμπεριφορά
.....παρακολουθω ..στενα αλλα διακριτικα τις εξελιξεις,επιχειρωντας πολλες φορες να τον ψαρωσω...
εχω καταλαβει οτι το βλαχαδερο εχει ψαξει ολα τα περιουσιακα,ξερει τα παντα με το νι και με το σιγμα...
και φυσικα ποσα βγαζει ο ΜΑΛΑΚΑΣ ! ολα της τα λεει.....ο ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑΣ!!! ενω αυτη λογω..ιδιοτητας ισως βγαζει περισσοτερα!

εχει βρει εναν προθυμο ΜΑΛΑΚΑ ,του οποιου το κομπλεξ(το οποιο οπως φαινεται προΰπήρχε) και εν μερει τη ζηλεια θα εκμεταλλευτει για να τον στρεψει στο τελος ΚΑΙ εναντιον μου.....το βλεπω το ...εργο εν καιρω..
δυστυχως ο αδερφος μου παντοτε με εκραζε με τη γελοια παρεα του,στην οποια ΟΛΟΙ σχεδον βρηκαν κατι ετοιμο....
αλλος γραφειο,αλλος μαγαζι,αλλος μαγαζακι,αλλος εργοστασιο....και παντοτε μου κουνουσαν το δαχτυλο....
....επειδη εγω σπουδασα κατι ,μεσω του οποιου ηθελα να γινω αυτοδημιουργητος!
διάλεξα το δυσκολο δρομο ,ενω ολοι αυτοι το παιζουν μπρουκληδες και εκ του ασφαλους δικαστες των παντων !

τωρα που οι περισσοτεροι απο αυτους τους ηλιθιους παντρευτηκαν,φανταστειτε ποσο περισσοτερο ανυποφοροι εγιναν!
τους βλεπω και αλλαζω πεζοδρομιο !ολη αυτη η τοξικοτητα εχει εκτιναχτει ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ που παντρευτηκε την αρχικομπλεξικη βλαχαρα..... αν ποτε παντρευομουν,δε θα ηθελα καμια σχεση με αυτον τον πουστοκυκλο του αδερφου μου.
και εννοειται το βλαχαδερο θα εκανε πολεμο στην υποτιθεμενη συζυγο μου με το καλημερα.
εδω δε σεβεται τη μητερα μας το ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ! παρα μονο για τους τυπους:headbang:

ευχομαι να μην αποτελεσει ο αδερφος μου σε μερικα χρονια ακομη εναν δυστυχή & διαζευγμενο νεοΕλληνα!
βλεπω πως φερεται αυτο το μουνοπανο (γυναικα του) στους γονεις μας και βραζω μεσα μου....
αφου το κανουν απο κοινου ομως,η ευθυνη ειναι κατα το ημισυ δικη του,για να μην πω εξ'ολοκληρου.. μονο ντροπη νιωθω.
....δε μπορω να το διανοηθω ολο αυτο....λες και του εχει κανει ...μαυρη μαγεια η βρωμιαρα...
....δεν ειναι δυνατον να μη σεβεσαι τους γονεις σου γαμω το κερατο μου...ακομα και αν διαφωνεις!
απλα δε γινεται ρε ΜΑΛΑΚΑ να εισαι άκαρδος-αγνώμων - κακομαθημένος....μετα απο ο,τι (λίγο ή πολύ) σου εχουν προσφερει!
δε γινεται οι γονεις της βλαχαρας να ειναι οι.. αγιοι σε ολα και οι δικοι σου ταυτοχρονα οι σκαρτοι σε ολα!

βλεπω παραδειγματα σαν το δικο του και φριττω στην ιδεα του γαμου!!! πιστευω τον εχει χειραγωγησει φουλ η αλλη και περναει του Χριστου τα παθη,ασχετα αν δε μου λεει τιποτα....το αντιλαμβανομαι απο τη συνεχή νευρικότητα του!
βεβαια, "μεγαλη μπουκια φαε" λεει ο λαος...εγω απο την αρχη θα οριοθετουσα το πλαισιο ,αν ποτε.....εκανα το μοιραιο λαθος!
ΑΝ Η x ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΔΕ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ,ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙ....
.......οποια και αν ειναι αυτη:coffee::coffee::coffee::coffee: ειτε ενα βλαχαδερό,ειτε η κόρη της Λάτση!

......τόσο απλά !!! ευγενεια-σεβασμος-ενσυναισθηση,θεμελιοι λιθοι καθε αρμονικου εγγαμου βιου!
οπως πολυ ευστοχα εγραφε καποιος συναγωνιστης σε θρεντ που διαβαζα προχθες(δε θυμαμαι ποιο)...

Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ TIΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.....ΛΙΓΕΣ "ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΩΣ" ΜΟΡΦΩΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ!

ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ....ΖΩΑ! ΞΥΛΑ ΑΠΕΛΕΚΗΤΑ ....ΞΥΛΑΓΓΟΥΡΑ....ΜΗΔΕΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ,ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΦΤΑΙΝΕ.....ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ !

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΕΣ ΕΚΛΕΚΤΙΚΕΣ , ΑΠΛΩΣ ΟΙ ΝΕΟΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΟΞΙΚΕΣ !



το εχεις απαντησει μονος σου πολλες φορες......διοτι θελουν αβουλα οντα-μαλακες-νεροκουβαλητες....!

γι 'αυτο αν βρεις καλη και συνειδητοποιιημενη γυναικα,κρατησε την.....

προσωπικα ειμαι και θα ειμαι εναντιον του γαμου, μεχρι αποδειξεως του εναντιον:hi:
Τυπε δυσκολη η φαση που περιγραφεις. Και με τον τροπο που ζουνε οι ελληνικες οικογενειες, που συχνα μενουν διπλα, τρωνε μαζι, μοιραζονται εξοχικα, δυστυχως η συχνη τριβη επιδεινωνει τα προβληματα
Η χρυση συνταγη ειναι μια "Μακρια και αγαπημενοι"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom