Νέα

Ο σκύλος του διπλανού διαμερίσματος γαβγίζει συνέχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagvagvag
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Τη νύχτα στη σαβάνα την Προηγούμενη εβδομάδα άκουγα ύαινες να γριλιζουν κ το σκατό μου είχε φτάσει στα μπατζάκια μου
Πηρες φιλοζωικη να τις μαζεψουν τυπε η στην πεσαν τιποτα γατομανες:think::confused::confused::confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κρίμα πάντως....
Με τόσα call girls στο site, και τόσες φολες που έχουμε φάει....
Τόσα λεφτά έχουμε χάσει.....
Κ ούτε κιχ, όχι γαβ δεν κάνουμε....
Φέρνει κανείς ροτβάιλερ σε ραντεβού με call girls ;
Θέλω να δω τα μούτρα της, να το παίξει καμιά δύσκολη ή ότι δεν υπάρχει χημεία, με τέτοια φάτσα από σκύλο στο σαλόνι....
Παπάδες θα σου κάνει, όχι απλά σεξ....
οποτε να το δοκιμασω λες...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
4.183
Πόντοι
456
υπάρχει ένας πολύ καλός τρόπος αντίδρασης. Αν είναι στο μπαλκόνι, παίρνεις τηλέφωνο τη Φιλοζωική και κάνεις καταγγελία πως έχει το σκυλί συνέχεια στο μπαλκόνι, κι αυτό το δυστυχισμένο γαυγίζει συνέχεια από τη μοναξιά. Το λυπάσαι, γι αυτό και πήρες τηλέφωνο, είσαι φιλόζωος και δεν αντέχεις να το βλέπεις να κλαίει. Θα πιάσει 1000%
ΑΚΡΙΒΩΣ .βασει νομοθεσιας το σκυλι απαγορευεται να ειναιστο μπαλκονι συνεχεια και να ειναι εκτεθειμενο στα καιρικα φαινομενα και σε κακες συνθηκες διαβιωσης. αν καλεσεις τη φιλοζωικη (δυνατες πολυ ειναι αυτες της γλυφαδας και της ηλιουπολης ) θα κινηθουν νομικα και υπαρχει σοβαρη περιπτωση να φαει μεγαλο προστιμο
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
ΑΚΡΙΒΩΣ .βασει νομοθεσιας το σκυλι απαγορευεται να ειναιστο μπαλκονι συνεχεια και να ειναι εκτεθειμενο στα καιρικα φαινομενα και σε κακες συνθηκες διαβιωσης. αν καλεσεις τη φιλοζωικη (δυνατες πολυ ειναι αυτες της γλυφαδας και της ηλιουπολης ) θα κινηθουν νομικα και υπαρχει σοβαρη περιπτωση να φαει μεγαλο προστιμο
Το πρόστιμο για τόσες φολες που τρώμε εμείς από τα cg , πόσο να ναι....
Για πάρε τη φιλοζωική, μπας και ξέρει....
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Οπως βλεπεις τυπε,ακρη με τον νομο δεν θα βγαλεις.... Οποτε την ιδεα μου για υπνωτικα μεσα σε σκυλομεζεδες πρεπει να αρχισεις να την λαμβανεις σοβαρα υπ'οψη....
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
262
Κριτικές
1
Like
1.072
Πόντοι
81
να μπες στο νημα με " τι τρεχει με τις ελληνιδες"..να δεις
Έχεις τα δίκια σου.... μπήκα Κ διάβασα....
Σου λέει αν έχει σκύλο θα πρέπει να τόν αγαπάει και να τόν προσέχει περισσότερο από μένα, οπότε εμένα πως θα μου φερθεί όπως μου αρμόζει κ όσο πρέπει....
Αν πάλι, Δεν είχες σκύλο, τότε δεν έχεις αισθήματα γιατί δεν αγαπάς τα ζώα....
Για αυτό σου λέω..... ίσως η μέθοδος της έκπληξης να πετυχενε....
" Money first...?...." ok... ορίστε τα χρήματα σας κυρία μου....
" Έλα Μπουμπή μέσα . ...... ( Στο ύστερο , πριν το ματς)...
Κοπελιά ο σκύλος μου αν με δει στεναχωρημένο, δεν ξέρω και εγώ τί μπορεί να κάνει...."
Αν δεν σε πηδηξω, χεσμενη θα φύγεις....
Το κόβω επιστροφή χρημάτων και χάρηκα για τη γνωριμία....
???????
Στη χειρότερη....
Στην καλύτερη, θα περάσετε καλά και σύ και αυτή
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Έχεις τα δίκια σου.... μπήκα Κ διάβασα....
Σου λέει αν έχει σκύλο θα πρέπει να τόν αγαπάει και να τόν προσέχει περισσότερο από μένα, οπότε εμένα πως θα μου φερθεί όπως μου αρμόζει κ όσο πρέπει....
Αν πάλι, Δεν είχες σκύλο, τότε δεν έχεις αισθήματα γιατί δεν αγαπάς τα ζώα....
Για αυτό σου λέω..... ίσως η μέθοδος της έκπληξης να πετυχενε....
" Money first...?...." ok... ορίστε τα χρήματα σας κυρία μου....
" Έλα Μπουμπή μέσα . ...... ( Στο ύστερο , πριν το ματς)...
Κοπελιά ο σκύλος μου αν με δει στεναχωρημένο, δεν ξέρω και εγώ τί μπορεί να κάνει...."
Αν δεν σε πηδηξω, χεσμενη θα φύγεις....
Το κόβω επιστροφή χρημάτων και χάρηκα για τη γνωριμία....
???????
Στη χειρότερη....
Στην καλύτερη, θα περάσετε καλά και σύ και αυτή
Λες να τον βλέπουν και να νομίζουν ότι θέλω να τις παρω παρτουζα με τον σκυλο?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
4.183
Πόντοι
456
Οπως βλεπεις τυπε,ακρη με τον νομο δεν θα βγαλεις.... Οποτε την ιδεα μου για υπνωτικα μεσα σε σκυλομεζεδες πρεπει να αρχισεις να την λαμβανεις σοβαρα υπ'οψη....
μην κανεις καμμια ταρζανια τετοια .θα σε παει κατηγορουμενο και την εβαψες. καλυτερα να σκοτωσεις ανθρωπο παρα σκυλο στις μερες μας. θα εχεις καθε μερα εξω απο την πορτα σου τις φιλοζωικες με τις αγαμητες να σε πρηζουν και τις μηνυσεις να ερχονται πιο συχνα απο τα φυλλαδια του lidl .
παρε τους τηλεφωνο , να δειξεις οτι νοιαζεσαι για το ζωακι και θα τον κανονισουν αυτες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.046
Κριτικές
184
Like
44.686
Πόντοι
22.266
Πηρες φιλοζωικη να τις μαζεψουν τυπε η στην πεσαν τιποτα γατομανες:think::confused::confused::confused:
Τυπε από το μαντρότοιχο του καταλύματος τη νύχτα ούτε για πλάκα να βγεις έξω

ή θα σε τρωγαν τα σκυλιά ύαινες ή τα λιοντάρια ή θα σε γαμουσαν οι αράπηδες masai με 30 Πόντα παλουκια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τυπε από το μαντρότοιχο του καταλύματος τη νύχτα ούτε για πλάκα να βγεις έξω

ή θα σε τρωγαν τα σκυλιά ύαινες ή τα λιοντάρια ή θα σε γαμουσαν οι αράπηδες masai με 30 Πόντα παλουκια

Και μετά λέτε οτι γαμάτε στην Αφρική.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Και μετά λέτε οτι γαμάτε στην Αφρική.
Ρε άνθρωπε,επειδή έχω δει που υποτιμάς όσους γαμάνε Ασιάτισες και Αφρικανές και γενικώς μαύρες,νομίζεις ότι είσαι καλύτερος?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.046
Κριτικές
184
Like
44.686
Πόντοι
22.266
Και μετά λέτε οτι γαμάτε στην Αφρική.
Έλα βρε βρήκες ευκαιρίας εσύ λιντερ
Ρε μπας κ πληρώνεσαι από υπουργείο τουρισμού Ουκρανίας για προώθηση της χώρας;;; :rockon:

Άλλο πας σαβάνα για σαφάρι 3-5 μέρες κ άλλο είσαι στην αφρικανική πρωτεύουσα κ σαφαριαζεις τις Μαυρουδες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Νόμιζα οτι κάνεις καμακι με τον κίνδυνο να σε φάει καμιά υαινα ή να στον σφυρίξει κανενας Μασαι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.046
Κριτικές
184
Like
44.686
Πόντοι
22.266
Νόμιζα οτι κάνεις καμακι με τον κίνδυνο να σε φάει καμιά υαινα ή να στον σφυρίξει κανενας Μασαι.
Είμαι φθσιοδιφης :confused: :confused:
Χειρότερες υαινες από τις ουκρανες δεν εχει
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
μην κανεις καμμια ταρζανια τετοια .θα σε παει κατηγορουμενο και την εβαψες. καλυτερα να σκοτωσεις ανθρωπο παρα σκυλο στις μερες μας. θα εχεις καθε μερα εξω απο την πορτα σου τις φιλοζωικες με τις αγαμητες να σε πρηζουν και τις μηνυσεις να ερχονται πιο συχνα απο τα φυλλαδια του lidl .
παρε τους τηλεφωνο , να δειξεις οτι νοιαζεσαι για το ζωακι και θα τον κανονισουν αυτες.
σιγα ρε θειο.....δεν θα του ριξει καμια χουφτα χαπια....1/4 υπνοσεντον τριμενο μεσα σε μια κοτομπουκια.....ισα-ισα να λιωνει στον υπνο.....η αλλη λυση ειναι να ριξει στον σκυλο κανενα extasy και ο σκυλος να φαει τον ιδιοκτητη....
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
4.183
Πόντοι
456
σιγα ρε θειο.....δεν θα του ριξει καμια χουφτα χαπια....1/4 υπνοσεντον τριμενο μεσα σε μια κοτομπουκια.....ισα-ισα να λιωνει στον υπνο.....η αλλη λυση ειναι να ριξει στον σκυλο κανενα extasy και ο σκυλος να φαει τον ιδιοκτητη....
Το δευτερο δεν ειναι κακη ιδεα ...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.308
Like
3.575
Πόντοι
1.706
Φόλα.
Στο δίποδο, όχι στο τετράποδο.
 

eto-vrekis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
11
Like
537
Πόντοι
290
Μου έχει τύχει και μέχρι που μετακόμισε ο τύπος δεν ησύχασα απο το σκυλί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom