Νέα

Ο παναθηναϊκος σε χρειάζεται 24/01/08 1 το μεσημέρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chrysargos_is_satan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 709
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Παναθηναϊκός τις τελευταίες δύο Κυριακές προκαλεί το γέλιο σε φίλο

  • Χάνουν (αν και απολύτη υπερομάδα) για να φύγει ο Μουνιόθ και να έρθει ο Μ

    Ψήφοι: 1 6,7%
  • Χάνουν γιατί απλά φέτος είναι μία προβληματική ομάδα.

    Ψήφοι: 6 40,0%
  • Χάνουν γιατί υπάρχει πιθανή πλεκτάνη και βοηθούν την κονόμα των μπου

    Ψήφοι: 2 13,3%
  • Χάνουν γιατί θέλουν να μας κάνουν να γελάμε και να κλαίμε. Είναι μία αστ

    Ψήφοι: 5 33,3%
  • Χάνουν γιατί έχουν ψυχολογικά προβλήματα και είναι μελαγχολικοί που

    Ψήφοι: 1 6,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    15

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
τζιγκερ και παλι τζιγκερ θελαμε και πολυμετοχικοτητα τα κοροιδα
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ταλε τα δικα σου μετρα πηραν??? :2funny: :2funny: :2funny:
swvrakayb9.jpg
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
τζιγκερ και παλι τζιγκερ θελαμε και πολυμετοχικοτητα τα κοροιδα
αυτα να τα πειτε στα μλκισμενα που οταν πρωτοακουστηκε για πολυμετοχικοτητα μας πριξανε τα αρχιδια οτι θα μας γαμησουν ,θα μας κανουν θα μας ρανουν ολους τους υπολοιπους...
δεν ξερετε ποσο χαρουμενος νιωθω που περνετε παντου τα αρχιδια ολων...να στε  καλα να γελαμε!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
αυτα να τα πειτε στα μλκισμενα που οταν πρωτοακουστηκε για πολυμετοχικοτητα μας πριξανε τα αρχιδια οτι θα μας γαμησουν ,θα μας κανουν θα μας ρανουν ολους τους υπολοιπους...
δεν ξερετε ποσο χαρουμενος νιωθω που περνετε παντου τα αρχιδια ολων...να στε  καλα να γελαμε!!!
γιατι με την Ν.Δ δεν λεγανε να ξεχασουμε το πρωταθλημα;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Μάρτης του 2009 κι ο Παναθηναϊκός με χρειάζεται για μια ακόμα φορά

Η Ομάδα με την μεγαλύτερη πορειοθήκη όλων των εποοχων σε Ελλάδα και Ευρώπη με θέλει και πάλι

Θα είμαι μαζί του στην πορεία για τους 8 της Ευρώπης εκτος αν την Τρίτη κουραστει

Θα είμαι μαζι του στην πορεια για την διεκδίκηση της δευτερης θέσης στην Ελλάδα ακόμα κι αν τερματίσει τριτος εγω θα του αλλάξω το φανελάκι το καταϊδρωμένο

Ημουν μαζί του στην μεγαλειώδη και ανεπανάληπτη πορεία  για τους 8 του Κυπέλλου Ελλάδας όπως και πέρισυ πάλι μαζι του ήμουν μέχρι τους 16 (μαζι μας κυνήγαγε ο Λούα Λούα ....εγω ξέφυγα τον βάζελο τον έπιασε ....)

Μαζί του θα ειμαι στην μεγάλη πορεία προς την Λεωφόρο των στεναγμών δεν θα  ξεκινήσω όμως από το πεδίο του Αρεως λέω να πάω με το μετρο..... μαζι θα φωνάξουμε .....Α ρε Πατέρα ....αερα Πατέρα....Παύλο Θεε πρωταθλημα στο ταβλι δεν ξενερώνουμε ποτέ ....Τζίγκερ πάρε και τον Θρύλο φτανει πια πίπες και ξύλο

Εγω μαζί σου θα ειμαι βάζελε γιατι μπορει ο Ολυμπιακός να παίρνει τα πρωταθλήματα ....αλλα ενας ειναι ο Πραγματικος πρωταθλητης .....ο πρωταθλητης της πορείας ....και της ταλαιπωρίας

Μαζι σας κι εγω πράσινοι ταλαίπωροι τωρα που η ομάδα μας χρειαζεται πραγματικά .....αλλα και τον Μάη θαναι ωραια .... θα σηκωσουμε κεραια ....και καμια ψωλη Σερραια
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μάρτης του 2009 κι ο Παναθηναϊκός με χρειάζεται για μια ακόμα φορά

Η Ομάδα με την μεγαλύτερη πορειοθήκη όλων των εποοχων σε Ελλάδα και Ευρώπη με θέλει και πάλι

Θα είμαι μαζί του στην πορεία για τους 8 της Ευρώπης εκτος αν την Τρίτη κουραστει

Θα είμαι μαζι του στην πορεια για την διεκδίκηση της δευτερης θέσης στην Ελλάδα ακόμα κι αν τερματίσει τριτος εγω θα του αλλάξω το φανελάκι το καταϊδρωμένο

Ημουν μαζί του στην μεγαλειώδη και ανεπανάληπτη πορεία  για τους 8 του Κυπέλλου Ελλάδας όπως και πέρισυ πάλι μαζι του ήμουν μέχρι τους 16 (μαζι μας κυνήγαγε ο Λούα Λούα ....εγω ξέφυγα τον βάζελο τον έπιασε ....)

Μαζί του θα ειμαι στην μεγάλη πορεία προς την Λεωφόρο των στεναγμών δεν θα  ξεκινήσω όμως από το πεδίο του Αρεως λέω να πάω με το μετρο..... μαζι θα φωνάξουμε .....Α ρε Πατέρα ....αερα Πατέρα....Παύλο Θεε πρωταθλημα στο ταβλι δεν ξενερώνουμε ποτέ ....Τζίγκερ πάρε και τον Θρύλο φτανει πια πίπες και ξύλο

Εγω μαζί σου θα ειμαι βάζελε γιατι μπορει ο Ολυμπιακός να παίρνει τα πρωταθλήματα ....αλλα ενας ειναι ο Πραγματικος πρωταθλητης .....ο πρωταθλητης της πορείας ....και της ταλαιπωρίας

Μαζι σας κι εγω πράσινοι ταλαίπωροι τωρα που η ομάδα μας χρειαζεται πραγματικά .....αλλα και τον Μάη θαναι ωραια .... θα σηκωσουμε κεραια ....και καμια ψωλη Σερραια
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Αν η Πανάθα δεν με χρειάζεται απόψε ..... να πάω για ύπνο ?

Κλαίει ο Γκοτζοοοοοοοοςςςςς !!!!!!!!!!
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Το έχω από σίγουρη πηγή πως ετοιμάζετσι νέα πορεία στο Πεδίον του Άρεως
whistling.gif
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Η νέα πορεια ....θα είναι όπως κάθε βράδυ ....Φάληρο-Σύνταγμα ......από τον γνωστο πια για τραβέλια και βαζέλια δρόμο ....Λεωφορος Συγγρου !!!
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Ρε μάγκες ειδοποιάτε ρε .....ο βαζελος με χρειαζόταν σημερα στο βόλει κι εσεις δεν είπατε κουβέντα ? .....τι ειστε σεις ρε ?
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Pleasura ..... ο βάζελος σε χρειαζεται ακούμπα του μια απονομή από Σεπτέμβρη !!!
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχαααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχαχααχ.....
Ετσι ειναι οι μεγαλες ομαδες...........
[size=30pt]Κλειστε πρωτα ολες τις εφημεριδες που χρονια σας παραμυθιαζουν και μετα πατε στο Συνταγμα[/size].........
Τα Παοκια σονυ θα ειναι στην Τουμπα....εχουν αγωνα μαζι με τους κλαψες την Κυριακη!!!!
Υγ Μας τα χετε κανει τσουρεκια με το μπουρδ$#% σας...
απ τη μια σοφερ ή τσιρακι του αραβα,απ την αλλη παυλο θεε,τωρα αυτο....
τουμπανο οι κλαψες.....
ξυπνατε ορειβατες..
εμεις σας τα γραφαμε & εσεις το παιζατε ειρωνεια..
 

Επισκέπτης
[size=30pt]δεν καταλαβα οι γαυροι γιατι ζοριζονται?[/size]ξαφνικα λεμε οι τσατσοι του κοκκαλη τυπου μπαμ και κατω (μπαμπης)στηριζουν μπουνια τον τζιγγερ.υπαρχει φοβος μηπως?χαλαρωστε ρε,οτι ειναι να παθουμε το παθαμε ηρθε η σειρα σας
μεγαλο ζορι λεμε..
κακο πραγμα να ξεφτιλιζεις την ιδια πουτανα επι σειρα ετων..
 

Επισκέπτης
θα δειξει ρε φιλε το αμεσο μελλον.εμεις εχουμε τα δικα μας (οπαδικα-διοικητικα)εσεις δεν μπορω να καταλβω τι ζορι τραβατε με μας.αν εμεις σας καναμε 4 γκολ και ειχαμε περασει και στους 16 της ευρωπης(συνηθες φαινομενο)ουτε που θα καθομασταν να ασχοληθουμε με σας.θα μου πεις μερικα λεπτα μετα τη ληξη του 4-0 ο πετρακης (γιος του πρακτωρα) βγηκε και μιλησε για την ιστορια του παναθηναικου.αυτο δειχνει πως οτι κι αν κανετε ζειτε στη σκια μας.[size=30pt]ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΑΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΣΑΣ[/size]
dimos13 ελα,ΜΠΑΝΑΝΑ..
 

Επισκέπτης
Καταρχήν οι γαύροι να σταματήσουν την ευρώπη γιατί μας κάνουν ρεζίλι διεθνώς. Ποιός θα ξεχάσει την 7άρα. Ο Ελευθερόπουλος έτρωγε βροχή τα γκόλ!

Όσο για την ομάδα μου, πολύ φοβάμαι πως έχουν δρομολογηθεί εξελίξεις κ ίσως η ήττα από τον ολυμπιακό δεν ήταν τυχαία. Και τί εννοώ. Δε μπορεί ο Σαλπιγκόλ να χάνει τετ-α-τετ με τον Νικοπολίδη. Το ίδιο ο Ιβανσιντσ. Για το πέναλτι που το έστειλε ο άλλος στο πάνω στον τερματοφύλακα? Και μετά βλέπεις στην επόμενη αγωνιστική τον Σαλπιγκόλ να βάζει ένα τρομερό γκόλ και αναρωτιέσαι τί στο καλό είχε πάθει την Τετάρτη που μας πέρασε.

Δε συζητώ ότι κώλος του Ολυμπιακού έχει γίνει σαν πηγάδι. Όπως γράφανε σωστά οι εφημερίδες, μόνο το αεροπλάνο που μετέφερε την Βέντερ δεν έπεσε χαχαχαχα Μήπως έχετε κάποιον στην ομάδα και κάνει βουντού?
ασπιρινακο γυρισετο στην πρεζα γιατι ακομη βουντου κανουμε..
 

Επισκέπτης
Ρε μάγκες ....από προχτες που άκουσα ότι το συνοθύλευμα της ροχάλας και της σφαλιάρας θα το εξαγοράσει ο όμιλος της ΜΑΡΦΙΝ ...ανταριάστηκα ... Μιλάμε μου έγινε κάγκελο .... τα πόδια μου τρέμουν .... το στομάχι μου σφίχτηκε .... αγόρασα σκύλο και έβαλα συναγερμό ....φοβαμαι και να φοβηθώ πια ...
Ρε μιλάμε για δύναμη τώρα .... MIG ...όχι ΜI Gελάτε δεν είναι αστείο
Βγενόπουλος γίγαντας ...έχετε ιδέα απο γίγαντες ? ... στο φούρνο με κρεμυδάκια πιάσε και καμια ατζουγια μικρέ !!!
Ρε αλλάζω ομάδα λέμε .... 4-0 ρέζους θετικό ...αλλάζω σπίτι ..αλλάζω χώρα ....αλλάζω γκόμενα
Οι άνθρωποι δεν αστειεύονται  ..... εμεις αστεευόμαστε μαζί τους ....
Α ρε καρπαζοεισπράκτορες φουκαράδες .... τι όνειρο είδατε πάλι ...σαν της περασμένης Τρίτης το βράδυ με χαρα ξυπνήσατε με χαρά στα σκέλια σας κοιμηθήκατε .... 100 χρόνια πήγατε να κλείσετε και σας κοροϊδεύουν και τα 4χρονα .... [size=30pt]Ρε ο Μαρφίνας είναι ψείρα στην ψωλότριχα του  Κόκκαλη .... Γκομενάκι θα τον κάνει και αυτόν όπως έχει κάνει όλους τους Προέδρους σας .... [/size]
ζωγραφε ακομη τα 100 χρονια γιορταζουν..
το αλλο στο ειπα???
ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΤΕΕΕΕ
ΒΑΖΕΛΕ-ΒΑΖΕΛΕΕΕΕΕΕ..
αααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
 

bodiroga

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
[size=15pt]Ρε μάγκες ....από προχτες που άκουσα ότι το συνοθύλευμα της ροχάλας και της σφαλιάρας θα το εξαγοράσει ο όμιλος της ΜΑΡΦΙΝ ...ανταριάστηκα ... Μιλάμε μου έγινε κάγκελο .... τα πόδια μου τρέμουν .... το στομάχι μου σφίχτηκε .... αγόρασα σκύλο και έβαλα συναγερμό ....φοβαμαι και να φοβηθώ πια ...
Ρε μιλάμε για δύναμη τώρα .... MIG ...όχι ΜI Gελάτε δεν είναι αστείο
Βγενόπουλος γίγαντας ...έχετε ιδέα απο γίγαντες ? ... στο φούρνο με κρεμυδάκια πιάσε και καμια ατζουγια μικρέ !!!

Οι άνθρωποι δεν αστειεύονται  .....

[size=20pt]Ρε ο Μαρφίνας είναι ψείρα στην ψωλότριχα του  Κόκκαλη .... Γκομενάκι θα τον κάνει και αυτόν όπως έχει κάνει όλους τους Προέδρους σας .... [/size][/size]

Vangog για πε ρε....τελικά πως τον βλέπεις τον βγενόπουλο, τον πατέρα κ τους γιαννακοπουλαίους;
είναι εντάξει, θα τα καταφέρουν; θα τα βγάλουν πέρα με τον θείο;

800koupa3.jpg


cisse.jpg


koupa.jpg






 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Να ερθω να δωσω σπερμα? Ακουγεται επειγον...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom