Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλα, πες μας τωρα για τη μανα σου που εκδιδοταν στη Γιαννιτσων. Ποιανου πελατη της μπασταρδος γιος εισαι; Ξερεις;
εσπασες παλι, δεν εχεις επιχειρηματα, δεν εχεις λογικη, σου βρονταμε ξανα και ξανα ποσο πουστης εισαι και λαλησες.

τα ψυχοφσαρμακα πριν σε μαζεψουν αστυνομικοι
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
δηλαδη μας λες οποιος γαμει 8 φορες δεν ειναι ικανος να γαμαει 4?
ποσο παλαβρας εισαι εκτος απο πουστης?

Γαμαω 4 μουνια την εβδομαδα. Εσυ γαμας μονο 1 γιατι δεν εχεις να δινεις και 30 ευρω που εχουν τα μπουρδελα εκει. Αντε γεια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γαμαω 4 μουνια την εβδομαδα. Εσυ γαμας μονο 1 γιατι δεν εχεις να δινεις και 30 ευρω που εχουν τα μπουρδελα εκει. Αντε γεια.
εγω εχω γαμησει 4 διαφορετικες σε ενα πρωινο στα 22 μου , οταν εσυ μαλακιζοσουν ΜΟΝΟ.
μαλακα πουστριγκο,

για να με φτασεις σε αριθμο πουτανων που γαμαω απο τα 15, σε φορες που εχω γαμησει, σε ωρες που εχω γαμησει
πρεπει να σταματησω σημερα και εσυ να συνεχισεις να γαμας μεχρι τα 106.

για ποιοτητα που γαμαω ακαποτα και κρεμπιεδιαζω κολαρακια δεν το συζηταμε.

η ελλειψη εκτος απο μαλακα σε εκανε και πουστη και παλι μυαλο δεν βαζεις να ακουσεις τουλαχιστον τις συμβουλες του γιατρου σου.
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
Το καμακι και οι χυλοπιτες ειναι για οσους ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να γαμανε και να χυνουν ανετα 4 φορες την εβδομαδα με 10 ευρω.
το γαμίσι με 10 ευρώ σύν κωλοδαχτύλιασμα δώρο είναι για τις πούστρες που δε μπορούν να κάνουν καμάκι γιατί τρέμουν τη χυλόπιτα.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Το καμακι και οι χυλοπιτες ειναι για οσους ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ να γαμανε και να χυνουν ανετα 4 φορες την εβδομαδα με 10 ευρω.

πηγαινεις να φας κωλοδακτυλα στο μεταξι γιατι εφαγες απαξιωση και εξευτελισμο οταν τα ζητησες απο γκομενα
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
ο γέρος στο χωριό έκραζε τους νέους οτι δε γαμάνε. Εγω, τους λέει, 50 γυναίκες που είναι τώρα στο πανηγύρι τις γαμάω όλες. βάλανε τα γέλια οι νέοι, τους βάζει στοίχημα ο γέρος. στήνονται οι γυναίκες στη σειρά, πάει στην πρώτη, τον βάζει τον βγάζει και πάει στην επόμενη. Φωνάζουν οι νέοι: έ μπάρμπα δεν είναι γαμίσι αυτό, και τους απαντάει ο μπάρμπας: κάτσε και συ να στη βάλω και να στη βγάλω και πές μετά, αν μπορείς, ότι δε σε γάμησα....

έτσι αντιλαμβάνεται κ ο λεβετομαλάκας κωλοδαχτυλιασμένος πίκερ το γαμίσι... και αντί να βρεί τρύπα να κρυφτεί, περηφανεύεται κι όλλας...
ο κοκορίκος, η ντροπή του έθνους και του γένους. Ο θρασύδειλος που βρίζει μάνες απο την ασφάλεια του πληκτρολογίου και φαντασιώνεται ψευδαισθήσεις μεγαλείου. Το τελειωμένο ψυχάκι που ένας θεός μόνο ξέρει τι φάπα, ταπείνωση, ξεφτίλα και απόρριψη έχει δεχτεί απο την παιδική του ηλικία, ώστε να είναι ανίκανος στο σήμερα να συνάψει μια οποιουδήποτε τύπου σχέση με το αντίθετο φύλλο. Πίκερ μαλάκα ρουφιάνε μυρωδιά είσαι στο σωστό δρόμο ( για τον πούτσο ) είσαι ήδη καβάλα.....  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γαμαω 4 μουνια την εβδομαδα. Εσυ γαμας μονο 1 γιατι δεν εχεις να δινεις και 30 ευρω που εχουν τα μπουρδελα εκει. Αντε γεια.
δεν εκανες σωστα τους υπολογισμους σου.

γαμας 20 καινουριες πουτανες το χρονο.

οσες και εγω.

απλα εγω γαμαω 400 φορες το χρονο , τις 350 ακαποτα με ενα σωρο εξτραδακια οπως πολυ χρονο , φιλια, πρωκτικα.

ενω εσυ μονο 200 φορες ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΕΞΤΡΑΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ - ΣΥΖΥΓΟΣ

το μονο εξτρα που εχεις εσυ και δεν εχω εγω... ειναι ΤΟ ΚΩΛΟΔΑΚΤΥΛΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
ο γέρος στο χωριό έκραζε τους νέους οτι δε γαμάνε. Εγω, τους λέει, 50 γυναίκες που είναι τώρα στο πανηγύρι τις γαμάω όλες. βάλανε τα γέλια οι νέοι, τους βάζει στοίχημα ο γέρος. στήνονται οι γυναίκες στη σειρά, πάει στην πρώτη, τον βάζει τον βγάζει και πάει στην επόμενη. Φωνάζουν οι νέοι: έ μπάρμπα δεν είναι γαμίσι αυτό, και τους απαντάει ο μπάρμπας: κάτσε και συ να στη βάλω και να στη βγάλω και πές μετά, αν μπορείς, ότι δε σε γάμησα....

έτσι αντιλαμβάνεται κ ο λεβετομαλάκας κωλοδαχτυλιασμένος πίκερ το γαμίσι... και αντί να βρεί τρύπα να κρυφτεί, περηφανεύεται κι όλλας...
ο κοκορίκος, η ντροπή του έθνους και του γένους. Ο θρασύδειλος που βρίζει μάνες απο την ασφάλεια του πληκτρολογίου και φαντασιώνεται ψευδαισθήσεις μεγαλείου. Το τελειωμένο ψυχάκι που ένας θεός μόνο ξέρει τι φάπα, ταπείνωση, ξεφτίλα και απόρριψη έχει δεχτεί απο την παιδική του ηλικία, ώστε να είναι ανίκανος στο σήμερα να συνάψει μια οποιουδήποτε τύπου σχέση με το αντίθετο φύλλο. Πίκερ μαλάκα ρουφιάνε μυρωδιά είσαι στο σωστό δρόμο ( για τον πούτσο ) είσαι ήδη καβάλα.....  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
συναγωνιστη ο τυπος εχει παει σε μπουρδελο και τον εχουν διωξει.....ποσο ξεφτιλισμενος πρεπει να ειναι ενας και καλα αντρας για να τον διωχνουν κι απο τα μπουρδελα????????
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
η πουστια σου ορια δεν εχει,

θρασυδειλε βριζεις απο το πληκτρολογιο ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΡΙΣΑ ΠΟΤΕ.

κωλογαμημενε επιβεβαιωνεις οτι εσεις οι πουστιδες ειστε ψευτες-σκατοψυχοι-και υπουλοι

κατοι τετοιοι κυκλοφορουν και υστερα αναρωτιουνται και οι υπολοιποι ομοφυλοφιλοι σαν εσενα γεροντονεγρολαγνε γιατι τους χαρακτηριζουμε ρατσιστικα υποτιμητικα ετσι.

το οτι ζουμε σε αλλη πολη δεν θα σε προστατευει παντα, υπαρχουν και δικαστηρια και εναλλακτικα η αθήνα δεν ειναι μακρια ξερω που να σε πετυχω πουσταρα

ωραια ..
ποτε θα ερθεις αθηνα  ;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
δεν εκανες σωστα τους υπολογισμους σου.

γαμας 20 καινουριες πουτανες το χρονο.

οσες και εγω.

απλα εγω γαμαω 400 φορες το χρονο , τις 350 ακαποτα με ενα σωρο εξτραδακια οπως πολυ χρονο , φιλια, πρωκτικα.

ενω εσυ μονο 200 φορες ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΕΞΤΡΑΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ - ΣΥΖΥΓΟΣ

το μονο εξτρα που εχεις εσυ και δεν εχω εγω... ειναι ΤΟ ΚΩΛΟΔΑΚΤΥΛΟ ΠΟΥΣΤΑΡΑ

το να γαμησεις  μιλφοκατεστραμενες ζωντοχηρες δεν ειναι κατορθωμα ..
σιγα τα αυγα ..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γιατί το τραβάτε τόσο ; Βρίσκετε ότι έχει πλάκα ;;
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
συναγωνιστη ο τυπος εχει παει σε μπουρδελο και τον εχουν διωξει.....ποσο ξεφτιλισμενος πρεπει να ειναι ενας και καλα αντρας για να τον διωχνουν κι απο τα μπουρδελα????????
που να δείς τι έχει να γίνει ΑΝ ποτέ ο κωλοδαχτυλιασμένος πούστης βρεί τα @@ να πεί στις πουτάνες ότι θα ρουφιανεύει τους πελάτες τους στις γυναίκες τους...ούτε απ έξω δε θα τον αφήνουν να περνάει....picker το νού σου...οι πουτάνες θα σε βάλουν στη μαύρη λίστα κ θα ψάχνεις κωλοδάχτυλα στα τσοντοσινεμά απο μαύρους και γέρους που όπως έχεις ομολογήσει σε φτιάχνουν.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
που να δείς τι έχει να γίνει ΑΝ ποτέ ο κωλοδαχτυλιασμένος πούστης βρεί τα @@ να πεί στις πουτάνες ότι θα ρουφιανεύει τους πελάτες τους στις γυναίκες τους...

Πως μπορεί να το κάνει αυτό ;;;
Βλέπει κάποιον σε μπουρδέλο.
ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ;; Που ξέρει που μένει ;;; Που ξέρει ποιά είναι η γυναίκα του ;;;;
Θα κάτσει γυναίκα να μιλήσει με αυτόν τον τύπο ;;;;;;;;;;;;
Πιο πιθανό είναι να τον δείρει , να φωνάξει την αστυνομία ή να τον αγνοήσει τελείως.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Πικερακο οταν εισαι μονος βαζεις το δακτυλο σκετο η με ενισχυση?
 

Συνημμένα

  • DSC_0010.JPG
    DSC_0010.JPG
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 46

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
ο πικερ ακτιβιστης.....
 

Συνημμένα

  • 49483003_384233732152634_6577683100325642240_n.jpg
    49483003_384233732152634_6577683100325642240_n.jpg
    51,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Επισκέπτης
Αν ήμουν κανένας σχεσάκιας-λαμόγιο που γαμάει πουτάνες από χόμπι μπορεί και να κατήγγειλα μια περίπτωση trafficking. Σαν μοναχικός μπουρδελιάρης όμως αισθάνομαι και ο ίδιος θύμα μιας κοινωνίας που με ανάγκασε να κάνω δεύτερο σπίτι μου το Μετάξι.

Ολη η ουσια του τι εστι Πικερ σε μια προταση...θλιβερη ψυχιατρικη περιπτωση που χρηζει αμεσης φαρμακευτικης βοηθειας.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Οι υποστηρικτες του πικη ως αλλοι "αγιος πετρος" τρεχουν να αποκυρηξουν και να χλευασουν τον γκουρου τους
Τα δακτυλα που φαγανε θα αφησουν για παντα τα ιχνη τους στον πρωκτικο τους σφιγκτηρα οσο και αν προσπαθουν να πεισουν πως αποκυρηξαν τον πικερισμο και τον γκουρου τους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom