Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
εμενα ή του πικερ?

αν λες εμενα ισχυει γιατι ο κινδυνος απο μια "αριστερη προοδευτικη" κυβερνηση ειναι μεγαλος.. αλλα δεν υπαρχει λογος να το συζυτησουμε. απλα ρωταω τον πικερ για να κανουμε λιγο χαβαλε...

του πικερ βρε συ....
 

Επισκέπτης
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ! ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ! ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ! ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΣΚΛΗΡΟΤΕΡΑ ΜΕΤΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΣΥΡΙΖΑ! ΖΗΤΩ Ο ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΙΣΜΟΣ!   :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΙ! ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ! ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ! ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΟΙΚΑ ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΣΚΛΗΡΟΤΕΡΑ ΜΕΤΡΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΣΥΡΙΖΑ! ΖΗΤΩ Ο ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΙΣΜΟΣ!   :rockon:
ρε τυπε αν γινουν πιο σκληρα τα μετρα θα στηνεις εσυ κωλο για να εχεις να φας,αυτες θα βρισκουν,μην στενοχωριεσαι.
 

Επισκέπτης
ρε τυπε αν γινουν πιο σκληρα τα μετρα θα στηνεις εσυ κωλο για να εχεις να φας,αυτες θα βρισκουν,μην στενοχωριεσαι.

Πάλι πετάχτηκε ο έξυπνος... Εγώ είμαι άντρας βρε μαλάκα. Μπορώ να βγάλω λεφτά και με άλλο τρόπο εκτός από το να γαμιέμαι. Και δεν έχω παιδιά.  :sunglasses:

ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΛΠΑΖΕΙ! ΠΗΡΑΤΕ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ? ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑΣ!  :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πάλι πετάχτηκε ο έξυπνος... Εγώ είμαι άντρας βρε μαλάκα. Μπορώ να βγάλω λεφτά και με άλλο τρόπο εκτός από το να γαμιέμαι. Και δεν έχω παιδιά.  :sunglasses:

ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΛΠΑΖΕΙ! ΠΗΡΑΤΕ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ? ΟΛΕΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑΣ!  :rockon:
δηλαδη θα κανεις μονο πιπες;δεν θα σου δινουν πολλα ρε τυπε.
 

Επισκέπτης
Βικτώρια από Λεωνίδου 28 ισόγειο για απόψε. Αν και δεν μου αρέσουν τα πολλά τατουάζ στη γυναίκα, είναι όμορφη και δεκτική στο σεξ. Την έχω πάρει τόσες φορές και δεν έχει δυσανασχετήσει με κάτι ποτέ. Θα άξιζε και για πιο ακριβό μπουρδελάκι.   :sunglasses:


δηλαδη θα κανεις μονο πιπες;δεν θα σου δινουν πολλα ρε τυπε.

Σκάσε ρε αγάμητε.   :rockon:

 

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ. ΣΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΠΙΚΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΛΕΡΤΑΡΟΥΜΕ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ, ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΡΝΕΣ MAΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΑΣ.

Picker  :sunglasses:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΕΛΛ-Ε-ΗΝΙΔΕΣ. ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ, ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ. ΣΤΙΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΕΠΑΦΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΠΙΚΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΛΕΡΤΑΡΟΥΜΕ. ΓΑΜΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΝΕΣ ΜΑΣ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΝΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ, ΜΟΝΟ ΟΙ ΠΟΡΝΕΣ MAΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΑΣ.

Picker  :sunglasses:

Μαλακιες... εσυ πρεπει να χεις φαει πολυ κλασιμο απο γυναικες.
Μολις βρεθει καποια που θα θελησει (αν βρεθει ετσι οπως εχεις γινει)
να σου δωσει σημασια.... σκυλακι θα γινεις.

 

Επισκέπτης
Μαλακιες... εσυ πρεπει να χεις φαει πολυ κλασιμο απο γυναικες.
Μολις βρεθει καποια που θα θελησει (αν βρεθει ετσι οπως εχεις γινει)
να σου δωσει σημασια.... σκυλακι θα γινεις.

Έχω φάει πολύ λιγότερο κλάσιμο από άλλους, όταν ακόμα προσπαθούσα.

Θεωρώ ότι οι γυναίκες είναι πολύ κατώτερές μου ώστε να τους δίνω την ευκαιρία να μου ρίχνουν το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ κλάσιμο.

Είναι πολύ κατώτερές μου ώστε να αποφασίζουν εκείνες αν εγώ "τους κάνω".   :sunglasses:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Ρε picker... ο φίλος σου ο Σαμαράς σε μπουρδέλο έπαθε ότι έπαθε στο μάτι του;;; χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom