Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
6
Like
3.615
Πόντοι
736
Προχτές κάποιος έλεγε οτι διάβασε μια ανάρτησή του στο facebook , νομίζω ηταν ο @Reznov ;

Άρα ζει απλά κάποιος είχε γράψει οτι δεν ζει η κάτι τέτοιο , αλλά μάλλον ηταν troll το πόστ του ... νομίζω ο @Termin ηταν :confused:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Προχτές κάποιος έλεγε οτι διάβασε μια ανάρτησή του στο facebook , νομίζω ηταν ο @Reznov ;

Άρα ζει απλά κάποιος είχε γράψει οτι δεν ζει η κάτι τέτοιο , αλλά μάλλον ηταν troll το πόστ του ... νομίζω ο @Termin ηταν :confused:
ναι μια χαρα ειναι ο δασκαλος απλα για την ωρα διδασκει τον νομο του μονο απο την σελιδα του στο φουμπου

δυσκολο να ξαναγυρισει εδω γαιδουροπεισμωσε :undecided:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.673
Πόντοι
2.816
ναι μια χαρα ειναι ο δασκαλος απλα για την ωρα διδασκει τον νομο του μονο απο την σελιδα του στο φουμπου

δυσκολο να ξαναγυρισει εδω γαιδουροπεισμωσε :undecided:
Για ποιο λόγο πεισμωσε;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.673
Πόντοι
2.816
τραμπουκιστηκε απο τον οχλο για τα πιστευω του και αυτοεξοριστηκε :undecided:
Δώσε κάποιες λεπτομέρειες όταν έχεις χρόνο.. έχει δικό του θρεντ με 55κ απαντήσεις.. μην τον ξεπετας σε 2 γραμμές
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.875
Κριτικές
6
Like
3.615
Πόντοι
736
το εθεσες πολυ ωραια τυπε... :thumbsup:
Αντε γιατι το εχουμε παραξεφτιλησει με τους "ειδικους" στην Ελλαδα... :jerking:
Διάβαζα λίγο τις πρώτες σελίδες του νήματος , καλά τα λέει ο φίλος εδω ... και που να ήξερε τι έχει να γίνει στο μέλλον με τους ειδικούς της πανδημίας και με την νέα "αδιαμφισβήτητη" επιστήμη :P
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Δώσε κάποιες λεπτομέρειες όταν έχεις χρόνο.. έχει δικό του θρεντ με 55κ απαντήσεις.. μην τον ξεπετας σε 2 γραμμές
παρακαλω τι θες να μαθεις να σου τα πω

ημουν μπροστα τα ειδα ολα οι αλλοι εφταιγαν :woldman:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.540
Like
51.780
Πόντοι
12.756

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
10
Like
5.673
Πόντοι
2.816
παρακαλω τι θες να μαθεις να σου τα πω

ημουν μπροστα τα ειδα ολα οι αλλοι εφταιγαν :woldman:
Ξέρω γω.. δώσε μια περίληψη αυτής της περσόνας και των σκηνικών που παίχτηκαν όσο ξεδιπλωνοταν
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
1.213
Πόντοι
201
Συνεχίζει δυναμικά εδώ
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Ξέρω γω.. δώσε μια περίληψη αυτής της περσόνας και των σκηνικών που παίχτηκαν όσο ξεδιπλωνοταν
λοιπον ο πικερ: νευροσπαστο με ιδεοψυχαναγκασμο και αρχες καραφλας εκανε τον νομο του για να φτασει να μετραει στα γεραματα γαμησια που θα εκανε αν ειχε σχεση (που δεν θα ειχε)

οι σχεσακηδες ομως δεν το δεχτηκαν στην αρχη τον αγνοουσαν μετα τον κοροιδευαν μετα τον πολεμησαν και μετα τους κερδισε

ηττημενοι οι παντφλακηδες απλα ουγκανιζαν και εβριζαν χωρις να μπορουν να κανουν κουβεντα με τα επιχειρηματα

ο δασκαλος τους εκανε ενα τελευταιο γλεντι οπλισμενος με την φιλοσοφια του σοπενχαουερ και νιτσε και αποχωρησε (για 23η φορα) απο το σαιτ

αυτα για την ωρα αν καποτε ξαναγυρισει εδω θα ειμαστε (μαλλον)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.540
Like
51.780
Πόντοι
12.756
λοιπον ο πικερ: νευροσπαστο με ιδεοψυχαναγκασμο και αρχες καραφλας εκανε τον νομο του για να φτασει να μετραει στα γεραματα γαμησια που θα εκανε αν ειχε σχεση (που δεν θα ειχε)

οι σχεσακηδες ομως δεν το δεχτηκαν στην αρχη τον αγνοουσαν μετα τον κοροιδευαν μετα τον πολεμησαν και μετα τους κερδισε

ηττημενοι οι παντφλακηδες απλα ουγκανιζαν και εβριζαν χωρις να μπορουν να κανουν κουβεντα με τα επιχειρηματα

ο δασκαλος τους εκανε ενα τελευταιο γλεντι οπλισμενος με την φιλοσοφια του σοπενχαουερ και νιτσε και αποχωρησε (για 23η φορα) απο το σαιτ

αυτα για την ωρα αν καποτε ξαναγυρισει εδω θα ειμαστε (μαλλον)
ειχε βγαλει σε δημοπρασια τον κωλο του με φωτογραφικα ντοκουμεντα και τον κοστολογουσε 5000 ευρω..σημαντικη πτυχη και αυτη
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
ειχε βγαλει σε δημοπρασια τον κωλο του με φωτογραφικα ντοκουμεντα και τον κοστολογουσε 5000 ευρω..σημαντικη πτυχη και αυτη
σωστο αλλα ειπε θα το κανει μονο αν ξεμεινει απο λεφτα και δεν μπορει να εφαρμοσει τον νομο του

δυστυχως καποιοι πατησαν πανω σε αυτην την ατυχη στιγμη του νομοθετη και τον εβγαλαν πουστη :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom