Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.143
Πόντοι
6.056
αυριο  βραδυ  σαββατο ..
ραντεβου  πλατεια Αυδη οι πικεριστες ...θα ειναι ... η  αφεντια μου .. , ο πικερ , πιτερ βαν νορντεν, ο πουσι και στη  συνεχεια
θα παμε για  μασα στου μιχαλη !!!
τραβηξτε και το καπελακι και τα γυαλια ηλιου απο τα παντρεμενα λαμογια που θα σουλατσαρουν στους οικους.. :headbang2:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.050
Like
22.778
Πόντοι
5.506
τραβηξτε και το καπελακι και τα γυαλια ηλιου απο τα παντρεμενα λαμογια που θα σουλατσαρουν στους οικους.. :headbang2:


Ήρθε νομίζω η ώρα τα παντρεμένα λαμόγια να κατέβουν τσάρκα αγκαζέ με τις γυναίκες τους και όπου βλέπουν πικεριστή να τον αρχίζουν οι κυρίες στις τσαντιές.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Ήρθε νομίζω η ώρα τα παντρεμένα λαμόγια να κατέβουν τσάρκα αγκαζέ με τις γυναίκες τους και όπου βλέπουν πικεριστή να τον αρχίζουν οι κυρίες στις τσαντιές.
Και πώς θα αναγνωρίζουν τους πικεριστές;
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Ήρθε νομίζω η ώρα τα παντρεμένα λαμόγια να κατέβουν τσάρκα αγκαζέ με τις γυναίκες τους και όπου βλέπουν πικεριστή να τον αρχίζουν οι κυρίες στις τσαντιές.
τα παντρεμενα λαμογια ας  βολευτουν με  καμια παντοφλα απο  τη λαικη ..κι εσυ με γερικη  ψωλη ..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.050
Like
22.778
Πόντοι
5.506
θα μας κλασεις μια μαντρα αρχιδια.


Δε θα ξέρετε που να κρυφτείτε, αν έρθουν μαζί μας οργανωμένα και τα παντρεμένα ζευγαράκια θα σας γίνουν οι κωλοτρυπίδες όπως ονειρεύεστε.



depositphotos_4279719-stock-photo-smoking-chimney.jpg
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
τα παντρεμενα ζευγαρακια μαλλον σε δικηγορικα γραφεια θα πανε ... :2on1:
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
2 δαχτυλα στο ποπο μας πρεπει να μας βαζουν οι τυπησες :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
:SΝομίζω ότι οι περισσότεροι έχετε καταπιεσμένα συναισθήματα και υποβοσκουσες ομοφυλοφιλικές τάσεις ,για αυτό εχθρευεστε όσους απολαμβάνουν την δακτυλοσκοπηση ,. Καταβαθος επιθυμείτε κι εσείς και ζηλεύετε που άλλοι είναι απελευθερωμένοι και το κάνουν. 

Τζάμπα πήγε η μόρφωση στη Νομική Αθηνών. Βοσκάνε τα φυτοφάγα ζώα. ΥΠΟΦΩΣΚΟΥΣΕΣ κι όχι υποβόσκουσες. Το ὑποβόσκω, σύνθετο από την πρόθεση ὑπό και το βόσκω, στην Αρχαία Ελληνική απαντούσε μόνο στον μεσοπαθητικό τύπο ὑποβόσκομαι. Είχε την έννοια τρώω κρυφά.Το ρήμα ὑποφώσκω, απαρτίζεται κι αυτό από την πρόθεση ὑπό και το ρήμα φώσκω, που σημαίνει φέγγω, χαράζω. Η πιο συνηθισμένη έκφραση στην οποία συχνά βλέπουμε την λέξη είναι η γενική απόλυτη: ὑποφωσκούσης ἕω. Η φράση αυτή αποδίδεται στα νέα ελληνικά ως εξής: καθώς χάραζε η αυγή, ενώ χάραζε ή μόλις που χάραζε, την αυγή κ.λ.π., ανάλογα με το ύφος που θέλει να δώσει κανείς στον λόγο του. Το ίδιο ρήμα έχει και την μορφή ὑποφαύσκω με την σημασία του αχνοφέγγω, αχνοχαράζω. Το ὑποφαύσκω έγινε ὑποφώσκω ακριβώς λόγω της επίδρασης του ουσιαστικού φάος – φῶς. Σήμερα το ρήμα υποφώσκω, εύχρηστο στο τρίτο πρόσωπο πάντα, διατήρησε από το φέγγω αμυδρά, λίγο φως, μια αχνή λάμψη, για να χρησιμοποιηθεί μεταφορικά. Παρακαλώ, για το ευχαριστώ που θα μου πεις
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Τζάμπα πήγε η μόρφωση στη Νομική Αθηνών. Βοσκάνε τα φυτοφάγα ζώα. ΥΠΟΦΩΣΚΟΥΣΕΣ κι όχι υποβόσκουσες. Το ὑποβόσκω, σύνθετο από την πρόθεση ὑπό και το βόσκω, στην Αρχαία Ελληνική απαντούσε μόνο στον μεσοπαθητικό τύπο ὑποβόσκομαι. Είχε την έννοια τρώω κρυφά.Το ρήμα ὑποφώσκω, απαρτίζεται κι αυτό από την πρόθεση ὑπό και το ρήμα φώσκω, που σημαίνει φέγγω, χαράζω. Η πιο συνηθισμένη έκφραση στην οποία συχνά βλέπουμε την λέξη είναι η γενική απόλυτη: ὑποφωσκούσης ἕω. Η φράση αυτή αποδίδεται στα νέα ελληνικά ως εξής: καθώς χάραζε η αυγή, ενώ χάραζε ή μόλις που χάραζε, την αυγή κ.λ.π., ανάλογα με το ύφος που θέλει να δώσει κανείς στον λόγο του. Το ίδιο ρήμα έχει και την μορφή ὑποφαύσκω με την σημασία του αχνοφέγγω, αχνοχαράζω. Το ὑποφαύσκω έγινε ὑποφώσκω ακριβώς λόγω της επίδρασης του ουσιαστικού φάος – φῶς. Σήμερα το ρήμα υποφώσκω, εύχρηστο στο τρίτο πρόσωπο πάντα, διατήρησε από το φέγγω αμυδρά, λίγο φως, μια αχνή λάμψη, για να χρησιμοποιηθεί μεταφορικά. Παρακαλώ, για το ευχαριστώ που θα μου πεις

Ευχαριστώ δάσκαλε . Και μαθητριουλα θα ντυθώ για πάρτη σου

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
:2on1: Θέλω duo με άγιο -μπροκολο . Η απόλυτη φαντασίωση

Περιέγραψε τι υπηρεσίες είσαι ικανή να προσφέρεις, πόση ώρα κάθεσαι, πόσο τις κοστολογείς. Κάνουμε Cost Benefit Analysis και αποφασίζουμε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Να εχετε καταναλωσει μακεδονικο χαλβα κακάο, δαμασκηνα αποξηραμενα και γιαουρτι ακτιβια

Εγγυημενο αποτελεσμα

Για λέγε Άλεξ. Τι αποτελέσματα φέρνει η κατανάλωση των παραπάνω εδεσμάτων. Ενδιαφέρομαι πάραυτα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.798
Like
14.539
Πόντοι
3.656
Ευχαριστώ δάσκαλε . Και μαθητριουλα θα ντυθώ για πάρτη σου

Η αλήθεια είναι ότι όταν μια βίζιτα μου ήρθε με πλισέ φουστίτσα, κοτσιδάκια, κάλτσες με σιλικόνη και πουέντ δημιουργήθηκε ωραίο ρεύμα, κι ας το είχα υποτιμήσει όταν μου το πρότεινε. Να ΄σαι καλά παλιόπαιδο. Ωραίες αναμνήσεις μου έφερες
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Στο καλύτερο μας εκοψες μπροκολε. Τι καθόμαστε δηλαδή οι διμετροι μουστακαληδες όλη μέρα μπροστά στην οθόνη ; Για να διαβάζουμε τίποτα πικάντικο. Συνέχισε δάσκαλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom