Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467
[size=12pt]ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ[/size]
:2funny:

Βγάλε λινκ, που να αποδεικνύει ότι υφίσταται επανάληψη, ή θαυμασμός-έλξη για τράβελο από μέρους του, και εγώ θα τον βγάλω μπροστάρη.
 

Επισκέπτης
καποτε  ο δουκας ειχε γραψει για το πιθάρι που θα ζουσε ο πικερ στο μεταξι ...
αυτο το πιθαρι λοιπον θα γινει  κοινωνος και ναος στο μεταξουργειο οπου  ολοι οι πικεριστες θα περασουμε και θα δωσουμε στιγμα  μιας  διαδρομης καθαρα αλτρουιστικης και  ειλικρινους εντιμου βιου ..
τα λαμογια δε θα ειναι σε θεση ουτε καν να μας ακολουθησουν απο μακρια ....
δεν ξερω για αλτρουισμο αλλα ο ειλικρινης εντιμος βιος ειναι αυτο που μας χαρακτηριζει

το πιθαρι του μεγαξουργειου το παντοτινο φιλοξενο σπιτι μας!

Ευχαριστουμε το Θεο για τη φωτιση και για το οτι εφερε τον Δασκαλο στο δρομο μας.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τι εννοεις; Tα καταφανεστατα τρολαρισματα για την πωληση του κωλου μου που εκανα το 2016 για να παρω την κουπα; Εγω φιλε μου τρολαρα, εσυ ΓΑΜΗΘΗΚΕΣ με πουστη.
κανενα τρολαρισμα.Ειναι ειλικρινη ποστ.
ανεβασε ποστ που να λεω οτι γαμηθηκα ,αλλιως διαγραψου εδω κ τωρα.!
να λεω οτι τον εφαγα στον κωλο
περιμενω.
 

Επισκέπτης
Βγάλε λινκ, που να αποδεικνύει ότι υφίσταται επανάληψη, ή θαυμασμός-έλξη για τράβελο από μέρους του, και εγώ θα τον βγάλω μπροστάρη.
Τάπαμε το 18 αυτα γερο, κοιμοσουνα;

Φετος ανεβαζουμε καινουρια παρασταση.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κωλοξεσκισμένο δειλό πουστράκι, γιατί βρίζεις μάνες;

Οποιος λεει μαλακιες για μενα θα παιρνει την απαντηση που του αρμοζει. Εγω μιλαω με γεγονοτα, δεν συκοφαντω οπως εσεις.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
δεν ξερω για αλτρουισμο αλλα ο ειλικρινης εντιμος βιος ειναι αυτο που μας χαρακτηριζει

το πιθαρι του μεγαξουργειου το παντοτινο φιλοξενο σπιτι μας!

Ευχαριστουμε το Θεο για τη φωτιση και για το οτι εφερε τον Δασκαλο στο δρομο μας.

ευχαριστουμε και θα γινουμε κοινωνοι  της  κοσμοθεωριας οσο αναπνεουμε !
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.331
Πόντοι
25.467

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
κανενα τρολαρισμα.Ειναι ειλικρινη ποστ.
ανεβασε ποστ που να λεω οτι γαμηθηκα ,αλλιως διαγραψου εδω κ τωρα.!
να λεω οτι τον εφαγα στον κωλο
περιμενω.

Τι λες ρε βλακακο; Ειδες κανενα να μου εχει αγορασει τον κωλο; Εσυ εκανες σεξ με αντρα. Τελος.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Τι λες ρε βλακακο; Ειδες κανενα να μου εχει αγορασει τον κωλο; Εσυ εκανες σεξ με αντρα. Τελος.
που γραφω ρε μαλακα οτι εκανα σεξ?
ξερεις να διαβαζεις ή τσου?
για πιπα μιλαμε ,το ποστ ειναι ξεκαθαρο.
 

Επισκέπτης
Η ψυχη του πικεριστη οταν πεθανει πηγαινει στο ιερο πιθαρι του Μεταξουργειου και φιλοξενειται. Καποιες πικεριστικες ψυχες ενσωματωνονται σε αγαλματιδια ή αλλα αντικειμενα ή δεντρα. αλλες προτιμουν να περιπλανωνται στους δρομους και να επιστρεφουν στο πιθαρι.
ας μην παραβλεπουμε οτι ο χωρος εχει μια ειδικη ενεργεια που οφειλεται στο παρακειμενο αρχαιο νεκροταφειο του κεραμεικου και την οποια ευαισθητοι ενεργειακα ανθρωποι μπορουν να αντιληφθουν.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
καποτε  ο δουκας ειχε γραψει για το πιθάρι που θα ζουσε ο πικερ στο μεταξι ...
αυτο το πιθαρι λοιπον θα γινει  κοινωνος και ναος στο μεταξουργειο οπου  ολοι οι πικεριστες θα περασουμε και θα δωσουμε στιγμα  μιας  διαδρομης καθαρα αλτρουιστικης και  ειλικρινους εντιμου βιου ..
τα λαμογια δε θα ειναι σε θεση ουτε καν να μας ακολουθησουν απο μακρια ....
και όταν τον επισκεφτεί ο μέγας Αλέξανδρος (Πετρίδης) και τον ρωτήσει "τι μπορώ να κάνω για σένα;", ο πικερ θα του γυρίσει τον διάσημο κώλο του και θα απαντήσει "κωλοδαχτύλωσον με"
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Η ψυχη του πικεριστη οταν πεθανει πηγαινει στο ιερο πιθαρι του Μεταξουργειου και φιλοξενειται. Καποιες πικεριστικες ψυχες ενσωματωνονται σε αγαλματιδια ή αλλα αντικειμενα ή δεντρα. αλλες προτιμουν να περιπλανωνται στους δρομους και να επιστρεφουν στο πιθαρι.
ας μην παραβλεπουμε οτι ο χωρος εχει μια ειδικη ενεργεια που οφειλεται στο παρακειμενο αρχαιο νεκροταφειο του κεραμεικου και την οποια ευαισθητοι ενεργειακα ανθρωποι μπορουν να αντιληφθουν.
στο ιερο πιθαρι μας  θα μεινουμε και θα υποδεχομαστε νεες ψυχες  οι οποιες με την σειρα τους θα γινουν απογονοι μας!
ζητω ο πικερισμος!
ζητω ο πικερ !

ΛΑΜΟΓΙΑ ... ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.065
Like
22.786
Πόντοι
5.506
και όταν τον επισκεφτεί ο μέγας Αλέξανδρος (Πετρίδης) και τον ρωτήσει "τι μπορώ να κάνω για σένα;", ο πικερ θα του γυρίσει τον διάσημο κώλο του και θα απαντήσει "κωλοδαχτύλωσον με"


:2funny: :2funny: :respect: :respect:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom