Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Από εμφάνιση, δεν είναι αυτό ακριβώς που βλέπετε στις αναρτημένες φωτογραφίες, οι οποίες τυγχάνουν αρκετά "πειραγμένες".

Κατά τα άλλα, έδειχνε ευδιάθετη, και το "προσπαθούσε" το θέμα. :)
μαστα! καταλαβα...

θενκς!

Αν δοκιμαστει θα καταθεσω τις εντυπωσεις μου...η πληθωρα υποκειμενικων αποψεων, ειναι παντοτε εποικοδομητικη....μπορει βεβαια και να συμφωνησουμε απολυτως!
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Που πήγαν πάλι οι κοτούλες; :)

Ελάτε... φαγάκι... :)

https://[URL unfurl="true"]www.otherside.gr/wp-content/uploads/2012/02/terastia-skoulikia-3-4-metra-08.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Παρηγορουμε την κοπελα που ειχε την ατυχια να σας συναντησει :) . Αλλη φορα να αφηνετε κατι παραπανω για χαρτομαντηλα .
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
μαστα! καταλαβα...

θενκς!

Αν δοκιμαστει θα καταθεσω τις εντυπωσεις μου...η πληθωρα υποκειμενικων αποψεων, ειναι παντοτε εποικοδομητικη....μπορει βεβαια και να συμφωνησουμε απολυτως!

Παρακαλώ!

Θα χαρώ να ανταλλάξουμε απόψεις. :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Παρηγορουμε την κοπελα που ειχε την ατυχια να σας συναντησει :) . Αλλη φορα να αφηνετε κατι παραπανω για χαρτομαντηλα .

Θα αφήνω κι ένα ρολό χαρτί υγείας, για να σκουπίζετε τα κακάκια που σας φεύγουν, όποτε λογκάρω. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μπλιτς που εισαι; μου λειπεις :( 
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
σημαντικο για οσους διαβαζουν


ο σελφι ειναι κλωνος του αγιου

και εχω και καποια στοιχεια

αμα ειναι τους παω και στοιχηματακι αλλα τοτε θα πρεπει να διαγραψουν και οι δυο λογαριασμο :wanker: :wanker:

Αφού βρε πανηλιθιε είμαστε ενα άτομο, πώς θα διαγραψουνε ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ λογαριασμο;
Καθυστερημένε
Συριζαιε
Θρασυδειλε

Εισαι τοσο στόκος που παίζει να έχασες το ραντεβού θανάτου γιατι δεν ηξερες πώς να πας
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Ναι ,μια με βριζει ,μια μου στελνει λουλουδια ,μια με λεει πικη του... εχει και αυτος 7 εαυτους

Σε είπα πικη σκέτο, οχι μου
Να μην γράφονται ανακριβειες παρακαλώ
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36

Δεν βλεπω καμια ανωμαλία στο να σας υβριζω και να σας στελνω λουλούδια
Συνηθίζεται και σε αραβικές χώρες αυτό το δωρο συμφιλίωσης, με ενα κοπάδι θανατηφορους σκορπιούς κρυμμενους μεσα αλλα παντως συνηθιζεται
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Δεν βλεπω καμια ανωμαλία στο να σας υβριζω και να σας στελνω λουλούδια
Συνηθίζεται και σε αραβικές χώρες αυτό το δωρο συμφιλίωσης, με ενα κοπάδι θανατηφορους σκορπιούς κρυμμενους μεσα αλλα παντως συνηθιζεται


:s&m_2: :s&m_3:  δε δεχομαι ανθη  απο αντρες χαμηλης κυριαρχικοτητας ! Περιορισου στο ρολο του διασκεδαστη μου ,slave :)

 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
:s&m_2: :s&m_3:  δε δεχομαι ανθη  απο αντρες χαμηλης κυριαρχικοτητας ! Περιορισου στο ρολο του διασκεδαστη μου ,slave :)

Μήπως βιάζεστε να εξαγετε συμπεράσματα; είστε σίγουρη οτι δεν ταιριάζει κανένας εκ των εφτά εαυτων μου με κάποιον εκ των τουλάχιστον εφτά δικών σας; Και αν η απάντηση ειναι ναι, γιατι αποκλειεται να προκύψει κανένα επιτυχημένο προξενιό μεταξυ αμφοτερων κολλητων τους; οι πιθανότητες αυξάνονται εκθετικα
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Μήπως βιάζεστε να εξαγετε συμπεράσματα; είστε σίγουρη οτι δεν ταιριάζει κανένας εκ των εφτά εαυτων μου με κάποιον εκ των τουλάχιστον εφτά δικών σας; Και αν η απάντηση ειναι ναι, γιατι αποκλειεται να προκύψει κανένα επιτυχημένο προξενιό μεταξυ αμφοτερων κολλητων τους; οι πιθανότητες αυξάνονται εκθετικα
 

Προς το παρον το μονο εαυτο που εχω δει ,ειναι αυτος που κρυβεται πισω απο το πετραχηλι του αγιου
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Δεκτον, πλην ομως ο μονος δικός σας εαυτός που εχει υπονοηθει
Είναι αυτος που κρύβεται
Μέσα στο μνήμα του πικη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
δωρα βλεπω αλλαξες φωτο πολυ πιο δυνατη


εχχχεις μια αδυναμια στα σχισμενα παντελονια βλεπω... :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom