Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
τυπε αληθευει οτι συναντατεπαλιους σας συντροφους στο Χρηματιστήριο;  :S :S :S
Παλιους συντρόφους στο Χρηματηστήριο...
Ακου, θα σου πω, ψυθιριστά όμως να μην άκουνε οι άλλοι.
Έλα πιο κοντά, ακόμη πιο κοντά, πιο κοντά -ΕΛΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΡΕ ΣΕΛΦΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ!
Όχι, δεν έχω συναντησει (ακόμα) κανένα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Κυριε μποκολε ,ρωτησα καποιους συντροφους μου ,γιατι προτιμουν εμενα και οχι καποια συνευρεση με 20 ευρω ,για να μπορεσω να σας απαντησω ειλικρινα. Λοιπον ο πρωτος μου απαντησε οτι αρνειται να το βαλει εκει που το βαλανε πακιστανοι ,ιρακινοι και κουρδοι.
Ο δευτερος μου απαντησε οτι δε μπορει να περιμενει σε ενα σαλονι αναμεσα σε πεντε πακιστανους και οτι προτιμα πιο ποιοτικες καταστασεις.
Ο τριτος μου απαντησε οτι δε του αρεσει το ολο σκηνικο ,τον αγχωνει και αναζητα πιο ηρεμες καταστάσεις.

Οπως καταλαβαινετε,εχουμε εντονο ρατσιστικο θεμα στην ελλαδα. Ανησυχω για τα ποσοστα των χρυσαυγιτων πλεον ,με τοσο ρατσισμο. We love pakistans

Η πιο πάνω απάντηση (σίγουρα από το γυναικείο μέλος του ντουέτου) είναι απλά άλλη μια απόδειξη της είτε ηθελημένης, είτε πραγματικής ανικανότητας κατανόησης της ερώτησης που έθεσα. Το τιμολόγιο των 70 € για μια Ελληνίδα άνω των 30 ετών με το σωματότυπο της κυρίας στην οποία ανήκει η φωτογραφία είναι παραπάνω από υπερβολικό. Δεν πρότεινα τα μπουρδέλα (ξεκαθαρίζω ότι δεν κατηγορώ κανένα για τις επιλογές του) στα οποία αναφέρθηκε η 2ος κύριος.  Υπάρχουν αλλοδαπές είτε εργαζόμενες σε στούντιο, είτε ερχόμενες με αγγελία στο χώρο σου (Αβάδιστα, Αβασάνιστα) πολύ νεότερες και με σεξουαλικότητα που δεν έχει καταστρέψει η θρησκοληψία στην Ελλάδα. Επανέρχομαι λοιπόν στην ΟΥΣΙΑ της ερώτησης. Ποιος άνθρωπος που έχει γνώση του χώρου των Call Girls θα δώσει 70€ για την κυρία της φωτογραφίας όταν έχει γνωρίσει τι σημαίνει  Ρουμάνα, Ουκρανίδα, Ρωσίδα συνοδός; 
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Η πιο πάνω απάντηση (σίγουρα από το γυναικείο μέλος του ντουέτου) είναι απλά άλλη μια απόδειξη της είτε ηθελημένης, είτε πραγματικής ανικανότητας κατανόησης της ερώτησης που έθεσα. Το τιμολόγιο των 70 € για μια Ελληνίδα άνω των 30 ετών με το σωματότυπο της κυρίας στην οποία ανήκει η φωτογραφία είναι παραπάνω από υπερβολικό. Δεν πρότεινα τα μπουρδέλα (ξεκαθαρίζω ότι δεν κατηγορώ κανένα για τις επιλογές του) στα οποία αναφέρθηκε η 2ος κύριος.  Υπάρχουν αλλοδαπές είτε εργαζόμενες σε στούντιο, είτε ερχόμενες με αγγελία στο χώρο σου (Αβάδιστα, Αβασάνιστα) πολύ νεότερες και με σεξουαλικότητα που δεν έχει καταστρέψει η θρησκοληψία στην Ελλάδα. Επανέρχομαι λοιπόν στην ΟΥΣΙΑ της ερώτησης. Ποιος άνθρωπος που έχει γνώση του χώρου των Call Girls θα δώσει 70€ για την κυρία της φωτογραφίας όταν έχει γνωρίσει τι σημαίνει  Ρουμάνα, Ουκρανίδα, Ρωσίδα συνοδός; 
Καλημέρα Γιαννάκη.
Καλό Σαβ/κυριακό.
Για την Ξένια έχεις άποψη;
Πονάω ο φτωχός, πες και 'συ σε μια γνωμη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Καλημέρα Γιαννάκη.
Καλό Σαβ/κυριακό.
Για την Ξένια έχεις άποψη;
Πονάω ο φτωχός, πες και 'συ σε μια γνωμη

Καλημέρα Ανέστη. Όχι, δεν έχω άποψη. Ψωνίζω από τρίγωνο κι έχω δυο - τρία στανταράκια που τα παίρνω κυκλικά, ώστε ούτε να χανόμαστε, ούτε να αποκτούν πολλά δικαιώματα
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
κα Δώρα είμαι πολύ επίμονος άνθρωπος. Επανέρχομαι στην ερώτηση, την οποία ΣΚΟΠΙΜΑ αποφεύγετε να απαντήσετε. Ισχυριστήκατε ότι οι γυναίκες πλεονεκτούν επειδή είναι ικανές να κάνουν πολλά πράγματα ταυτοχρόνως. Απάντησα ότι ο μέσος άντρας ύστερα από σεμινάριο ενός μηνός (πολλοί βέβαια είμαστε ικανοί να τα κάνουμε μόνοι μας χωρίς ούτε αυτό) μπορεί να κάνει ΟΛΕΣ τις λεγόμενες γυναικείες δουλειές, χρησιμοποιώντας τις μηχανές που εμείς ανακαλύψαμε, εξελίσσουμε και συντηρούμε. Ενώ οι γυναίκες (σαν σύνολο εννοώ) είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να καταφέρουν να κάνουν τις δικές μας δουλειές κι ότι ο Πολιτισμός αυτός, θα καταρρεύσει σε ελάχιστο χρόνο. Που είναι η απάντηση οέο; Θα μπείτε μέσα στα ορυχεία για να εξορύξετε ο σιδηρομετάλλευμα; Στη συνέχεια θα το καθαρίσετε και θα το χυτεύσετε; θα επανδρώσετε τις πλατφόρμες εξόρυξης πετρελαίου; τα εργοστάσια παραγωγής ενέργειας; θα συντηρήσετε τα μέσα είτε ατομικής είτε μαζικής μεταφοράς; ενώ εμείς θα αλλάζουμε πάνες, θα βάζουμε πλυντήρια (απλά ξεχωρίζοντας ασπρόρουχα και βάζοντας την κατάλληλη δόση απορρυπαντικού), θα μαγειρεύουμε στην ηλεκτρική κουζίνα με τις συνταγές των Chef από το διαδίκτυο και θα ακούμε ραδιόφωνο, ή θα βλέπουμε τηλεόραση. Κι όταν έρχεστε, θα γκρινιάζουμε
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Ποιος άνθρωπος που έχει γνώση του χώρου των Call Girls θα δώσει 70€ για την κυρία της φωτογραφίας όταν έχει γνωρίσει τι σημαίνει  Ρουμάνα, Ουκρανίδα, Ρωσίδα συνοδός;   
εγω παντως ψηνομαι να την ξεκωλιασω την δεσποινης δωρα

εχω ενα θεματακι με τις φεμινιστριες

:pipa3:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
κα Δώρα είμαι πολύ επίμονος άνθρωπος. Επανέρχομαι στην ερώτηση, την οποία ΣΚΟΠΙΜΑ αποφεύγετε να απαντήσετε. Ισχυριστήκατε ότι οι γυναίκες πλεονεκτούν επειδή είναι ικανές να κάνουν πολλά πράγματα ταυτοχρόνως. Απάντησα ότι ο μέσος άντρας ύστερα από σεμινάριο ενός μηνός (πολλοί βέβαια είμαστε ικανοί να τα κάνουμε μόνοι μας χωρίς ούτε αυτό) μπορεί να κάνει ΟΛΕΣ τις λεγόμενες γυναικείες δουλειές, χρησιμοποιώντας τις μηχανές που εμείς ανακαλύψαμε, εξελίσσουμε και συντηρούμε. Ενώ οι γυναίκες (σαν σύνολο εννοώ) είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να καταφέρουν να κάνουν τις δικές μας δουλειές κι ότι ο Πολιτισμός αυτός, θα καταρρεύσει σε ελάχιστο χρόνο. Που είναι η απάντηση οέο; Θα μπείτε μέσα στα ορυχεία για να εξορύξετε ο σιδηρομετάλλευμα; Στη συνέχεια θα το καθαρίσετε και θα το χυτεύσετε; θα επανδρώσετε τις πλατφόρμες εξόρυξης πετρελαίου; τα εργοστάσια παραγωγής ενέργειας; θα συντηρήσετε τα μέσα είτε ατομικής είτε μαζικής μεταφοράς; ενώ εμείς θα αλλάζουμε πάνες, θα βάζουμε πλυντήρια (απλά ξεχωρίζοντας ασπρόρουχα και βάζοντας την κατάλληλη δόση απορρυπαντικού), θα μαγειρεύουμε στην ηλεκτρική κουζίνα με τις συνταγές των Chef από το διαδίκτυο και θα ακούμε ραδιόφωνο, ή θα βλέπουμε τηλεόραση. Κι όταν έρχεστε, θα γκρινιάζουμε

Και ο πολιτισμός που οικοδομησατε εσεις καταρρέει ,απλα ειστε λιγο αργοστροφοι και δε το εχετε παρει χαμπαρι .
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • feminism-men-women.jpg
    feminism-men-women.jpg
    57,2 KB · Εμφανίσεις: 14

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Δώρα θα νικήσουμε :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:
 

Συνημμένα

  • We can do it!.jpg
    We can do it!.jpg
    27,3 KB · Εμφανίσεις: 15

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Όνομα: Picker
Ο Picker είναι εδώ
Μηνύματα: 6140 (7.241 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: 13/11/15, 01:01
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 03:41
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Όνομα: Picker
Ο Picker είναι εδώ
Μηνύματα: 6140 (7.241 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: 13/11/15, 01:01
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 03:41

Έβαλε και avatar :new_shocked:
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Φανταστείτε κόντρα Αρχηγού και Δώρας - ε ρε γλέντια!
Εγω, βέβαια, Δώρα μου ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και σε υποληπτομαι
(Θεούλη μου να μη με πιάσει στο πληκτρολόγιο της)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Φανταστείτε κόντρα Αρχηγού και Δώρας - ε ρε γλέντια!
Εγω, βέβαια, Δώρα μου ξέρεις πόσο σε εκτιμώ και σε υποληπτομαι
(Θεούλη μου να μη με πιάσει στο πληκτρολόγιο της)

Το όλο εγχείρημα με την Ντορίτα είναι ένα τέχνασμα του Πίκη, και εξηγούμαι:

Έχει βάλει την Ντορίτα να γράφει φεμινιστικές ασυναρτησίες και να τις ανακυκλώνει συνεχώς, ώστε να βαρεθούμε, να απηυδήσουμε και να τον εκλιπαρούμε να γυρίσει πίσω. :) 
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Το όλο εγχείρημα με την Ντορίτα είναι ένα τέχνασμα του Πίκη, και εξηγούμαι:

Έχει βάλει την Ντορίτα να γράφει φεμινιστικές ασυναρτησίες και να τις ανακυκλώνει συνεχώς, ώστε να βαρεθούμε, να απηυδήσουμε και να τον εκλιπαρούμε να γυρίσει πίσω. :) 



μακαρι να γραφει η ντορα

εγω ειμαι δουλος της


τη γουσταρα τρελα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
αγιο μην ξαναπροσβαλλεις τη δωρα γιατι θα σε κερασω μπουκετακια
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Το όλο εγχείρημα με την Ντορίτα είναι ένα τέχνασμα του Πίκη, και εξηγούμαι:

Έχει βάλει την Ντορίτα να γράφει φεμινιστικές ασυναρτησίες και να τις ανακυκλώνει συνεχώς, ώστε να βαρεθούμε, να απηυδήσουμε και να τον εκλιπαρούμε να γυρίσει πίσω. :)  
Υπερβολες... ψυχολογικες επιχειρησεις και υπονομευση απλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom