Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Θα το επιχειρουσα ,αλλα επειδη ειστε κοντα στη δυση σας,φοβαμαι οτι θα σας συναντησω στη διαδρομη :)

Σκεφτείτε όμως ότι σας συμφέρει, εν πρώτοις επειδή θα έχετε παρέα στην διαδρομή, και εν δευτέροις επειδή θα τύχετε των συστάσεών μου. :)
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ένα τσαμπί μπανάνες, όπως όλες οι μαϊμούδες άλλωστε. :)
Κύριε Saint, τα σχόλια σας καυστικότατα, όπως παντα άλλωστε.
Άραγε είναι τρόπος αυτός να φερόμεθα σε μια "κυρία" - άλλωστε πόσο συχνα στο μονήρες αυτό φορουμ έχουμε τη χαρά μιας "θυλυκης" παρουσίας;
"Κυριά" μου, ειστε πνευματώδης και ετοιμόλογη, σας βγάζω το καπέλο.
Προσωπικά συμμερίζομαι την λύπη σας για την απουσία του αγαπητού σε όλους Picker.
Αν και αιρετικές οι απόψεις του, η συνεισφορά του στο φορουμ υπήρξε το λιγότερο ενδιαφέρουσα.
"Κυρία" μου και πάλι τα σέβη μου.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Κύριε Saint, τα σχόλια σας καυστικότατα, όπως παντα άλλωστε.
Άραγε είναι τρόπος αυτός να φερόμεθα σε μια "κυρία" - άλλωστε πόσο συχνα στο μονήρες αυτό φορουμ έχουμε τη χαρά μιας "θυλυκης" παρουσίας;
"Κυριά" μου, ειστε πνευματώδης και ετοιμόλογη, σας βγάζω το καπέλο.
Προσωπικά συμμερίζομαι την λύπη σας για την απουσία του αγαπητού σε όλους Picker.
Αν και αιρετικές οι απόψεις του, η συνεισφορά του στο φορουμ υπήρξε το λιγότερο ενδιαφέρουσα.
"Κυρία" μου και πάλι τα σέβη μου.

Στην φιλοσοφικό-θρησκευτική θεώρηση τού γνωστικισμού, για να αναδειχθεί ο Ιησούς, πρέπει να υπάρχει ο Ιούδας.  ;)
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Στην φιλοσοφικό-θρησκευτική θεώρηση τού γνωστικισμού, για να αναδειχθεί ο Ιησούς, πρέπει να υπάρχει ο Ιούδας.  ;)
Βαθυστοχαστο κύριe Saint, αν και προσωπικά δεν έχω εντρυφίσει στα υψηλά νοήματα των θρησκειών, ως ανεπαρκής βαλκανιος αρκουμε στις έτοιμες λύσεις της ¨φιλοσοφίας" των λαικών τραγουδιων για τις πνευματικές μου ανησυχίες.
Πως το πε ο ποιητης; Αν ναι, "Πότε Βούδας, πότε Κούδας, πότε Ιησούς και Ιούδας..."
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Βαθυστοχαστο κύριe Saint, αν και προσωπικά δεν έχω εντρυφίσει στα υψηλά νοήματα των θρησκειών, ως ανεπαρκής βαλκανιος αρκουμε στις έτοιμες λύσεις της ¨φιλοσοφίας" των λαικών τραγουδιων για τις πνευματικές μου ανησυχίες.
Πως το πε ο ποιητης; Αν ναι, "Πότε Βούδας, πότε Κούδας, πότε Ιησούς και Ιούδας..."

Κοντά είστε. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εμενα με αρεσει το "ελα στον παππου" :(
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Εμενα με αρεσει το "ελα στον παππου" :(
Εμένα του ιδίου καλλιτέχνου το "Πάρε μου μια πιπα να κόψω το τσιγάρο", έχει και κοινωνικες προεκτάσεις, το κάπνισμα βλάπτει σοβαρά την υγεία.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
"Κυρία" μου, βλέπω πως έχετε εξαιρετική αντίληψη του χιούμορ. Μπράβο.
Δε ξέρω τι το ενδιαφέρον βρίσκετε σε ένα φορουμ για την πορνεία, ωστόσο σας έχει  προβληματίσει ποτέ πως οι άνδρες στην Ελλάδα έχουμε -αν όχι μαζικά- τουλάχιστον σε ενα μεγάλο ποσοστό στραφει σε αυτή τη λύση;
Έχω γράψει μια ιστορία γραμμένη με χιούμορ για την πορνεία και το πως το φαινόμενο μαζικοποιηθηκε από τη δεκαετία κιόλας του '90. Σας δίνω λινκ
Τιμή μου να με διαβάσετε.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Θα το διαβασω πρωι νηφαλια :cheesy:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Προς το παρον απο τη δινη της βοτκα. Ελπιζω να βρεθει κανενας μυωψ ή μεθυσμενος να κανονισει τα υπολοιπα :cheesy:

Λυπάμαι που δεν δύναμαι να βοηθήσω σε αυτό το κομμάτι.

Μπορώ όμως να σας βοηθήσω σε κάτι άλλο.

Θέλετε να έρθω από κει που είστε να ξεμεθύσετε από την τρομάρα; :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Πάει η Ντορίτα... :-

Έπεσε σε κώμα από το πολύ αλκοόλ... :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom