Νέα

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ παντρεύεται!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ωρίων
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 819
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Ο ξεπεσμός αυτού του ανθρώπου δεν υπάρχει ρε!!
Τον ξέρει όλη η show bizz με μακροχρόνια καριέρα ως make up art και βγαίνει στο τικ τοκ με απενεργοποιημένα σχόλια γιατί τον κράζουν και ζητιανευει δωράκια κι αρχιδακια!!!
Πρέπει να βγάζει λεφτά πάντως έτσι...
Εμείς φταίμε, δεν φταίει αυτός.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
1681462195656.gif


@Ωρίων σε βραδινή έξοδα.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
Και εγώ σ'αγαπώ, σ'εκτιμώ Jimmy μου....:*
Ωραία σκέψη για την Βανδή αν και από ό,τι είδα στο νήμα της, έχει πολλούς haters εδώ και θα τρώω πολύ κράξιμο και για τον Μπισμπίκη...δεν ξέρω, δεν ξέρω, αν μπορώ να αντέξω τόση αρνητική ενέργεια. Εγώ θέλω ήσυχα, απαρατήρητα πράγματα. Πάντως, θα το σκεφτώ. :think: Ευχαριστώ για την ιδέα.
ολοι εχουν μικρους η μεγαλους εχθρους ωριων- φυσιολογικο ειναι δεν ειμαστε η coca cola να αρεσουμαι σε ολους:smiling-face-with-heart-eyes:την ησυχια να τη ξεχασεις ωριων -εξω ειναι πολεμος -ησυχια και ειρηνη ειναι μονο ενα μικρο διαλειμμα θα παρεις και εσυ μεριδιο και ενα βαρος απο τον κοσμο σαν ολους τους αλλους:smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
ολοι εχουν μικρους η μεγαλους εχθρους ωριων- φυσιολογικο ειναι δεν ειμαστε η coca cola να αρεσουμαι σε ολους:smiling-face-with-heart-eyes:την ησυχια να τη ξεχασεις ωριων -εξω ειναι πολεμος -ησυχια και ειρηνη ειναι μονο ενα μικρο διαλειμμα θα παρεις και εσυ μεριδιο και ενα βαρος απο τον κοσμο σαν ολους τους αλλους:smiling-face-with-heart-eyes:
Είσαι σοφός.
Έχω μερίδιο (άλλο αν δεν το διατυμπανίζω), γιατί να φορτωθώ και της Βανδή, Jimmy μου;
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
ολοι εχουν μικρους η μεγαλους εχθρους ωριων- φυσιολογικο ειναι δεν ειμαστε η coca cola να αρεσουμαι σε ολους:smiling-face-with-heart-eyes:την ησυχια να τη ξεχασεις ωριων -εξω ειναι πολεμος -ησυχια και ειρηνη ειναι μονο ενα μικρο διαλειμμα θα παρεις και εσυ μεριδιο και ενα βαρος απο τον κοσμο σαν ολους τους αλλους:smiling-face-with-heart-eyes:
Αυτό σοφέ Νέστορα, σίγουρα το σκέφτηκες διαβάζοντας φιλοσοφία και όχι σε στιγμή που γλεντοκοπούσες σε κάποια πίστα σαν άλλος Ευάγγελος Γιαννόπουλος, έτσι δεν είναι;
Ήρθε πελάτης, πλάκωσε δουλίτσα, Καπετάνιε. Να μην εξυπηρετήσω πρώτα;
Έχεις δίκιο. Ζήτω συγγνώμη. Έχεις το χρέος να πληροφορήσεις την κοινότητά μας για οτιδήποτε αφορά τον Κ.Ε.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ο ξεπεσμός αυτού του ανθρώπου δεν υπάρχει ρε!!
Τον ξέρει όλη η show bizz με μακροχρόνια καριέρα ως make up art και βγαίνει στο τικ τοκ με απενεργοποιημένα σχόλια γιατί τον κράζουν και ζητιανευει δωράκια κι αρχιδακια!!!
Πρέπει να βγάζει λεφτά πάντως έτσι...
Εμείς φταίμε, δεν φταίει αυτός.
Συγγνώμη μπερδεύτηκα. Γιατί κάνετε άνανδρη λεκτική επίθεση στον φίλο μου Σεβάγιο;

Στον Εμμανουηλ αναφέρεται ο σκύλος σου καπιτάν.

Γιατί να αναφέρεται σε εμένα;

Έκανα εγώ δωράκια στον Εμμανουηλ;
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Από Insta ναι βγαζει μέσω διαφημίσεων.αλλο όμως αυτό κι άλλο το τικ τοκ
Εγώ να σου πω δεν έχω τίποτα από αυτά και δεν ξέρω.

Αλλά φαντάζομαι ότι πάνε πακετάκι όλα αυτά. Από όπου μπορεί μαζεύει followers. Η νεολαία έχει tik tok περισσότερο και φυσικά θα έχει και εκείνος.
Και πάει στην Wella, για παράδειγμα και λέει έχω 2.000.000 followers στο ινστα, 1.500.000 στο tik tok, στο facebook κοκ και για να ανεβάσω post ότι χρησιμοποίησα το νέο σου προϊόν, θέλω τόσα επειδή θα το δουν όλοι αυτοί.
Φταίει ο Κωνσταντίνος, η Wella ή οι followers;
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Εγώ να σου πω δεν έχω τίποτα από αυτά και δεν ξέρω.

Αλλά φαντάζομαι ότι πάνε πακετάκι όλα αυτά. Από όπου μπορεί μαζεύει followers. Η νεολαία έχει tik tok περισσότερο και φυσικά θα έχει και εκείνος.
Και πάει στην Wella, για παράδειγμα και λέει έχω 2.000.000 followers στο ινστα, 1.500.000 στο tik tok, στο facebook κοκ και για να ανεβάσω post ότι χρησιμοποίησα το νέο σου προϊόν, θέλω τόσα επειδή θα το δουν όλοι αυτοί.
Φταίει ο Κωνσταντίνος, η Wella ή οι followers;

Ναι σκυλάκι.

Η Wella θα πληρώσει για διαφήμιση τον Εμμανουηλ.


Κάνα σαμπουάν για σκύλους ίσως
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Έχεις δίκιο. Ζήτω συγγνώμη. Έχεις το χρέος να πληροφορήσεις την κοινότητά μας για οτιδήποτε αφορά τον Κ.Ε.
Μα τι ευγενικός...θα σας ματιάσω σήμερα!
Σκόρδα! Σκόρδα!
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
Αυτό σοφέ Νέστορα, σίγουρα το σκέφτηκες διαβάζοντας φιλοσοφία και όχι σε στιγμή που γλεντοκοπούσες σε κάποια πίστα σαν άλλος Ευάγγελος Γιαννόπουλος, έτσι δεν είναι;
τον ωριων μπορω να τον κοροιδεψω εσυ εισαι δυσκολος καπτεν - ειμαι ενας φιλοσοφος με διαλειμματα ρεμαλιου το παραδεχομαι :buck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom