Νέα

Ο Κωνσταντίνος Εμμανουήλ παντρεύεται!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ωρίων
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 819
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Δαντελωτά εσώρουχα πουλάει το σκυλάκι , Αρίστο.

Τώρα είναι σωστό.
Να και ποια σκέφτομαι να είναι η διαφημισή μου
sassy dog GIF by 6IXTY8IGHT
Νομίζω, Καπετάνιε, ότι θα γίνω σκύλος πριν την πρωτομαγιά.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Έγινες και μπήχτης από τρανς τώρα και τα τρυγάς 3-3?
Δεν μου αρέσουν οι γυναίκες σεξουαλικά, αν αυτό εννοείτε με το "τρυγάς", εξού και γκέι, Καπετάνιε.
Είμαστε φίλοι.
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Ναι, ψιλικατζίδικο έχει καταντήσει το νήμα μου! Πού θα πάει, κάποτε θα το κάνω σούπερ μάρκετ! Θα μπαίνει κόσμος πολύς!
Σιγά μην είναι και βασικής θεματολογίας.... Πες μας ότι θα μας κάνεις και αναφορά τώρα....
Δεν μου αρέσουν οι γυναίκες σεξουαλικά, αν αυτό εννοείτε με το "τρυγάς", εξού και γκέι, Καπετάνιε.
Είμαστε φίλοι.
Ναι αλλά αρέσουν σε εμένα. Να δείξω στις φίλες σου πώς φουντάρουμε καραμοσάλι εμείς οι ναυτικοί ή θα χαλάσω φιλίες;
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Να δείξω στις φίλες σου πώς φουντάρουμε καραμοσάλι εμείς οι ναυτικοί ή θα χαλάσω φιλίες;
Εσείς θα μου πείτε; Είστε καλός ή θα μου πουν "τι είναι αυτός που μας έφερες;" και θα πιαστούμε μαλλί με μαλλί;
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
τον ωριων μπορω να τον κοροιδεψω
Θεωρείς ότι με κοροϊδεύεις τόσες μέρες που βάζεις τα σοβαρά τραγούδια αλλά εγώ κάνω τα στραβά μάτια, λόγω των αγίων ημερών και δεν λέω τίποτα...από την Κυριακή, όμως, να ξέρεις, περιμένω ...
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
Εντάξει, σας το διόρθωσα.
ρε συ ωριων αφου εισαι τρανς γιατι διαλεξες αυτο το νικ:headbang:επρεπε νομιζω να διαλεξεις ενα πιο τσαχπινογαργαλιαρικο ονομα -μηπως να καναμε και βαφτισια:buck2: δηλαδη ελα και λιγο στη θεση μας:smiling-face-with-heart-eyes:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Εσείς θα μου πείτε; Είστε καλός ή θα μου πουν "τι είναι αυτός που μας έφερες;" και θα πιαστούμε μαλλί με μαλλί;
είμαι παραπάνω από σίγουρος ότι ξέρεις την απάντηση στην ερώτηση που έκανες.

Τέρμα Ωρίωνα τα γέλια και τα καλαμπούρια. Τώρα που έγινες ΜΕΓΑΣ ανάμεσα στους πουτανιάρηδες κομμένα τα αστεία για τρανς και πουστριλίκια.

Εύχομαι και γλομπεάρχης
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
Θεωρείς ότι με κοροϊδεύεις τόσες μέρες που βάζεις τα σοβαρά τραγούδια αλλά εγώ κάνω τα στραβά μάτια, λόγω των αγίων ημερών και δεν λέω τίποτα...από την Κυριακή, όμως, να ξέρεις, περιμένω ...
το ηξερα οτι θα το πεις αυτο για τη κοροιδια:( ξεχασα οτι εισαι ευαισθητουλης- μεγαλος ανθρωπος ειμαι μου ξεφυγε:smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
ρε συ ωριων αφου εισαι τρανς γιατι διαλεξες αυτο το νικ:headbang:επρεπε νομιζω να διαλεξεις ενα πιο τσαχπινογαργαλιαρικο ονομα -μηπως να καναμε και βαφτισια:buck2: δηλαδη ελα και λιγο στη θεση μας:smiling-face-with-heart-eyes:
Σαν ποιο δηλαδή;
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
είμαι παραπάνω από σίγουρος ότι ξέρεις την απάντηση στην ερώτηση που έκανες.
Την ξέρω αλλά θέλω να το ακούω...
Τέρμα Ωρίωνα τα γέλια και τα καλαμπούρια. Τώρα που έγινες ΜΕΓΑΣ ανάμεσα στους πουτανιάρηδες κομμένα τα αστεία για τρανς και πουστριλίκια.

Εύχομαι και γλομπεάρχης
Ευχαριστώ θερμά για τις ευχές αλλά με γέλια και καλαμπούρια έφτασα εδώ που έφτασα...Δεν μπορώ να ξεχάσω και να μην τιμώ αυτόν τον τρόπο και να γίνω κάτι άλλο, Καπετάνιε.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.461
Like
9.335
Πόντοι
1.056
είμαι παραπάνω από σίγουρος ότι ξέρεις την απάντηση στην ερώτηση που έκανες.

Τέρμα Ωρίωνα τα γέλια και τα καλαμπούρια. Τώρα που έγινες ΜΕΓΑΣ ανάμεσα στους πουτανιάρηδες κομμένα τα αστεία για τρανς και πουστριλίκια.

Εύχομαι και γλομπεάρχης
να κλεισει και το μαγαζι με τις κυλοτες - εχει ενα κυρος τωρα- δεν αρμοζει να ασχολειται με βρακια
το λουκρητια μια χαρα ειναι :grin:
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.745
Κριτικές
3
Like
9.618
Πόντοι
1.336
Την ξέρω αλλά θέλω να το ακούω...

Ευχαριστώ θερμά για τις ευχές αλλά με γέλια και καλαμπούρια έφτασα εδώ που έφτασα...Δεν μπορώ να ξεχάσω και να μην τιμώ αυτόν τον τρόπο και να γίνω κάτι άλλο, Καπετάνιε.
Λόγος για παραλαβή Όσκαρ. Ωρίωνα είσαι τεράστιο τρολ! Εύγε.
Δεν υπάρχει κάποιο μυστήριο από πίσω...
Ούτε από μπρος υπάρχει παρά τα όσα μας λες εμμονικά, καλέ μου φίλε.

Στον Τζίμυ άρεσε. Ας είναι. Πώς σου φαίνεται το Σεβερίν; Το Παντελής; Διάλεξε. Μέγας είσαι πια ο,τι θέλεις κάνεις.
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
Ούτε από μπρος υπάρχει παρά τα όσα μας λες εμμονικά, καλέ μου φίλε.
:2funny::2funny:
Ας μου προτείνατε έστω το Λουγκρητία...
Στον Τζίμυ άρεσε. Ας είναι. Πώς σου φαίνεται το Σεβερίν; Το Παντελής; Διάλεξε. Μέγας είσαι πια ο,τι θέλεις κάνεις.
Χαίρομαι που άρεσε στον Jimmy.
Εγώ, όμως, δεν βρίσκω λόγο να αλλάξω όνομα.
ΜΕΓΑΣ είμαι αλλά δεν ξεχνώ ότι είμαι ένας από σας. Και μην ξεχνάτε, σας αγαπώ!
 
OP
OP
Ω

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.887
Κριτικές
2
Like
20.964
Πόντοι
6.236
να κλεισει και το μαγαζι με τις κυλοτες - εχει ενα κυρος τωρα- δεν αρμοζει να ασχολειται με βρακια
Ασχολούμαι με βρακιά για να βρίσκω καλές περιπτώσεις, Jimmy. Είναι ασχολία-βιτρίνα.
το λουκρητια μια χαρα ειναι :grin:
Βρούτε εσύ...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom