Νέα

Ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος είναι ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

  • Πελέ

    Ψήφοι: 11 12,9%
  • Ντιέγκο Μαραντόνα

    Ψήφοι: 37 43,5%
  • Λιονέλ Μεσι

    Ψήφοι: 23 27,1%
  • Ζινεντίν Ζιντάν

    Ψήφοι: 4 4,7%
  • Μισελ Πλατινί

    Ψήφοι: 3 3,5%
  • Γιόχαν Κρόιφ

    Ψήφοι: 6 7,1%
  • Αλφρέντο Ντι Στέφανο

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Ροναλντο Ναζαριο

    Ψήφοι: 10 11,8%
  • Κριστιάνο Ροναλντο

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Καρλ Χάιντς Σνέλινγκερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καφου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φραντς Άντον Μπεκενμπάουερ

    Ψήφοι: 8 9,4%
  • Πάολο Μαλντίνι

    Ψήφοι: 2 2,4%
  • Λεβ Ιβάνοβιτς Γιάσιν

    Ψήφοι: 4 4,7%
  • Τσαβιέρ Ερνάντεθ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ροναλντινιο

    Ψήφοι: 18 21,2%
  • Φέρεντς Πούσκας

    Ψήφοι: 1 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Παρακαλω ολους τους φιλους ολυμπιακους να μην απαντανε σε thread που ανοιγει ο καθε κομπλεξικος απλα και μονο για να προκαλεσει
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Προς Ανδρας37.Φιλε εγως ειμαι 33.  Χαβαλε κανω εδω μεσα.Αν εσυ πεις "Μαλακες ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ" με γεια σου και χαρα σου.Αντε να σου πω και γω για την ομαδα σου .Την μανα σου ομως?εχει νοημα?Την ξερω ή εσυ ξερεις την δικια μου? Ομώς το σκατογαυρακι ειδες πως απαντα.Σοβαρα παντως 9/10 ειναι χαμηλου αθλητικου επίπεδου..για να μην πω σκετο χαμηόυ επιπέδου
PS 1. Οντως το πουστηδες έιναι λιγο ξεμπαρκο Αλλα στο ΟΣΦΠ αυτο ταιριαζει,Αν εχεις να προτείνεις κατι καλύτερο δεκτες οι προτασεις!!
  2. Και γω λυνομαι στα γελια με τις βρισιές σε διάφορα forum ως τρίτος.Αλλα πιστεψέ με έχει και γέλιο να συμμετέχεις και συ μια φορα!!
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Σε μερικούς ειναι ευχαριστηση!!
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
αν δεν ειναι βρισια τοτε γιατι να ειναι βρισια να σε πω πουστη?? αφου πουτσες τρωει δεν κανει τπτ κακο..
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ειπε μια φορα ο Κουγιας τον Βαλλιανατο Παλιοπουστα.
Ο Βαλλιανατος απαντησε οτι τον προσεβαλε το υφος που ειχε ο Κουγιας!  :cheesy:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
:2funny:  :2funny:  :2funny: μαγκες τελικα με τις βρισιες κ τις μαλακιες εριξα τρελο γελιο!  :cheesy:  :cheesy:
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
ελα αυτο λεω και γω.Πουστηδες τους είπα οχι Πουτσοπνίχτρες!!Ι'm keeting..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Προς Ανδρας37.Φιλε εγως ειμαι 33.  Χαβαλε κανω εδω μεσα.Αν εσυ πεις "Μαλακες ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΙ" με γεια σου και χαρα σου.Αντε να σου πω και γω για την ομαδα σου .Την μανα σου ομως?εχει νοημα?Την ξερω ή εσυ ξερεις την δικια μου? Ομώς το σκατογαυρακι ειδες πως απαντα.Σοβαρα παντως 9/10 ειναι χαμηλου αθλητικου επίπεδου..για να μην πω σκετο χαμηόυ επιπέδου
PS 1. Οντως το πουστηδες έιναι λιγο ξεμπαρκο Αλλα στο ΟΣΦΠ αυτο ταιριαζει,Αν εχεις να προτείνεις κατι καλύτερο δεκτες οι προτασεις!!
  2. Και γω λυνομαι στα γελια με τις βρισιές σε διάφορα forum ως τρίτος.Αλλα πιστεψέ με έχει και γέλιο να συμμετέχεις και συ μια φορα!!
Τα ιδια που κανετε στην αθλητικη ζωη τα ιδια και στην πραγματικη ....Ψευτες μια ζωη
1>Για πες μας ρε μεγαλε οταν λες "πουστηδες" δεν ειναι βρισια αλλα αυτα που λεω εγω ειναι?
2>Μπορεις να βριζεις πουστη αλλα δεν μπορω να σου βρισω την μανα?
3> θελεις να μιλησουμε για το επιπεδο και την μορφωση του καθενος σε ενα site που λεγεται bourdela.com????

 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
εγω παντως ρε παιδια μια φορα ειχα πει σε εναν οτι απαλασσεται λογω βλακειας κ το ποστ μου σβηστηκε... τι στο καλο σε μερα αυστηροτητας ειχα πεσει??
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
1ον Ρε βλάκα εγώ βρίζω εσένα οχι την μάνα σου!!Αν θες βρίσε με.(και απο το πώς βρίζεις καταλαβαίνω τι καπνώ φουμάρεις)
2ον .Τι μιλάς για επίπεδο??Εγω ειμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός του ΕΜΠ. Αλλα και πάλί αυτό από μόνο του δεν λέει κατι.Μπόρει να είμαι και στουρνάρι ως προσωπικότητα.Εσυ τι είσαι?
3ον.Επειδή σε βαρέθηκα και τα πολλα λογια είναι φτώχια.Ειμαι ΚΡΗΤΙΚΟΣ.Ότι ωρα θες,Όποια μερα θες θα σου ρθω με το 45αρι μου.Εσυ φερε οτι στο πουτσο θες..και θα τα πουμε απο κοντα
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
1ον Ρε βλάκα εγώ βρίζω εσένα οχι την μάνα σου!!Αν θες βρίσε με.(και απο το πώς βρίζεις καταλαβαίνω τι καπνώ φουμάρεις)
2ον .Τι μιλάς για επίπεδο??Εγω ειμαι Ηλεκτρολόγος Μηχανικός του ΕΜΠ. Αλλα και πάλί αυτό από μόνο του δεν λέει κατι.Μπόρει να είμαι και στουρνάρι ως προσωπικότητα.Εσυ τι είσαι?
3ον.Επειδή σε βαρέθηκα και τα πολλα λογια είναι φτώχια.Ειμαι ΚΡΗΤΙΚΟΣ.Ότι ωρα θες,Όποια μερα θες θα σου ρθω με το 45αρι μου.Εσυ φερε οτι στο πουτσο θες..και θα τα πουμε απο κοντα
XAXAXAXAXAXAXAXAXA ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΗΛΙΘΙΕ
απειλες σε site??? και μου λες οτι εισαι κρητικος????? χαχαχαχαχαχαχα
εισαι πολυ γελοιο ατομο τελικα
ΚΡΗΤΙΚΗ ΝΥΦΟΥΛΑ
το 45αρι στο βαζω στον πατο ηλεκτρολογε μηχανικε του κολου
και αν πραγματικα γουσταρεις φαση στειλε μου pm βλακα φιγουρατζη και μην γινεσαι αλλο ρεντικο .....
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
3ον.Επειδή σε βαρέθηκα και τα πολλα λογια είναι φτώχια.Ειμαι ΚΡΗΤΙΚΟΣ.Ότι ωρα θες,Όποια μερα θες θα σου ρθω με το 45αρι μου.Εσυ φερε οτι στο πουτσο θες..και θα τα πουμε απο κοντα

Καλό θα ήταν να πας μια βόλτα σε κανέναν ψυχίατρο...
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
μαλλον ειχα πεσει σε μερα τρελης αυστηροτητας.... :2funny:
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
γαυράκιέλα στις 5.Εξω απο την θύρα 7 στα καμίνια.Στην Αγ.Ελευθεριου.Εκει θα σε περιμένω.Στην φωλιά των αρουραίων.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
γαυράκιέλα στις 5.Εξω απο την θύρα 7 στα καμίνια.Στην Αγ.Ελευθεριου.Εκει θα σε περιμένω.Στην φωλιά των αρουραίων.
Ακου κοτα αν εισουν αντρας και γουσταρες πραγματικη φαση θα εστελνες pm να κανονισεις ραντεβου να λυσουμε το προβλημα μας αλλα εισαι το κοριτσακι της μαμας -κανονικη αδελφουλα -νυφουλα κρητικη δηλαδη....
οτι θελεις απο δω και περα στειλτω σε pm και μην γινεσαι αλλο ρεντικολο  βλακα εκτος αν αυτο θελεις.....
warnwarn.gif
 Έχεις[/URL] ξεφύγει τελείως μεγάλε εσύ. Τσαμπουκάδες στη γειτονιά σου!
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Ρε τσάτσε του πράκτορα της Στάζι " ΚΡΟΚΟΥΣ" μιλάς και απο πάνω? ρε μπαστουνόβλαχε???πες που θες και ώρα?Ασε τα pm και μαλακίες .Πες μου που να ερθω και θα σου ρθω.Εγω δεν ειμαι σαν και σενα που σου λεω μερος και συ κανεις την παπια.λεγε ρε
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ρε τσάτσε του πράκτορα της Στάζι " ΚΡΟΚΟΥΣ" μιλάς και απο πάνω? ρε μπαστουνόβλαχε???πες που θες και ώρα?Ασε τα pm και μαλακίες .Πες μου που να ερθω και θα σου ρθω.Εγω δεν ειμαι σαν και σενα που σου λεω μερος και συ κανεις την παπια.λεγε ρε
ωχ ωχ ωχ αρχισαν τα ιδια και τα ιδια μια ζωη κοτες και λαγοι χουλιγκανς του πληκτρολογιου και μαγκες του κωλου
Τα εχω ξανακουσει αυτα και εξω και απο αλλους εδω μεσα
η απαντηση μου αδελφουλα ειναι ΠΑΡΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ μου κεφτεδοπαιδο
οσο για τα δηθεν ραντεβου και τις μαλακιες σου ειπα .. πισω απο το pc και το πληκτρολογιο ολοι μαγκες και χουλιγκανια ειναι κοριτσακι δεν το ξερεις?(δινω ραντεβου και κανω κοκοκκοκοκοκο σαν καλη κοτουλα )

 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Αν καποιός διαβασει το forum καταλαβαίνει ποιος είναι Η ΚΟΤΑ....και οπως είχε στην μπλούζα του ο ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ...ΓΑΥΡΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ,ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ ΜΕ ΚΡΑΝΟΙ..
αυτοί ειστε.Ουστ απο δω
warnwarn.gif
 Πιο[/URL] ήρεμα παρακαλώ και μην βρίζεται ο ένας τον άλλο. Όχι αυτές οι συμπεριφορές εδώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom