Νέα

Ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος είναι ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

  • Πελέ

    Ψήφοι: 11 12,9%
  • Ντιέγκο Μαραντόνα

    Ψήφοι: 37 43,5%
  • Λιονέλ Μεσι

    Ψήφοι: 23 27,1%
  • Ζινεντίν Ζιντάν

    Ψήφοι: 4 4,7%
  • Μισελ Πλατινί

    Ψήφοι: 3 3,5%
  • Γιόχαν Κρόιφ

    Ψήφοι: 6 7,1%
  • Αλφρέντο Ντι Στέφανο

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Ροναλντο Ναζαριο

    Ψήφοι: 10 11,8%
  • Κριστιάνο Ροναλντο

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Καρλ Χάιντς Σνέλινγκερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καφου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φραντς Άντον Μπεκενμπάουερ

    Ψήφοι: 8 9,4%
  • Πάολο Μαλντίνι

    Ψήφοι: 2 2,4%
  • Λεβ Ιβάνοβιτς Γιάσιν

    Ψήφοι: 4 4,7%
  • Τσαβιέρ Ερνάντεθ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ροναλντινιο

    Ψήφοι: 18 21,2%
  • Φέρεντς Πούσκας

    Ψήφοι: 1 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Άμπαλοι Αλεξάκη μου,άμπαλοι κ αυτοί.όπως κ όλοι οι ποδοσφαιριστές που παίζουν στην Ελλάδα συμπεριλαμβανομένου κ του Ρίμπο,μαζί με όλους εκείνους που παίζουν σε Ισπανία,Ιταλία,Αγγλία,Γερμανία κ.λ.π.

Παρεπιπτόντως μπαστουνάκια τα βρήκε χθες ο παγκοσμίου φήμης κ απόδοσης ο Ελληνομεξικανοουρουγουανός ε;
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Παρεπιπτόντως μπαστουνάκια τα βρήκε χθες ο παγκοσμίου φήμης κ απόδοσης ο Ελληνομεξικανοουρουγουανός ε;
εμ.......Αργεντινη ειναι αυτη οχι Αιγαλεω..
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εσείς οι ΑΕΚτζίδες εκτός απο αστείοι είστε και υποκριτές  :idiot:
Όσο έπαιζε ο Ρίμπο στον Ολυμπιακό ήταν άμπαλος, γέρος, κουτσός, στραβός και άλλα καλά...
Τώρα στην ΑΕΚ είναι παιχταράς, θεός, ήρωας, ηγέτης !

:jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πρόσεξε πως μας αποκαλείς,γιατί είναι σαν να αποκαλείς έτσι το στενό σου οικογενειακό περιβάλλον κρυφοχανουμάκι. ;)
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
darkside προσεχε μηπως σε καμια 12 χρονια κανεις αυτο που κανεις παντα γλυφεις εκει που εφτυνες
Αν και δεν το νομιζω ειναι δηλωμενος γαυρος αυτος....
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Εγώ φιλαράκο έχω αποτάξει τα παιδικά τραύματα  :grin:
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σωστά.Τώρα είσαι με τα λαμόγια ,με τους κλέφτες,τους δολοφόνους κ τους αλήτες.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.
Μικρό έπρεπε να σου είχαν πιάσει το αυτί.
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
darkside ειλικρινα τωρα πιστευεις οτι εχεις πιο μεγαλη ιστορια απο τον ολυμπιακο?
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
Σωστά.Τώρα είσαι με τα λαμόγια ,με τους κλέφτες,τους δολοφόνους κ τους αλήτες.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.
Μικρό έπρεπε να σου είχαν πιάσει το αυτί.

τώρα τουλάχιστον παίρνει και πρωτάθλημα και πάσχει απο υπερκούποση...όπως όλοι εμείς οι γαύροι
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
darkside ειλικρινα τωρα πιστευεις οτι εχεις πιο μεγαλη ιστορια απο τον ολυμπιακο?

Ξέρω ότι η πιο ιστορία έχω είναι πιο αυθεντική κ πιο αληθινή σε σύγκριση με το σωματείο που αναφέρεις.
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ενω η αεκ ειναι αγια θες να μου πεις μια ζωη θα ειστε οι αυλικοι του ελληνικου ποδοσφαιρου οτι και να γινει θα εισαι το αεκακι της φαπας το ξερεις αυτο και σε ποναει για αυτο και ολο αυτο το κομπλεξ με τον γαυρο
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ενω η αεκ ειναι αγια θες να μου πεις μια ζωη θα ειστε οι αυλικοι του ελληνικου ποδοσφαιρου οτι και να γινει θα εισαι το αεκακι της φαπας το ξερεις αυτο και σε ποναει για αυτο και ολο αυτο το κομπλεξ με τον γαυρο


Άγια δεν είναι,αλλά τουλάχιστον από την ομάδα των απανταχού μεγαλοαπατεώνων της Ελλάδας Κοσκωτά,Σαλιαρέλη Κ Κόκκαλη κυρίως,είναι καλύτερη.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Πάντως, πέρα από την πλάκα, θεωρώ το Νέρι όχι ΤΟΝ παίκτη, αλλά πάντως, καλύτερο του Σαβιόλα. Πόσο τιμάται αυτή τη στιγμή ο Σαβιόλα στην ευρωπαϊκή αγορά ρε παιδιά; Γνωρίζει κανείς, έστω και κατά προσέγγιση;
 

piko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.016
Like
1.490
Πόντοι
216
Πάντως, πέρα από την πλάκα, θεωρώ το Νέρι όχι ΤΟΝ παίκτη, αλλά πάντως, καλύτερο του Σαβιόλα. Πόσο τιμάται αυτή τη στιγμή ο Σαβιόλα στην ευρωπαϊκή αγορά ρε παιδιά; Γνωρίζει κανείς, έστω και κατά προσέγγιση;
Ο Σαβιόλα την περίοδο 1998-2001 (σε ηλικία δηλαδή 17-20 ετών δηλαδή), έπαιζε στη Ρίβερ Πλέιτ (σε ένα πρωτάθλημα κάπως ανώτερο από το δικό μας κατά τη δική μου άποψη) και σε 86 αγώνες είχε βάλει 44 γκολ.
Κάντε τη σύγκριση και βγάλτε τα συμπεράσματά σας...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Σωστά.Τώρα είσαι με τα λαμόγια ,με τους κλέφτες,τους δολοφόνους κ τους αλήτες.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.
Μικρό έπρεπε να σου είχαν πιάσει το αυτί.

Πρόσεχε τα λόγια που λές !
Καταγράφονται !!!
Όπως έχουν καταγραφεί και τα λόγια που έχεις πεί και για τον Ρίμπο !

Δεν ξέρεις πως τα φέρνει η ζωή, μπορεί κάποια στιγμή ο διάολος να σπάσει το πόδι του και ο Κόκκαλης να κάνει κανένα αστείο και να αγοράσει την ΑΕΚ και τότε είμαι σίγουρος οτι θα λές εσύ και όλοι οι όμοιοι σου οτι έχουμε τον καλύτερο πρόεδρο που απο τότε που πήρε την ομαδάρα μας πήραμε πρωτάθλημα και είδαμε χαρά στα σκέλια μας και χτίσαμε και γηπαιδάρα και γεμίσαμε την τροπαιοθήκη κούπες και δεν συμμαζεύεται ...
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ελα μωρε τωρα ασχολουμαστε με τους αεκατζηδες τωρα ΟΣΦΠ στο ποδοσφαιρο ΠΑΟ στο μπασκετ και αεκ στην μαλακια ετσι εχουν τα πραγματα
 

Επισκέπτης
ο τσιαντακης που ειναι? γιατη δεν ειναι στην λιστα?
 

Επισκέπτης
Άγια δεν είναι,αλλά τουλάχιστον από την ομάδα των απανταχού μεγαλοαπατεώνων της Ελλάδας Κοσκωτά,Σαλιαρέλη Κ Κόκκαλη κυρίως,είναι καλύτερη.
Μεγαλύτεροι απατεώνες από Ψωμιάδη,Τροχανά,Μελισσανίδη και κυρίως το αρχιλαμόγιο Ντεμάκο44-δε θα πανυγηρίσω ποτέ πρωτάθλημα στη ζωή μου-Βανδή δε νομίζω.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Πρόσεχε τι λές !

Ψωμιάδης, Τροχανάς, Μελισσανίδης απατεώνες ?????
Επιχειρηματίες κύρους με ήθος και αγνά αισθήματα για το ποδόσφαιρο και την ομαδάρα !!!

Επίσης θα διαφωνίσω και να τον Βανδή.
Απατεώνας δεν νομίζω να είναι (για να λέμε του στραβού το δίκιο), λιγούρης, ξεβράκωτος, φτωχομπινές, κακομοίρης, θέλω να κάνω φιγούρα με τα λεφτά ξένων, ψωνίζω απο εκπτώσεις... είναι σίγουρο !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom