Νέα

Ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιος είναι ο καλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών

  • Πελέ

    Ψήφοι: 11 12,9%
  • Ντιέγκο Μαραντόνα

    Ψήφοι: 37 43,5%
  • Λιονέλ Μεσι

    Ψήφοι: 23 27,1%
  • Ζινεντίν Ζιντάν

    Ψήφοι: 4 4,7%
  • Μισελ Πλατινί

    Ψήφοι: 3 3,5%
  • Γιόχαν Κρόιφ

    Ψήφοι: 6 7,1%
  • Αλφρέντο Ντι Στέφανο

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Ροναλντο Ναζαριο

    Ψήφοι: 10 11,8%
  • Κριστιάνο Ροναλντο

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Καρλ Χάιντς Σνέλινγκερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Καφου

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φραντς Άντον Μπεκενμπάουερ

    Ψήφοι: 8 9,4%
  • Πάολο Μαλντίνι

    Ψήφοι: 2 2,4%
  • Λεβ Ιβάνοβιτς Γιάσιν

    Ψήφοι: 4 4,7%
  • Τσαβιέρ Ερνάντεθ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ροναλντινιο

    Ψήφοι: 18 21,2%
  • Φέρεντς Πούσκας

    Ψήφοι: 1 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    85
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Αν για την πρωτη διακοπη είχαν ακουστεί πολλά, για την αμέσως επόμενη, αυτή που συνέβη στις 24 Οκτωβρίου του 1993, θα μπορούσε να γράψει κανείς βιβλίο. Τότε, λίγα λεπτά πριν από το τέλος του αγώνα και ενώ το σκορ ήταν ισόπαλο με 1-1, στον αγωνιστικό χώρο έπεσε σκοτάδι βαθύ!
* Πώς έσβησαν τα φώτα;
Αδεκαρα44-Ολυμπιακος 0-1 στο ημίχρονο με γκολ του Μπατίστα που του έχει κυριολεκτικά ΓΑΜΗΣΕΙ στο 30΄τρωει κόκκινη κάρτα!!!!! Ο θρύλος παίζει με 10 από το 30 και μετα αλλα ο τρώει σιδερά και κρατεί το σκορ ο διαιτητής κάνει ότι μπορεί για να γυρίσει το ματς και στο 60 περιπου ισοφαριζει η αδεκαρα ο Θρυλος όμως ξαναβγαινει με αντεπιθεσεις μπροστα και ως δια μαγεις ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ολη η ΦΙΛΑΔΕΛΕΦΕΙΑ ΕΧΕΙ ΦΩΣ εκτος από το ΚΟΛΩΓΗΠΕΔΟ ακόμα και τα μαγαζιά απέναντι  από την βρωμοτρυπα την σκεπαστη ΕΧΟΥΝ ΡΕΥΜΑ
Ο τότε διευθυντής του γηπέδου της Νέας Φιλαδέλφειας κ. Σταύρος Μαργετής θυμάται ότι οι παράγοντες της ΠΑΕ Ολυμπιακός είχαν υποστηρίξει ότι οι προβολείς έσβησαν με ευθύνη της διοίκησης της ΠΑΕ ΑΕΚ, αλλά διαφωνεί με αυτού του είδους τις κατηγορίες: «Εκείνο το βράδυ η Αθήνα είχε ταλαιπωρηθεί, είχε γίνει διακοπή ρεύματος στο Κοινοβούλιο(!) και είχε διακοπεί εξαιτίας ενός μπλακ άουτ νωρίτερα ο αγώνας μπάσκετ του Περιστερίου με τον ΠΑΟΚ. Είχαμε φοβηθεί ότι μπορεί να γίνει κάτι και είχαμε ζητήσει από συνεργείο της ΔΕΗ να βρίσκεται στον υποσταθμό της Νέας Φιλαδέλφειας. Το μπλακ άουτ κράτησε 25' αλλά όταν το ρεύμα επανήλθε διαπιστώσαμε ότι είχε προκληθεί βραχυκύκλωμα και ο διακόπτης είχε καεί, γι' αυτό δεν γινόταν να ανάψουν τα φώτα» λέει και αρνείται ότι το συγκεκριμένο ντέρμπι συχνά στο παρελθόν τινάχτηκε στον αέρα λόγω εσκεμμένων παραλήψεων.
«Οταν ήμουν διευθυντής του γηπέδου έχω κρατήσει μόνος μου τον κόσμο για να μην μπει στο γήπεδο, παρ' όλο που η πόρτα της σκεπαστής ήταν ανοιχτή. Η ζημιά που παθαίνει μια ομάδα όταν γίνονται διακοπές δεν είναι μόνο οικονομική, αλλά και ηθική και ποτέ κανένας δεν θέλει να συμβαίνουν» υποστηρίζει ο κ. Μαργετής χαρακτηρίζοντας «καταραμένο» το συγκεκριμένο ματς. «Καπνογόνο και δακρυγόνο έχει πέσει και σε ντέρμπι ΑΕΚ – Παναθηναϊκού??????, αλλά ο αέρας απομάκρυνε τότε τους καπνούς και δεν το θυμάται κανένας» καταλήγει εύστοχα.

 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Στην συνεχεια θα σας μιλησω για τον "και καλα μεγαλυτερο αμυντικο" Τσατσο του Βαρδινογιαννη στελακη"ψαρα"μανωλα
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
ΟΣΦΠ= Ο Σύνδεσμος Φανερωμένων Πουστηδων
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά έχεις ξεφύγει έτσι;αφού δεν υπάρχει κανείς να σε ξαποστείλει από δω μέσα απορώ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Εγω ρε παιδια δεν ξερω, καθε φορα που βλεπω βρισιες στο φορουμ , λυνομαι στα γελια!  :2funny:
 
OP
OP
D

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Το ίδιο είναι να σε λέει κάποιος πούστη με το να του βρίσεις την μάνα.Ντρεπομαι για λογαριασμό σου.Είπαμε να πειραχτούμε κ να λέμε κ καμμιά μαλακία,αλλά τελικά εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα κ δεν ξέρεις τι λες.ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ ΜΑΝΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΩ.Κρίμα γιατί δεν σε θεωρούσα αλήτη.Ελπίζω να σαι φωτίσει ο θεός.Πολύ κρίμα.
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Με την ΑΕΚ,ΠΑΟΚ κτλ. κανενα προβλημα.Αλλα με τους χαμηλα αθλητικου πνευματικου επιπεδου ΓΑΥΡΟΥΣ ειναι να γελας!!Εχουν τετοια αλαζονία που το ασπρο το κανουν μαυρο.Γι αυτο τρωνε ΠΑΝΤΑ ΠΟΥΤΣΑ στην Ευρώπη.Εγω δεν εχω προβλημα να παρει το πρωταθλημα η ΑΕΚ,ΠΑΟΚ ,Αρης κτλ.Εσυ ομως  BUS-CLASS ΑΡΟΥΡΑΙΕ το εχεις.Τωρα μια και  βριζεις μαναδες(ΟΙ κοτες δεν ερχονται σε κοντρα στα ισια,αλλου τα λενε) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ.ΦΑΙΝΕΣΑΙ και σου αξιζει εκει να μεινεις
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Το ίδιο είναι να σε λέει κάποιος πούστη με το να του βρίσεις την μάνα.Ντρεπομαι για λογαριασμό σου.Είπαμε να πειραχτούμε κ να λέμε κ καμμιά μαλακία,αλλά τελικά εσύ έχεις μεγάλο πρόβλημα κ δεν ξέρεις τι λες.ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΟΥΝ ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ ΜΑΝΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΩ.Κρίμα γιατί δεν σε θεωρούσα αλήτη.Ελπίζω να σαι φωτίσει ο θεός.Πολύ κρίμα.
Τι ασχολείσαι και 'συ μωρέ; :idiot:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Όποιος  ανεξαρτήτως κουβέντας ,διάλογου η διαξιφισμού ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ( ΟΣΦΠ= Ο Σύνδεσμος Φανερωμένων Πουστηδων)
ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΑ ΙΣΙΑ του ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΗ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ
Και αν αυτό με κάνει αλητη ΝΑΙ ειμαι …. Τέλος οι σεμνοτυφίες
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Παντως αυτο το 'πουστηδων' ηταν καπως ξεμπαρκο  :-
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μισό να το διαπραγματευτούμε ρε παιδιά λίγο. Αν αλλάξει σε Αφανέρωτων Πούστηδων υπάρχει περίπτωση να πάψει να μας λέει στα ίσια πώς μας γαμάει τη μάνα την παλιοπουτάνα στη Φυλής και στο Μεταξουργείο;  :boobies: :boobies: :boobies:

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Εγώ πάντως, είμαι γεννημένος Πειραιώτης και μεγαλωμένος Γαύρος
 

Επισκέπτης
Καλά έχεις ξεφύγει έτσι;αφού δεν υπάρχει κανείς να σε ξαποστείλει από δω μέσα απορώ.
Dark η παρουσία σου στο bourdela.com αποτελεί μέγιστη δυσφήμιση για το site.Ενώ τα περισσότερα παιδιά είναι μια χαρά,έχουμε εσένα και μας πρήζεις τα παπάρια κάθε μέρα.Δε θα σε βρίσω γιατί το πιθανότερο είναι να αντιμετωπίζεις κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα και δεν επιθυμώ να επιδεινώσω άθελά μου την κατάστασή σου.Ίσως οι πούτσες που τρως κάθε χρόνο από τον Θρύλο,τον Κόκκαλη και τον Πειραιά να σε έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Παιδια σταματηστε τις βρισιες, γιατι θα βγαλουμε καμια κηλη απο τα γελια  :cheesy: :cheesy:
 

faxanadu

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
257
Like
2
Πόντοι
1
Ίσως οι πούτσες που τρως κάθε χρόνο από τον Θρύλο,τον Κόκκαλη και τον Πειραιά να σε έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο αυτό.
καλα που δεν εβρισες δηλαδη... :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom