Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μετά παρατήρησα καλύτερα και είδα ότι αυτός που της το έχωνε στο στόμα ήταν ο Θωμάς! Ο χοντρός το τσογλάνι που βάζαμε κόντρα πριν αρκετό καιρό στον πάγκο και με νίκησε. Δεν πίστευα στα μάτια μου.αυτο το παρταλι τον έχωνε στο στόμα της γυναίκας μου! Ενώ τα επιφωνηματα επιδοκιμασιας επεφταν βροχή καθόλη τη διάρκεια. - πω πω καυλα μου τι βυζάρες ειναι αυτες! Και τι τσιμπουκοχειλα ειν αυτά! Πως το ρουφας έτσι. ! Ενώ ο άλλος που εβλεπα την πλατη του μόνο και φαινόταν πολυ κοντός και με αρκετά περιτα κιλά.ηταν σαν κεφτές.τον έβλεπα να κουνιέται με μανία πισω απο την Όλγας ενώ της έλεγε κι αυτός διαφορά οπως - ωρε τι κωλάρα είναι αυτή! Ωχ τι διαστημική κωλαρα έχεις! Μωρη ξεκωλιάρα. Ωχ τι σφιχτό μουνάκι που έχεις! Ενώ αυτή φώναζε συνεχεια - αχ αχ αχ αχ αχ είναι τόσο σκληρό αχ αχ.Μετά από λίγο βγήκαν απο μέσα της και την πήγαν σηκωτή σχεδόν σε ένα μηχάνημα με μπάρα το σμιθ όπου είχε και έναν πάγκο επικλινή. Εκεί ο Θωμάς έκατσε στον πάγκο και τράβηξε την γυναίκα μου πάνω του οδηγώντας την πούτσα του στο μουνί της Όλγας . Η Όλγα έτσι όπως της το βάλε άγαρμπα και βιαστικά φώναξε - αχχχχ Και πιάστηκε ενστικτωδώς από την μπάρα του σμιθ που ήταν μπροστά της.Και άρχισαν να κινούνται αργά πάνω κάτω.
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Τώρα η Όλγα ήταν πανω στον Θωμά και αυτός την επιανε απ τη λεπτη της μέση και την ανεβοκατεβαζε πανω στην πουτσα του ενώ τα μεγάλα στήθη της Όλγας πηδουσαν κι αυτά πανω κάτω και επεφταν συνέχεια πανω στο προσωπο του Θωμά.που με κάθε ευκαιρία φιλάγε τα στήθη της Όλγας και καποιες φορες δαγκωνε τις ρόγες της. Ενώ μετά απο λίγο πήγε πίσω της το άλλο τσογλάνι που τώρα που τον είδα στο πλάι τον αναγνώρισα κι αυτόν. Ήταν το άλλο τσογλάνι το κοντόχοντρο που βάλαμε κόντρες ο Άκης.δεν μπορουσα να πιστεψω ότι επερναν την Όλγα και μάλιστα μαζί .Αυτό το μαλακισμένο όπως ήταν όρθιος πίσω της άρχισε να κοπανάει την πούτσα του πάνω στους γλουτούς της γυναίκας μου . Ενώ μετά τον έβαλε ανάμεσα στα κωλομέρια της και άρχισε να τον τρίβει κατά μήκος της χαραμάδας του κώλου της. και φαινόταν μεγαλυτερος κι απ του άλλου κεφτε του Θωμά. Ο πουτσος του καλυπτε σχεδόν όλη την σχισμή του κωλου της Όλγας,ενω οπως ετρίβε την πουτσα του πανω της σχολίαζε. - πω ρε τι κωλάρα είναι αυτή ;! Ενώ το στρινγκ της το είχε ξεχειλώσει τραβώντας το στο πλάι δυνατά . Όπως τον είχε εκεί της έπιανε και τα οπίσθια με τα βρωμόχερά του και τα χούφτωνε. Ενώ κάποιες φορές τα χάιδευε άγαρμπα με κυκλικές κινήσεις. Σαν λιγουρης.το μαλακισμενο δεν πιστευε στην τυχη του προφανως.Φαινόταν ποσό άπειρος ήταν δεν είχε ιδέα πως να αγγίξει μια γυναίκα. Και πως να την ευχαριστήσει.και κοιτουσε να ευχαριστηθεί μόνο αυτός.ηταν απιστευτα γελοίος πισω της να της χουφτωνει τα κωλομέρια σαν να μην είχε ξανά χουφτωσει στη ζωή του γυναίκα.σιγουρα όχι σαν την Όλγα.Μετά απο λίγο της άνοιξε τα οπίσθια με τα χέρια του και ακούμπησε την πούτσα του στην πίσω τρύπα της Όλγας. Έμεινα μαλάκας. Οχι κι αυτό σκέφτηκα. Ενώ αυτός άρχισε να την τριβή εκεί και να σέρνει το πουτσοκέφαλο πάνω στην πίσω τρύπα της Όλγας. Ενώ μετά άρχισε να σπρωχνει το πουτσο κεφαλο μέσα στην κωλοτρυπα της γυναίκας μου.ο Θωμάς με την ολγα είχαν μειώσει το ρυθμό τους όμως συνέχιζε ο Θωμάς να της το βάζει στο μουνι της γυναίκας μου.ενω η ολγα γυρισε το κεφάλι της πισω και ειπε στον Ακη .- αχ Ακη είναι πολυ χοντρό....Και όντως φαινόταν πολυ χοντρή η πουτσα του.ο κωλος της Όλγας ήταν πολυ στενός,εγω δεν της είχα βάλει ποτε την πουτσα μου στον κωλο της. Και η κωλοσφυνα που της έβαζα ήταν πολυ πιο λεπτη απ την πουτσα αυτου του κοντοστουπη.μετα απο λίγο αυτός άρχισε να βυθίζει την πουτσα του αργά μέσα στον κωλο της Όλγας.αργα και σταθερά ενώ η γυναίκα μου αναστέναζε πιο δυνατά τώρα.και ξανά πιάστηκε από την μπάρα μπροστά της .Μόλις έβαλε τη μισή πούτσα μέσα στον κώλο της άρχισε να κινείται πιο γρήγορα και δυνατά. Η Όλγα άρχισε να φωνάζει - αχ αχ ααχχχχ. Αυτός συνέχισε να χώνει την πούτσα του στον κώλο της Όλγας μέχρι που την βύθισε όλη μέσα της. - ωχχχ τι σφυχτη κωλαρα είναι αυτή! Ενώ γρήγορα άρχισε να ανεβάζει ρυθμό και να της το χώνει με μεγάλη ταχύτητα. Η γυναίκα μου τώρα αναστεναζε ακόμα πιο δυνατά .και έσφιγγε δυνατά τα χέρια της πάνω στην μπάρα με αποτέλεσμα να αρχίσει να τραντάζεται όλο το μηχάνημα.ενώ τα δυό τσογλάνια άρχισαν να συγχρονίζονται. Και να μπαίνουν μέσα της ταυτόχρονα με απίστευτη ταχύτητα. Ο ένας στο μουνί της και ο άλλος στον κώλο της. Εγώ είχα τρελαθεί ενώ άρχισα να έχω έντονη ταχυπαλμία και ήθελα να κάνω εμμετό. Δεν άντεχα αυτό το αποκρουστικό και αφύσικο θέαμα με τον ένα χοντρό ξελυγωμένο και άσχημο κουράδα. Να κάθεται ολόγυμνος πάνω σε ένα επικλινή πάγκο ενώ πάνω του καθόταν η γυναίκα μου σχεδόν ολόγυμνη . Ενώ πίσω της όρθιος στεκόταν το άλλο τσογλάνι αυτό το κοντόχοντρο λιγούρι με κατεβασμένα τα παντελόνια και τα εσώρουχα. Να έχει κολλήσει πάνω στον κώλο της Όλγας .Και να έχει γραπωθεί με τις χερούκλες του από τα οπίσθια της και να κουνιέται με μανία πίσω της .και να χωνει την πουτσα του στον κωλο της Όλγας.Σα λυσασμένος μπρός πίσω με πολυ μεγάλη ταχύτητα. Ενώ κάποιες φορές της έριχνε και μπατσοκώλια .Έπαθα σοκ.
 

El greco 76

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
34
Like
86
Πόντοι
0
Έτσι ρε φίλε
 

Συνημμένα

  • IMG_6898.jpeg
    IMG_6898.jpeg
    321,9 KB · Εμφανίσεις: 83
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Δεν πίστευα στα ματιά μου . Η Όλγα η γυναίκα μου που δεν είχε μάτια για άλλον άντρα που με αγαπούσε και τη λάτρευα. Τώρα την έβλεπα πάνω σε ένα πάγκο γυμναστικής ημίγυμνη ανάμεσα σε δυο άντρες! Δε μπορεί είναι εφιάλτης και θα ξυπνήσω έλεγα. Όμως δυστυχώς ήταν πραγματικότητα.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.173
Κριτικές
60
Like
25.712
Πόντοι
22.886
Αφού κατέβηκα και το υπόγειο ήταν άδειο . Όπως κατέβηκα είδα τα φώτα αναμμένα και πήγα να τα κλείσω. Τότε άκουσα απ την διπλανή αίθουσα κάτι θορύβους . Στο υπόγειο δίπλα στην αίθουσα με τα βάρη είχαμε άλλη μια αίθουσα με λίγα μηχανήματα και ένα ρακ με μια μπάρα και την είχαμε μόνο για περσοναλ τρεινινγκ ή για μικρά ομαδικά προγράμματα.
Ρε μαλάκα Μανωλάκη μήπως να βάλεις στα φώτα του υπογείου φωτοκύτταρο ? Μας έχεις ζαλίσει τα ρχιδια με αυτά τα γαμημενα φώτα εσύ τα σβήνεις και μετά τα βρίσκεις πάλι αναμμένα :confused:
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Σε μια φάση η Όλγα άρχισε να αναστενάζει ακόμα πιο γρήγορα και ακουγόταν δυνατά. - αχχχ αχ αχ αχ ααααααααχχχχχχ. - ωχχχ καύλα ωχ έτσι δώστα όλα ωχχχ. Είπε ο βρωμιάρης ο Θωμάς λαχανιασμένος. Και συνέχισε να παίζει με τα πλούσια στήθη της . και να τα φιλάει και να γλείφει και να δαγκώνει τις ρόγες τις κάποιες φορες. Ενώ ο πανγκος τρανταζονταν ολόκληρος. Και έκανε θορυβο. Μετά από λίγο η ανάσα της γυναίκας μου έγινε λίγο πιο αργή ενώ οι άλλοι δυό συνέχιζαν με μεγάλη ταχύτητα και βουλιμία. Μετά από αρκετή ώρα βγήκαν απο μέσα της πρώτα ο κοντός βγήκε απ τον κώλο της μετά βγήκε και ο άλλος απ το μουνί της . Ενώ η Όλγα κατέβηκε απο πάνω του .
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μετά σηκώθηκε και ο Θωμάς και οπως ήταν όλοι όρθιοι έβαλαν την Όλγα στη μέση και άρχισαν να την χουφτώνουμε ξανά. Ενώ ο Θωμάς την σήκωσε στα χέρια του, τα ποδια της Όλγας άνοιξαν και σφυχτυκαν γυρω απ τη μέση του ενώ πιάστηκε και με τα χέρια της απ τους ομους του γιατί φοβήθηκε να μην πεσει όπως την πεταξε ατσαλα πανω του. - αχ σιγά προσεχε. - μη φοβάσαι κουκλα μου εσυ εισαι πουπουλο. Και την πηγε σηκωτη δίπλα σε ένα μηχάνημα τροχαλιας.
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μετά την άφησε κάτω. Ενώ ο άλλος ο κοντοστουπης ο Άκης πηγε πρώτος και έκατσε στο κάθισμα της τροχαλιας. Και τράβηξε βιαστικά την Όλγα πανω του. Αυτή όπως ανέβαινε πανω του πιαστηκε απ το σίδερο της τροχαλιας για ισορροπία. Και μετά άνοιξε τα ποδια και έκατσε πανω του . Και αυτό το τσογλάνι άρχισε να βυθίζει την πουτσα του στο μουνι της Όλγας. - αχχχ αχ η Όλγα άρχισε ξανά να αναστενάζει. Και ο Θωμάς τώρα πηγε πισω στον κωλο της και άρχισε να της τον χωνει κατευθείαν. - αχχ αχ αχ αχ. Τι πουτσα ειν αυτή! Αχ. Ενώ ο Θωμάς τη βυθισε όλη την πουτσα του στον κωλο της γυναίκας μου και άρχισε να της το χωνει με ασυληπτη ταχυτητα. - ωχχχ ξεκωλιάρα μου θα στη ξεσκίσω την κωλαρα! Ωχχχ.
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Τα δυο τσογλάνια ανεβασαν κι άλλο το ρυθμό και η Όλγα όπως κρατιοταν απ την τροχαλία δυνατα το σίδερο πηγαινε λιγο μπρος πισω . Ενώ το μηχάνημα τρανταζονταν λες και θα ξεχαρβαλωθει
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Μετά την άφησε κάτω. Ενώ ο άλλος ο κοντοστουπης ο Άκης πηγε πρώτος και έκατσε στο κάθισμα της τροχαλιας. Και τράβηξε βιαστικά την Όλγα πανω του. Αυτή όπως ανέβαινε πανω του πιαστηκε απ το σίδερο της τροχαλιας για ισορροπία. Και μετά άνοιξε τα ποδια και έκατσε πανω του . Και αυτό το τσογλάνι άρχισε να βυθίζει την πουτσα του στο μουνι της Όλγας. - αχχχ αχ η Όλγα άρχισε ξανά να αναστενάζει. Και ο Θωμάς τώρα πηγε πισω στον κωλο της και άρχισε να της τον χωνει κατευθείαν. - αχχ αχ αχ αχ. Τι πουτσα ειν αυτή! Αχ. Ενώ ο Θωμάς τη βυθισε όλη την πουτσα του στον κωλο της γυναίκας μου και άρχισε να της το χωνει με ασυληπτη ταχυτητα. - ωχχχ ξεκωλιάρα μου θα στη ξεσκίσω την κωλαρα! Ωχχχ.
Πάλι την βιασανε τα γουρούνια την καημένη ρε φίλε;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.173
Κριτικές
60
Like
25.712
Πόντοι
22.886
Τα δυο τσογλάνια ανεβασαν κι άλλο το ρυθμό και η Όλγα όπως κρατιοταν απ την τροχαλία δυνατα το σίδερο πηγαινε λιγο μπρος πισω . Ενώ το μηχάνημα τρανταζονταν λες και θα ξεχαρβαλωθει
Θα στα σπάσουν τα όργανα ρε κακομοίρη τα γουρούνια ...
Γυναίκα βρίσκεις , τέτοια όργανα που να ξαναβρείς

:2funny::2funny:
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Το μαλακισμενο ο Άκης όπως είχε την Όλγα πανω του έπαιζε με τα βυζιά της και της έλεγε προστυχιες . Ενώ φαινόταν πολυ κοντά στο να χυσει. - χω καυλα μου! Τι βυζάρες έχεις! Ωχ μας τρελάνεις με τις βυζάρες σου. Ωχ . ενώ σε μια άλλη φάση της είπε - ωχ όλο για τις βυζάρες σου τον παιζω . Ενώ ο Θωμάς συμπλήρωσε όπως της το έχωνε στον κωλο. - ωωωχ τον παιζουμε με τις βυζάρες σου... Και χυνουμε για την κωλαρα σου.! Ενώ τις έριξε λίγα μπατσοκωλια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
στελιο/τελη... ελα βαρεθηκαμε ρε μαστορα ναουμε :tired:
ειδες οτι τσαμπα χτυπιεσαι με γυμναστηρια και πρωτεϊνες.
παντα οι χοντροι και τριχωτοι γαμανε τις μουναρες.
ξεκινα λοιπον την παραδοσιακη και πατροπαραδοτη ελληνικη-μεσογειακη διατροφη.
σουβλακια, πατατες τηγανιτες, πιτσες και κοκακολα ζιρο για να χαρει το πουλακι σου !!!
...αυτο το φυσιολογικο των 13 εκατοστων και λεπτο :2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Μετά από ώρα σταμάτησαν και παρακαλουσα από μέσα μου να μην συνεχίσουν άλλο. Αλλά τα δυο τσογλάνια έβγαλαν τις πουτσες τους απ τις τρυπες της Όλγας. και η γυναίκα μου ανά σηκώθηκε λίγο πανω απ τον Ακη και γυρισε ανάποδα. Φέρνοντας την πλάτη της στον Ακη . Τότε αυτός την άρπαξε απ τη μέση και έφερε την πουτσα του ξανά στον κωλο της. Και της τον έχωσε μέσα στον κωλο με μια κίνηση σχεδόν. Ενώ ο Θωμάς την έπιασε απ τα ποδια της τα άνοιξε κι άλλο σχεδόν έκανε σπαγγατο. Και άρχισε να της το χωνει στο μουνί.
 
OP
OP
T

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
στελιο/τελη... ελα βαρεθηκαμε ρε μαστορα ναουμε :tired:
ειδες οτι τσαμπα χτυπιεσαι με γυμναστηρια και πρωτεϊνες.
παντα οι χοντροι και τριχωτοι γαμανε τις μουναρες.
ξεκινα λοιπον την παραδοσιακη και πατροπαραδοτη ελληνικη-μεσογειακη διατροφη.
σουβλακια, πατατες τηγανιτες, πιτσες και κοκακολα ζιρο για να χαρει το πουλακι σου !!!
...αυτο το φυσιολογικο των 13 εκατοστων και λεπτο :2funny::2funny::2funny:
Γιατί 13 εκατοστά ειναι ο μέσος όρος. Άρα φυσιολογικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom