Νέα

Ο γυμναστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Telis85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 357
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Αφού κατέβηκα και το υπόγειο ήταν άδειο . Όπως κατέβηκα είδα τα φώτα αναμμένα και πήγα να τα κλείσω.
Λάθος μεγάλο,δεν κατεβαίνεις ποτέ μόνος στο θα υπόγειο
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.895
Like
11.598
Πόντοι
3.656

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.173
Κριτικές
60
Like
25.717
Πόντοι
22.886

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
ωπα...ωπα....μπηκε και ο περιπτερας στο κολπο...???σιγουρα οταν παει στο περιπτερο την κερναει και τσοκολατα....σε πυραυλο....που να σου σηκωθει βρε καριολη...αφου θες τον Αντρεα στο κρεββατι....και θα ξαναξεκινησεις οτι δεν στα φοραει...οτι ειναι σταθερη η αγαπη σας....κλπ......κατσε να μπουν και τα αλλα μεγαθηρια να σχολιασουν....δεν θα βρεις τρυπα να χωθεις Καριολη....
Με φωναξε κανεις;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
Αληθινές ιστορίες το είχει δείξει αυτό παιδιά ? το έχω χάσει αυτό το επεισόδιο..
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
23
Like
7.244
Πόντοι
3.446
Καλησπέρα. Εχουμε μήπως το τηλέφωνο της κυρίας Όλγας ; Ενδιαφέρομαι για personal. Ευχαριστώ και ελπίζω να βρει τον δρόμο του ο γυμναστής μας .:grin:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
αντε ρε μαλακα Μανωλιο,μας εφαγε η αγωνια
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
Αφού κατέβηκα και το υπόγειο ήταν άδειο . Όπως κατέβηκα είδα τα φώτα αναμμένα και πήγα να τα κλείσω.
ετσι τελειωνει?

διαφημιση για την μειωση του ενεργειακου κοστους ηταν

σαν την καμπανια της protergia με τον αντετοκουμπο που παιρνει τηλ τον κοσμο να κλεισουν τα φωτα και τους λεει "την ενεργεια δεν την στερουμαστε αλλα ουτε και τη σπαταλαμε"...:headbang2:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
ετσι τελειωνει?

διαφημιση για την μειωση του ενεργειακου κοστους ηταν

σαν την καμπανια της protergia με τον αντετοκουμπο που παιρνει τηλ τον κοσμο να κλεισουν τα φωτα και τους λεει "την ενεργεια δεν την στερουμαστε αλλα ουτε και τη σπαταλαμε"...:headbang2:
Τύπε λες να πεταχτεί στο στόρυ ο Αντετοτέτοιος και να γαμήσει την Όλγα ? :confused:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.173
Κριτικές
60
Like
25.717
Πόντοι
22.886
Μωρή γαμιόλα manolakis , αφού φαίνεται ότι συνδέεσαι κάθε μέρα εδώ , γιατί δεν δίνεις την συνέχεια , έχουμε μείνει όλοι με την :wanker: στο χέρι ...
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.744
Κριτικές
1
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Γεια σας, με λένε Στέλιο και είμαι 34 χρονών. Είχα σπουδάσει γυμναστική ακαδημία και από μικρή ηλικία ασχολούμουν με τη σωματική διάπλαση επαγγελματικά, μέχρι και τον τελευταίο χρόνο. Μέχρι πέρυσι ήμουν γύρω στο 1,75 ύψος και 120 κιλά αλλά φέτες. Με πολύ μυϊκή μάζα φυσικά και λόγο του body building. Τα τελευταία τρία χρόνια περίπου είμαι παντρεμένος με την Όλγα, 29 χρονών. Η Όλγα είναι και αυτή γυμνάστρια στο επάγγελμα.Την είχα γνωρίσει στη σχολή. Τελειόφοιτος τότε, χρωστούσα κάτι μαθήματα, αυτή ήταν πρωτοετής. Γρήγορα αναπτύχθηκε μια έλξη και καταλήξαμε μαζί. Φυσικά και της άρεσαν οι άντρες με πολύ γυμνασμένο σώμα όπως εγώ. Άλλωστε και αυτή ήταν μια γυναίκα που τραβούσε όλα τα αντρικά βλέμματα πάνω της. Δεν είχε απλά γυμνασμένο κορμί, είχε και τις τέλειες αναλογίες. Είχε ένα πολύ όμορφο γλυκό αλλά και σέξι πρόσωπο, μέτριο ανάστημα για γυναίκα, γύρω στο 1,60 με 1,62 και 50 κιλά. Είχε μακριά μαύρα μαλλιά που έπεφταν μέχρι την πλάτη της.

Παρά τη γυμναστική που έκανε το σώμα της δεν είχε χάσει καθόλου από τη θηλυκότητα της... το αντίθετο. Τα ατέλειωτα πόδια της και οι σμιλευμένοι και τουρλωτοί γλουτοί της ήταν κάτι που πάντα τράβαγε την προσοχή κάθε άντρα. Αλλά αυτό που με τρέλαινε σε αυτήν επίσης, ήταν το υπέροχο πλούσιο στήθος της που δεν είχε χαλάσει καθόλου λόγω γυμναστικής. Ήταν μια πανέμορφη σέξι γυναίκα, από το όμορφο πρόσωπό της και το διαπεραστικό της βλέμμα, τα λεπτά χέρια της, το πλούσιο στήθος της που πάντα ξεχώριζε και έκανε υπέροχη αντίθεση με τους σχετικά λεπτούς της ώμους, τη λεπτή της μέση και τους τουρλωτούς ανορθωμένους γλουτούς της, μέχρι τα υπέροχα πόδια της. Πραγματικά δεν είχε τίποτα να ζηλέψει από όλα αυτά τα μοντέλα στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

Κάποιες φορές το παράκανε λίγο με την εμφάνιση της στη δουλειά. Κάποια κολάν που ήταν πολύ εφαρμοστά, κάποιες μπλούζες με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ, αλλά πάντα μου έλεγε ότι όλες τα ίδια φοράνε και ότι είναι νορμάλ. Εγώ ζήλευα όταν την κοιτούσαν οι άλλοι άντρες σαν υπερθέαμα, αυτή δεν έδινε σημασία. Πριν δυο χρόνια ήμουν στα καλύτερα μου αγωνιστικά και προετοιμαζόμουν για ένα πολύ μεγάλο αγώνα body building. Και οι δυο μας περνούσαμε ατελείωτες ώρες στο γυμναστήριο, αλλά πάντα βρίσκαμε χρόνο για εμάς και η σεξουαλική μας ζωή ήταν στα καλύτερα της. Το κάναμε σχεδόν κάθε μέρα. Εκτός από τους τελευταίους μήνες πριν τον αγώνα που έπρεπε να προσέχω. Δεν ήταν το καλύτερο μας αλλά ξέραμε ότι θα κρατούσε για λίγο η αποχή. Μερικούς μήνες πριν τον αγώνα ήρθε στο γυμναστήριο ένας παλιός συμφοιτητής μου που δεν είχαμε καλές σχέσεις.

Εβαλα στην τεχνητή νοημοσυνη 1.75 υψος και 120 κιλα φέτες κ μ βγαλε αυτο :confused:

IMG_5168.jpeg
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.122
Like
10.383
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom