Νέα

Ο γείτονας και η γειτόνισσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα erinal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 487
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ε

  • Το λέω.

    Ψήφοι: 31 36,9%
  • Δεν το λέω.

    Ψήφοι: 53 63,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    84

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Βλέπω συχνά τον γείτονα απο την απέναντι πολυκατοικία να έρχεται στην δικιά μας και να μπαίνει στο σπίτι μιας γειτονισσας παντρεμένης πιστεύω ακράδαντα οτι την πηδάει. Το λεω στον άντρα της;;  :grin:

αμα θες να τον πηδηξεις πες τον οτι θα τα πεις στη γυναικα του αν δεν σου κατσει,
ετσι και σε πηδαει και δεν θα χαλασει το σπιτι του.
ο σωστος αντρας παντα βαζει πανω απο ολα το σπιτι του  :grin:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τυπε κοστακι βάζουμε ένα στοίχημα ότι σε μια εβδομάδα δέκα μέρες θα έχω ραντεβού με τον γείτονα κ σε ένα μήνα το πολύ με τον σύζυγο;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.716
Κριτικές
90
Like
36.357
Πόντοι
25.467
Τυπε κοστακι βάζουμε ένα στοίχημα ότι σε μια εβδομάδα δέκα μέρες θα έχω ραντεβού με τον γείτονα κ σε ένα μήνα το πολύ με τον σύζυγο;

Αχορταγη Μεσσαλίνα... :P
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Να μηνμε αμφισβητούν την γη ανάποδα γυρίζω
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Τυπε κοστακι βάζουμε ένα στοίχημα ότι σε μια εβδομάδα δέκα μέρες θα έχω ραντεβού με τον γείτονα κ σε ένα μήνα το πολύ με τον σύζυγο;

εγω σε δεκα μερες θα την ειχα ξεσκισει τη γειτονισσα,πολυ αργη εισαι  :grin:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Τυπε κοστακι βάζουμε ένα στοίχημα ότι σε μια εβδομάδα δέκα μέρες θα έχω ραντεβού με τον γείτονα κ σε ένα μήνα το πολύ με τον σύζυγο;



ευκολο...

τριο και με τους δυο (lvl expert)
 

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
Τυπε κοστακι βάζουμε ένα στοίχημα ότι σε μια εβδομάδα δέκα μέρες θα έχω ραντεβού με τον γείτονα κ σε ένα μήνα το πολύ με τον σύζυγο;

ποιο θα μπορούσε να είναι το, υπό συζήτηση, στοίχημα...?  :rolleyes:
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Σου γαμω κοστακι
 
OP
OP
erinal

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866

α δεν μπορώ να σκεφτώ και αυτό γυναίκα είμαι και μάλιστα ξανθιά. εχω να σκεφτώ πως θα κανω τον κερατα και τον γαμια της γειτονιας να μου την πεσουν  ωστε να βγουμε ραντευα  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
α δεν μπορώ να σκεφτώ και αυτό γυναίκα είμαι και μάλιστα ξανθιά. εχω να σκεφτώ πως θα κανω τον κερατα και τον γαμια της γειτονιας να μου την πεσουν  ωστε να βγουμε ραντευα  :grin:
Μιλαμε για στοχους ζωης τωρα.
 

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
α δεν μπορώ να σκεφτώ και αυτό γυναίκα είμαι και μάλιστα ξανθιά. εχω να σκεφτώ πως θα κανω τον κερατα και τον γαμια της γειτονιας να μου την πεσουν  ωστε να βγουμε ραντευα  :grin:

κάνε ότι έκανε και η Γιάννα στον Αγγελόπουλο και έγινε Αγγελοπούλου... :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
α δεν μπορώ να σκεφτώ και αυτό γυναίκα είμαι και μάλιστα ξανθιά. εχω να σκεφτώ πως θα κανω τον κερατα και τον γαμια της γειτονιας να μου την πεσουν  ωστε να βγουμε ραντευα  :grin:

και αν χάσεις;
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
α δεν μπορώ να σκεφτώ και αυτό γυναίκα είμαι και μάλιστα ξανθιά. εχω να σκεφτώ πως θα κανω τον κερατα και τον γαμια της γειτονιας να μου την πεσουν  ωστε να βγουμε ραντευα  :grin:
Θα την πεσεις στον γαμια και θα ζητησεις τριο με την γειτονισσα,και στο ξενοδοχειο που θα πατε θα ερθει και ο κερατας,θα μαθει οτι του γαμιοτανε η κερια,αλλα θα διωξει την στενοχωρια του οταν δει εσενα να του κανεις νοημα και  του ανοιξεις τα ποδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom