Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω από φοιτητές γόνους 2 οικογενειών που συγκαταλέγονται στις 10 - 20 πλουσιότερες της Ελλάδας (εξαιρουμένων των εφοπλιστών) θα σας πω ότι ποτέ δεν είχαν τις σούπερ ντούπερ γκόμενες και τα μοντέλα παρόλο που είχαν τεράστια οικονομική άνεση. Οι παρέες του κοινές παρέες ήταν.

Και όταν παντρεύτηκαν (και παντρεύτηκαν και σχετικά μικροί) πήραν κοπέλες που επίσης δεν ήταν μοντέλα και ούτε του ιδίου κοινωνικού και οικονομικού status με αυτούς. Απλές κοπέλες που ούτε γυρίζεις να τις κοιτάξεις στον δρόμο.

Αυτά και προσγειωθείτε. Τα πράγματα είναι πολύ πιό απλά από ότι νομίζετε.

Χωρίς να αμφισβητώ το ότι υπάρχουν τύποι που κάνουν όσα λες με τις καλύτερες των προθέσεων & με λογικά κριτήρια γάμου, υπάρχουν και τύποι του ίδιου κοινωνικοοικονομικού background που παντρεύονται τέτοιες κοπέλες γιατί ξέρουν ότι "δεν τις παίρνει για πολλά-πολλά" και θα κάνουν τουμπεκί & υποχωρήσεις στην όποια πορεία του συζύγου.


ξερεις οτι αυτο τις περισοτερες φορες (προς θεου οχι παντα) αυτο λεγετε ...πληρωνω για να εχω οικογενεια και μια καλη μανα για τα παιδια μου

η αλλη αλυσε το προβλημα της ζωης της και κανει και γαργαρα το οτι εσυ γαμας και αλλη ξεκολιαρα καθε εβδομαδα.

ή αυτό με άλλα λόγια
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
εγω που μενω αναμεσα σ αυτα τι ειμαι?
ημιμαθης???????????????

(και ως γνωστον η ημιμαθεια.....)

Κορόιδο πρέπει να είσαι...Πόσων ετών είσαι;Οι φίλες σου και συμμαθήτριες σου έχουν παντρευτεί;Εμένα οι περισσότεροι έχουν παντρευτεί.Κάποιοι παντρεύτηκαν με μπαλωθιές και κορναρίσματα και χώρισαν με τα πιάτα να χορεύουν στον αέρα (κατά το "άδεια μπουκάλια χορεύουν στον αέρα..."!)
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Από αυτούς τους τεμπέληδες πλούτισαν οι εφοπλιστές και οι βιομήχανοι...Για φραγκοδίφραγκα μπάρκαρε ο άλλος με το σαπιοκάραβο του εφοπλιστή,ή έλιωνε στα καζάνια της κάθε βιομηχανίας...

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο Κούρκουλος καλοπαντρεύτηκε όμως!!!
Ξανθόπουλος κύριοι.Όχι για εμένα,για τη φουκαριάρα τη μάνα μου  :2funny:

ο Ξανθόπουλος τα παιδιά του τα στειλε στα καλύτερα σκολεία και πανεπιστήμια....
είδες το κλάμα απόδοση;
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
ο Ξανθόπουλος τα παιδιά του τα στειλε στα καλύτερα σκολεία και πανεπιστήμια....
είδες το κλάμα απόδοση;

Οι φτωχοί θέλουν για τα παιδιά τους τα καλύτερα.Δούλευε ο άνθρωπος και τα έστειλε.Μαγκιά του.Και για τον Κούρκουλο 2 φορές μαγκιά του που μπήκε στην οικογένεια του Λάτση.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Κορόιδο πρέπει να είσαι...Πόσων ετών είσαι;Οι φίλες σου και συμμαθήτριες σου έχουν παντρευτεί;Εμένα οι περισσότεροι έχουν παντρευτεί.Κάποιοι παντρεύτηκαν με μπαλωθιές και κορναρίσματα και χώρισαν με τα πιάτα να χορεύουν στον αέρα (κατά το "άδεια μπουκάλια χορεύουν στον αέρα..."!)


μ αρεσει που μου θυμισες αυτο το τραγουδακι!

κοροιδο που δεν παντρευτηκα για να ζησω την φοβερη εμπειρια του διαζυγιου?
η κοροιδο που δεν πηρα τον πλουσιο?
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Εμενα παντος ρε παιδια (ουτε σοφος να το παιξω ουτε ο σουπερ περπατημενος...ειδηκα εδω μεσα)

Εχω γνωρισει στην ζωη μου αρκετους ΦΡΑΓΚΑΤΟΥΣ ..λογω και τις περιοχης και της δουλειας και κατι παρεες απο εδω και απο εκει.

ενα εχω να πω....

Ο μονος που δεν ξενογαμουσε η εστω δεν γαμουσε μοντελοξεκολιαρες ηταν ενας gay.

ολοι οι αλλοι παντρεμενοι (με παιδια ), ανυπαντροι ηταν μεσα στο μουνι (το ξενο) ολη την ωρα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εμενα παντος ρε παιδια (ουτε σοφος να το παιξω ουτε ο σουπερ περπατημενος...ειδηκα εδω μεσα)

Εχω γνωρισει στην ζωη μου αρκετους ΦΡΑΓΚΑΤΟΥΣ ..λογω και τις περιοχης και της δουλειας και κατι παρεες απο εδω και απο εκει.

ενα εχω να πω....

Ο μονος που δεν ξενογαμουσε η εστω δεν γαμουσε μοντελοξεκολιαρες ηταν ενας gay.

ολοι οι αλλοι παντρεμενοι (με παιδια ), ανυπαντροι ηταν μεσα στο μουνι (το ξενο) ολη την ωρα

ακου τώρα.....
ο έλληνας ξενογαμάει αβέρτα.
αλλά μόνο το δικό του το μουνί δεν ξενογαμιέται...
ααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
μ αρεσει που μου θυμισες αυτο το τραγουδακι!

κοροιδο που δεν παντρευτηκα για να ζησω την φοβερη εμπειρια του διαζυγιου?
η κοροιδο που δεν πηρα τον πλουσιο?

Καλά δε χωρίζουν όλοι/ες.Μην υπερβάλουμε.Είσαι κορόιδο που δεν παντρεύτηκες κανά κορόιδο!
Πόσων ετών είσαι;
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ακου τώρα.....
ο έλληνας ξενογαμάει αβέρτα.
αλλά μόνο το δικό του το μουνί δεν ξενογαμιέται...
ααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΠΟΤΕ ΤΩΝ ΠΟΤΩΝ

η δικια μας ειναι τιμια ρε

για τις αλλες λεμε τωρα.

και σε παρακαλω μην αλαζεις το θεμα

χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαα
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αν ήταν κουρκουλίνα θα ήταν πουτάνα όμως?  :think:

ΟΧΙ (σαν το μεθαυριανό!!)
Γουστάρω τις γκόμενες που είναι ντόμπρες.Αυτές που λένε "εγώ ψάχνω τον πλούσιο και όπως να 'ναι".Αντιθέτως συχαίνομαι τις γκόμενες που το παίζουν ηθικές ότι ψάχνουν το καλό παιδί αλλά το μόνο που κοιτάζουν είναι τα εισοδήματά του.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ΟΧΙ (σαν το μεθαυριανό!!)
Γουστάρω τις γκόμενες που είναι ντόμπρες.Αυτές που λένε "εγώ ψάχνω τον πλούσιο και όπως να 'ναι".Αντιθέτως συχαίνομαι τις γκόμενες που το παίζουν ηθικές ότι ψάχνουν το καλό παιδί αλλά το μόνο που κοιτάζουν είναι τα εισοδήματά του.

ωραίοςςςςςςςςς  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ΟΧΙ (σαν το μεθαυριανό!!)
Γουστάρω τις γκόμενες που είναι ντόμπρες.Αυτές που λένε "εγώ ψάχνω τον πλούσιο και όπως να 'ναι".Αντιθέτως συχαίνομαι τις γκόμενες που το παίζουν ηθικές ότι ψάχνουν το καλό παιδί αλλά το μόνο που κοιτάζουν είναι τα εισοδήματά του.

θα στο πω απλα

επειδη το παραμυθι εγινε γνωστο και δεν μασαει κανεις πλεον κουτοχορτο

πλεον δεν μιλανε καθολου.

ΜΟΥΓΚΑ σου λεω.....ανεβοκατεβαζουν το κεφαλι μονο.....χαχαχχα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Καλά δε χωρίζουν όλοι/ες.Μην υπερβάλουμε.Είσαι κορόιδο που δεν παντρεύτηκες κανά κορόιδο!
Πόσων ετών είσαι;


δεν γουσταρω να ξυπναω καθε πρωι και να βλεπω ενα κοροιδο, να φτιαχνω το προγραμμα των διακοπων μου με ενα κοροιδο
να εχουν τα παιδια μου για πατερα ενα κοροιδο

αλλα οι εξυπνοι δεν με θελουν εμενα για γυναικα και εμεινα στο ραφι......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom