Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
μονο αμα εχει λεφτα...δεν διάβασες τόσες σελίδες τι γράφουν τα παιδιά που κυκλοφορούν ?
εγω δεν ξερω ρε φιλε απο τετοια.
προβατα εχω και τα βοσκω στο χωριο.
για εξηγησε μου αν θελεις τι παιζετε?
 

Επισκέπτης
εγω δεν ξερω ρε φιλε απο τετοια.
προβατα εχω και τα βοσκω στο χωριο.
για εξηγησε μου αν θελεις τι παιζετε?

δυστυχώς πρέπει να πάω για ύπνο...

μου φωνάζει η μαμά μου...

ένα πράγμα να θυμάσαι,όπως είπαν κ οι άλλοι,αμα δεν εχεις λεφτα...τραβας μια μαλακία κ καθάρισες...

(κ όπως λέει κ ο "αδερφός" μου ελπίζεις κάποτε η ελλάδα να μετονομαστει σε ρωσσια...για να δεις μουνια με αλλο ματι....)
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Πάντως Δάσκαλε σε αυτά που είπες νωρίτερα:

ολες κοιτανε την παρτυ τους και μονο.μολις παντρευρουν και κανουν παιδια,κοιτανε την παρτυ τους,και τα παιδια τους μονο.ο αντρας ειναι ο μαλακας τις υποθεσης απο την αρχη μεχρι το τελος.ξερετε καμια γκομενα που να μην περναει καλα? σας λεω οτι ολες περνανε καλα,διοτι καποιος τις ταιζει,ειτε ειναι αυτος αντρας-γκομενος-γαμιας-αδεφος-πατερας-,ξεκρεμαστη δεν μενει καμια μαγκες να ξερετε.ολες εχουν την καβαντζα τους.αρα απο εκει και περα μην ψαχνετε αυτα που δεν υπαρχουν.

Αυτό που λες δεν είναι απόλυτο. Ισχύει μεν σε ένα μεγάλο βαθμό αλλά υπάρχουν και αρκετές αγάμητες. Είναι πολλές αυτές που πέφτουν θύματα του γενικότερου ποζεροστυλ που επικρατεί άρα ψάχνουν ένα γκόμενο περισσότερων κυβικών από αυτές και θα κάνουν τα πάντα για να τον βρουν. Δεν έχει σημασία που περνάει καιρός και δεν τον βρίσκουν γιατί στην ίδια κατάσταση θα είναι και μία φίλη τους, και μία ξαδέρφη της φίλης τους και μία γνωστή της ξαδέρφης τους κλπ άρα αλληλοπαρηγοριούνται και επίσης συνειδητοποιούν ότι αφού είναι γενικότερο φαινόμενο, τότε και αυτές είναι ΟΚ. Σε μερικές κοπέλες είναι αδικαιολόγητα ισχυρά και αμετάκλητα τα γκομενο-κριτήρια που ψάχνουν ψάχνουν και δεν βρίσκουν. Ακόμη, σε αυτήν την κατηγορία δεν ανήκουν μόνο φόλες (αλλά είναι όντως η συντριπτική πλειοψηφία).

Για να το σχετίσω περισσότερο με το θέμα του τύπου που άρχισε το θρεντ, αυτές οι τύπισσες καρφώνονται εύκολα (και πολλές το επιθυμούν κιόλας). Είναι αυτές που όταν βρίσκονται σε παρέες γνωστών & αγνώστων, έχουν το σνομπ & αδιάφορο στυλάκι (αυτό με το κατεβασμένο κεφάλι προς το κινητό ή που κοιτάνε δεξιά & αριστερά) αλλά μόλις πάρει κάτι το αυτί τους, τινάζονται & αλλάζουν στάση σώματος για να κρέμονται από τα χείλη του. Είναι αυτές που το παίζουν αδιάφορες αλλά με το που αποχωρήσει από τη συζήτηση ο υποψήφιος γκόμενος ή στην έξοδο για τον επόμενο καφέ, αρχίζουν να κάνουν ερωτήσεις του τύπου "και από που είπαμε ότι τον γνωρίζεις αυτόν?", "δηλαδή τον ξέρεις καλά? βγαίνετε συχνά, κάνετε παρέα και έτσι?", "ναι ναι σίγουρα, θα κανονίσουμε οοοοοοπωσδήποτε" και άλλα πολλά τέτοια. Σε γενικές γραμμές θεωρώ ότι μόνο αυτό το στυλ γκόμενας καταφέρνει και καρφώνεται/ξεχωρίζει γιατί σε αντίθεση με τις περισσότερες που ακολουθούν τις κλασικές μυστήριες γυναικείες μεθόδους, αυτές πραγματικά δεν καταλαβαίνουν τίποτα. Τέλος, το ότι μπλέκουν με τύπους που θέλουν απλά να κάνουν την πλάκα τους λέγοντας παπατζιλίκια είναι λογικό και έχει αναλυθεί σε πολλά άλλα θέματα.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
οσοι μενετε σε αθηνα και θεσσαλονικη και σε αλλες μεγαλες πολεις που εχουν και φοιτηταριο ειναι απαραδεκτο να λετε οτι δεν εχει γκομενες να γαμησετε.οπως εκεινος ο καθυστερημενος απο την πατρα.

Και σε αυτό εξήγησα πριν γιατί θεωρώ ότι στο πρώτο tier είναι η Αθήνα & Θεσ/νίκη και η Πάτρα με τις άλλες πόλεις είναι σε άλλη κατηγορία. Σε γενικές γραμμές, στις 2 πρώτες όταν βγει μια κοριτσοπαρέα να διασκεδάσει και μίας της γυαλίσει κάποιος δεν θα υπάρχει κάποια ισχυρή κοινωνικοηθική αναστολή ώστε να κωλώσει για κάνει παιχνίδι. Αντίθετα σε πόλεις όπως Πάτρα, Λάρισα, Ηράκλειο, κλπ, είναι πολύ πιθανό να πετύχει κάποιον γνωστό/συγγενή/φίλο/πρώην/ άρα να μην ασχοληθεί με τον γκόμενο για τα μάτια του κόσμου, χώρια που βγαίνουν συνέχεια οι ίδιες και οι ίδιες παρέες οπότε υπάρχει "πλαίσιο" κοινωνικοποίησης. Δεν λέω ότι είναι απίθανο να γνωρίσεις γκόμενα, απλά είναι κάπως πιο δύσκολο για κάποιον ξέμπαρκο. Παντού υπάρχουν και κανονικές κοπέλες και ξέκωλα και ελλεεινίδες άρα ας γλιτώσουμε κανα 5σελιδο που θα ειπωθούν ξανά τα ίδια και τα ίδια.
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
τυπε εν μερει εχεις δικιο.αλλα δες τι γινετε τωρα.το καθε πουτανακι που ειναι 20-23 χρονων, απο την αρχη τις καριερας του στην πουτσα,συνηθως γαμιετε με ατομα που γουσταρει,με κατα κυριο λογο την εμφανιση και μετα ολα τα αλλα.μετα απο αυτην την ηλικια και μετα,που εγω την θεωρω ηλικια οροσημο για μια γκομενα,δηλαδη απο αυτην την ηλικια και μετα γινετε και γυναικα πληρης και το μυαλο τις λειτουργει γυναικεια καθαρα,αρχιζει και σκεφτετε αλλιως.σκεφτετε το μελλον-συμφερων-κερδος-καλοπεραση- και ολα αυτα ειναι που την κανουν και λειτουργη πονηρα.τυπε μπορει στα 20 το γκομενακι να φορτωνοτε στου πιτσιρικα το παπακι,αλλα απο τα 23 και μετα θα αλλα πραγματα,την ψαχνει αλλιως.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
προφανως δεν πηρες πρεφα τι εγραψα
για ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ????????????????

Ε, απαντησα με οικονομικα μεγεθη.
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

οι κοπελες αυτες θεωρω οτι δεν εχουν λεφτα, αυτο και μονο,(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ) οποτε ο τυπος με τα 3 χιλιαρικα αν μη τι αλλο βγαζει περισσοτερα απο αυτες

ξερω πολλες που παιρνουν 2 χιλιαρικα και εχουν μεγαλη περιουσια ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙς ΤΟΥΣ,  λες αυτη η μανα να χαιροταν για το γαμπρο τον ξυσαρχιδι με τα 3 του? (χιλιαρικα εννοω)


τωρα δεν εχει νοημα να πω αν θελω να ειμαι καλυτερη απ τη Σουλα, γιατι δεν μου αρεσει να λεω πραγματα που οντας προκατειλημμενος ουτωως η αλλως δεν θα πιστεψεις.
αλλα δες τα παραπανω και προσπαθησε να καταλαβεις ΣΕ ΤΙ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ οταν τα εγραφα.
δεν ειναι ωραιο να διαβαζεις αποσπασματικα.

Αν δε λες σε εμφάνιση αγαπητή μου, ούτε ο ξυσαρχίδης θα σε κοιτάξει...και κάτσε και καμάρωνε για τα χιλιάρικά σου και τα χαϊλίκια σου :boobies:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
134649.jpg
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Βασικα το θεμα εχει ξεφυγει και εχει παει παλι στον πολεμο των φύλων και στις κωλο-ελεεινιδες που δεν ξερουν τι θελουν ή μαλλον που θελουν πλουσιους, ομορφους, μορφωμενους, με μεγαλη πουτσα, εξοχικο, καταθεσεις και γνωριμιες. <<Αν ξεχασα κατι συμπληρωστε με>>. Ετσι λοιπον ή θα εισαι ο “γαμω και δερνω” ή το “ρεζιλι που χαλαει την πιατσα” και δεν μας καθονται οι γκομενες στους υπολοιπους.
Ολες οι Ελληνιδες λοιπον θελουν τα παραπανω, ενώ οι αλλοδαπες βολευονται με λιγοτερα. Αν πραγματικα το πιστευτε αυτό ειστε βαθια νυχτωμενοι. Δεν ξερω τι γυναικες συναναστρεφεστε, αλλα υπαρχουν γυναικες, σε οποιο μερος του πλανητη και να εχουν γεννηθει που δεν δινουν σημασια στα παραπανω. Αν εσεις αγορασατε ένα ακριβο αμαξι και νομιζετε ότι πιασατε τον παπα από τ’ αρχιδια ή επειδη τα πινετε σε high club πρεπει να σας καθεται οποια βρεθει στο δρομο σας μαθεται ότι υπαρχουν και καποιοι αλλοι που δεν εχουν ακριβα αμαξια και στα clubs που πατε δεν περνανε ουτε απ΄οξω αλλα βολευουνε κατι καλα μουνακια.
Εγραψε καποια το μεσημερι ότι την ενδιαφερει ο γκομενος της, να της δειχνει ότι είναι σημαντικη για αυτόν και όχι να την επιδεικνυει σαν τροπαιο. Αυτό είναι το μυστικο κυριοι. Να ειμαστε ο εαυτος μας και αυτό που δινουμε να βγαινει από μεσα μας. Αλλα αυτό δεν μαθενεται, ή το εχεις ή δεν το εχεις. Και το να εισαι ο εαυτος σου σημαινει  ότι εισαι καλα ετσι όπως εισαι. Δεν θεοποιεις το μουνι. Δεν το εχεις αναγκη για να περασεις καλα ή για να εκτιμας τον εαυτο σου. Δεν υποκρινεσε κατι που δεν εισαι για να βρεις γυναικα κι όταν τη βρεις δινεις αυτά που μπορεις ή που θελεις να δωσεις. Προσωπικα επελεξα να μην κανω παραχωρισεις στη ζωη μου για κανεναν και καμια. Μονο για τους γονεις μου. Ουτε για τα αδερφια μου, ουτε για παρεες ουτε για γυναικα. Αν θα παρω ακριβο αμαξι θα το παρω γιατι το γουσταρω, αν παω στα μπουζουκια –που δεν παω- θα παω για να γουσταρω εγω κι αν πω σε αγαπαω θα είναι γιατι το νιωθω. Κι ότι κατσει. Αμα ειμαι εγω στα “ωραια” μου, καμια γυναικα δεν μπορει να με κανει καλυτερα.

Υ.Γ. Δασκαλε arcans συγνωμη που σου χαλαω τη σουπα, αλλα ψιλο-μαλακιες γραφεις. Δυστηχως δεν το εχεις. Ισως στην Κολομβια να ειχες καλυτερη τυχη.


+1000 σε όλα (και στις μαλακίες του arcans  :2funny:)

Γι' αυτό σε πάω λέμε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
τυπε εν μερει εχεις δικιο.αλλα δες τι γινετε τωρα.το καθε πουτανακι που ειναι 20-23 χρονων, απο την αρχη τις καριερας του στην πουτσα,συνηθως γαμιετε με ατομα που γουσταρει,με κατα κυριο λογο την εμφανιση και μετα ολα τα αλλα.μετα απο αυτην την ηλικια και μετα,που εγω την θεωρω ηλικια οροσημο για μια γκομενα,δηλαδη απο αυτην την ηλικια και μετα γινετε και γυναικα πληρης και το μυαλο τις λειτουργει γυναικεια καθαρα,αρχιζει και σκεφτετε αλλιως.σκεφτετε το μελλον-συμφερων-κερδος-καλοπεραση- και ολα αυτα ειναι που την κανουν και λειτουργη πονηρα.τυπε μπορει στα 20 το γκομενακι να φορτωνοτε στου πιτσιρικα το παπακι,αλλα απο τα 23 και μετα θα αλλα πραγματα,την ψαχνει αλλιως.
τυπε εαν αφαιρεσεις την αθηνα και την θεσσαλονικη,και καποιος αλλες πολεις οπου υπαρχουν πανεπιστημια,στην υπολοιπη ελλαδα η σχολες των τ.ε.ι. δεν πιανουν μια και θα σου εξηγησω γιατι.σε πολλα απο τα παρακατω που θα πω ισχυουν και για τα πανεπιστημια,αλλα δεν φαινοντε τοσο πολυ η συγκεκριμενη κατασταση διοτι ειναι αλλιως τα πραγματα.

στο να περασει καποιος τυπε σε τ.ε.ι ειναι μια για εμενα κατι το ανουσιο,χασιμο χρονου,και γενικα το θεωρω ταμειο ανεργιας για τον καθε μαθητη που τελειωσε το σχολειο,και για τον καθενα που θελει να συνεχισει να κανει τις διακοπες του μακρυα απο τα χωραφια του χωριου του.γενικα μια μιζερι κατασταση η οποια δεν εχει μελλον στην ουσια.
ενας γονιος που εχει χρηματα,αν δεν περασει το παιδι του σε πανεπιστημιο στην ελλαδα,το στελνει στο εξωτερικο η σε ενα κολεγιο και τελος.αρα στο τ.ε.ι παει ολη η σαβουρα,και ατομα που δεν εχουν η γονεις φραγκα πολλα.και γιαυτο βλεπει κανεις οτι δεν υπαρχει επιπεδο σε αυτες τις σχολες,αλλα και σε στις πολεις οπου υπαρχουν τετοιοι φοιτητες.εγω ολους αυτους,τους χαρακτιριζω εσωτερικους μεταναστες.βλεπεις το φοιτητη-πακετα,φοιτητη-σερβιτορο-φοιτητη-θελω δουλεια οπωσδηποτε.αρα δεν υπαρχουν πολλες βλεψεις για ανετη φοιτητικη ζωη απο αυτους.το αποτελεσμα ειναι να βλεπεις οτι τα καλα μουνια απο το καθε τ.ε.ι να βγαζουν γουστα και να γαμιουντε απο τους ντοπιους τις καθε πολης που σπουδαζουν,που εχουν τα φραγκα,και τα καλα αυτοκινητα.μια γκομενα που ειναι φορτωμενη και χορτατη,δεν προκειτε να παρει χαμπαρι,το χωριατι απο την επαρχια με το μερσεντες.αλλα τυπε αυτο ειναι που κανει τον φοιτητη που ειναι περιορισμενων δυνατοτητων να ειναι εκτος παιχνιδιου.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
τυπε εν μερει εχεις δικιο.αλλα δες τι γινετε τωρα.το καθε πουτανακι που ειναι 20-23 χρονων, απο την αρχη τις καριερας του στην πουτσα,συνηθως γαμιετε με ατομα που γουσταρει,με κατα κυριο λογο την εμφανιση και μετα ολα τα αλλα.μετα απο αυτην την ηλικια και μετα,που εγω την θεωρω ηλικια οροσημο για μια γκομενα,δηλαδη απο αυτην την ηλικια και μετα γινετε και γυναικα πληρης και το μυαλο τις λειτουργει γυναικεια καθαρα,αρχιζει και σκεφτετε αλλιως.σκεφτετε το μελλον-συμφερων-κερδος-καλοπεραση- και ολα αυτα ειναι που την κανουν και λειτουργη πονηρα.τυπε μπορει στα 20 το γκομενακι να φορτωνοτε στου πιτσιρικα το παπακι,αλλα απο τα 23 και μετα θα αλλα πραγματα,την ψαχνει αλλιως.

Συμφωνώ τύπε. :rockon:



1209402850693.jpg
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αν εξαιρεσεις οτι δεν ειναι ο αριστοφανης αυτος..
ελεος με την γκομενα!!!!!!!!!!!
που σκατα μεγαλωνουν αυτες ρε πουστη?! :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πάμε
υπάρχουν πάμπολλες που έχουν οροφοδιαμέρισμα στα Βριλλήσια και προίκα 1 μεζονέτα και δεν έχουν στόχο τον ΔΥ του 1,5 χιλιάρικου.
επόμενη απορία.

Υ.Γ.
γιατί έχεις μια τάση να φέρνεις εξεζητημένα παραδείγματα;

Βυζάρες και κωλάρα έχουν;
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
τυπε εαν αφαιρεσεις την αθηνα και την θεσσαλονικη,και καποιος αλλες πολεις οπου υπαρχουν πανεπιστημια,στην υπολοιπη ελλαδα η σχολες των τ.ε.ι. δεν πιανουν μια και θα σου εξηγησω γιατι.σε πολλα απο τα παρακατω που θα πω ισχυουν και για τα πανεπιστημια,αλλα δεν φαινοντε τοσο πολυ η συγκεκριμενη κατασταση διοτι ειναι αλλιως τα πραγματα.

στο να περασει καποιος τυπε σε τ.ε.ι ειναι μια για εμενα κατι το ανουσιο,χασιμο χρονου,και γενικα το θεωρω ταμειο ανεργιας για τον καθε μαθητη που τελειωσε το σχολειο,και για τον καθενα που θελει να συνεχισει να κανει τις διακοπες του μακρυα απο τα χωραφια του χωριου του.γενικα μια μιζερι κατασταση η οποια δεν εχει μελλον στην ουσια.
ενας γονιος που εχει χρηματα,αν δεν περασει το παιδι του σε πανεπιστημιο στην ελλαδα,το στελνει στο εξωτερικο η σε ενα κολεγιο και τελος.αρα στο τ.ε.ι παει ολη η σαβουρα,και ατομα που δεν εχουν η γονεις φραγκα πολλα.και γιαυτο βλεπει κανεις οτι δεν υπαρχει επιπεδο σε αυτες τις σχολες,αλλα και σε στις πολεις οπου υπαρχουν τετοιοι φοιτητες.εγω ολους αυτους,τους χαρακτιριζω εσωτερικους μεταναστες.βλεπεις το φοιτητη-πακετα,φοιτητη-σερβιτορο-φοιτητη-θελω δουλεια οπωσδηποτε.αρα δεν υπαρχουν πολλες βλεψεις για ανετη φοιτητικη ζωη απο αυτους.το αποτελεσμα ειναι να βλεπεις οτι τα καλα μουνια απο το καθε τ.ε.ι να βγαζουν γουστα και να γαμιουντε απο τους ντοπιους τις καθε πολης που σπουδαζουν,που εχουν τα φραγκα,και τα καλα αυτοκινητα.μια γκομενα που ειναι φορτωμενη και χορτατη,δεν προκειτε να παρει χαμπαρι,το χωριατι απο την επαρχια με το μερσεντες.αλλα τυπε αυτο ειναι που κανει τον φοιτητη που ειναι περιορισμενων δυνατοτητων να ειναι εκτος παιχνιδιου.

Τύπε σωστότατη η ανάλυσή σου για τα ΤΕΙ αν και δεν ξέρω πως σου ήρθε.
Εξάλλου δεν είναι τυχαίο πως οι μισοί που περνάνε σε ΤΕΙ, είτε ξαναδίνουν εξετάσεις, είτε πάνε σε κανα ιδιωτικό ελλάδας ή εξωτερικού.



δεν εννοουσα την χωρα βρε !!!!!!!!!!! :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το σπιτι εννοουσα...

Πάντως εγώ το fail εννοούσα. :2funny:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
οσο για κατι γκομενες σε στυλ λουκριτιας,νομιζω οτι και μονο που θα ασχοληθουμε μαζι τους,ειναι προσβολη,στο θεσμο <<γκομενα>> απο την ιδρυση του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom