Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
οσο για κατι γκομενες σε στυλ λουκριτιας,νομιζω οτι και μονο που θα ασχοληθουμε μαζι τους,ειναι προσβολη,στο θεσμο <<γκομενα>> απο την ιδρυση του.

Βοηθάει όμως στο να μαθαίνει τι να αποφεύγει κανείς.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Από αυτούς τους τεμπέληδες πλούτισαν οι εφοπλιστές και οι βιομήχανοι...Για φραγκοδίφραγκα μπάρκαρε ο άλλος με το σαπιοκάραβο του εφοπλιστή,ή έλιωνε στα καζάνια της κάθε βιομηχανίας...

Όχι άλλο κάρβουνοοοοοοο...
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Τύπε σωστότατη η ανάλυσή σου για τα ΤΕΙ αν και δεν ξέρω πως σου ήρθε.
Εξάλλου δεν είναι τυχαίο πως οι μισοί που περνάνε σε ΤΕΙ, είτε ξαναδίνουν εξετάσεις, είτε πάνε σε κανα ιδιωτικό ελλάδας ή εξωτερικού.
τυπε την αναλυση  την εκανα με αφορμη οτι τωρα τελευταια γαμαω μια γκομενα που ειναι φοιτητρια σε τ.ε.ι. η οποια οσο μουναρα ειναι,αλλο τοσο ζωο ειναι στο μυαλο.απαραδεκτη κατασταση τυπε,ειναι εννοια τις γλαστρας με ολη την σημασια τις λεξεως.
μεχρι για να καταλαβεις τυπε, οτι απαγορεψα εγω ο ιδιος την εγγραφη τις στην σχολη,διοτι θα μας ειχε ξεφτιλισει διεθνως.για το μονο που κανει ειναι για συνοδιες σε μπαρ-κλαμπ-μπουζουκια και για γαμησια στο σπιτι.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Μίλαγα σήμερα με κάποιον που κάνει τον εξπέρ στις Ελληνίδες και άρχισε να με ρωτάει για γάμους κτλ.Τι είναι αυτά ρε πούστη μου?Σιγά μη μιλήσω εγώ σε γκόμενα περί γάμων κλπ.Αυτό το πλαίσιο είναι τελείως βαρύ,καλό είναι να το αποφεύγει κανείς.
Βασικά με τις ελληνίδες έχω αρχίσει και κάνω απ'ευθείας sex talk και διαπίστωσα οτι γουστάρουν να μιλάνε για παρτούζες κτλ.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
καλυτερο θα ηταν:να μαθετε να αποφευγετε τις γκομενες που δεν μπορειτε να εχετε.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μίλαγα σήμερα με κάποιον

.....

με τις ελληνίδες έχω αρχίσει και κάνω απ'ευθείας sex talk και διαπίστωσα οτι γουστάρουν να μιλάνε για παρτούζες κτλ.

στο μσν αυτά?

γιατί ειλικρινά δε νομίζω ότι μιλάνε άνετα από κοντά για παρτουζες οι ελληνίδες γενικά...  :think:
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
και το ξαναλεω και θα το λεω.για ολα φταινε οι μαλακες οι αντρες.
και σας λεω και καποια παραδειγματα του αγαμητου μαλακα ελληνα.που εχουμε πολλους τετοιους εδω μεσα.

1.μονος αγροτης ψαχνει.

2.love bites.

το επομενω ριαλιτι πρεπει να λεγετε.

<< χαφτομουνις ψαχνει να γαμησι>>. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
τυπε την αναλυση  την εκανα με αφορμη οτι τωρα τελευταια γαμαω μια γκομενα που ειναι φοιτητρια σε τ.ε.ι. η οποια οσο μουναρα ειναι,αλλο τοσο ζωο ειναι στο μυαλο.απαραδεκτη κατασταση τυπε,ειναι εννοια τις γλαστρας με ολη την σημασια τις λεξεως.
μεχρι για να καταλαβεις τυπε, οτι απαγορεψα εγω ο ιδιος την εγγραφη τις στην σχολη,διοτι θα μας ειχε ξεφτιλισει διεθνως.για το μονο που κανει ειναι για συνοδιες σε μπαρ-κλαμπ-μπουζουκια και για γαμησια στο σπιτι.

Δάσκαλε χωρίς εγγραφή δε θα μπορεί να δώσει μαθήματα άρα το θέμα πτυχίο θα πάει πίσω.
Πάντως από το να μην κάνει τίποτα, καλύτερα είναι στο ΤΕΙ.


εχεις δικιο τυπε σε αυτο.
και μονο να το διαβασει ο παπαζολο αυτο ειναι κερδος.
η σχολη εκανε το καθηκον τις παλι.

Ο παπατσόλο καλά θα κάνει να εμφανιστεί και να γράψει σχετικά με Θεσ/νίκη ώστε το thread να γίνει πιο ολοκληρωμένο.
 

arcans72

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2009
Μηνύματα
962
Like
0
Πόντοι
6
Δάσκαλε χωρίς εγγραφή δε θα μπορεί να δώσει μαθήματα άρα το θέμα πτυχίο θα πάει πίσω.
Πάντως από το να μην κάνει τίποτα, καλύτερα είναι στο ΤΕΙ.
τυπε εχω δωσει σε τετοια γαμιολακια πολλα πτυχια.
επιστροφη στο χωριο,και γαμο με τον γιο του κοινοταρχη που εχει μερσεντες. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
λουκριτια παντως εσυ αν νομιζεις οτι εισαι γκομενα.
απο αυριο η σφουγγαριστρες πρεπει να πηγαινουν κομμωτηριο. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
αν ετσι σε βολευει δε θα σου χαλασω εγω το ονειρο οτι τα ξερεις ολα κ τα ξερεις κ σωστα..
κ το καλυτερο..
οτι καποιοι εφαρμοζουν αυτα που λες...
ετσι ειναι..αν ετσι νομιζετε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom