Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οκ, ας αφησουμε λοιπον τον τριχιλιαρο να ζησει το ονειρο του οτι κανουν τουμπες για τα λεφτα του, ενω εγω υποψιαζομαι οτι εκεινος ΕΠΙΛΕΓΕΙ αυτες οι οποιες θα εκαναν τουμπες για τα λεφτα του. Η διαφορα σημαντικη κατα τη γννωμη μου.

(οχι μπορει και η Σουλα απο το περιστερι να εχει ονειρα και αξιοπρεπεια και να μη θελει τον πρωτο τυχοντα 3χιλιαρο για συντροφο)

υάρχουν και πάμπολλες σούλες απ το περιστέρι που ο πατέρας τους έχει υπολογίσιμη περιουσία στο αιγάλεω.
 

Επισκέπτης
Όοοοοοοοοοολεεεεεε να πω κι εγώ?

μέσο ελεεινίδικο μπάζο εδώωωωωωω  :rockon: :rockon: :rockon:
Δική μου δουλειά και σπίτι, δεν έχω παράπονο φτουφτουφτου.
Άμα με γαμήσει κανένας δεν ξέρω ούτε τι δουλειά κάνει ούτε πού μένει, και δεν με έχει κεράσει ποτέ κανένας άγνωστος ποτό  :rockon: :rockon:
Επίσης έχω ιδιαίτερη προτίμηση στους μαύρους, οπότε το σίγουρο είναι ότι φράγκα δεν πρόκειται να δω σύντομα από γκόμενο.

χαρ χαρ χαρρρρ φάτε τηηηηννν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι φιλοι σου που δεν ειναι πλουσιοι αλλα εχουν φινες γκομενες πως ηταν?ολα καλα?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Kαι επειδη μιλαμε για λεφτα.......

Το 99% που εχουν λεφτα ειναι απο κληρονομια η' απο ετοιμη δουλεια.
Τσαμπα μαγκες δηλαδη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
1)Αν είχε τόσα ο μπαμπάς μου,σιγά μην καθόμουν βραδιάτικα στο bourdela.tv να χαζεύω.Θα ήμουν σε καμιά μεζονέτα στη Στοκχόλμη...
2)Δεν ξέρω πόση είναι η εμπορική αξία του ακινήτου που μένω.Είναι μεν ιδιόκτητο αλλά δεν ενδιαφέρομαι να το πουλήσω.
3)Όχι δεν έχω τέτοιο αμάξι.Και δε θέλω να αποκτήσω.Ειλικρινά.Δε θα επένδυα σε λαμαρίνες ποτέ.
4)Πού το ξέρεις;Μπορεί να είμαι...λιμενεργάτης και να βγάζω και παραπάνω.Πώς το ξέρεις;

σου είπα ότι ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΤΑΣΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΙ ΚΑΙ ΤΑ 4....

και συ μου λες ότι μπορεί και να ισχύει το 4....
συνέχεια μου αλλάζεις το σύστημα αναφοράς.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Kαι επειδη μιλαμε για λεφτα.......

Το 99% που εχουν λεφτα ειναι απο κληρονομια η' απο ετοιμη δουλεια.
Τσαμπα μαγκες δηλαδη.

λες να ενδιαφερει οσες εχου σκοπο να τον μαδησουν?
πιο ευκολα τρως τα λεφτα καποιου που δεν κουραστηκε να τα αποκτησει.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
πάμε
υπάρχουν πάμπολλες που έχουν οροφοδιαμέρισμα στα Βριλλήσια και προίκα 1 μεζονέτα και δεν έχουν στόχο τον ΔΥ του 1,5 χιλιάρικου.
επόμενη απορία.

Υ.Γ.
γιατί έχεις μια τάση να φέρνεις εξεζητημένα παραδείγματα;

Οι μεζονέτες και τα οροφοδιαμερίσματα δε δίνουν ρευστό.Έχουν αξία αλλά δεν είναι εύκολα ρευστοποιήσιμα.Αν η άλλη μένει στα Βριλήσια επειδή ο πατέρας της κέρδιζε στο ΧΑΑ το 1999 (και άσε τον Έβερτ να μιλάει για σκάνδαλο) και της πήρε και μια μεζονέτα,αλλά αυτή ξύνει το μουνί της όλη τη μέρα θα τον εκτιμήσει τον ΔΥ με το 1500αρι.Αν όχι στα 25,σίγουρα στα 30+.

Τέλος από εμένα σε αυτό το θέμα.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Βασικα το θεμα εχει ξεφυγει και εχει παει παλι στον πολεμο των φύλων και στις κωλο-ελεεινιδες που δεν ξερουν τι θελουν ή μαλλον που θελουν πλουσιους, ομορφους, μορφωμενους, με μεγαλη πουτσα, εξοχικο, καταθεσεις και γνωριμιες. <<Αν ξεχασα κατι συμπληρωστε με>>. Ετσι λοιπον ή θα εισαι ο “γαμω και δερνω” ή το “ρεζιλι που χαλαει την πιατσα” και δεν μας καθονται οι γκομενες στους υπολοιπους.
Ολες οι Ελληνιδες λοιπον θελουν τα παραπανω, ενώ οι αλλοδαπες βολευονται με λιγοτερα. Αν πραγματικα το πιστευτε αυτό ειστε βαθια νυχτωμενοι. Δεν ξερω τι γυναικες συναναστρεφεστε, αλλα υπαρχουν γυναικες, σε οποιο μερος του πλανητη και να εχουν γεννηθει που δεν δινουν σημασια στα παραπανω. Αν εσεις αγορασατε ένα ακριβο αμαξι και νομιζετε ότι πιασατε τον παπα από τ’ αρχιδια ή επειδη τα πινετε σε high club πρεπει να σας καθεται οποια βρεθει στο δρομο σας μαθεται ότι υπαρχουν και καποιοι αλλοι που δεν εχουν ακριβα αμαξια και στα clubs που πατε δεν περνανε ουτε απ΄οξω αλλα βολευουνε κατι καλα μουνακια.
Εγραψε καποια το μεσημερι ότι την ενδιαφερει ο γκομενος της, να της δειχνει ότι είναι σημαντικη για αυτόν και όχι να την επιδεικνυει σαν τροπαιο. Αυτό είναι το μυστικο κυριοι. Να ειμαστε ο εαυτος μας και αυτό που δινουμε να βγαινει από μεσα μας. Αλλα αυτό δεν μαθενεται, ή το εχεις ή δεν το εχεις. Και το να εισαι ο εαυτος σου σημαινει  ότι εισαι καλα ετσι όπως εισαι. Δεν θεοποιεις το μουνι. Δεν το εχεις αναγκη για να περασεις καλα ή για να εκτιμας τον εαυτο σου. Δεν υποκρινεσε κατι που δεν εισαι για να βρεις γυναικα κι όταν τη βρεις δινεις αυτά που μπορεις ή που θελεις να δωσεις. Προσωπικα επελεξα να μην κανω παραχωρισεις στη ζωη μου για κανεναν και καμια. Μονο για τους γονεις μου. Ουτε για τα αδερφια μου, ουτε για παρεες ουτε για γυναικα. Αν θα παρω ακριβο αμαξι θα το παρω γιατι το γουσταρω, αν παω στα μπουζουκια –που δεν παω- θα παω για να γουσταρω εγω κι αν πω σε αγαπαω θα είναι γιατι το νιωθω. Κι ότι κατσει. Αμα ειμαι εγω στα “ωραια” μου, καμια γυναικα δεν μπορει να με κανει καλυτερα.

Υ.Γ. Δασκαλε arcans συγνωμη που σου χαλαω τη σουπα, αλλα ψιλο-μαλακιες γραφεις. Δυστηχως δεν το εχεις. Ισως στην Κολομβια να ειχες καλυτερη τυχη.

Επίσης, this post is not getting enough love, come on people  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω από φοιτητές γόνους 2 οικογενειών που συγκαταλέγονται στις 10 - 20 πλουσιότερες της Ελλάδας (εξαιρουμένων των εφοπλιστών) θα σας πω ότι ποτέ δεν είχαν τις σούπερ ντούπερ γκόμενες και τα μοντέλα παρόλο που είχαν τεράστια οικονομική άνεση. Οι παρέες του κοινές παρέες ήταν.

Και όταν παντρεύτηκαν (και παντρεύτηκαν και σχετικά μικροί) πήραν κοπέλες που επίσης δεν ήταν μοντέλα και ούτε του ιδίου κοινωνικού και οικονομικού status με αυτούς. Απλές κοπέλες που ούτε γυρίζεις να τις κοιτάξεις στον δρόμο.

Αυτά και προσγειωθείτε. Τα πράγματα είναι πολύ πιό απλά από ότι νομίζετε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
λες να ενδιαφερει οσες εχου σκοπο να τον μαδησουν?
πιο ευκολα τρως τα λεφτα καποιου που δεν κουραστηκε να τα αποκτησει.


εεεετσσσσσσσσσσσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ΤΙΤΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.

"Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΠΛΟΚ"
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω από φοιτητές γόνους 2 οικογενειών που συγκαταλέγονται στις 10 - 20 πλουσιότερες της Ελλάδας (εξαιρουμένων των εφοπλιστών) θα σας πω ότι ποτέ δεν είχαν τις σούπερ ντούπερ γκόμενες και τα μοντέλα παρόλο που είχαν τεράστια οικονομική άνεση. Οι παρέες του κοινές παρέες ήταν.

Και όταν παντρεύτηκαν (και παντρεύτηκαν και σχετικά μικροί) πήραν κοπέλες που επίσης δεν ήταν μοντέλα και ούτε του ιδίου κοινωνικού και οικονομικού status με αυτούς. Απλές κοπέλες που ούτε γυρίζεις να τις κοιτάξεις στον δρόμο.

Αυτά και προσγειωθείτε. Τα πράγματα είναι πολύ πιό απλά από ότι νομίζετε.

προφανως η δεν θα ειχαν γουστο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η θα ειχαν αλλα κριτηρια απο αυτους που κοιταν μονο εμφανιση και μετα γκρινιαζουν για το χαρακτηρα της γκομενας που ΕΠΕΛΕΞΑΝ
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Kυριε voltaire45 με τα λεφτα τα μονα που δεν μπορεις να αγορασεις ειναι το μυαλο,η οξυδέρκεια,η αισθητικη και η ικανοτητα-χαρισμα να ξερεις την γυναικεια ομορφια.

Και αυτοι οι δυο που εχουν την google και ειναι απο τους πλουσιοτερους του κοσμου χαλια γυναικες εχουν.......
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Kυριε voltaire45 με τα λεφτα τα μονα που δεν μπορεις να αγορασεις ειναι το μυαλο,η οξυδέρκεια,η αισθητικη και [size=15pt]η ικανοτητα-χαρισμα να ξερεις την γυναικεια ομορφια.[/size]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Kυριε voltaire45 με τα λεφτα τα μονα που δεν μπορεις να αγορασεις ειναι το μυαλο,η οξυδέρκεια,η αισθητικη και η ικανοτητα-χαρισμα να ξερεις την γυναικεια ομορφια.

Και αυτοι οι δυο που εχουν την google και ειναι απο τους πλουσιοτερους του κοσμου χαλια γυναικες εχουν.......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom