Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρώτα τον καριόλη που πόσταρε το τραγούδι με τον Στελλάρα για περισσότερες info...δεν λέω μαλακίες...



αααααααααααααααχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα

εγώ στο ουνάκι έχω πάρει μουνάκι που κανένα SLK δε χωράει για τέτοια κόλπα...

αααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ναι παιχταρά μου, ό,τι πεις.
Τελικά πιστεύω φταιει ο ανάδρομος ερμής που δε βρίσκεις γκόμενα.
Μπορεί κι η κρίση, το νερό, οι μεταλλαγμένες ντοματες, ίσως τα ελοχίμ σου κάνουν σαμποτάζ.
Πάντως από τη στιγμή που η αγαμία σου φαίνεται απο το σπίτι σου στο σπίτι μου με το ίντερντετ, μην περιμένεις να μη το μυρίζουν οι γκόμενες που απέχουν 1 μέτρο απο σένα.
ρε μικρε γαβρακο πηγαινε πρωτα ρωσια κ μετα συγκρινε...εσυ δεν εχεις παει μεχρι την κορινθο κ εχεις κ αποψη...σοβαρεψου
 

Επισκέπτης
To πρόβλημα περνάει σε άλλη βάση...

Τόσα ποστ...μας ζαλίσατε τον πούτσο οτι δεν υπάρχουν καλά μουνιά-ελληνίδες...

Τώρα μου λες για το οικονομικό...

Άρα το πρόβλημα είναι ο εαυτός σας...

Το προβλημα μας ειναι απλο και μην το διεστρεβλωνεις.

1)Οι Ελληνιδες δεν ειναι ομορφες στην πλειοψηφια τους και αυτες οι λιγες που ειναι προφανως ειναι για δυνατα πορτοφολια
2)ακομα και οι μετριες προς σαβουρες εχουν ενα τουπε αλλα προσωπικα εμενα στα αρχιδια μου αφου τις θεωρω αναξιας ασχολιας.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
όχι, δε γαμάει, ό,τι πεις... και δεν είπα να μην ΕΧΕΤΕ τα στάνταρ ττης γκόμενας, είπα να μην ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ στα στάνταρ της γκόμενας.


δεν εννοώ την γκόμενά σου, εννοώ τις γκόμενες γενικά.
Δε διαβάζεις και τα θρεντ, τι να σου κάνω.

Εννοω αντί να προσπαθούν να γίνουν όπως (νομίζουν ότι) τους θέλουν οι γκόμενες, να κοιτάξουν τι θέλουν αυτοί και πώς θα γίνουν αυτοί καλύτεροι με βάση τα δικά τους στάνταρ, όποια κι αν είναι αυτά.
το ψιλοεσωσες... :P
 

Επισκέπτης
Μιλα μπαρμπα ξοφλημε περσονα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι να πω φιλε...ενα καρο ατομα ξερω με σαξον και φιατακια και δεν κουτουπωνουν την μουναρα η την πολυ εμφανισιμη.Το 60% και βαλε των νεων ετσι ειναι.

Το πρόβλημά τους...είναι οτι αναρρωτιούνται πως θα γαμήσουν με το σάξο κ το φιατάκι...όχι με το μυαλό,την εμφάνιση κ την προσωπικότητά τους...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Κάνε χώρο στο ουνάκι
να χωρέσει το μουνάκι :rockon:
 

Επισκέπτης
Το πρόβλημά τους...είναι οτι αναρρωτιούνται πως θα γαμήσουν με το σάξο κ το φιατάκι...όχι με το μυαλό,την εμφάνιση κ την προσωπικότητά τους...

Εγω ξερω και εμφανισιμα ατομα που δεν ειναι και μαλακες ουτε κωλοπαιδα αλλα παλι αρχιδια.
Το εργατικο καλο παιδι πρωτυπο αλα Ξανθοπουλος δεν μας κανει πια :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ρε μικρε γαβρακο πηγαινε πρωτα ρωσια κ μετα συγκρινε...εσυ δεν εχεις παει μεχρι την κορινθο κ εχεις κ αποψη...σοβαρεψου

μπορεί να είναι του μεσογειακού τύπου...

λάιον πήγαινε ισπανία και θα με θυμηθείς  :rockon: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το προβλημα μας ειναι απλο και μην το διεστρεβλωνεις.

1)Οι Ελληνιδες δεν ειναι ομορφες στην πλειοψηφια τους και αυτες οι λιγες που ειναι προφανως ειναι για δυνατα πορτοφολια
2)ακομα και οι μετριες προς σαβουρες εχουν ενα τουπε αλλα προσωπικα εμενα στα αρχιδια μου αφου τις θεωρω αναξιας ασχολιας.

Ρε θα με αναγκάσεις να σου βάλω φωτογραφίες ελληνίδων απο Κορυδαλλο,Πειραιά,Ταμπούρια,Καμίνια...κ θα πάθεις εμπλοκή..όταν δεις με ποιούς κυκλοφορούν...(οικονομικά)...γιατί πολύ απλά οι τύποι γράφουν στα παπάρια τους...ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ Κ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΝ...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ας υποθεσουμε οτι ειναι μια μουναρα και βολταρει διαθεσιμη...

για να ειναι μουναρα, σημαινει οτι θα ειναι στο 10% των πιο ομορφων γυναικων.

λογικο ειναι να της την πεσει το 90% των αντρων,

δεν ειναι λογικο να διαλεξει αυτη αυτον που νομιζει καλυτερο?

και ποσες πιθανοτητες εχει ενας που δεν ειναι στο 10% των καλυτερων σερνικων να βρεθει μαζι της?

(μηπως ψαχνετε καλες, ομορφες, οικονομικα ανεξαρτητες γυναικες που να πηδιουνται με τον πρωτο τυχοντα?)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εγω ξερω και εμφανισιμα ατομα που δεν ειναι και μαλακες ουτε κωλοπαιδα αλλα παλι αρχιδια.
Το εργατικο καλο παιδι πρωτυπο αλα Ξανθοπουλος δεν μας κανει πια :2funny: :2funny:
καλο κ εμφανισιμο γ τα δικα σου δεδομενα..
γ μενα μπορει να ειναι ασχημος/κακος/φλωρος...
 

Επισκέπτης
Ρε θα με αναγκάσεις να σου βάλω φωτογραφίες ελληνίδων απο Κορυδαλλο,Πειραιά,Ταμπούρια,Καμίνια...κ θα πάθεις εμπλοκή..όταν δεις με ποιούς κυκλοφορούν...(οικονομικά)...γιατί πολύ απλά οι τύποι γράφουν στα παπάρια τους...ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ Κ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΝ...

Θελω να μου εξηγησεις σοβαρα ρε φιλαρακι πως γινεται αυτο.
Δηλαδη τι?Σκανε μυτη με τις φορμες σε κανα βιλα κουνανε καμαρωτοι τις βοιδοπουτσες τους στις μουναρες γκομενες και μετα τις φορτωνουν τσακ μπαμ σε ταξακι?
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Εγω ξερω και εμφανισιμα ατομα που δεν ειναι και μαλακες ουτε κωλοπαιδα αλλα παλι αρχιδια.

Μαλάκες είναι...και το κρύβουν επιμελώς...

Επίσης,στο κούτελό τους....γράφει ΑΓΑΜΗΤΟΣ/ΚΑΚΟΓΑΜΗΜΕΝΟΣ...άρα τον καταλαβαίνει η γκόμενα απο 1km μακρυά...κ του κάνει την δύσκολη...όταν χαλαρώσει..γράψει το μουνί της στα παπάρια του....και βγει απλά για να περάσει καλά...με τη γκόμενα κ όχι με το μουνί της...τότε ναι,θα τη γαμήσει...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
ρε μικρε γαβρακο πηγαινε πρωτα ρωσια κ μετα συγκρινε...εσυ δεν εχεις παει μεχρι την κορινθο κ εχεις κ αποψη...σοβαρεψου
Ρε παιχταρά μου, σέντερ φορ μου, βασιλιά του γκαζόν, το είπα ότι δεν έχω πάει αλλά είπα αυτό που λεει η πλειοψηφία.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Εγω ξερω και εμφανισιμα ατομα που δεν ειναι και μαλακες ουτε κωλοπαιδα αλλα παλι αρχιδια.
Το εργατικο καλο παιδι πρωτυπο αλα Ξανθοπουλος δεν μας κανει πια :2funny: :2funny:

μηπως η μιρλα τις απωθει?
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Εγω ξερω και εμφανισιμα ατομα που δεν ειναι και μαλακες ουτε κωλοπαιδα αλλα παλι αρχιδια.
Το εργατικο καλο παιδι πρωτυπο αλα Ξανθοπουλος δεν μας κανει πια :2funny: :2funny:

Έτσι είναι. Και δε σκέφτονται όλοι πως θα γαμήσουν με το σαξάκι ρε mclein ελεος ξυπνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom