Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Mην λέτε μέση ελληνίδα, δεν είναι σωστή έκφραση.
Πιο σωστό είναι ότι η αναλογία όμορφων γυναικών (μούρη τε και σώματι  :grin:) είναι μεγαλύτερη στη Ρωσία απ 'οτι στην Ελλάδα. (δεν έχω πάει αλλά όλοι όσοι πάνε έτσι λένε και δεν έχω λόγο να μην τους πιστέψω,( ή μήπως έχω; :grin:))
Νομίζω πάντως ότι ανάμεσα σε μια πανέμορφη ελληνίδα και πανέμορφη ρωσίδα με γοητεύει περισσότερο η Ελληνίδα
πεφτουν τα τσιμεντα...
 

Επισκέπτης
ο χορτάτος...ξεπέρασε τα κόμπλεξ του...(έστω,προσπαθεί να τα ξεπεράσει..)

επίσης,δεν είναι φυγόπονος...κ δεν ρίχνει το φταίξιμο σε κανέναν άλλο πέραν του εαυτού του..

κοιτα απο φιλοσοφια ολοι καλοι ειμαστε.
Πουλα καμια μερσεντες και στειλε στην Αφρικη κανα φραγκο.Ισως εστω και για λιγο οι αραπηδες σταματησουν να κλαψομουνιαζουν για την πεινα κτλ..
:boobies:
 

Επισκέπτης
καλά κι εγώ σ'αγαπάω...

άλλαξε παρέες...κ τρόπο σκέψης...κ θα πας μπροστά...αλλιώς κ στα επόμενα 2010 χρόνια...θα αρνείσαι όλα αυτά που δεν βλέπεις...επειδή δεν θέλεις να τα δεις...

Κοιτα συμφωνω στα περισσοτερα που λες αλλα ειναι γνωστο οτι η μεση Ελληνιδα δεν συγκρινεται με τις αντιστοιχες ξενες.Πως να το κανουμε.Και δεν τα λεει αυτα ενας δυο τρεις...
Ωραια η Ελλαδα αν εχεις λεφτα...παραλιες κεντρα διασκεδασης αλλα δεν εχει το κυριοτερο.
Ομορφες γυναικες.
 

Επισκέπτης
Πουλα καμια μερσεντες και στειλε στην Αφρικη κανα φραγκο.Ισως εστω και για λιγο οι αραπηδες σταματησουν να κλαψομουνιαζουν για την πεινα κτλ..
:boobies:

νόμιζα οτι για γκόμενες μιλάγατε...

*Το αν το κάνω κι αυτό που αναφέρεις..φαντάζομαι είναι μεγαλύτερη μαγκιά...να μην το αναφέρω..κ να μην καυχιέμαι για την όποια "καλή" μου πράξη...έτσι δεν είναι ?
 

Επισκέπτης
νόμιζα οτι για γκόμενες μιλάγατε...

*Το αν το κάνω κι αυτό που αναφέρεις..φαντάζομαι είναι μεγαλύτερη μαγκιά...να μην το αναφέρω..κ να μην καυχιέμαι για την όποια "καλή" μου πράξη...έτσι δεν είναι ?

Φυσικα κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο.
 

Επισκέπτης
Κοιτα συμφωνω στα περισσοτερα που λες αλλα ειναι γνωστο οτι η μεση Ελληνιδα δεν συγκρινεται με τις αντιστοιχες ξενες.Πως να το κανουμε.Και δεν τα λεει αυτα ενας δυο τρεις...

Μαλακίες λες...σοβαρέψου...

Τα ίδια λένε...κ οι Ρώσσοι για τις Ρωσσίδες...τα ίδια οι Ισπανοί για τις Ισπανίδες...οι Ιταλοί για τις Ιταλίδες...μόνο οι Σκανδιναβοί δεν λένε τίποτα,γιατί αυτοκτονούν...και δεν έχουν αυτοσκοπό το γαμήσι...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κοιτα συμφωνω στα περισσοτερα που λες αλλα ειναι γνωστο οτι η μεση Ελληνιδα δεν συγκρινεται με τις αντιστοιχες ξενες.Πως να το κανουμε.Και δεν τα λεει αυτα ενας δυο τρεις...
Ωραια η Ελλαδα αν εχεις λεφτα...παραλιες κεντρα διασκεδασης αλλα δεν εχει το κυριοτερο.
Ομορφες γυναικες.

όλα σου φταίνε πια, έχεις αλλάξει 35 θέματα σε 2 σελίδες  :2funny:
 

Επισκέπτης
Μαλακίες λες...σοβαρέψου...

Τα ίδια λένε...κ οι Ρώσσοι για τις Ρωσσίδες...τα ίδια οι Ισπανοί για τις Ισπανίδες...οι Ιταλοί για τις Ιταλίδες...μόνο οι Σκανδιναβοί δεν λένε τίποτα,γιατί αυτοκτονούν...και δεν έχουν αυτοσκοπό το γαμήσι...

Το οτι στην Ελλαδα η πορνεια χαιρει εκτιμησης δεν  σου λεει κατι?
Ουτε οτι ερχεται η καθε βλαχορωσιδα εδω και πλουτιζει με το μουνι της?
 

Επισκέπτης
όλα σου φταίνε πια, έχεις αλλάξει 35 θέματα σε 2 σελίδες  :2funny:

τι 35 8εματα μωρε εχω αλαξει?
Εδω λεμε για τις γκομενες...οτι οι περρισοτερες Ελληνιδες παραειναι μετριες εως και σαβουρες.
Ε πως να το κανουμε.
Οσο και να κτυπιεσται οι ρωσιδες κτλ ειναι πιο ομορφες.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166

έλα ρε λουκ, να μην ακούνε τι λένε ότι θέλουν οι γκόμενες ή τι νομίζουν αυτοί ότι θέλουν οι γκόμενες. να μη βασίζουν το πήδημα ή τις σχέσεις τους στο τι θέλουν οι γκόμενες. να μην θεωρούν καν εμπόδιο το τι θέλουν οι γκόμενες, γιατί αυτό δεν έχει καμία σημασία.

γιατί στο κάτω-κάτω, όταν ακολουθείς τα θέλω του άλλου και υποτάσσεσαι απόλυτα σε αυτά είσαι...  και σκύβω για να ξεφύγω από την κατακραυγή... μουνόδουλος... :rolleyes:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
πεφτουν τα τσιμεντα...
Ναι παιχταρά μου, ό,τι πεις.
Τελικά πιστεύω φταιει ο ανάδρομος ερμής που δε βρίσκεις γκόμενα.
Μπορεί κι η κρίση, το νερό, οι μεταλλαγμένες ντοματες, ίσως τα ελοχίμ σου κάνουν σαμποτάζ.
Πάντως από τη στιγμή που η αγαμία σου φαίνεται απο το σπίτι σου στο σπίτι μου με το ίντερντετ, μην περιμένεις να μη το μυρίζουν οι γκόμενες που απέχουν 1 μέτρο απο σένα.
 

Επισκέπτης
έλα ρε λουκ, να μην ακούνε τι λένε ότι θέλουν οι γκόμενες ή τι νομίζουν αυτοί ότι θέλουν οι γκόμενες. να μη βασίζουν το πήδημα ή τις σχέσεις τους στο τι θέλουν οι γκόμενες. να μην θεωρούν καν εμπόδιο το τι θέλουν οι γκόμενες, γιατί αυτό δεν έχει καμία σημασία.

γιατί στο κάτω-κάτω, όταν ακολουθείς τα θέλω του άλλου και υποτάσσεσαι απόλυτα σε αυτά είσαι...  και σκύβω για να ξεφύγω από την κατακραυγή... μουνόδουλος... :rolleyes:


ελα πια βαλε φρενο με τις μαλακιες σας.
Γιατι και ο μπατιρης που δεν εχει τα στανταρ που θελουν οι γκομενες...αμαξαρα λεφτα ρουχα και δεν συμβιβαζεται στα θελω της γκπομενας αναγκαστικα γαμαει?
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
έλα ρε λουκ, να μην ακούνε τι λένε ότι θέλουν οι γκόμενες ή τι νομίζουν αυτοί ότι θέλουν οι γκόμενες. να μη βασίζουν το πήδημα ή τις σχέσεις τους στο τι θέλουν οι γκόμενες. να μην θεωρούν καν εμπόδιο το τι θέλουν οι γκόμενες, γιατί αυτό δεν έχει καμία σημασία.

γιατί στο κάτω-κάτω, όταν ακολουθείς τα θέλω του άλλου και υποτάσσεσαι απόλυτα σε αυτά είσαι...  και σκύβω για να ξεφύγω από την κατακραυγή... μουνόδουλος... :rolleyes:
διαφωνω καθετα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom